Νέα

Gatto Nero

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Dontheofanio
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 77
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Dontheofanio

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
www.bourdela.com/content/view/1527/222/]Το thread αυτό αναφέρεται στην καταχώρηση του μαγαζιού στον κατάλογο[/url]

Ρε παιδιά ξέρει κανείς τίποτα για το νέο μαγαζί Gato Nero?
Άνοιξε εκεί που ήταν το Golden Babes στην περιοχή Φιξ...
Πέρασα απο έξω και με φάνηκε πολύ κυρίλα...
 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
516
Κριτικές
3
Like
36
Πόντοι
6
Φιλε Dontheofanio ημουν το Σαββατο στο εν λογω μαγαζι ,αρκετα καλο ,το προσωπικο τελειο .
Οι κοπελλες ολες μια και μια ,δεν ξερεις ποια να διαλεξεις ,απο τις σπανιες φορες που εχω δει σε στριπτιζαδικο ,τοσες ωραιες κοπελλες.Το κακο ειναι οτι στην πιστα κανουνε μονο τοπλες. Για εμενα αυτην την στιγμη ειναι το καλυτερο μαγαζι στην Θεσσαλονικη
 

Zigkolos

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2007
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
Φιλε μου αν ειναι εύκολο και θυμάσαι να μου πεις τιμες και τα σχετικά  για το εν λόγο μαγαζί! 
 

DoctorG

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2007
Μηνύματα
96
Like
4
Πόντοι
0
    Πέρασα μια βόλτα από το εν λόγο μαγαζί και αυτό που μπορώ να πω είναι ότι :
    πρώτον σαν χώρος δεν λέει πολλά πολύ στριμόκωλο μαγαζί με δύο κολώνες αρκετά ενοχλητικές,
    δεύτερον και το πιο σηματνικό είναι ότι οι γυναίκες είναι πολύ καλές (από τα λίγα ίσως το μοναδικό μαγαζί με τόσο όμορφες γυναίκες) αν και στην πίστα δεν κάνουν τίποτα αξιοσημείωτο, για πριβέ δεν ξέρω, πάντως έχει έναν χώρο στο βάθος με κάτι καναπέδες,
    τέταρτον οι τιμές είναι το ίδιο υψηλές με τα άλλα μεγάλα μαγαζιά
    και πέμπτον σε απόσταση λίγων μέτρων ανοίγει το caligula 2 κάτι που σημαίνει πως ο ανταγωνισμός θα είναι μεγάλος.
 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
516
Κριτικές
3
Like
36
Πόντοι
6
Φιλε DoctorG θα συμφωνησω μαζι σου για της κοπελες ειναι ολες μια μια.
Οσο για το caligula 2,θα μετακομισουν απο το αλλο caligula οι ποιο ωραιες που εχει στο καινουριο,στο παλαιο θα μεινουνε οι σαβουρες και εχει πολλες.( μου τα ειπε σερβιτορος που δουλευει στο παλαιο ).
Ετσι θεμα συνσγωνισμου στις κοπελες δεν θα υπαρχει.
Το Gato Nero θα ειναι με διαφορα πρωτο
 

supermarios

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2006
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά αν και δεν είμαι θαμώνας τέτοιου είδους μαγαζιών(πολύ χρήμα μικρή απόλαυση)νομίζω ότι αν το συγκρίνω με platinum και caligula που έχω επισκεφθεί είναι αρκετά καλό.Βασικά νομίζω ότι τα κορίτσια ίσως λόγω ζήλου(νέο μαγαζί) προσφέρουν κάτι παραπάνω στο prive.Αυτά...
 

Zigkolos

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2007
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
Δηλαδή supermarios?Τι κατι παραπανω?δοκικασες? πια κοπέλα προτήνεις?
 

DoctorG

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2007
Μηνύματα
96
Like
4
Πόντοι
0
Χωρίς να ξέρω, υποθέτω από το χώρο με τους καναπέδες στη γωνία, πως στα πριβέ θα έχει πολύ καλή φάση. Όποιος έχει πάρει πριβέ ας μας δώσει πληροφορίες.
 

teris3

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2006
Μηνύματα
543
Like
1
Πόντοι
6
Μάγγες,
αξίζει να πάτε...με ΔΙΑΦΟΡΑ το καλύτερο μαγαζί της Θεσσαλονίκης, πολύ καλά μουνιά, θα πάθετε πλάκα....
 

pakara

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
για την ποιοτητα των γυναικων ειναι με διαφορα ο,τι καλυτερο εχει εμφανιστει στην πολη.το συναγωνιζονται το παλαι ποτε μοναδικο τουτι και το πλατινουμ στα καλα τους.στην πιστα βγαζουν ολα τα ρουχα μονο στο σοου(νομιζω δηλαδη γιατι ειχα πιει τοσο και ειχα ενθουσιαστει με μια ξανθια τη βυζαρου που χαθηκα.παρεμπιπτοντως για κανενα τεταρτο ηταν ξαπλωμενη στο κρεβατι που εχει στην εισοδο)το πριβε αν θυμαμαι καλα ηταν 30€ .λογικα θα παιζει φραπες.δεν εχει δοκιμασει κανενας
 

DoctorG

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2007
Μηνύματα
96
Like
4
Πόντοι
0
Φίλε μου δεν υπάρχει λογική σε αυτά τα μαγαζιά, οπότε καλό είναι κάποιος να δοκιμάσει πριβέ και να μας ενημερώσει. Σίγουρα πράγματα  :2funny:
 

cena

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
209
Like
0
Πόντοι
1
Μπορει να δωσει καποιος την διευθυνση .

Δεν λεει να πεις στον ταξιτζη " στο καινουργιο στριπτιτζαδικο , εκει που ηταν παλια το Golden Babes "

Ευχαριστω .
 

teris3

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2006
Μηνύματα
543
Like
1
Πόντοι
6
Φίλε είναι κολλητά στα μαγαζιά των Σφαγείων, ακριβώς δίπλα στο Lido
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Μπορει να δωσει καποιος την διευθυνση .

Δεν λεει να πεις στον ταξιτζη " στο καινουργιο στριπτιτζαδικο , εκει που ηταν παλια το Golden Babes "

Ευχαριστω .
γιατι ρε φιλε οταν πηγαινεις πχ στο ΒΟΟΜ λες στον ταριφδα την διευθυνση?λες πανε με στο ΒΟΟΜ...Αν ντρεπεσαι πες του να σε παει στο ροδον τα μπουζουνια...σ αυτο το στενο ειναι και το μαγαζι...20 μετρα απο το ροδον..
 

polymatakias

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
46
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
0
Γεια σας φιλοι μου.
Την Δευτερα το πρωι κατα τις 11 βρεθηκα για δουλεια κοντα στο Gato Nero ,απεναντι ειναι το καινουριο Caligula Gold ,πολυ κοσμο ειδα και μου κινησε την περιεργια και πηγα να δω τι γινετε.
Η μουσικη βαρουσε στο φουλ φωτα κτλ.,ρωτησα εναν τυπο που ηταν εκει τι γινετε και μου ειπε οτι την Παρασκευη 30 ανοιγουνε, τον ρωτησα τι κοπελλες θα εχει αλλα δεν ηξερε να μου πει,σαν χωρος μου φανηκε πολυ καλος ,θα δουμε την Παρασκευη.
 

Voul

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σε ολους. Πρωτο μου μηνυμα ειναι αλλα θα ειμαι κατατοπιστικος. Πηγα χθες στο μαγαζι. Εχει τα καλυτερα μωρα απο ολα τ'αλλα στριπτητζαδικα. Τιμες ειναι: 30ε πριβε ενα τραγουδι topless. 50ε δυο τραγουδια full. Ποτο 15ε για κερασμα. Πηρα την Ντενιζ στα 50 και ηταν αρκετα καλη. Φραπε δεν πρεπει να παιζει γιατι, με την λιγη πειρα που εχω στον τομεα, συνηθως οι λιγοτερο καλες κανουν περισσοτερα πραγματα ωστε να τις ξαναπαρεις καποια αλλη φορα και ετσι πηρα και την Τσιλα παλι στα 50 αλλα ηταν χαλια. Η Ντενιζ ειπε οτι δεν παιζει τιποτα παραπανω γενικα αλλα αν πηγαινεις τακτικα ισως και να παιξει. Ζησε Μαη να φας τριφυλλη. Θα τπυ δωσω μια ακομη ευκαιρια καποια αλλη φορα. Νομιζω το καλυτερο ειναι το platinum, τουλαχιστον εκει μου ετυχε δυο φορες φραπε αλλα με πολυ λιγο κοσμο στο μαγαζι με δυο ποτα και την δευτερη συνεχομενη μερα που πηγαινα Αλλα βαρυς φραπες με γαλα οσοι με πιανουν.
 

pakara

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
στο full τι εννοείς ότι απλά βγάζουν και το στρινγκ; αν ναι πάλι καλά εκεί δεν τους κάναμε μάγκες. Πάντως νομίζω ότι ε΄χει μερικά πολύ δυνατά κομάτια και αν σε κεράσουν κανένα φραπεδάκι ενημέρωσε αμέσως για τη σερβιτόρο
 

Voul

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Το βγαζουν απο την αρχη. πιανεις και παιζεις οπου θελεις αλλα ως εκει. Σε 'πιανε κι' αυτη αλλο πανω απο το παντελονι. Α!! και ναι εχει πολυ μα πολυ δυνατα κομματια. Τωρα για τις αλλες δεν ξερω για αυτες τις δυο μιλαω. Την επομενη φορα θα προσπαθησω να ψαρεψω περισσοτερα
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
εγω ρε παλικαρια το θεωρω κοροιδια να σκασεις το 50αρικο και να μην παρεις την ''χαρα'' αλλα απλα να παιξεις λιγο με το γκομενακι...αυτες οι τιες ειναι εξωπραγματικες..αρμεγουν με τρελα τον κοσμο..βεβαια αυτα ειναι αδυναμιες...
 

Voul

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Συμφωνω οτι ειναι εξωπραγματικες αλλα αν εισαι συχνος πελατης(3 μερες σε μια εβδομαδα ασ πουμε), κερνας ποτο και κανεις πριβε με την ιδια κοπελα εχεις 90% πιθανοτητες για τηλεφωνακι με ταριφα 100ε

Ασε που δεν εχω τις γνωσεις για κατι καλυτερο με 100ε. Αν εχεις να προτεινεις κατι σαν παλιος το δεχομαι με κλειστα τα ματια?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom