Νέα

Ξέρουμε κάτι για την Inna Helga

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mynick
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 78
  • Εμφανίσεις 39K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.732
Κριτικές
183
Like
3.071
Πόντοι
7.305

Επισκέπτης
Καλησπέρα σε όλους είμαι καιρό στο site ξέρετε από τους αθόρυβους :2funny:, επιτέλους αποφάσισα να συναγωνιστώ! τι γνωρίζουμε για την κυρία? www.adoos.gr/postview?post_id=78410081]http://www.adoos.gr/postview?post_id=78410081[/url]

Φιλε καλως ήλθες. Δε ξέρω τίποτα για την κυρία.Κρίμα που ειναι τρανς. Κουκλί!
 
OP
OP
mynick

mynick

Νέο Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Σας ευχαριστώ και καλώς σας βρήκα!  Την είδα από κοντά στο Α pride και ήταν δυνατή κατασκευή  :boobies:
 

moutsos21

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.315
Like
28
Πόντοι
16

Patgatra

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
755
Κριτικές
21
Like
49
Πόντοι
16
στις παλιότερες φωτογραφίες της,ήταν λίγο στρουμπουλούλα.Βέβαια το βασικό έιναι ότι κάποιοι έμπειροι συναγωνιστές εδώ μέσα,την έχουν κατατάξει στις ξεπέτες...Προσωπική εμπειρία δεν έχω..
 

boubounas

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2007
Μηνύματα
291
Like
8
Πόντοι
1
Θα συμφωνήσω ακριβώς σε ότι λέει ο cocos30 . Είναι σεξουαλική παρουσία, έκφυλη θα έλεγα με καλά προσόντα, όμως αν και πήγα σπίτι της( μεταξύ Καβάλας και Λένορμαν-δεν θυμάμαι πως λέγεται η περιοχή),  το θεματάκι της ήταν τα επιπλέον χρήματα!΄Ζητούσε επιπλέον λεφτά, ενώ ο χώρος της ήταν λίαν καθαρός, η ίδια είχε μια αχνή μυρωδιά (αλλά είχε) και με τις πολλές κουβέντες περί επιπλέον χρημάτων τελείωσα στα γρήγορα και την έκανα με ελαφρά!!Δεν την συνιστώ!
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
αυτό με το "βάλε κάτι παραπάνω" είναι χαρακτηριστικό του συγκεκριμένου είδους και γένους. Ακόμα και εγχειρισμένη σε μπουρδέλο μου το έχει πει που εκεί οι τιμές είναι μπετόν.
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.732
Κριτικές
183
Like
3.071
Πόντοι
7.305
αυτό με το "βάλε κάτι παραπάνω"
γυφτικο ασκερι...δεν μου το χει κανει πουτανα,αλλα μου το χουν κανει κανα δυο τσατσαδες..πηγαινα να πληρωσω (για να περασω δωματιο) κ ζηταγανε 5 με 10 ευρω εξτρα για να πιουν καφε.... :jerking:
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
Η τσατσά μάλλον σαν χαρτζιλίκι ή επαιτεία το ζήτησε, γιατί δεν μπορούσε το 10ευρο να είναι ανταποδοτικό.



γυφτικο ασκερι...δεν μου το χει κανει πουτανα,αλλα μου το χουν κανει κανα δυο τσατσαδες..πηγαινα να πληρωσω (για να περασω δωματιο) κ ζηταγανε 5 με 10 ευρω εξτρα για να πιουν καφε.... :jerking:
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.304
Κριτικές
5
Like
3.945
Πόντοι
606
μακαρι να εστρωσε
 

the_boy

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2014
Μηνύματα
662
Like
28
Πόντοι
6
από εμφανιση μαχιμο παντως πολυ
 

ulver

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Οι φώτο που ειδα εδώ δεν εχουν και μεγάλη σχέση με αυτό που θα αντικρύσετε.
Στην Καβάλας μια φορά καθώς συζητουσα με τη φίλη της Λόλα,εκείνη πετάχτηκε και άρχισε να μιλάει με κανονική ΑΝΤΡΙΚΗ φωνή..Όπου φύγει φύγει,,,Μιλάμε για σοκ.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.304
Κριτικές
5
Like
3.945
Πόντοι
606
ναι τα εχει γραψει ολα στα αρχ@@δια της..
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.030
Κριτικές
7
Like
3.682
Πόντοι
736
Χτες αποφάσισα να την δοκιμάσω και μετάνιωσα το 30αρι.Το αμαξι μεσα στον μπάφο είχε πιεί και μπύρες και ήταν χάλι μαύρο έριξε και κάτι ρεψίματα μιλάμε χλέμπα η τύπισα.μου είπε πως είναι καψούρα και είχε τέρμα την μουσικη. Στην κοσμάρα της γενικά. Οπότε ΑΚΥΡΟ
 

ulver

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
:s&m_3: Εμ και εσυ τα ήθελες!! 3 ποστ πιο πριν να διάβαζες....
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.345
Κριτικές
2
Like
5.503
Πόντοι
2.356
Χτες αποφάσισα να την δοκιμάσω και μετάνιωσα το 30αρι.Το αμαξι μεσα στον μπάφο είχε πιεί και μπύρες και ήταν χάλι μαύρο έριξε και κάτι ρεψίματα μιλάμε χλέμπα η τύπισα.μου είπε πως είναι καψούρα και είχε τέρμα την μουσικη. Στην κοσμάρα της γενικά. Οπότε ΑΚΥΡΟ

Πώς πάτε και τη πατάτε ρε παιδιά; Τόση απειρία; Καραμπαμ φαίνεται η άλλη.
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.345
Κριτικές
2
Like
5.503
Πόντοι
2.356
Χτες αποφάσισα να την δοκιμάσω και μετάνιωσα το 30αρι.Το αμαξι μεσα στον μπάφο είχε πιεί και μπύρες και ήταν χάλι μαύρο έριξε και κάτι ρεψίματα μιλάμε χλέμπα η τύπισα.μου είπε πως είναι καψούρα και είχε τέρμα την μουσικη. Στην κοσμάρα της γενικά. Οπότε ΑΚΥΡΟ

Τώρα αυτή και οι όμοιες της στη συμπεριφορά θεωρούνται επαγγελματίες; Μόνο αγγελίες ξέρουν να βάζουν. (άσχετα αν εσύ την πήρες από δρόμο, ακόμα χειρότερα, αφού δεν εχεις τα κέφια σου  κοπέλα μου γιατί πας στη δουλειά;). Ας μην πάει  ξαναπάει κανένας σε αυτήν την Inna Helga Melga πως τη λένε εκεί πέρα, για να βάλει μυαλό. Ή μήπως θα βγει κάποιος - κάποια να πει ότι δεν ήταν στα κέφια της και κάτι τέτοιες μπούρδες;
 

ulver

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Κρίμα πάντως γιατί το μωρό που είναι μαζί της είναι απίστευτης ομορφιάς και καλό κορίτσι..Θα την χαλάσει η Ιννα..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom