Νέα

AKIMBO BAR

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SSGT-i
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
βρισκεται στη δαφνη λεωφορου παπαναστασιου 10 οποιος ξερει πληροφοριες ας αναφερει
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
ακιμπο Η γιοζιμπο? :dancing:
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.487
Κριτικές
31
Like
1.321
Πόντοι
6.305
Στις 30/03 έγραψα τα εξης

"Καλεσμένος από φρεσκοχωρισμένο συνάδελφο στη Δάφνη, όπου με ξενάγησε στο τοπικό τους κωλόμπαρο πριν αρχίσουμε την κανονική μας έξοδο.
Το μαγαζί λέγεται Akimbo (όπως κατεβαίνουμε την Παπαναστασίου στο δεξί μας χέρι μετά την ταβέρνα Η Λαδόκολλα). Απ'έξω μοιάζει παρατημένο/κλειστό. Μπαίνουμε μέσα, στο κέντρο ένα οβαλ μπαρ και περιφερικά τραπεζάκια. Πολύ ζέστη, χάλια εξαερισμός (μπορεί και ανύπαρκτος). 3 κοπέλες στο μπαρ (μία που τα πάχη ξεχείλιζαν από παντού, μια κοντή αλλά καλούτσικο σώμα και άλλη μια με κοιλίτσα που με αρκετή δόση αλκοολ θα μπορούσε να πει κάποιος πως ήταν οριακά fuckable).
Ποτό ανδρικό 6 ευρώ (μπόμπα). Κοπέλες καμια δεκαρια, οι θείτσες της διπλανής πόρτας, ντυμένες σα να πηγαίνουν στη λαική ή να πάρουν το εγγονι απ'το σχολείο. 1-2 πιο μικρές (τσιγγανοειδείς). Το κλίμα στο μαγαζί είναι σαφώς για "αγαπούληδες", δε νομίζω να γίνεται κάτι εκεί μέσα. Φυσικά και δεν το προτείνω παρά μόνο σε συλλέκτες.

Φεύγοντας και 2 στενά , στρίβοντας αριστερά βρίσκεται ένα ελληνάδικο (Φροντιστήριο) στο οποίο κατευθύνονταν ξεκωλάκια ,πιπινάκια και λοιπά ενδιαφέροντα θηράματα."
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
πηγα κι εγω να το δω παρασκευη σαββατο εχει πιο πολλες κοπελες καμια 10.ποτο στα 6 το κερασμα απλο στα 10.Εχει μια ωραια ξανθια ντολορες που μου εδειχνε τα βυζακια της :tits2:
 

caenus

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
Περασμα με τον Ιταλό την παρασκευη κατα τις 2 το πρωι.

Πρωτη φορά στο μαγαζί πολύ άνετο και με διακριτικούς χώρους. Ο μαγαζάτορας μας κέρασε τα ποτά.

Μουνιά αρκετά και γαμισιμα. Ηταν πρώτη περιπολία . Τσιμπίσαμε τηλέφωνα . Αλλά θέλω και δευτερη περιπολία για τα να καταλήξω.

Το ένα απο τα κοριτσια δεν μας έκανε μεροκάματο και πολύ καλό εργαλείο. Το άλλο δίψαγε του πήραμε το τηλέφωνο και το στείλαμε σε ένα παπού για χορηγία.

 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
τις προαλλες ημουν ακιμπο με φιλαρακι κερασαμε δυο τσουρκες στα γρηγορα αλλα ο ρομαντισμος περιοριστηκε στα χουφτωματα και στις κλεφτες ματιες στα στριγκακια απο μεσα
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
για μπριζολα παιζει μια ξανθια αδυνατη βυζαρου προμιλφ η μιλφ

ενα πορτοκαλι θελει σε ποτα και πατε καβατζα

οι υπολοιπες δεν κανουν μπριζολες
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.692
Κριτικές
9
Like
1.540
Πόντοι
216
για μπριζολα παιζει μια ξανθια αδυνατη βυζαρου προμιλφ η μιλφ

ενα πορτοκαλι θελει σε ποτα και πατε καβατζα

οι υπολοιπες δεν κανουν μπριζολες

Ειχα παει μια φορα με φιλο συναγωνιστη πριν χρονια. Κοροιδιλικι και φιδεμποριο. Arxidimbo επρεπε να λεγεται. Μονο για σκληροπυρηνικους πυρφορογερους
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
Ειχα παει μια φορα με φιλο συναγωνιστη πριν χρονια. Κοροιδιλικι και φιδεμποριο. Arxidimbo επρεπε να λεγεται. Μονο για σκληροπυρηνικους πυρφορογερους

σκεψου τωρα κανει την διαφορα με αυτην γιατι πιο παλια δεν υπηρχε καμια

ειχα φυτυλιασει ομως μερικα ποτα σε τσουρκες οπως και φιλος μου που γουσταριζε μια ελληνιδα μικρη

ευτυχως εχει καλη λαικη παλια μουσικη και κανεις κεφι και χωρις κερασματα , για το σβησιμο ειναι οτι πρεπει
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.692
Κριτικές
9
Like
1.540
Πόντοι
216
σκεψου τωρα κανει την διαφορα με αυτην γιατι πιο παλια δεν υπηρχε καμια

ειχα φυτυλιασει ομως μερικα ποτα σε τσουρκες οπως και φιλος μου που γουσταριζε μια ελληνιδα μικρη

ευτυχως εχει καλη λαικη παλια μουσικη και κανεις κεφι και χωρις κερασματα , για το σβησιμο ειναι οτι πρεπει

Η μουσικη οντως ητανε καλη και μια μπαργουμαν ειτανε πολυ καλο κομματι αλλα δεν εβγαινε εξω
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
Η μουσικη οντως ητανε καλη και μια μπαργουμαν ειτανε πολυ καλο κομματι αλλα δεν εβγαινε εξω

κατα καιρους εχει διαφορες ωραιες μια που δουλευε μεσα μπαρ πιο παλια ουκρανεζα ξανθια φιλη μου τωρα δουλευει εξω

ειναι καιρο εκει
 

koukos0000

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
530
Like
236
Πόντοι
26
τι μου θυμησες τωρα ρε αδερφε.ακιμπο!!!!!μεγαλες βραδιες περιοδο ολυμπιακων αγωνων.!!!!ειχαμε την ακρη οτι ο κολλητος μου δουλευε σε ενα καφε στη καλλιθεα και το αφεντικο του ηξερε την υπευθυνη του ακιμπο.καναμε κατι φορτωματα κατι βραδιες..ιστορικα!και γω  που νομιζα οτι ειχε αλλαξει φαση το μαγαζι.
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
τι μου θυμησες τωρα ρε αδερφε.ακιμπο!!!!!μεγαλες βραδιες περιοδο ολυμπιακων αγωνων.!!!!ειχαμε την ακρη οτι ο κολλητος μου δουλευε σε ενα καφε στη καλλιθεα και το αφεντικο του ηξερε την υπευθυνη του ακιμπο.καναμε κατι φορτωματα κατι βραδιες..ιστορικα!και γω  που νομιζα οτι ειχε αλλαξει φαση το μαγαζι.

ακιμπο και γιοζιμπο τυπε απο κουροσαβα

 

Koursaros200

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2010
Μηνύματα
60
Like
24
Πόντοι
0
Χαλια μαυρα. Χαμενος χρονος κ χρημα. Ελαχιστες γυναικες που δεν αξιζουν να ασχοληθεις. Αναπολώ τις παλιοτερες εποχες που ειχε καποιο ενδιαφέρον. Μαλλον δε θα ξαναρθουν ποτε εκει μεσα....
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.692
Κριτικές
9
Like
1.540
Πόντοι
216
Με Τοσιρο Μιφουνε?
 

kavlalex

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2021
Μηνύματα
838
Κριτικές
5
Like
4.772
Πόντοι
726
Έχουμε κάποια ενημέρωση για το εν λόγω μαγαζί; Παίζει κανένα καλό τεμάχιο; Κι αν ναι μέχρι που φτάνει;
 

hiseus

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2012
Μηνύματα
295
Like
177
Πόντοι
1
Έχει τελειώσει το μαγαζι; 1-2 φορές που πέρασα βράδυ ήταν κλειστό
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom