Νέα

Απο γυναίκα Ετεροφυλική πως έγινα και επίσημα κερατάς......

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα chriscuckold
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 102
  • Εμφανίσεις 53K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Ερωτικές ιστορίες γραμμένες απο γυναίκες

chriscuckold

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2014
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Αυτή είναι η τελευταία περιπέτεια της Νίκης της γυναίκας μου, στην εταιρεία όπου εργάζεται τα τελευταία χρόνια.

Διηγείται αυτή κι εγώ έγραψα όσα μπορούσα να συγκρατήσω, αλλά και όσα γνώριζα για την φάση με τον διευθυντή της...


Εδώ και δυο χρόνια δουλεύω σε μια σοβαρή εταιρία με τρόφιμα, σαν γραμματέας διεύθυνσης, που βρήκα μέσα από γνωριμία μιας καλής μου φίλης, που γνώριζε οικογενειακά τον πρόεδρο της εταιρείας αυτής.

Τα λεφτά είναι ικανοποιητικά και κυρίως στην ώρα τους, πολύ σημαντικό ιδιαίτερα τώρα που η δουλειά του Χρήστου (μικρή προσωπική εταιρεία), δεν πάει και τόσο καλά λόγω κρίσης.

Έτσι τα κομπλιμέντα για την εμφάνισή μου, που είχα από τις πρώτες εβδομάδες, από τον διευθυντή μου και αντιπρόεδρο της εταιρείας, τα αντιμετώπιζα με θηλυκή πονηριά και χαμόγελα, προσπαθώντας να κρατώ το ενδιαφέρον του χωρίς να υπόσχομαι ή να δίνω κάτι παραπάνω.

Να θυμίσω ότι είμαι 1.70, γύρω στα 58 κιλά, 31 ετών, καστανόξανθη, με μεσαίο στήθος και σχετικά μικρή περιφέρεια, μάλλον αδύνατη, ενώ ο άντρας μου είναι 45αρης 1,85 και πάνω από 95 κιλά, σε δεύτερο γάμο και ακόμα δεν αποφασίσαμε να κάνουμε παιδιά λόγω δυσκολιών. Ο αντιπρόεδρος, ας πούμε ο Γιάννης, 55αρης με φαλάκρα και κοιλιά αλλά καλοντυμένος και καλοζωισμένος, με οικογένεια και πολύ μπερμπάντης, αν καταλαβαίνω καλά τα τηλεφωνήματα από τις πιτσιρίκες (μάλλον ξένες), που δέχεται κατά διαστήματα.

Από τις πρώτες εβδομάδες και αφού έμαθα τα καθήκοντα μου, άρχισαν τα σεξιστικά σχόλια του τύπου,

-    Τι όμορφη που είσαι σήμερα,

-    Υπέροχα πόδια αυτά Νίκη μου, αναδεικνύονται από τα ψηλοτάκουνα σου,

-    Πολύ τυχερός ο άνδρας σου,

-    Μην ντρέπεσαι να φοράς κοντά φορέματα, γίνεται πιο ευχάριστο το περιβάλλον εδώ μέσα και αποδίδουμε καλύτερα,

-    Σήμερα είσαι μια γλυκιά οπτασία, με έχεις τρελάνει...

κλπ. Σε όλα αυτά τα σχόλια απαντούσα με χαμόγελο και όση θηλυκότητα μπορούσα, χωρίς να ανοίγω συζήτηση ή να σχολιάζω περαιτέρω με ατάκες του στυλ…

-    Σας ευχαριστώ,

-    Ωραίο κομπλιμέντο,

-    Είστε πολύ καλός…

και τέλος η όποια κουβέντα. Όμως καθώς ο καιρός περνούσε ο Γιάννης έγινε πιο διαχυτικός, δηλαδή ερχόταν στο γραφείο μου και υπαγόρευε fax ή email, χαζεύοντας και σχολιάζοντας το ντεκολτέ μου, ή τα σταυρωμένα μου πόδια.

-    Υπέροχο το φόρεμα σου, αφήνει τρελές υποσχέσεις το θεϊκό ντεκολτέ σου.

-    Σας ευχαριστώ, απαντούσα…

-    Πόσο θα ήθελα να έχω τα χέρια μου μέσα εκεί…

-    Κε Γιάννη ηρεμήστε και ολοκληρώστε την υπαγόρευση την οποία μου κάνετε και αύριο θα φορέσω ζιβάγκο να μην σας προκαλώ.

-    Ζητώ συγνώμη για το σχόλιο μου Νίκη μου, σιχαίνομαι όμως τα ζιβάγκο, στις γλυκές και όμορφες κυρίες.

Όλο όμως ακούμπαγε τον ώμο μου με το φούσκωμα του παντελονιού του, προκαλώντας μου αμηχανία και εκνευρισμό, χωρίς να με αγγίζει με τα χέρια του. Τραβιόμουν διακριτικά χωρίς να τολμώ να κοιτάξω τον καβάλο του. Ήταν τεράστιο το φούσκωμα του άτιμου και κάθε φορά μου έκανε εντύπωση πως στην ηλικία του ήταν έτοιμος από ένα ντεκολτέ ή λίγο πόδι.

Στον Χρήστο που πάντα τον εξίταρε η ιδέα να πάω με άλλους δεν είχα πει τίποτα, γιατί μπορεί να μην με πίστευε ή ακόμα χειρότερα να με πίεζε να δοκιμάσω κάτι και να του τα λέω μετά να φτιαχνόμαστε στο σεξ. Μια ημέρα, ακολουθούσαν μέσα στο Σαββατοκύριακο τα γενέθλια μου, ο Γιάννης ήρθε με ένα μεγάλο κουτί δώρου, με πλησίασε και μου είπε…

-    Χρόνια σου πολλά Νίκη ΜΟΥ, αυτό το μικρό δώρο είναι δείγμα του θαυμασμού μου και σε παρακαλώ πολύ να το δεχτείς.

-    Σας ευχαριστώ μου είναι δύσκολο να δεχτώ κάτι από εσάς, πως θα το εμφανίσω στον άντρα μου;

Όμως η περιέργεια με έτρωγε και είπα…

-    Τουλάχιστον θα με αφήσετε να το δω και να κρίνω και το γούστο σας;

-    Μετά χαράς γλυκιά μου και μπορείς να πεις ότι στο έφεραν οι συνεργάτες μας από Γαλλία.

Άνοιξα προσεκτικά το κουτί και 2 υπέροχα ψηλοτάκουνα πέδιλα DIORR σε μπλε ηλεκτρίκ έκαναν την εμφάνιση τους. Πανάκριβα. Τα έχασα... και για πρώτη φορά έκανα να τον φιλήσω στο μάγουλο ευχαριστώντας τον, όμως το ένα του χέρι βρέθηκε πάνω στα οπίσθια μου και το άλλο πίσω από τον σβέρκο μου. Το φίλημα στο μάγουλο μετατράπηκε σε φιλί στο στόμα, χωρίς γλώσσα, κολλητά επάνω του.

-    Μη σας παρακαλώ δεν πρέπει…

Τα χέρια του ήταν ατσάλινα και καθώς κράταγα το κουτί, δεν μπόρεσα να αντιδράσω.

-    Κοίτα πως με έχεις κάνει μωρό μου…

κι έσπρωξε τα κουτιά με το χέρι που μου κράταγε τον σβέρκο, έπιασε με την ατσάλινη παλάμη του τον καρπό μου και τον έβαλε στον καβάλο του, ενώ το άλλο του χέρι χούφτωνε δυνατά τα κωλομάγουλα μου σε σημείο πόνου...

Ήταν τεράστιος, απλωμένος μέχρι χαμηλά στο παντελόνι λίγο πάνω από το γόνατο. Αδύνατον σκέφτηκα και ασυναίσθητα τον έκλεισα στην παλάμη μου, ενώ πισωπάτησα για να απελευθερωθώ.

-    Σας παρακαλώ να κλείσει εδώ το θέμα,

είπα αυστηρά και η λαβή χαλάρωσε. Γέλασε έκανε πίσω και είπε…

-    Σου άρεσε αυτό που έπιασες ε μωρό μου;

-    Μα ναι, εννοείται. Τα DIORR πέδιλα είναι όνειρο κάθε γυναίκας, θα τα κρατήσω και θα πω ότι τα έστειλαν από Γαλλία.

Σοβάρεψε κ έφτιαξε το παντελόνι του, κακήν κακώς. Απέφυγα να κοιτάξω πάλι το τεράστιο μέλος του.

-    Να δούμε τι έχουμε για σήμερα…

και απομακρύνθηκε από το γραφείο μου. Το βράδυ έβαλα τα DIORR, τα είπα όλα στον Χρήστο και κάναμε έρωτα ήρεμα και όμορφα όπως πάντα. Όμως συμφωνήσαμε και οι δύο ότι δεν θα τελειώσει εδώ η όλη παρενόχληση και θα έχει δυστυχώς συνέχεια. Να κάνω υπομονή γιατί χρειαζόμασταν τον μισθό μου και να κρατήσω την αξιοπρέπεια μου όπως μπορώ.

Μετά από αυτό το περιστατικό πέρασε αρκετός καιρός μόνο με κομπλιμέντα και υπονοούμενα χωρίς αγγίγματα ή περισσότερες παρενοχλήσεις. Βέβαια σε αυτό βοήθησε και κάποια μικρή από Ουκρανία ή από κάπου αλλού που έπαιρνε κατά διαστήματα τηλέφωνο αλλά ο θαυμασμός του για μένα δεν έλεγε να κοπάσει. Πριν κάνα δυο εβδομάδες και αφού είχε γίνει η φάση με τον νεαρό στην Γλυφάδα μέσα στο αυτοκίνητο του Χρήστου (δες προηγούμενες ιστορίες μας), ήρθαν αυτοί οι περίφημοι Γάλλοι. Μη φανταστείτε κάτι ενδιαφέρον, δυο άντρες κοντά στα 55-60, συνέταιροι που μας πούλαγαν κάποια είδη τροφίμων. Τους γνώριζα από τα e-mail και μερικά τηλεφωνήματα. Το μεσημέρι με πλησίασε ο Γιάννης και μου είπε…

-    Το βράδυ θα βγούμε όλοι μαζί για φαγητό στην Πεντέλη, είναι απαραίτητο να έρθεις και εσύ και ο διευθυντής πωλήσεων. Ενημέρωσέ τον σε παρακαλώ.

-    Κύριε Γιάννη, πως θα έρθω στην Πεντέλη από την παραλία που μένω; Το σεατάκι μου τα έχει φτύσει.

-    Καλώς θα έρθω εγώ να σε πάρω από την (διεύθυνση). Θέλω σε παρακαλώ να μου κάνεις μια χάρη.

-    Πείτε μου.

-    Να φορέσεις το μωβ φόρεμα σου, με τα μπλε DIORR που σου είχα πάρει.

-    Είναι προκλητικό και μάλλον κοντό για την περίσταση.

-    Δεν θέλω αντιρρήσεις κυρία μου. Ενημέρωσε και τον Διευθυντή πωλήσεων.

Φύγαμε νωρίς από το γραφείο για να ετοιμαστούμε για το επαγγελματικό αυτό δείπνο. Ο Χρήστος πάντως εξέφρασε την απορία του, γιατί δεν έστειλε τον υφιστάμενό του να με παραλάβει και αυτός από τα βόρεια προάστια, να πάρει τους Γάλλους που έμεναν Κηφισιά; Απορία χωρίς απάντηση, καθώς ήδη ετοιμαζόμουν για την έξοδο.

Μωβ λινό φόρεμα, κολλητό, που διέγραφε τα πάντα, το είχα φορέσει μια φορά στο γραφείο και το θυμόταν ο άτιμος. Στρινγκ δώρο του Χρήστου με διαφανή κορδόνια και μωβ και τις περίφημες DIORR με σουτιέν μωβ και αυτό.

-    Είσαι έτοιμη για γαμήσι, όχι για επαγγελματικό δείπνο, σχολίασε ο ταλαίπωρος κερατάς μου.

8 η ώρα κατέβηκα στην Λεωφόρο, όπου ήδη με περίμενε τον BMW X5 του Γιάννη.

-    Είσαι οπτασία. Ευχαριστώ που δέχθηκες.

-    Ήμουν υποχρεωμένη Κε Γιάννη.

Το χέρι του πήγε κατευθείαν στο γόνατο μου με το ίδιο ατσάλινο πιάσιμο.

-    Μην αρχίζετε πάλι, δεν ξεκινήσαμε καν.

-    Με τρελαίνεις μου είπε και έγειρε για φιλιά στο μάγουλο.

-    Μόνο αυτά και τέρμα, μας περιμένουν.

Όμως το δεξί του χέρι ήταν συνέχεια πάνω στα γόνατα μου και στα μπούτια μου.

-    Σας παρακαλώ, σταματήστε και να δίνω μάχη να τον απομακρύνω. Μήπως δεν ήταν καλή η ιδέα να έρθω τελικά;

-    Σταμάτα μωρό μου θα περάσουμε υπέροχα…

και η μάχη συνεχιζόταν με το χέρι του. Κάποια στιγμή κουράστηκα να τον σπρώχνω - ήταν πολύ δυνατός- και το χέρι του πέρασε στο εσωτερικό των μπουτιών μου. Ανατρίχιασα και το κατάλαβε.

-    Σου αρέσει να σε χαϊδεύουν εκεί ανάμεσα;

-    Όχι δεν μου αρέσει τίποτα,

αλλά οι δυνάμεις μου με εγκατέλειπαν καθώς κύματα ανατριχίλας ταξίδευαν προς την ευαίσθητή μου περιοχή.

-    Πιάσε να δεις πως με έχεις κάνει…

και μου έπιασε πάλι τον καρπό και τον έφερε κοντά στο ορθωμένο του παπάρι.

-    Θεέ μου…

Αναφώνησα. Είναι τεράστιος και προσπάθησα να τραβήξω το χέρι μου. Αδύναμα όμως, γιατί ένοιωθα την υγρασία να κατεβαίνει από την κοιλιά μου προς τα κάτω.

-    25 πόντοι μόνο για σένα μωρό μου.

-    Είσαι αισχρός σταμάτα.

Κι άλλα κύματα ανατριχίλας ταξίδευαν στο σώμα μου, που με πρόδιδε πλέον και το δεξί του χέρι στο εσωτερικό των ποδιών μου, έχοντας για φραγμό τα δυο μου χέρια που προστάτευαν το μουσκεμένο μου στρινγκ.

-    Αχ ας φτάσουμε επιτέλους με κούρασες απίστευτα…

-    κι εσύ με καύλωσες απίστευτα μικρή μου…

και πάλι η παλάμη στην πούτσα του επάνω. Δεν την έπιανα, αλλά την ένοιωθα τεράστια όντως. Φτάσαμε επιτέλους. Ήρθε, μου άνοιξε την πόρτα και βγαίνοντας με χούφτωσε επιδεικτικά στα κωλομέρια, πάντα με πίεση, κάνοντας με να αναπηδήσω. Παραζαλισμένη δεν είπα τίποτα και προχωρήσαμε αγκαζέ στην ταβέρνα. Ελάχιστος κόσμος, κάτι είπε στο γκαρσόνι και καταλήξαμε πίσω από μια κολώνα πολύ απόμερα.

-    Που είναι οι Γάλλοι και ο Δημήτρης (διευθυντής πωλήσεων);

-    Θα έρθουν, μιλήσαμε πριν ξεκινήσω.

Παρήγγειλε φιλέτο ψαρονέφρι και κάτι άλλο δεν θυμάμαι και μια σαμπάνια.

-    Στην ομορφιά σου μου είπε.

-    Καλές δουλειές να έχουμε, του αντευχήθηκα εγώ.

-    Άσε τις δουλειές. Τώρα είμαστε οι δύο μας.

Μετά το δεύτερο τρίτο ποτήρι, σηκώθηκα ευγενικά και ζήτησα την τουαλέτα. Πήγα φρεσκαρίστηκα και πήρα τον Χρήστο τηλέφωνο.

-    Οι Γάλλοι δεν ήρθαν, είμαστε οι δύο μας και μου την πέφτει άσχημα. (Δεν του είπα ότι κόντεψα να τελειώσω στον δρόμο).

-    Τι να κάνω; Να έρθω να σε πάρω;

-    Αν έρθεις με βλέπω ταμείο ανεργίας.

-    Υπομονή και κράτα την αξιοπρέπεια σου, τη χρειαζόμαστε τη δουλειά.

-    Φιλιά σ’ αγαπάω πολύ…

-    κι εγώ μωρό μου.

Πήγα στο τραπέζι, προσευχόμενη να έχουν έρθει οι Γάλλοι αλλά αντί των Γάλλων είχε μεταφερθεί πλάι μου στο τραπέζι. Σηκώθηκε με άφησε να καθίσω αφού έπιασε την καρέκλα μου. Μόλις κάθισα, αμέσως άρχισε το χούφτωμα. Και δεύτερο μπουκάλι σαμπάνιας με περίμενε. Μόλις σήκωσα χέρι να ευχηθώ, το χέρι πέρασε σχεδόν πάνω στο στρινγκ μου και το κεφάλι του στον λαιμό μου, να με δαγκώνει ελαφρά. Έχασα τον κόσμο, πήγε να μου πέσει το ποτήρι από το βαθύ τρέμουλο που με διαπέρασε. Το ήπια έτσι χουφτωμένη μονοκοπανιά. Ζαλίστηκα, ένοιωσα το χέρι του να μου μεριάζει το στρινγκ και δάχτυλα στα ευαίσθητα χειλάκια μου κάτω στο μουνάκι μου. Σπασμός με συντάραξε. Είχα ερεθιστεί πολύ.

-    Δεν αντέχω άλλο, σε παρακαλώ. Με βασανίζεις κι έχω πιεί κιόλας, σεβάσου ότι είμαι κυρία.

-    Πολύ καυλωμένη κυρία είσαι μωρό μου,

χώνοντας ένα χοντρό δάχτυλο στο μουσκεμένο μου μουνάκι. Έχασα τον κόσμο και σήκωσα πάλι το ποτήρι και κατέβασα άλλη μια μονοκοπανιά σαμπάνιας. Τώρα χάιδευε την κλειτορίδα μου απαλά, στέλνοντας ηλεκτρικό ρεύμα σε όλο μου το σώμα και με δάγκωνε απαλά στον λαιμό.

-    Μη σε παρακαλώ μην με κάνεις να φαίνομαι φτηνή.

-    Εδώ θα χύσεις κάβλα μου να σε δουν όλοι, τι πουτάνα γυναίκα έχει ο άντρας σου…

κι επιτάχυνε τον ρυθμό του χαϊδέματος. Χάθηκα, σπασμοί με διαπέρναγαν, το ευαίσθητο σημείο μου έστελνε κύματα ηδονής σε όλο μου το σώμα. Ξέσπασα και τον φίλησα δυνατά βυθίζοντας την γλώσσα μου στο στόμα του.

-    Χύνω Γιάννη, χύνω η πουτάνα τι μου κάνεις.

-    Χύσε μωράκι μου…

Βγάζοντας τα δάχτυλά του, μου τα έδωσε να τα γλείψω όπως ήταν μούσκεμα από τα υγρά μου. Οι σπασμοί με έστελναν πιο σφιχτά στην αγκαλιά του. Αισθανόμουν τέλεια. Πλήρωσε τον λογαριασμό και κινήσαμε για το αυτοκίνητο, αγκαλιασμένοι και ψαχουλεύοντας το κωλαράκι μου.

-    Σε παρακαλώ πήγαινε με σπίτι στον άντρα μου.

-    Ξέχνα τον κερατά, είμαι τρελά καυλωμένος.

Έγειρα στο κάθισμα, με το χέρι του να μου έχει σηκώσει το φόρεμα να με χαϊδεύει στην κοιλιά και στο στήθος πάνω από το σουτιέν.

-    Πιασ’ τον λίγο και εσύ.

Ήμουν υπνωτισμένη, ζαλισμένη και απίστευτα ερεθισμένη. Άπλωσα το χέρι μου, καθώς το αυτοκίνητο σταμάταγε σε ξέφωτο κοντά στην ταβέρνα και του έπιασα την θεόρατη πούτσα στο μπατζάκι του παντελονιού του. Ξεκουμπώθηκε βιαστικά και κατέβασε το παντελόνι βγάζοντας το τελείως μαζί με το εσώρουχο. Ήταν τεράστιος, με φλέβες χοντρές και κεφάλι σαν μπαλάκι του τένις. Έκανα να τον χουφτώσω αλλά η παλάμη μου δεν έκλεινε.

-    Σε παρακαλώ, μόνο να σε τελειώσω με το χέρι και να φύγουμε.

-    Ότι πεις εσύ μωρό μου…

αλλά μου έπιασε το κεφάλι και με οδήγησε στο τεράστιο πουτσοκέφαλο, σπρώχνοντάς το μέσα στο στόμα μου. Τον έπιασα με τα δυο μου χέρια, έβαλα όσο μπορούσα στο στόμα και προσπάθησα να τον τελειώσω να ξεμπερδεύω. Πνιγόμουν, καθώς άγγιζε τα βάθη του λαιμού μου και έβηχα μπουκωμένη με σάλια και βλέννες. Αυτός όλο και με πίεζε να πάρω περισσότερο κρέας στον λαιμό μου. Αισθανόμουν έντονη ναυτία πλέον και η σαμπάνια μου ήρθε στον λαιμό. Προσπάθησα να τραβηχτώ καθώς ξέρασα, με το πουτσοκέφαλο καρφωμένο μέσα μου. Γίναμε χάλια, το φόρεμα το αυτοκίνητο το πουκάμισό του, καθώς οι σπασμοί του στομαχιού έφευγαν από την μύτη μου και από τις άκρες των χειλιών μου.

-    Πουτάνα με έκανες χάλια, ρούφα τους εμετούς σου τώρα…

και όλο με πίεζε. Κάποια στιγμή μου τράβηξε τα μαλλιά, με σήκωσε λίγο, και με έβαλε πάνω του. Αρπάχτηκα από το κάθισμα καθώς τρέχανε τα σάλια μου. Τα πήρε από το πρόσωπο μου και τα πασάλειβε πίσω μου. Τα άλειφε στο κωλαράκι μου βάζοντας μου δυο ή τρία δάχτυλα, δεν καταλάβαινα και πολλά, ήμουν χάλια. Το θηριώδες κεφάλι του θηριώδη πούτσου του έσπρωξε την τρύπα του κώλου μου, παραβιάζοντας την.

-    Μη σε παρακαλώ θα με σκίσεις.

Με έπιασε από τη μέση και με έσπρωξε κάτω με δύναμη, σκίζοντάς με…

-    Αχ… σε παρακαλώ με ξεσκίζεις. είναι τεράστιος.

-    Δυο χρόνια σε κυνηγάω να σε ξεσκίσω πουτανάκι μου…

Κύματα ανατριχίλας με διαπέρασαν πάλι, καθώς η πούτσα του βυθιζόταν μέσα μου, στριμώχνοντας τα βάθη του μουνιού μου και τα ευαίσθητα μουνόχειλα πάνω στην κοιλιά του.

-    Μη δεν αντέχω θα μου κάνεις ζημιά…

αλλά το σώμα μου πάλι με πρόδιδε και η σουφρίτσα μου έστελνε σπασμούς στο μουνάκι μου που τριβόταν στις τρίχες της κοιλιάς του.

-    Χύνω η καργιόλα… χύνω η ξεσκισμένη, αχ… με ξέσκισες Γιάννη.

Αγκαλιάζοντας τον και φιλώντας τον δυνατά είχα απίστευτο οργασμό που με συντάραξε στα βάθη του σώματός μου. Τώρα έσπρωχνα εγώ την ξεσκισμένη κωλότρυπα να φάει όσο πιο πολύ πούτσο γινόταν. Μέσα μου κάπου χτύπαγε το πουτσοκέφαλο του και με πόναγε πολύ, αλλά καινούργιοι σπασμοί με άρπαξαν σε ένα κύμα άγριου οργασμού…

-    Χύνω ψωλαρά μου χύνω πάλι… ξεφτίλισε με τελείως με το θηρίο σου… χύνω…

Έμπαινε σχεδόν όλος μέσα στην ξεσκισμένη μου κωλάρα πια και κύματα πόνου με όργωναν μαζί με αλλεπάλληλους σπασμούς…

-    Δυνατά θα μου έρθει πάλι, Γιάννη μου… πιο δυνατά…

-    Ξεφτιλισμένη θα χύσω και εγώ…

Χοροπήδαγα πιασμένη στην πλάτη του καθίσματος παρασυρόμενη όλο και πιο βαθιά σε ένα τούνελ ηδονής, επιθυμίας να χύσω πάλι και πόνου χαμηλά στην κοιλιά μου…

-    Νομίζω ότι θα τα κάνω πάνω μου, πρέπει να σταματήσουμε…

-    Αχ… ξεκωλιάρα κοντεύω μην σταματάς τώρα…

Η κοιλιά μου συσπάστηκε, ένα κύμα οργασμού με άρπαξε ξανά,

-    Χύνω ψωλαρά μου, χύνω πάλι και… μου φεύγουν γαμώ το, αχ… δεν κρατιέμαι, τι έπαθα…

-    Κι εγώ χύνω κάβλα, μωρό μου μέσα σου… αχ…

Ένοιωσα να ανακουφίζομαι καθώς τον τράβαγε από μέσα μου και να αδειάζω το ξεχειλωμένο μου έντερο ανεξέλεγκτα πάνω του.

-    Δεν αντέχω, μου φύγανε, ξεφτιλίστηκα…

Με αγκάλιασε καθώς η βαριά μυρωδιά σκατίλας διαπερνούσε το αυτοκίνητο.

-    Δεν πειράζει μωρό μου ήσουν υπέροχη.

-    Πρώτη φορά μου συμβαίνει να τα κάνω πάνω μου.

-    Στο είπα, ότι η ψωλάρα μου θα σε κάνει να λιώσεις καυλιάρα μου.

Έβγαλε μωρομάντηλα κι ένα μπουκάλι με νερό και βαλθήκαμε να καθαρίζουμε εμάς τα ρούχα μας και το αυτοκίνητο. Μια ώρα μετά και με την βαριά μυρωδιά της σκατίλας, ο Χρήστος με υποδέχτηκε με αγκαλιά τρυφερή, με κατανόηση και με διάθεση για σεξ.

-    Σου είπα κάτι δεν μου πήγαινε καλά από την αρχή. Μοιάζεις να πέρασες τέλεια, αν και χρειάζεσαι μπάνιο, τι έγινε;

-    Να πλυθώ και να σου πω τα πάντα μωρό μου.

-    Είμαι όλος αυτιά και καυλωμένος τρελά......................
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
759
Πόντοι
146
Βιασμός,ειναι πεντακαθαρο!!!
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
To γουρουνι βιασε την κυρία!
Ειναι ξεκάθαρος βιασμος!
:grin:
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
αντιθετα με την λενα που με αγαπαει η νικη ειναι πουτανα και τα ηθελε....
 

Peacful_Warrior

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2011
Μηνύματα
2.929
Κριτικές
1
Like
236
Πόντοι
36
Τωρα το καλοκαιρι θα πατε μηπως σε κανενα camping?  :grin:
 

omorfoulis

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.371
Like
9
Πόντοι
16
Κάτι της είχε ριξει στη σαμπανια της Νικης ο Γιαννης , δεν εξηγειται αλλιώς
 

manasou

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2013
Μηνύματα
783
Like
7
Πόντοι
6
Γιάννης εδώ, εγώ δεν ξέρω τίποτα. Είχα πιει.
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
οχι ειναι γουρουνι....η λενα με αγαπαει αλλα δινω καμια πιπα στην νικη να φευγουν τα φλοκια γιατι ο φανης εχει βαλει μπραβους και την φυλανε.....




ρε θα την ψωνισουμε τελικα ολοι εδω  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
οχι ειναι γουρουνι....η λενα με αγαπαει αλλα δινω καμια πιπα στην νικη να φευγουν τα φλοκια γιατι ο φανης εχει βαλει μπραβους και την φυλανε.....




ρε θα την ψωνισουμε τελικα ολοι εδω  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Περιμένω την στιγμή που θα βγουν οι κεραταδες να μας πουν για τους δικους τους βιασμους. :2funny:
ο πανοφάνης κατι είχε αναφέρει δειλα δειλα αλλα τον προγκύξαν πανω στο καλο!
:headbang:
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
   Δεν πειράζει μωρό μου ήσουν υπέροχη.
αυτο δεν το ειδες που κοροιδευεις γουρουνι????
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.365
Κριτικές
3
Like
3.170
Πόντοι
786
Pearls_Before_Swine_by_Shivabel.jpg
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
και στο επομενο επισόδειο;
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
καλοκαιρι ειναι ...θα πανε καμπινγκ
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Ερωτηση κρισεως.
Στους 100 κεραταδες...τι ποσοστο υπαρχει στους ανεπισημους και τι στους επισημους;;
 
OP
OP
C

chriscuckold

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2014
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
ΦΑΤΕ ΜΑΤΙΑ ΨΑΡΙΑ....
Για όποιον ομόθρησκο πιστεύει ότι κάποιες γυναίκες είναι φτιαγμένες για περισσότερους απο έναν άνδρες............ :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Συνημμένα

  • ΝΙΚΗ.jpg
    ΝΙΚΗ.jpg
    243,6 KB · Εμφανίσεις: 666

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom