Νέα

Αφέντρα Τίνα

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

KINKYCHRIS

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
138
Κριτικές
3
Like
90
Πόντοι
1
Γνωρίζει κανείς την ΤΙΝΑ (έχω ακούσει ότι είναι η καλύτερη) αυτή την εποχή στην Αθήνα για αυτά τα προγράμματα (αυταρχικά - φετιχ).
Εχει κανείς πληροφορίες να δώσει?

Edit AssFiller : διόρθωση τίτλου
 

Barone

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
403
Like
6
Πόντοι
1
Εχω τηλέφωνο της αλλα δεν εχω βρεθει μαζι της ακομα. τελειωνει σε 827 αν λεμε την ίδια. μιλησα μαζι της δεν κανει καθολου επαφη κια νομιζω 150 ή 200 μου ειπε, δεν θυμαμαι σίγουρα.
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.110
Κριτικές
5
Like
56.864
Πόντοι
12.056
Eρχονται οι mods για αυταρχικο τωρα.... :2funny: :2funny: :2funny:

ΤΑ ΚΕΦΑΛΑΙΑΑΑΑΑΑΑΑ  :2funny:
 

sierra

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
41
Like
8
Πόντοι
0
Παιδια αυτη δεν δινει μουνι.Μονο να σε βαραει θελει η να της γλυφεις τα ποδια. Η επαφη αποκλειεται.Και ζηταει 150 euros. Μηπως μας περνανε για πολυ μ.....ς ???  Δωστε τους πορτα να μαθουνε , να σπασουνε οι τσαμπουκαδες !!
 

Επισκέπτης
Παιδια αυτη δεν δινει μουνι.Μονο να σε βαραει θελει η να της γλυφεις τα ποδια. Η επαφη αποκλειεται.Και ζηταει 150 euros. Μηπως μας περνανε για πολυ μ.....ς ???  Δωστε τους πορτα να μαθουνε , να σπασουνε οι τσαμπουκαδες !!

Ε οχι και να πληρωσω για να με δειρουν μονο χωρις να κανω τπτ εγω!
 

ΒΡΑΣΙΔΑΣ2

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
4.150
Like
1
Πόντοι
16
Ρε παιδια εγω ξερω ενα σωρο τροπους να φατε ξυλο τσαμπα τωρα αν θελετε να πληρωσετε οποσδηποτε να σας δωσο το δικο μου τηλεφωνο. :grin:
 

Επισκέπτης
Ρε παιδια εγω ξερω ενα σωρο τροπους να φατε ξυλο τσαμπα τωρα αν θελετε να πληρωσετε οποσδηποτε να σας δωσο το δικο μου τηλεφωνο. :grin:

χαχαχαχαχαχα Τουλαχιστον ευκολα το δικαιολογεις αμα γυρισεις στην γυναικα/γκομενα σου.Και να της ελεγες με εδειρε μια πουτανα δεν θα το πιστευε λολ.
 

David

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
102
Πόντοι
6
Η συγκεκριμένη τύπισσα είναι το κάτι άλλο! Κουκλάρα με τα όλα της. Έκλεισα ραντεβού και πήγα από τον χώρο της. Κοντά στη στάση του μετρό φιξ. Και όπως πήγα έφυγα.. Το τηλ της είναι δημοσιευμένο σε αγγελία στο Έθνος. Παίρνει 150. Δίστασα για δικούς μου λόγους. Καλό είναι πάντα να κλείνετε ραντεβού, να πηγαίνετε, να βλέπετε και να φεύγετε! Και αφού το σκεφτείτε καλά να ξαναπάτε. Πάντως για αυταρχικό παραείναι όμορφη. Αν είσαι φαν του είδους πάνε χωρίς δεύτερη σκέψη. Εξάλλου ό,τι τους λεν σου κάνουν. Απλά κατ' εμέ είναι ψιλομαλακία να δώσεις τρία 50ευρα και να μην χώσεις. :headbang:
 

punter

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
2.048
Like
9
Πόντοι
16
με το να κλεινεις ραντεβου ομως κ να μην πηγαινεις, δεν νομιζεις οτι χαλας δουλειες???
 

Επισκέπτης
Θα ηθελα κάποιος αν μπορει να περιεγραψει αναλυτικα για το τι περιλαμβανει το προγραμμα της και πως συμπεριφερετε κατα την διαρκεια.
 

David

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
102
Πόντοι
6
με το να κλεινεις ραντεβου ομως κ να μην πηγαινεις, δεν νομιζεις οτι χαλας δουλειες???

Έχεις δίκιο φίλε στο παραπάνω και μάλιστα απόλυτο. Ωστόσο έπρεπε την συγκεκριμένη να την έβλεπα οπωσδήποτε από πριν, λόγω θετικότατων σχολίων κάποιου φίλου. Μαλακία το ξέρω, αλλά όταν είναι αποκλειστικά αυταρχικό, η ταρίφα τόσο υψηλή και δεν έχεις παρόμοιες εμπειρίες σε τέτοια προγράμματα, τότε ΚΟΛΛΑΣ και είσαι αναποφάσιστος. :think:


edit_Duracell: Διόρθωση παράθεσης
 

J127

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
46
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδια να ρωτησω κατι ασχετο?εχει πεσει στην αντιληψη σας καποιο στουντιο που χει στο πραγγραμμα και φετιχ?
 

oukla

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα σας το τηλέφωνο μπορώ να το βρώ κάπου?Η αν μπορεί κάποιος να κάνει εξηπηρέτηση να μου το στήλει σε πμ θα ήμουν υπόχρεος..Ευχαριστώ για τον χρόνο σας!!
 

adaldizmi

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2006
Μηνύματα
151
Κριτικές
3
Like
23
Πόντοι
1
Ειναι ευκολο να μου στειλει καποιος συναγωνιστης με pm το τηλεφωνο της Τινας?
Ευχαριστω
 

oukla

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Είναι αυτό που λέτε τα 150...είναι πολλά!!!αλλά άμα ήτανε ποιο λίγα θα είχε πίξει στην δουλειά
 

foot slave

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2007
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καποιος παρακαλω να μου στειλςι το τηλεφωνο τησ Τινας.Ευχαριστω.
 

yayo

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2008
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
με συγχωρείτε που ξεθάβω το θέμα αλλά θα παρακαλούσα να μου στείλει κάποιος το τηλέφωνο της τίνας αν είναι εύκολο..

ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

boeing

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2006
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Είναι δυνατόν να μου στείλει κάποιος το τηλ της Τίνας;


edit Duracell: Διόρθωση κειμένου.

ΔΙΑΒΑΣΕ τους Κανόνες Λειτουργίας του Forum... ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ Η ΧΡΗΣΗ GREEKGLISH !!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom