Νέα

Πτολεμαΐδα Κωλόμπαρα

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
6
Like
152
Πόντοι
16
Αυτή η πόλη είναι τίγκα στα κωλόμπαρα λόγω των Δεητζήδων που βγάζουν φράγκα με τη σέσουλα και τα σπρώχνουν εκεί. Έχουμε τπτ πληροφορίες περισσότερες από κανέναν ντόπιο για το τι ακριβώς παίζει και με πόσα  :knockinb: :knockinb: ? Αξίζει να κάνω 60 χλμ για να περάσω καλά?
 

sargiris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2006
Μηνύματα
723
Κριτικές
8
Like
754
Πόντοι
366
Απο όσο ξερω τα κωλομπαρα που λες ειναι λίγο γιαλαντζί απο οτι ακούω.
Έχουν ενα δυο καλα κομμάτια αλλα πολυ δύσκολα να τα πάρεις, εκτος κι αν τάξεις φράγκα. Λίγο χουφτωματακι λίγο ματακι αλλα ως εκει. Προσωπικά θα ήθελα να δοκιμάσω αλλα η κοινωνία η μικρή δεν σου επιτρέπει να κινηθεις πολυ ελεύθερα. Οπότε μαλλον θα κανεις κασκαντεριλικι και ίσως σου βγει σε καλό!
 
OP
OP
papazits

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
6
Like
152
Πόντοι
16
Απο όσο ξερω τα κωλομπαρα που λες ειναι λίγο γιαλαντζί απο οτι ακούω.
Έχουν ενα δυο καλα κομμάτια αλλα πολυ δύσκολα να τα πάρεις, εκτος κι αν τάξεις φράγκα. Λίγο χουφτωματακι λίγο ματακι αλλα ως εκει. Προσωπικά θα ήθελα να δοκιμάσω αλλα η κοινωνία η μικρή δεν σου επιτρέπει να κινηθεις πολυ ελεύθερα. Οπότε μαλλον θα κανεις κασκαντεριλικι και ίσως σου βγει σε καλό!
Που μπορώ να τα βρω? Κάτι με είπανε για πάνω απ το γήπεδο και στο κέντρο στη σειρά ενός ταχυδρομείου? Και τι ράτσες παίζουν αν ξέρεις? Βουλγάρες και Αλβανίδες  :think: Αν ξέρεις από Πτολεμαίδα μπορείς να με κατατοπίσεις ?
 

bourdeliotis

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
φιλε εμενα ενα χρονο πτολεμαιδα, πας στα δυο προκατ που φαινονται απο την εθνικη αλλα μπαινεις οχι απο την εθνικη αλλα απο δρομο καθετο στον δρομο που ενωνει εθνικη με κοζανη. εκεινα αξιζουν και σαν χωρος και συνηθως εχουν καλα κομματια, να μπεις στον κοπο να πολεμησεις σε μπαρ το βρισκω ασκοπο, οπως και το ταξιδι τοση ωρα και με διοδια ενω εχεις περισσοτερες επιλογες θεσσαλονικη ειναι ασκοπο...
 
OP
OP
papazits

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
6
Like
152
Πόντοι
16
φιλε εμενα ενα χρονο πτολεμαιδα, πας στα δυο προκατ που φαινονται απο την εθνικη αλλα μπαινεις οχι απο την εθνικη αλλα απο δρομο καθετο στον δρομο που ενωνει εθνικη με κοζανη. εκεινα αξιζουν και σαν χωρος και συνηθως εχουν καλα κομματια, να μπεις στον κοπο να πολεμησεις σε μπαρ το βρισκω ασκοπο, οπως και το ταξιδι τοση ωρα και με διοδια ενω εχεις περισσοτερες επιλογες θεσσαλονικη ειναι ασκοπο...
Μα δεν είμαι από Θεσσαλονίκη. Από Βέροια είμαι. Πιο κοντά..  :dancing: :dancing: Εσυ ειχες ψαχτει στα κωλομπαρα της πολης τυπε?
 

bourdeliotis

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
Μα δεν είμαι από Θεσσαλονίκη. Από Βέροια είμαι. Πιο κοντά..  :dancing: :dancing: Εσυ ειχες ψαχτει στα κωλομπαρα της πολης τυπε?
δεν ειδα και κατι καλυτερο απο τα στουντιο της κοζανης για να μπω στον κοπο να πολεμησω οπως προειπα
 

bourdeliotis

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
στην βεροια δεν ειναι εκει η θεια ναντια η ρωσσιδα? δεν σε εμπνεουν οι μιλφ? καλυτερα σε στουντιο οπως και να εχει.
 
OP
OP
papazits

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
6
Like
152
Πόντοι
16
στην βεροια δεν ειναι εκει η θεια ναντια η ρωσσιδα? δεν σε εμπνεουν οι μιλφ? καλυτερα σε στουντιο οπως και να εχει.
H Θεία Νάντια πλέον έγινε γιαγια Νάντια μαν κ την έχω βαρεθεί.. Εγώ θέλω καμια άλλη πρόκληση πλέον και έτσι σκέφτηκα για εκδρομή Πτολεμαίδα κωλόμπαρα φάση..  :rockon:
 

Επισκέπτης
Ναι αλλά είναι κ κλειστή κοινωνία μαν και δε θέλω να με βγει το όνομα.. :P

τι παίζει στη Βέροια αυτήν την εποχή; Αν θες κάνε μας μια μικρή περίληψη-ανταπόκριση

είμαστε όλοι αυτιά

ΕΚεί προς Μακροχώρι κάτι ωραία μαγαζία που είχε, υπάρχουν ακόμη;  :rockon: :rockon: :rockon:
 
OP
OP
papazits

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
6
Like
152
Πόντοι
16
τι παίζει στη Βέροια αυτήν την εποχή; Αν θες κάνε μας μια μικρή περίληψη-ανταπόκριση

είμαστε όλοι αυτιά

ΕΚεί προς Μακροχώρι κάτι ωραία μαγαζία που είχε, υπάρχουν ακόμη;  :rockon: :rockon: :rockon:
To thread είναι Κωλόμπαρα Πτολεμαίδας
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.254
Κριτικές
4
Like
1.077
Πόντοι
216
Πέρασα από το γήπεδο τις προάλλες και είδα ένα σκοτεινό μαγαζί που λεγόταν καφέ παράδεισος. Τώρα κολομπαρο ήταν, δε ξέρω αλλά έτσι έμοιαζε. Ξέρει κανείς τι παίζει;
 

KonTim

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2011
Μηνύματα
54
Like
12
Πόντοι
0
Το παραδεισος φιλε ειναι κωλομπαρο αλλα πολυ φολα. Γενικα η πολυ επεσε πολυ τα τελευταια χρονια. Απο μαγαζια εχει την Αφροδιτη κοντα στο ταχυδρομειο και στο στενο στον μασουτη στον Τασο, αλλα μην περιμενεις ωραια πραγματα. Το καλυτερο στην περιοχη ειναι το black πριν μπεις Φλωρινα δεξια. Ολα τα αλλα ειναι χαλια.
 

Paparos88

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2016
Μηνύματα
23
Like
2
Πόντοι
0
και γω απο πτολ ειμαι...το αντζελα στο γηπεδο κοντα τι φαση ειναι? και κατι αλλο μια τρανς με ξανθο μαλι ψηλη την ξερετε? ισως δουλευει εκει !!!
 

KonTim

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2011
Μηνύματα
54
Like
12
Πόντοι
0
Πηγα προχθες σε ενα μαγαζι σχετικα καινουργιο, σε δρομο κσθετο της Διοικητηριου, ενα γωνιακο που ηταν παλια πιτσαρια και μετα κ
εγινε κωλομπαρο, πολυ χαλια, γριες, κουτσοδοντες με ηλικιες +45. Πηρα ενα ποτο το ηπια σαν σφινακι για να φυγω γρηγορα. Ξερει κανεις τιποτα καλο στην περιοχη να παω?
 

Paparos88

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2016
Μηνύματα
23
Like
2
Πόντοι
0
α εκει π ηταν παλια ο αφρος..στριπτιτζαδικο..χαλι ε?στην πολη εχει ενα ακομα λεγεται ο τασος...και στην διοικητηριου πανω στο γηπεδο εχει ενα πολυ περιεργο π λεγεται ατζελα
 

nikmech

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
826
Κριτικές
1
Like
588
Πόντοι
86
Πριν καμιά δεκαετία που ζούσα επί μερικές ημέρες τον μήνα στην Πτολεμαΐδα είχα μια περιπετειούλα σε ένα κολόμπαρο όπως πηγαίνεις για Αμύνταιο επί της 25ης Μαρτίου αριστερά σε ένα υπόγειο κολόμπαρο ! Άλλο ένα κολόμπαρο υπήρχε στην πρώτη παράλληλο της 25ης Μαρτίου από την ίδια πλευρά. Και φυσικά υπήρχε και το strip Νέρωνας έξω από τον ΑΗΣ Καρδιάς !
 

KonTim

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2011
Μηνύματα
54
Like
12
Πόντοι
0
Θα μας πει κάποιος τι γινεται σε αυτήν την πόλη;Τελευταία φορά που κυκλοφόρησα τα Χριστούγεννα η πιο νέα κοπέλα ήταν 50 ετών.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom