Νέα

Ερρίκος Πετιλόν το όραμα η καριέρα η καταστροφή και η επιστροφή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nikos832014
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 232
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nikos832014

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
223
Like
1
Πόντοι
1
ανοιγω και αυτο θρεντ παιδια για εναν ανθρωπο ο οποιος πραγματικα ειναι αληθινο αρσενικο τυπος κυνηγου και ομορφιας αισθητικης και καριεριστας σε ρολους πραγματικα και σαν ηθοποιος παρουσιαστης και καταστηματαρχης ιδιοκτητης καφετεριας
 

Slavyanka Delicatessen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2013
Μηνύματα
10.012
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
166
θυμαμαι ατακα στους μεν κ δεν που ελεγε οτι ξερει τα παντα κ λεει ο δαγκας ρε παιδια με χτυπαει το παπουτσι μηπως ξερει κανεις να κοβει καλους
 

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
44
Πόντοι
66
ανοιγω και αυτο θρεντ παιδια για εναν ανθρωπο ο οποιος πραγματικα ειναι αληθινο αρσενικο τυπος κυνηγου και ομορφιας αισθητικης και καριεριστας σε ρολους πραγματικα και σαν ηθοποιος παρουσιαστης και καταστηματαρχης ιδιοκτητης καφετεριας
σου αρέσει ως άντρας τύπε;
 

Laser Dildo

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.095
Like
12
Πόντοι
16
ανοιγω και αυτο θρεντ παιδια για εναν ανθρωπο ο οποιος πραγματικα ειναι αληθινο αρσενικο τυπος κυνηγου και ομορφιας αισθητικης και καριεριστας σε ρολους πραγματικα και σαν ηθοποιος παρουσιαστης και καταστηματαρχης ιδιοκτητης καφετεριας
Φίλε νηματοθέτη τα λόγια σου προδίδουν άνθρωπο με επίπεδο και ευαισθησίες, και σίγουρα τιμάνε τον άνθρωπο Ερρίκο Πετιλόν ως καλλιτέχνη και ως άνθρωπο
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.051
Like
11.474
Πόντοι
2.606
Φίλε νηματοθέτη τα λόγια σου προδίδουν άνθρωπο με επίπεδο και ευαισθησίες, και σίγουρα τιμάνε τον άνθρωπο Ερρίκο Πετιλόν ως καλλιτέχνη και ως άνθρωπο
τύπε λες να τον σπάει τον καρπό ο νηματοθετης δηλαδη?  :think:
 
OP
OP
nikos832014

nikos832014

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
223
Like
1
Πόντοι
1
το 2011 οταν ειχε το καλλας πολυ κοσμο μια χαρα γκομενες ετοιμες για ολα περιοχη ποσειδωνιου ολες οι ψηλομυ πηγαιναν εκει απο ολγας και μαρτιου λιγα κερασματακια στο καλλας και εφερνε και τα μοντελα απο την ιδιδαιτερη πατριδα του την ισπανια και ειχε πολλα events
 
OP
OP
nikos832014

nikos832014

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
223
Like
1
Πόντοι
1
τύπε λες να τον σπάει τον καρπό ο νηματοθετης δηλαδη?  :think:


εγω αν σπαω το καρπο μου φυσικα και οχι ειμαι κανονικος εβαλα αυτο το θρεντ για να δειξω σε ολους τι ειναι ο ερρικος πετιλον που πηγε τωρα που εξαφανιστηκε και γιατι δεν τον βγαζει κανενας πια αφου ειχε τοσες διασημες και ηταν ανθρωπος των επειχηρησεων
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.051
Like
11.474
Πόντοι
2.606
εγω αν σπαω το καρπο μου φυσικα και οχι ειμαι κανονικος εβαλα αυτο το θρεντ για να δειξω σε ολους τι ειναι ο ερρικος πετιλον που πηγε τωρα που εξαφανιστηκε και γιατι δεν τον βγαζει κανενας πια αφου ειχε τοσες διασημες και ηταν ανθρωπος των επειχηρησεων
ασε ρε φιλε εχει δανειστεί απο ολα τα Πετράλώνα και το Θησείο ξεπεσμος 
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
ανοιγω και αυτο θρεντ παιδια για εναν ανθρωπο ο οποιος πραγματικα ειναι αληθινο αρσενικο τυπος κυνηγου και ομορφιας αισθητικης και καριεριστας σε ρολους πραγματικα και σαν ηθοποιος παρουσιαστης και καταστηματαρχης ιδιοκτητης καφετεριας
κοκακιας ζιγκολικος γλοιώδης αγενής εκ φυσεως...καποτε άφησαν πίσω σε δωμάτιο ξενοδοχείου μπεμπιλινο του μωρού με σκατά κολλημένο στον τοίχο με μια πρωην....βρωμιαρηδες ψωνισμενοι
 
OP
OP
nikos832014

nikos832014

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
223
Like
1
Πόντοι
1
ειχε στην θεσσαλονικη το καλλας 9
επισης και πολλα παστακια ερχοταν απο κει για να βρουνε τζοβενους παστακια διαφορων ηλικιων που λεγαν αν με παρεις παιρνεις και την φιλη και αλλα πολλα γι αυτο το κλεισε πιστευω γινοταν και ψωνιστηρι απο καποιες μοντελες εκει μεσα μπαργουμαν σερβιτορες  να εχω οικονομικες δυσκολιες παμε σπιτι σε παρακαλω αν μπορεις μτα το σεξ δωσε κατι και αλλα που με ειπε ενας φιλος
 

Laser Dildo

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.095
Like
12
Πόντοι
16
τύπε λες να τον σπάει τον καρπό ο νηματοθετης δηλαδη?  :think:
Νομίζω ότι απλώς λυγίζει από δέος στην όψι και τη σκέψη του Ερρίκου

εγω αν σπαω το καρπο μου φυσικα και οχι ειμαι κανονικος εβαλα αυτο το θρεντ για να δειξω σε ολους τι ειναι ο ερρικος πετιλον που πηγε τωρα που εξαφανιστηκε και γιατι δεν τον βγαζει κανενας πια αφου ειχε τοσες διασημες και ηταν ανθρωπος των επειχηρησεων
Φίλε μάθε στον κόσμο μπάλα και ποιος είναι ο Πετιλόν, γιατί οι περισσότεροι εδώ μέσα τον ξέρουν απλά ως αποτυχημένο πρώην(?) κοκάκια και ως κάποιον που εδώ και καμιά τριανταριά χρόνια υποστηρίζει ότι πήδηξε την Ούρσουλα Άντρες όταν ήταν στα 50φεύγα της
και τους διαφεύγουν τα υπόλοιπα επίπεδα της πολυεπίπεδης υπόστασης του φαινομένου Πετιλόν ως καλλιτέχνη και ώς άνθρωπο
 

rouKoun13

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.560
Κριτικές
2
Like
57
Πόντοι
16
εγω αν σπαω το καρπο μου φυσικα και οχι ειμαι κανονικος εβαλα αυτο το θρεντ για να δειξω σε ολους τι ειναι ο ερρικος πετιλον που πηγε τωρα που εξαφανιστηκε και γιατι δεν τον βγαζει κανενας πια αφου ειχε τοσες διασημες και ηταν ανθρωπος των επειχηρησεων
αδικια δικε μου.
Τον πολεμαει η γνωστη μαφια που δεν γουσταρει τον ερρικο πετιλον.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom