Νέα

Παραλία γυμνιστών Κεχριες.Καλαμακι hotel Κορινθια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα palioseiras
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

palioseiras

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2011
Μηνύματα
42
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
0
Μικρή αποκρυφη παραλία με λίγους εκλεκτούς. Εχω πετύχει live sex απο νεαρά άτομα!! Περιμένω να ακούσω ιστοριες
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
Ιστοριες απο την περιοχη εχω να σου πω πολλες. Αλλα για αποψυλωση χορταριων στις παρακειμενες αποθηκες. Και ωρες σκοπιας στα φυλακια. Που και που περναγε και κανας πουστης και κερναγε πιπες τους φανταρους.
 
OP
OP
P

palioseiras

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2011
Μηνύματα
42
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
0
Αλλη παραλία αυτή όμως!!!
 
Εγγρ.
23 Μαΐ 2012
Μηνύματα
2.045
Κριτικές
30
Like
884
Πόντοι
326
Ιστοριες απο την περιοχη εχω να σου πω πολλες. Αλλα για αποψυλωση χορταριων στις παρακειμενες αποθηκες. Και ωρες σκοπιας στα φυλακια. Που και που περναγε και κανας πουστης και κερναγε πιπες τους φανταρους.
Ελα ρε ...Κι εγω περασα ενα φεγγαρι απο κει κατω (επισκεπτης απο το ΚΕΒΟΠ - αλλα προ Χριστου)
 

Ζμπούτσαμ

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.772
Like
3
Πόντοι
16
Μικρή αποκρυφη παραλία με λίγους εκλεκτούς. Εχω πετύχει live sex απο νεαρά άτομα!! Περιμένω να ακούσω ιστοριες
Οι μόνες ιστορίες που θα διαβάσεις και θα έχουν δόση αλήθειας είναι για παϊδάκια πιο κάτω στου Ρούκουνα.
Όλα τ' άλλα είναι παπαριές..
 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.460
Κριτικές
53
Like
9.213
Πόντοι
25.786
Οι μόνες ιστορίες που θα διαβάσεις και θα έχουν δόση αλήθειας είναι για παϊδάκια πιο κάτω στου Ρούκουνα.
Όλα τ' άλλα είναι παπαριές..
Εεε οχι και παιδάκια στου Ρούκουνα;
Ψαράκι θα φας και θα βρωμάνε και τα σκουπίδια δίπλα.
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
85
Πόντοι
2.357
Καταλαβα.....Αφησανε κατα μεροs τα ξεβρακωματα και το ριξανε στην μασα  :sunglasses:
 

Επισκέπτης
πέτυχα και στο φουμπου ένα ποστ για αυτή τη παραλία,για πείτε λεπτομέρειες.
 

DeliverasBottom

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
11
Like
6
Πόντοι
0
Μικρή παραλία φάσεις γίνονται στο δασάκι από πίσω και φορά που χα πάει με είχαν παρει 3 τσιγγανακια στο κατόπι :tn04:
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.878
Κριτικές
38
Like
4.869
Πόντοι
2.696
Μικρή παραλία φάσεις γίνονται στο δασάκι από πίσω και φορά που χα πάει με είχαν παρει 3 τσιγγανακια στο κατόπι :tn04:

Σού ζήταγαν ψιλά;  :2funny: :2funny:

Μην κάνετε μαλακίες με τις γύφτισες.Δεν αστειεύονται οι γύφτοι σε θέματα "τιμής".Αν δε θέλεις να γίνεις σώγαμπρος σε κανά τσαντίρι με 5-6 κουτσούβελα να τρέχουν ξυπόλυτα  :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom