Νέα

Έλενα/Ηλέκτρα

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
36
Ενδιαφέρων!!
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.507
Like
13.455
Πόντοι
3.656

Εχει κανεις φιλος αποψη .....εχει δοκιμασει κανεις? να μας δωσει τα φωτα του

Τον χώρο δεν τον ξέρω. Απλή λογική έχω. Δεν είναι δυνατόν το ίδιο άτομο να παίζει το ρόλο και του Αφέντη και του Σκλάβου, γιατί απαιτούν εκ διαμέτρου αντίθετες προσωπικότητες. Αν είσαι τυχερός, απλά θα σου τύχει μια κακή ηθοποιός και τίποτα παραπάνω. Το πιθανότερο είναι απλά να σε κοπανάει με το μαστίγιο που έχει στη φωτογραφία, να προσπαθήσει να σου χώσει κάποιο δονητή κλπ. Η σχέση Αφέντη – Σκλάβου είναι απόλυτα προσωπική σχέση αφοσίωσης που συνεπάγεται μακρόχρονη δέσμευση και έχει περάσει πρώτα από το στάδιο του Κυρίαρχου και της Υποτακτικής, όπου έχει δοκιμαστεί. Σε συμβουλεύω να μην το δοκιμάσεις, στην καλύτερη περίπτωση θα είναι μούφα, στη χειρότερη θα μπλέξεις με κάποιον τύπο που είναι από πίσω της και έχει σίγουρα κακές διαθέσεις. Εκτός αν νομίζεις ότι κάποια δηλώνει ότι θέλει να τη μεταχειριστείς σαν σκλάβα και δεν έχει προστασία.
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.356
Πόντοι
33.988
Τον χώρο δεν τον ξέρω. Απλή λογική έχω. Δεν είναι δυνατόν το ίδιο άτομο να παίζει το ρόλο και του Αφέντη και του Σκλάβου, γιατί απαιτούν εκ διαμέτρου αντίθετες προσωπικότητες. Αν είσαι τυχερός, απλά θα σου τύχει μια κακή ηθοποιός και τίποτα παραπάνω. Το πιθανότερο είναι απλά να σε κοπανάει με το μαστίγιο που έχει στη φωτογραφία, να προσπαθήσει να σου χώσει κάποιο δονητή κλπ. Η σχέση Αφέντη – Σκλάβου είναι απόλυτα προσωπική σχέση αφοσίωσης που συνεπάγεται μακρόχρονη δέσμευση και έχει περάσει πρώτα από το στάδιο του Κυρίαρχου και της Υποτακτικής, όπου έχει δοκιμαστεί. Σε συμβουλεύω να μην το δοκιμάσεις, στην καλύτερη περίπτωση θα είναι μούφα, στη χειρότερη θα μπλέξεις με κάποιον τύπο που είναι από πίσω της και έχει σίγουρα κακές διαθέσεις. Εκτός αν νομίζεις ότι κάποια δηλώνει ότι θέλει να τη μεταχειριστείς σαν σκλάβα και δεν έχει προστασία.

σοφα λογια :thumbsup:
 

Διαγραμμένο μέλος 34899

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2007
Μηνύματα
26
Κριτικές
5
Like
215
Πόντοι
280
Την συγκεκριμένη κυρία την έχω χρησιμοποιήσει 3 φορές, οπότε μπορώ να πω ότι έχω κατασταλαγμένη άποψη. Σε όλες μας τις συναντήσεις είχα ρόλο Top, συνεπώς μπορώ να την κρίνω μόνο ως bottom, ρόλος που σύμφωνα με την ίδια, της ταιριάζει καλύτερα ιδιοσυγκρασιακά από αυτόν της Αφέντρας ή της switch. Από εμφάνιση δεν μετράει καθόλου, οι φωτογραφίες είναι ψεύτικες, η αληθινή της εικόνα δείχνει μια φθαρμένη πενηντάρα σχεδόν, μεταξύ milf και granny. Εάν ήταν ένα απλό call girl, με τα λεφτά που ζητά θα πήγαινε γι’ απόσυρση, όμως στο χώρο του BDSM παίζει λόγω ελάχιστου ανταγωνισμού αφού οι υποτακτικές σπανίζουν απελπιστικά. Και όντως, στις προσφερόμενες υπηρεσίες θα την χαρακτήριζα ως πολύ καλή, έμπειρη, δεκτική, υπάκουη και με όλο τον απαραίτητο εξοπλισμό. Διαπίστωσα πως έχει κλίση σε ταπείνωση, εξευτελισμό, λαγνείες, παιχνίδια ρόλων και pet play, δεν τσέκαρα όμως την αντοχή της στον πόνο καθότι δεν τυγχάνω ιδιαίτερα αλγολάγνος σαδιστής. Να προσθέσω τέλος πως οι συνεννοήσεις έγιναν απευθείας, δίχως παρεμβολές τρίτων-προαγωγών-αφεντάδων, κι η συμπεριφορά της ήταν ευγενική και άψογη.
 

carcassi

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2013
Μηνύματα
154
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
συνάντησα την Έλενα στο Μιραντα στη Γλυφαδα. Λεπτή σχεδον κοκκαλιαρα, ξανθια 40 χρονων+. . Ευγενική και απομακρη. Την εδεσα, την ακινητοποιησα, της εδωσα εντολες, την εκανα σκυλιτσα μου. υην εκαψα με στο ομορφο κορμακι της. μια ωρα χωρις βιασυνες 150 ευρω. Αυτα ! !


αυτη ειναι η τελευταια της αγγελια. μισες φωτο αληθινες οι αλλες οχι
 

rodeo567

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2015
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Φιλότιμη. Τη συναντησα μια φορά χωρις να έχω καθόλου εμπειρία στο συγκεκριμένο απλά για να ικανοποιήσω τις φαντασιώσεις μου. Η πραγματικότητα είναι αρκετά διαφορετική από αυτό που φανταζόμουν οπότε μάλλον δε μου ταιριάζει εμένα, αλλά εκείνη προσπάθησε σκληρα.
 

Διαγραμμένο μέλος 34899

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2007
Μηνύματα
26
Κριτικές
5
Like
215
Πόντοι
280

Επειδή για κάποιον άγνωστο λόγο δεν μπορώ να στείλω π.μ. απαντώ εδώ σε δύο μέλη που με ρώτησαν σχετικά με την Έλενα..
Δεν γνωρίζω αν άλλαξε τηλέφωνο, έχω καιρό να την καλέσω.
Εκτός από τις σαδομαζοχιστικές υπηρεσίες, προσφέρει και σεξουαλικές: DFK, OWC, CIM, Rimming, διείσδυση. Anal δεν ζήτησα.
Για την εμφάνιση, τα έγραψα ήδη. Ξανθιά 50άρα σχεδόν, αρκετά φθαρμένη σε χέρια, πρόσωπο και κοιλιά, αλλά καθαρή και περιποιημένη
 

carcassi

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2013
Μηνύματα
154
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
την προτείνω και εγώ, σαν μια ξεχωριστή εμπειρία, από τις λίγες αν όχι ελάχιστες στο ιδιαίτερο αυτό είδος του bdsm. Eκτός αυτού έχει ένα πολύ όμορφο γυμνασμένο κορμί με έναν υπέροχο κώλο που ξέρει να τον κουνάει πέρα δώθε μέσα στην καύλα. εδώ και σε άλλο σάιτ που την βρήκα σήμερα
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
Και για οσους πανε Παρισι, να σας προτεινω ενα μωρο που ειχα να δω πολλα χρονια και εξελιχθηκε σε αφεντρα/σκαλβα πολυ ραγδαια. Ειναι 1.80 περιπου στο υψος και γυναικαρα.....  :wanker:

Δεν την εχω δοκιμασεις ουτε σαν αφεντρα αλλα ουτε σαν σκλαβα αλλα την κυκλοφορησα και μου ελεγε πολλα περι αυτου του φετιξ.

Θα ειναι Παρισι μεχρι τις 14 Ιουλιου και πηγαινοερχεται συχνα...





 

johnnnnn62

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2006
Μηνύματα
313
Κριτικές
1
Like
89
Πόντοι
1
Κώλο δίνει? Τα 150 είναι τιμή φιξαρισμένη ή ξεκινάει από χαμηλότερα? Είναι καλή για φαντασιώσεις, να παίξει ρόλο δηλαδή?
 

casba1

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2009
Μηνύματα
29
Like
37
Πόντοι
0

Dimex Black

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
18
Like
174
Πόντοι
26
Δεν ανοίγει το λινκ τυπε
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
980
Κριτικές
4
Like
3.293
Πόντοι
446
Οκ ανοίγει...πολύ δέσιμο.... :cheesy:
 

Kupidon-Ru

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2015
Μηνύματα
82
Like
48
Πόντοι
0
μια τρελη μιλφαρα :s&m_3:
 

Συνημμένα

  • 514364-500x499.jpg
    514364-500x499.jpg
    25,5 KB · Εμφανίσεις: 99

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.322
Κριτικές
9
Like
4.650
Πόντοι
1.830

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom