Νέα

ολλανδια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dude33
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 19
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
757
Πόντοι
146
καλησπερα μιας και ειμαι ολλανδια ξερει κανεις τι γινεται εαν φερω σπορους στην ελλαδα.
Δηλαδη θελω να πω επιτρεπετε δεν ειναι χορτο αλλα σποροι.
Θες να γνωρίσεις τον Κορυδαλλό  απο μέσα; :2funny:
 

ypoklopeas89

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2014
Μηνύματα
34
Like
0
Πόντοι
0
μπορεις να αγορασεις σπορους νομιμα απο το ιντερνετ. θεωρουνται σουβενιρ και δεν ειναι ποινικοποιημενη η κατοχη τους.
Παρολαυτα μονο ενας καρτας θα εκανε κατι τετοιο. Απολαυσε τις διακοπες σου και ασε τις αηδιες
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
246
Πόντοι
36
καλησπερα μιας και ειμαι ολλανδια ξερει κανεις τι γινεται εαν φερω σπορους στην ελλαδα.
Δηλαδη θελω να πω επιτρεπετε δεν ειναι χορτο αλλα σποροι.
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
246
Πόντοι
36
Θες να γνωρίσεις τον Κορυδαλλό  απο μέσα; :2funny:
καλα το φαντασικα αρα ακυρο

thanx


κανα καλο κοριτσι εδω να προτεινει  κανεις απο οτι ειδα εχει κατι μπαζα!!!
θα κανω ενα report με το που γυρισω.
Παντως απο κοσμο γινεται χαμος.
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
246
Πόντοι
36
ετοιμαζομαι σημερα για someplace και αυριο για paradise club.Για να δουμε
 

Markosno

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
41
Κριτικές
3
Like
82
Πόντοι
0
σπορους μπορεις να φερεις αφοβα εντελως! τωρα για χασις και καλα μυριζουν τις βαλιτσες σκυλοι στην ελλαδα.. προσωπικα εριξα τον δεκεμβρη που ημουν αμστερνταμ στο γυρισμο 3 τσιγαρα ετοιμα (οπως τα περνεις απο τα coffeshop ) στη βαλιτσα κλεισμενα καλα αεροστεγως και δεν ειχα προβλημα. το ρισκο το πηρα διοτι στη χειροτερη να (με καποιο τροπο) το βρισκαν, ειναι τοσο λιγο που απλα το τρεξιμο ειναι που θα φας για να σε πανε στο τμημα.. χωρις να θελω να σε παρω στο λαιμο μ αλλα οσες φορες ταξιδευω σε πολεις εξωτερικου παντα περνω 1-2 γαρα μικρα για τον τελειο συνδιασμο  :pipa1:  και δεν μου εχει τυχει καποιο προβλημα μεχρι στιγμης!
καλα να περασεις φιλε στην πιο ομορφη πολη της ευρωπης!!
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.379
Κριτικές
215
Like
17.172
Πόντοι
35.697
καλα το φαντασικα αρα ακυρο

thanx


κανα καλο κοριτσι εδω να προτεινει  κανεις απο οτι ειδα εχει κατι μπαζα!!!
θα κανω ενα report με το που γυρισω.
Παντως απο κοσμο γινεται χαμος.


Πανε στο Λαιντεν η στο Ντελφτ αμα θελεις δωρεαν μουνακια αλλιως πανε στη Χαγη που η ταριφα παει 25ε μην παριστανεις τον τουριστα που θα παει στο Αμστερνταμ και θα δωσει 50ε για να γαμησει  :dancing:
 

Traveller 2

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
2.020
Like
151
Πόντοι
16
καλησπερα μιας και ειμαι ολλανδια ξερει κανεις τι γινεται εαν φερω σπορους στην ελλαδα.
Δηλαδη θελω να πω επιτρεπετε δεν ειναι χορτο αλλα σποροι.
Σου εύχομαι καλά να περάσεις στην Ολλανδία για όσες μέρες είσαι εκεί και με όποιον τρόπο είναι καλύτερος για σένα! Πηγαίνω κι εγώ που και που και ότι κάνω το κάνω εκεί.
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
6
Like
536
Πόντοι
96
Εγω έβαζα "σοκολάτα" απο τα κοφι σοπ μέσα σε κουτιά απο CD και τα έστελνα ταχυδρομικά στο σπίτι μου στην Ελλα΄δα στην διευθυνσή μου σε μαιμού όνομα.
Καμιά 10αρια φορες το εκανα δεν είχα κανένα πρόβλημα. Έλιωνα στους μπάφους όταν επέστρεφα Ελλάδα.
 

zdrinis

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.418
Like
2
Πόντοι
16
ηταν το 2010 . πεταω αμστερνταμ.φτανω με το καλο κ ενα απ τα μαγαζια που μπαινω ειναι το greenhouse πανω στο καναλι. καπνιζω χορτο κ παιρνω μαζι κ 1 2 σακουλακια για ελλαδα  :P. μενω μερικες μερες κ την προηγουμενη μερα της επιστροφης για να γλυτωσω λεφτα μενω στο αεροδρομιο . εκει που κοιμαμαι το βραδυ με ξυπνα ενας αστυνομος με μια αστυνομικινα . ρωταει τι κανεις εδω ... λεω αυριο φευγω . ζηταει διαβατηριο το δειχνω . λεει που ναι το εισητηριο κτλ ..... στο τελος αφου ειδε οτι δεν ειμαι κανας εγκληματιας μου κανει νοημα θα σε ξαναδω  :uglystupid: του λεω οκ . ολοκληρο σιπχολ κ θα ψαξει εμενα  :jerking:
μπαινω αεροπλανο κ φτανω αθηνα  . λεω μεσα μου πως θα κανω με τον ελεγχο ..... φτανω στον ελεγχο κ ουτε ενας αστυνομος ! :jerking:  :birdman:    :grin:  καπως ετσι φτασαμε εν ετει 2014 να μαστε πρωτοι για χρεοκοπια .......
 

Επισκέπτης
Παντως αν καταφερεις και περασεις τους σπορους μην ξεχασεις να ανοιξεις ενα θρεντ για το πως θα καλιεργησεις κανναβη στην ελλαδα  :grin:
 

Moscowita

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2014
Μηνύματα
2.127
Κριτικές
15
Like
1.244
Πόντοι
386
καλησπερα μιας και ειμαι ολλανδια ξερει κανεις τι γινεται εαν φερω σπορους στην ελλαδα.
Δηλαδη θελω να πω επιτρεπετε δεν ειναι χορτο αλλα σποροι.
Παρε τιποτα καναρινια για το ξεκαρφωμα.
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom