Νέα

Μάρνη 36, 5ος (κουδούνι Γραφείο 5)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Διαγραμμένο μέλος 77983

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
788
Κριτικές
4
Like
703
Πόντοι
366
Δυο κοριτσία 30 με 35 χρονων μασαζ με εκτονωση 1 ωρα 50 εουρος

Δεν ξερω μπορει να κανω μια δοκιμη και αν ειναι ενημερωνω γνωριζει κανεις κατι πιο σίγουρο?
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Δυο κοριτσία 30 με 35 χρονων μασαζ με εκτονωση 1 ωρα 50 εουρος

Δεν ξερω μπορει να κανω μια δοκιμη και αν ειναι ενημερωνω γνωριζει κανεις κατι πιο σίγουρο?

λογικά θα προχωρούν και παρακάτω ;)

από το τηλέφωνο δεν μπορείς να πεις και πολλά!

ωραίος  :thumbsup:
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 77983

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
788
Κριτικές
4
Like
703
Πόντοι
366
Λογικά ετσι είναι αλλα το θέμα ειναι πόσα θα ζητάνε για το παρακάτω

Βλέπουμε...
 

figa_lygourio

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2012
Μηνύματα
183
Like
0
Πόντοι
1

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.526
Κριτικές
208
Like
4.318
Πόντοι
9.035
Λοιπόν το νέο λαδομάγαζο στην Μάρνης 36, 5ος (κουδούνι Γραφείο 5) τεσταρίστηκε. Είναι κανονική ψησταρία με μπριζόλες μαριναρισμένες (ώριμες) αλλά σερβίρει και καφέ με καλαμάκι, ότι θέλει ο πελάτης και με άνεση χρόνου. Καταρχήν ένα μειον είναι ότι η είσοδος είναι μέσα στον κόσμο. Αριστερά έχει ένα κομμωτήριο και δεξιά ένα καφέ. Τουτέστιν χτυπάς το κουδούνι μέσα στον κόσμο. Η πολυκατοικία μέσα πολύ ήσυχη. Συν το ανακαινισμένο ασανσέρ, καμιά σχέση με το άλλο μαγαζί αντίστοιχο ένα τετράγωνο πιο πάνω. Το κατάστημα μέσα είναι συμπαθητικό και τυπικό. Έχει κοινόχρηστο μπάνιο αν και μου είπαν ότι θα βάλουν ντουσιέρες σύντομα. Παρούσες δύο κοπέλες, αυτές της αγγελίας. Milfs 35 με 40, νταρτανοτές/θρεμένες. Προφανώς δεν πας μαζί τους για την ομορφιά τους αλλά για την εμπειρία τους. Άνοιξε η Ειρήνη, η γνωστή από Γαλατσίου. Άνετη μου εξήγησε το πρόγραμμα. Όλα είναι μια ώρα: 50Ε μασάζ χαλαρωτικό και εκτόνωση (καλαμάκι), μετά έχει και με 60 και 70 με ολοκληρωμένο πρόγραμμα. Πήρα το βασικό πρόγραμμα γιατί δεν μου κάνει ο σωματότυπος για περισσότερα. Η Ειρήνη είναι Βουλγάρα με άριστα ελληνικά, ψηλή, νταρτάνα, μελαχρινή, με πολύ καλό και πλούσιο στήθος, αλλά με πεσμένο ποπό και αρκετή κοιλιά. Είναι όμως εξαιρετική κοπέλα στην συμπεριφορά, δηλαδή φιλική, άνετη, ζεστή. Μασάζ πολύ καλό και δυνατό. Στην συνέχεια αισθησιακό μασάζ και τέλος το γυρίσαμε σε άψογο καλαμάκι (άνευ) όπου η κοπέλα δίνει ρέστα. Γλύφει τα πάντα όλα με χάρη και άνεση. Ολοκλήρωση με ισπανικό. Μετά καθάρισμα της περιοχής και στη συνέχεια χαλαρωτικό μασάζ να ηρεμίσω. Νομίζω αν πας συνειδητά για τις συγκεκριμένες υπηρεσίες (καλό μασάζ και καλή πίπα) φεύγεις με το χαμόγελο. Θα είναι ανοικτό κάθε μέρα (και ΣΚ) από 11.00 μέχρι 20.00. Έκατσα μέσα καθαρό χρόνο 50 λεπτά. Αυτά και καλά να περνάμε...
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
σούπερ ενημέρωση  :rockon: :rockon: :rockon:
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.148
Κριτικές
171
Like
20.206
Πόντοι
33.988
Λοιπόν το νέο λαδομάγαζο στην Μάρνης 36, 5ος (κουδούνι Γραφείο 5) τεσταρίστηκε. Είναι κανονική ψησταρία με μπριζόλες μαριναρισμένες (ώριμες) αλλά σερβίρει και καφέ με καλαμάκι, ότι θέλει ο πελάτης και με άνεση χρόνου. Καταρχήν ένα μειον είναι ότι η είσοδος είναι μέσα στον κόσμο. Αριστερά έχει ένα κομμωτήριο και δεξιά ένα καφέ. Τουτέστιν χτυπάς το κουδούνι μέσα στον κόσμο. Η πολυκατοικία μέσα πολύ ήσυχη. Συν το ανακαινισμένο ασανσέρ, καμιά σχέση με το άλλο μαγαζί αντίστοιχο ένα τετράγωνο πιο πάνω. Το κατάστημα μέσα είναι συμπαθητικό και τυπικό. Έχει κοινόχρηστο μπάνιο αν και μου είπαν ότι θα βάλουν ντουσιέρες σύντομα. Παρούσες δύο κοπέλες, αυτές της αγγελίας. Milfs 35 με 40, νταρτανοτές/θρεμένες. Προφανώς δεν πας μαζί τους για την ομορφιά τους αλλά για την εμπειρία τους. Άνοιξε η Ειρήνη, η γνωστή από Γαλατσίου. Άνετη μου εξήγησε το πρόγραμμα. Όλα είναι μια ώρα: 50Ε μασάζ χαλαρωτικό και εκτόνωση (καλαμάκι), μετά έχει και με 60 και 70 με ολοκληρωμένο πρόγραμμα. Πήρα το βασικό πρόγραμμα γιατί δεν μου κάνει ο σωματότυπος για περισσότερα. Η Ειρήνη είναι Βουλγάρα με άριστα ελληνικά, ψηλή, νταρτάνα, μελαχρινή, με πολύ καλό και πλούσιο στήθος, αλλά με πεσμένο ποπό και αρκετή κοιλιά. Είναι όμως εξαιρετική κοπέλα στην συμπεριφορά, δηλαδή φιλική, άνετη, ζεστή. Μασάζ πολύ καλό και δυνατό. Στην συνέχεια αισθησιακό μασάζ και τέλος το γυρίσαμε σε άψογο καλαμάκι (άνευ) όπου η κοπέλα δίνει ρέστα. Γλύφει τα πάντα όλα με χάρη και άνεση. Ολοκλήρωση με ισπανικό. Μετά καθάρισμα της περιοχής και στη συνέχεια χαλαρωτικό μασάζ να ηρεμίσω. Νομίζω αν πας συνειδητά για τις συγκεκριμένες υπηρεσίες (καλό μασάζ και καλή πίπα) φεύγεις με το χαμόγελο. Θα είναι ανοικτό κάθε μέρα (και ΣΚ) από 11.00 μέχρι 20.00. Έκατσα μέσα καθαρό χρόνο 50 λεπτά. Αυτά και καλά να περνάμε...


κοντα στο παλιο ροδον club (r.i.p.)ειναι?
 

figa_lygourio

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2012
Μηνύματα
183
Like
0
Πόντοι
1
Λοιπόν το νέο λαδομάγαζο στην Μάρνης 36, 5ος (κουδούνι Γραφείο 5) τεσταρίστηκε. Είναι κανονική ψησταρία με μπριζόλες μαριναρισμένες (ώριμες) ........ Όλα είναι μια ώρα: 50Ε μασάζ χαλαρωτικό και εκτόνωση (καλαμάκι), μετά έχει και με 60 και 70 με ολοκληρωμένο πρόγραμμα...... Η Ειρήνη είναι Βουλγάρα με άριστα ελληνικά, ψηλή, νταρτάνα, μελαχρινή, με πολύ καλό και πλούσιο στήθος....Στην συνέχεια αισθησιακό μασάζ και τέλος το γυρίσαμε σε άψογο καλαμάκι (άνευ) όπου η κοπέλα δίνει ρέστα. Γλύφει τα πάντα όλα με χάρη και άνεση.  Αυτά και καλά να περνάμε......


Κατ΄αρχήν να σε ευχαριστήσουμε για την ενημέρωση,, πλήρης κ αναλυτική ταυτόχρονα, ωστόσο επειδή σε μας τους άντρες όταν δουλεύει το κάτω κεφάλι σταματά την παραγωγή κ επεξεργασία δεδομένων το επάνω , θέλω να επισημάνω κ να επιστήσω την προσοχή σε όλους οτι κ να σας πληρώνει ακόμα μια γυναίκα να μην δέχεστε ΠΟΤΕ καλαμάκι άνευ... το τι παράσημα μπορείτε να πάρετε για όλη σας τη ζωή δε θέλετε να ξέρετε.. τα υγρά του στόματος της γυναίκας ευθύνονται για πολλές ασθένειες γεννητικών οργάνων όπως γονόρρροιες κ έρπη γεννητικών οργάνων, για να μην αναφέρω ηπατίτιδες κ σοβαρότερα νοσήματα.

Για να περνάμε καλά λοιπόν όπως λες,  μεγάλη προσοχή, μην παρασυρόμαστε από την κάβλα της στιγμής...!


Btw μήπως πρέπει να ανοίξουμε νέο νήμα για το εν λόγω λαδοτριβείο όπως σε όλα,, αφού εδώ είμαστε  :offtopic:   :think:
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
οτιδηποτε σχολια,γραφονται πλεον εδω...
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Λοιπόν το νέο λαδομάγαζο στην Μάρνης 36, 5ος (κουδούνι Γραφείο 5) τεσταρίστηκε. Είναι κανονική ψησταρία με μπριζόλες μαριναρισμένες (ώριμες) αλλά σερβίρει και καφέ με καλαμάκι, ότι θέλει ο πελάτης και με άνεση χρόνου. Καταρχήν ένα μειον είναι ότι η είσοδος είναι μέσα στον κόσμο. Αριστερά έχει ένα κομμωτήριο και δεξιά ένα καφέ. Τουτέστιν χτυπάς το κουδούνι μέσα στον κόσμο. Η πολυκατοικία μέσα πολύ ήσυχη. Συν το ανακαινισμένο ασανσέρ, καμιά σχέση με το άλλο μαγαζί αντίστοιχο ένα τετράγωνο πιο πάνω. Το κατάστημα μέσα είναι συμπαθητικό και τυπικό. Έχει κοινόχρηστο μπάνιο αν και μου είπαν ότι θα βάλουν ντουσιέρες σύντομα. Παρούσες δύο κοπέλες, αυτές της αγγελίας. Milfs 35 με 40, νταρτανοτές/θρεμένες. Προφανώς δεν πας μαζί τους για την ομορφιά τους αλλά για την εμπειρία τους. Άνοιξε η Ειρήνη, η γνωστή από Γαλατσίου. Άνετη μου εξήγησε το πρόγραμμα. Όλα είναι μια ώρα: 50Ε μασάζ χαλαρωτικό και εκτόνωση (καλαμάκι), μετά έχει και με 60 και 70 με ολοκληρωμένο πρόγραμμα. Πήρα το βασικό πρόγραμμα γιατί δεν μου κάνει ο σωματότυπος για περισσότερα. Η Ειρήνη είναι Βουλγάρα με άριστα ελληνικά, ψηλή, νταρτάνα, μελαχρινή, με πολύ καλό και πλούσιο στήθος, αλλά με πεσμένο ποπό και αρκετή κοιλιά. Είναι όμως εξαιρετική κοπέλα στην συμπεριφορά, δηλαδή φιλική, άνετη, ζεστή. Μασάζ πολύ καλό και δυνατό. Στην συνέχεια αισθησιακό μασάζ και τέλος το γυρίσαμε σε άψογο καλαμάκι (άνευ) όπου η κοπέλα δίνει ρέστα. Γλύφει τα πάντα όλα με χάρη και άνεση. Ολοκλήρωση με ισπανικό. Μετά καθάρισμα της περιοχής και στη συνέχεια χαλαρωτικό μασάζ να ηρεμίσω. Νομίζω αν πας συνειδητά για τις συγκεκριμένες υπηρεσίες (καλό μασάζ και καλή πίπα) φεύγεις με το χαμόγελο. Θα είναι ανοικτό κάθε μέρα (και ΣΚ) από 11.00 μέχρι 20.00. Έκατσα μέσα καθαρό χρόνο 50 λεπτά. Αυτά και καλά να περνάμε...
...αρα το γαλατσιου εκλεισε οριστικα....το δευτερο μιλφ,για δωσε μια ενημερωση...
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
Κατ΄αρχήν να σε ευχαριστήσουμε για την ενημέρωση,, πλήρης κ αναλυτική ταυτόχρονα, ωστόσο επειδή σε μας τους άντρες όταν δουλεύει το κάτω κεφάλι σταματά την παραγωγή κ επεξεργασία δεδομένων το επάνω , θέλω να επισημάνω κ να επιστήσω την προσοχή σε όλους οτι κ να σας πληρώνει ακόμα μια γυναίκα να μην δέχεστε ΠΟΤΕ καλαμάκι άνευ... το τι παράσημα μπορείτε να πάρετε για όλη σας τη ζωή δε θέλετε να ξέρετε.. τα υγρά του στόματος της γυναίκας ευθύνονται για πολλές ασθένειες γεννητικών οργάνων όπως γονόρρροιες κ έρπη γεννητικών οργάνων, για να μην αναφέρω ηπατίτιδες κ σοβαρότερα νοσήματα.

Για να περνάμε καλά λοιπόν όπως λες,  μεγάλη προσοχή, μην παρασυρόμαστε από την κάβλα της στιγμής...!


Btw μήπως πρέπει να ανοίξουμε νέο νήμα για το εν λόγω λαδοτριβείο όπως σε όλα,, αφού εδώ είμαστε  :offtopic:  :think:


πω πω .... άμα είναι έτσι τότε να κόψω τις πουτάνες τελείως...

βρε αλεπουδέλι μου... για το τρελλό στριφογυριστό ακα μπούκι πάμε στα κουρίτσα!!! και για να τους χύσουμε βαθιά στο λάρυγγα...
αλλοιώς καθόμαστε και σπίτι μας...
περιττό να πώ ότι όποια μασατζού μου έκανε πίπα με προφύλαξη δεν την έχω πάρει δεύτερη φορά...
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.914
Κριτικές
489
Like
36.267
Πόντοι
41.447
Κaloeros & Χορχε  :thumbsup: :thumbsup:
 

figa_lygourio

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2012
Μηνύματα
183
Like
0
Πόντοι
1
πω πω .... άμα είναι έτσι τότε να κόψω τις πουτάνες τελείως...

βρε αλεπουδέλι μου... για το τρελλό στριφογυριστό ακα μπούκι πάμε στα κουρίτσα!!! και για να τους χύσουμε βαθιά στο λάρυγγα...
αλλοιώς καθόμαστε και σπίτι μας...
περιττό να πώ ότι όποια μασατζού μου έκανε πίπα με προφύλαξη δεν την έχω πάρει δεύτερη φορά...

Μεγάλα παιδιά είμαστε αδερφέ..

Ο καθένας είναι υπόλογος για τις πράξεις του μονάχα στον εαυτό του...

Αποτελεί όμως επιταγή - υποχρέωση στον εαυτό μας αλλά κ στο κοινωνικό σύνολο να αποφεύγουμε τέτοια έκθεση σε μη αναστρέψιμες καταστάσεις...

Τα θέματα της υγείας δεν μπορεί κ δεν πρέπει να αντιμετωπίζονται με επιπολαιότητα πολλώ δε μάλλον από δημόσια βήματα..
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
Σόρρυ φίλε σε λάθος σάιτ βρέθηκες....
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.526
Κριτικές
208
Like
4.318
Πόντοι
9.035
@guru13 : Η δεύτερη κοπέλα (Εβίτα αν θυμάμαι καλά) είναι ίδιων προδιαγραφών, 35-40 ουγκαρέζα δήλωσε με άριστα ελληνικά, μελαχρινή θρεμένη, και αυτή από πρώην Γαλατσίου (αυτό έκλεισε οριστικά για όσους ρωτάνε). Και αυτή πρέπει να είναι της κατηγορίας "Προσκυνώ τον Πούτσο".

@alepoudelis : αδελφέ μου σε καταλαβαίνω αλλά οι ανησυχίες σου είναι μάλλον υπεροβολικές. Αν ήταν έτσι όπως τα λες σήμερα οι περισσότεροι εδώ μέσα θα ήταν πάσχοντες και κάποιοι ήδη μακαρίτες (φτου-φτου). Οι απολαύσεις στην ζωή φίλε μου έχουν και τα ρίσκα τους, κανένας δεν ευτύχησε εκ του ασφαλούς, και η πραγματική ευτυχία βρίσκεται στις αισθήσεις να ξέρεις. Έντονη γεύση και light δεν υπάρχουν. Αν είναι να τρώμε κάθε μέρα light και χωρίς λιπαρά καθόμαστε και σπίτια μας...
 

hooligan

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
27
Like
23
Πόντοι
2.945
Οχι και τσιμπουκι με σκουφο ρε αλεπου. Σε λιγο θα μας πεις πως οταν ημασταν πιτσιρικαδες θα επρεπε  να ρωταμε τη γκομενα αν εχει τερηδονα.
 

figa_lygourio

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2012
Μηνύματα
183
Like
0
Πόντοι
1
Anyway,, το θέμα είναι τεράστιο, δεν μπορεί να εξαντληθεί με τόσο σύντομες αντιπαραθέσεις, την άποψη - ανησυχία  μου εξέθεσα, βασιζόμενος σε εμπειρίες , δεν υπάρχει λόγος συνέχειας.. Δεν είναι κ ο χώρος κατάλληλος..

Ο καθείς τραβά το δρόμο του στη ζωή..


Προς mod: Γιατί καρφιτσώθηκε το νήμα??  Έχει κάτι ιδιαίτερο το συγκεκριμένο ελαιοτριβείο ? :think:
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Anyway,, το θέμα είναι τεράστιο, δεν μπορεί να εξαντληθεί με τόσο σύντομες αντιπαραθέσεις, την άποψη - ανησυχία  μου εξέθεσα, βασιζόμενος σε εμπειρίες , δεν υπάρχει λόγος συνέχειας.. Δεν είναι κ ο χώρος κατάλληλος..

Ο καθείς τραβά το δρόμο του στη ζωή..


Προς mod: Γιατί καρφιτσώθηκε το νήμα??  Έχει κάτι ιδιαίτερο το συγκεκριμένο ελαιοτριβείο ? :think:
....ειναι καινουργιο θεμα....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom