Νέα

Μαγαζιά massage νοτίων προαστίων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα glyfada
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 215
  • Εμφανίσεις 73K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

glyfada

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2007
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια ζω εξω και ψαχνω για φραπε στη Γλυφαδα.  Μπορει καποιος μια διευθυνση?


edit giorgospapa: τροποποιηθηκε ο τιτλος και μεταφερθηκε στη σωστη κατηγορια..
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Αν έχει παίξει κάτι, θα υπάρχει σίγουρα στο φορουμ

Καλό ψάξιμο
 

dzf

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2005
Μηνύματα
663
Κριτικές
5
Like
2
Πόντοι
6
Μεχρι και πριν μια 3ετία περίπου, στον παράδρομο στη γέφυρα της Βούτας (στο32Α), έπαιζε στούντιο στον 1ο όροφο. Είχα ακούσει ότι μπορεί να ξανανοίξει.
Κάνε έναν κόπο αν δεν βαριέσαι...

ΥΓ: Είχα πάρει ένα ΤΡΕΛΟ μουνί εκεί. Στα 35, Γερμανίδα, ξανθιά, με τρελό σιλικονάτο βυζόμπαλο.
Ε, ρε τι θυμήθηκα τώρα.....
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Μεχρι και πριν μια 3ετία περίπου, στον παράδρομο στη γέφυρα της Βούτας (στο32Α), έπαιζε στούντιο στον 1ο όροφο. Είχα ακούσει ότι μπορεί να ξανανοίξει.
Κάνε έναν κόπο αν δεν βαριέσαι...

ΥΓ: Είχα πάρει ένα ΤΡΕΛΟ μουνί εκεί. Στα 35, Γερμανίδα, ξανθιά, με τρελό σιλικονάτο βυζόμπαλο.
Ε, ρε τι θυμήθηκα τώρα.....

εφερνε τρελλα τεμαχια το εν λογω καταστημα, αλλα ηταν στουντιο, οχι μασαζερί..
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
12
Πόντοι
2.007
Μεχρι και πριν μια 3ετία περίπου, στον παράδρομο στη γέφυρα της Βούτας (στο32Α), έπαιζε στούντιο στον 1ο όροφο. Είχα ακούσει ότι μπορεί να ξανανοίξει.
Κάνε έναν κόπο αν δεν βαριέσαι...

ΥΓ: Είχα πάρει ένα ΤΡΕΛΟ μουνί εκεί. Στα 35, Γερμανίδα, ξανθιά, με τρελό σιλικονάτο βυζόμπαλο.
Ε, ρε τι θυμήθηκα τώρα.....

Στη γεφυρα του Πρακτικερ, στον παραδρομο πανω απο ενα καταστημα με ειδη αυτοκινητου λες. Στουντιο ηταν αυτο. Και ειναι κλειδαμπαρομενο καμια 3ετια και βαλε. 



 

gourouNikos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
108
Like
0
Πόντοι
1
Φανταζομαι οτι δεν μπηκες καν στον κοπο να δεις το thread "Μασατζιδικα που γαμάς"... αναλωσε κανενα μισαωρακι εκει και η απαντηση θα σου φανερωθει...
ελεος πια... με το πρωτο θες και διευθυνσεις...
ψαξε - ψαξε και θα ΤΟ βρεις...
 

dzf

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2005
Μηνύματα
663
Κριτικές
5
Like
2
Πόντοι
6
Ναι ρε σεις. Το ξέρω ότι ήταν στούντιο. Το γράφω κιόλας : ....."Βούτας (στο32Α), έπαιζε στούντιο στον 1ο όροφο".
Απλά θέλησα να το αναφέρω χάρη σε παλιές καλές αναμνήσεις...
 

anachron

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2006
Μηνύματα
358
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
1
Ρε μάγκες, γαμάμε το Forum μόνοι μας. Να ανοίξω και εγώ ένα 'Μασάζ στην Πατησίων" και μετά ένα "Μασάζ στην Καλλιθέα κλπ" Εάν ομαδοποιήσουμε τις πληροφορίες γενικά, κανένα πρόβλημα, και εγώ μέσα είμαι, ακόμη και να κάνουμε ξεχωριστό thread για κάθε μαγαζί. Αλλά έτσι, όποιος γουστάρει να ανοίγει και ένα καινούργιο...sorry αλλά δεν δουλεύει. Μέχρι τώρα κάποιος που ήθελε info έπμαινε sto μασατζίδικα που γαμάς και τις εύρισκε, τώρα εάν ψάχνει για Γλυφάδα, θα πρέπει να μπάινει εκεί, μετά μιά απο δω, μετά στο επόμενο που θα είναι ¨μασατζίδικα στην Α.Γλυφάδα" κλπ.
Ας κλείσει και ας συγχωνευτεί με το άλλο. (εκτός ξαναλέω εάν πούμε πως τα ομαδοποιούμε όλα, εάν χρειάζεται βοήθεια για κάτι τέτοιο, εγώ είμαι διατεθειμένος να βοηθήσω)
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Ρε μάγκες, γαμάμε το Forum μόνοι μας. Να ανοίξω και εγώ ένα 'Μασάζ στην Πατησίων" και μετά ένα "Μασάζ στην Καλλιθέα κλπ" Εάν ομαδοποιήσουμε τις πληροφορίες γενικά, κανένα πρόβλημα, και εγώ μέσα είμαι, ακόμη και να κάνουμε ξεχωριστό thread για κάθε μαγαζί. Αλλά έτσι, όποιος γουστάρει να ανοίγει και ένα καινούργιο...sorry αλλά δεν δουλεύει. Μέχρι τώρα κάποιος που ήθελε info έπμαινε sto μασατζίδικα που γαμάς και τις εύρισκε, τώρα εάν ψάχνει για Γλυφάδα, θα πρέπει να μπάινει εκεί, μετά μιά απο δω, μετά στο επόμενο που θα είναι ¨μασατζίδικα στην Α.Γλυφάδα" κλπ.
Ας κλείσει και ας συγχωνευτεί με το άλλο. (εκτός ξαναλέω εάν πούμε πως τα ομαδοποιούμε όλα, εάν χρειάζεται βοήθεια για κάτι τέτοιο, εγώ είμαι διατεθειμένος να βοηθήσω)
U got a point φιλε anachron, αλλα καθενας μπορει να ανοιξει ενα θεμα, απ τη στιγμη που δεν υπαρχει κατι ακριβως αναλογο, και να πει αυτο που θελει ή να ζητησει τις πληροφοριες που θελει.
η μεχρι στιγμης εμπειρια ομως εχει δειξει, πως αν καποιο θρεντ εχει να προσφερει κατι, ανθιζει και αν οχι ξεχνιεται σχετικα γρηγορα..
το θρεντ που ανοιξε ο φιλος glyfada, θα αναπτυχει αν η περιοχη εχει καλα και αξιολογα μαγαζια κι αν οχι θα το ξεχασουμε γρηγορα..
 

anachron

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2006
Μηνύματα
358
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
1
Συμφωνώ πάτερ, απλά σκέφτομαι πως αρκετός κόσμος (όχι εγώ, δεν πολυπηγαίνω Γλυφάδα  :cheesy:) θα χάσει πληροφορίες γιατί δεν έιναι μαζεμένες σε ένα thread. (και μετά, θα μπαίνει στο κεντρικό, και θα ξαναμαναρωτάει την χ πληροφορία που έχει απαντηθεί αλλού.... )
:think:χμμ τώρα που το σκέφτομαι...εδώ ρωτάνε και για πράγματα που είναι στην ίδια σελίδα..δεν θα κάνει διαφορά τελικά :2funny:
 

wind11

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
527
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
6
Αντε να κάνω μία διευκόλυνση για όσους βαριούνται να ψάξουν. Στην Γλυφάδα υπάρχουν  δύο. Στην Ποσειδώνος ακριβώς δίπλα από το Βασιλόπουλο και στην Αγγέλου Μεταξά ακριβώς δίπλα από το εμπορικό κέντρο Galleria. Και στα δύο πρέπει να σε ξέρουν καλά. Αλλιώς σκέτο μασαζάκι άντε και κανάς φραπές Για την Ανω Γλυφάδα στην Γεννηματά ούτε συζήτηση. Σαν να πηγαίνεις στο Θιβέτ με το Δαλάι Λάμα. Ενα κρυφό στη Λαζαράκη έκλεισε. Ετσι κι αλλιώς μπάζο ήταν η κυρία.
 

epixirimatias24_

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2007
Μηνύματα
331
Like
1
Πόντοι
1
wind για μεταξα ποιο λες? αυτο στο 23 ? (αληθεια αυτο στο 23 ειναι ανω γλυφαδα η κατω κοντα στην πλατεια? δεν εχω παει αξιζει? μονο σε αγγελιες το εχω δει...) η λες ενα που ειναι στην ανω γλυφαδα? οποιος αλλος ξερει ας απαντησει :P
 

wind11

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
527
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
6
πανδορασ 1 γλυφαδα
Μην τρέχετε άδικα. Ο καλός συναγωνιστής που το πέταξε έτσι αυθόρμητα και για εντυπωσιασμό δεν σας είπε πως πρέπει να κάνετε τηλέφωνο πρώτα αλλού και μετά να πάρετε τηλέφωνο κάτω από την πόρτα παντά στo αλλού και το αλλού να πάρει τηλέφωνο στο σπίτι να σας ανοίξουν επιτόπου. Πέραν τούτων δεν ήταν μασατζίδικο αλλά κρυφό σπίτι με τεμάχια μέτρια. Σωστά δεν τα λέω συναγωνιστή ? Ασε που έχω την εντύπωση πως το σπίτι δεν λειτουργεί πλέον... γιατι πήρα ειδοποίηση να πηγαίνω αλλού...
 

wind11

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
527
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
6
wind για μεταξα ποιο λες? αυτο στο 23 ? (αληθεια αυτο στο 23 ειναι ανω γλυφαδα η κατω κοντα στην πλατεια? δεν εχω παει αξιζει? μονο σε αγγελιες το εχω δει...) η λες ενα που ειναι στην ανω γλυφαδα? οποιος αλλος ξερει ας απαντησει :P

Η Αγγέλου Μεταξά είναι αυτή που διασχίζει το κέντρο στην Κάτω Γλυφαδα. Εκεί είναι το 23 αν δεν κάνω λάθος. Εχουν γραφτεί διάφορα για τη θηριώδη Ολγα που πρέπει να σε ξέρει. Εγώ δυό φορές έφαγα τα μούτρα μου. Τείχος Ακλόνητο.  Αν ήταν να δώσω τρία κατοστάρικα μέχρι να με μάθουν για να γαμήσω ζήτω που καήκαμε.
 

geopon

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.639
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
2.007
πανδορασ 1 γλυφαδα
σε αυτο δεν μπενεισ με τιποτα αν δε σε ξερουν αν και απο οτι μου ειπε εχθεσ θα μεταφερθουνε σε μεγαλητερο χωρο στον αλημο !!! παντοσ εχει αστερια μωρα
 

wind11

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
527
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
6
Φίλε Geopon καά τα ψέματα ελάχιστα μωρά που περάσανε από εκεί ήταν καλά. Άσε που είχε κάθε μέρα διαφορετική βάρδια και άντε να κανονίσεις. Εγώ που πήγιανα από την άλλη άκρη του κόσμου μούβγαινε η Παναγία. 
 

g.s.m.arena

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Φεβ 2007
Μηνύματα
550
Κριτικές
24
Like
149
Πόντοι
2.277
μπορει καποιος καλος συναδελφος να στειλει το τηλ. απο πανδορας σε pmθα του εχω μεγαλη υποχρεωση
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom