Νέα

αμβουργο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα johnybest
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 43
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

johnybest

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
εγω μενω κοντα ριπερμπαν αμβουργο και ειναι ενα μερος οπου στην ελλαδα θα το γνωριζουν ως σεντ παουλι.εδω εχει συνοικια ολοκληρη με μαγαζια του ειδους.απο βιτρινες μεχρι πολοικατικιες και φκκ φυσικα μεχρι στριπτιζαδικα και απο ευρωπαιες και λατινες μεχρι ασσιατισσες και κινεζες.οι τιμες ειναι απο 30-35 πολικατοικιες 50 απο βιτρινα για μισαωρο αυτα...απο 100 μεχρι 200 οσο μπορεις με φαι πιωμα οσο μπορεις φκκ και απο 35-40 στα στριπτιζαδικα να γαμησεις για ενα 25λεπτο.αυτα χοντρικα
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
εγω μενω κοντα ριπερμπαν αμβουργο και ειναι ενα μερος οπου στην ελλαδα θα το γνωριζουν ως σεντ παουλι.εδω εχει συνοικια ολοκληρη με μαγαζια του ειδους.απο βιτρινες μεχρι πολοικατικιες και φκκ φυσικα μεχρι στριπτιζαδικα και απο ευρωπαιες και λατινες μεχρι ασσιατισσες και κινεζες.οι τιμες ειναι απο 30-35 πολικατοικιες 50 απο βιτρινα για μισαωρο αυτα...απο 100 μεχρι 200 οσο μπορεις με φαι πιωμα οσο μπορεις φκκ και απο 35-40 στα στριπτιζαδικα να γαμησεις για ενα 25λεπτο.αυτα χοντρικα

πολυ καλες τιμες φιλε...στην ελλαδα με 500-700 μισθο η με χαρατσια φορους κτλ και τετοιες τιμες δν βρισκεις  :think: :think: :think:
 

Επισκέπτης
εγω μενω κοντα ριπερμπαν αμβουργο και ειναι ενα μερος οπου στην ελλαδα θα το γνωριζουν ως σεντ παουλι.εδω εχει συνοικια ολοκληρη με μαγαζια του ειδους.απο βιτρινες μεχρι πολοικατικιες και φκκ φυσικα μεχρι στριπτιζαδικα και απο ευρωπαιες και λατινες μεχρι ασσιατισσες και κινεζες.οι τιμες ειναι απο 30-35 πολικατοικιες 50 απο βιτρινα για μισαωρο αυτα...απο 100 μεχρι 200 οσο μπορεις με φαι πιωμα οσο μπορεις φκκ και απο 35-40 στα στριπτιζαδικα να γαμησεις για ενα 25λεπτο.αυτα χοντρικα

ευχαριστούμε για τις info τύπε  :rockon:

στα στριπτιτζάδικα έχει δωμάτια επάνω ή την παίρνεις έξω;
 
Εγγρ.
15 Δεκ 2013
Μηνύματα
350
Like
14
Πόντοι
1
οσοι πανε st pauli γιατι εκει γινεται ο τζερτζελες να αποφυγεται της βιτρινες!!! αρκετα ακριβα για αυτα που προσφερουν εκει εκτος αμα πετυχετε σε καμια καυλιαρα λατινα.
καλυτερα να παρετε μια απο τον δρομο( γινεται χαμος,πολυ πουτανα!) η σε fkk.
και στριπτιτζαδικα ειναι full,εμενα μου αρεσε το eros
 
OP
OP
J

johnybest

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Sta striptizadika file toulaxiston se dio pou piga exei kai domatia kai mporeis na thn pareis kai mesa sto magazi!!!
 
OP
OP
J

johnybest

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Kai file kostaki h germania giauto paei treno se ola oi times einai poli ftines se ola ta agatha kai tis ipiresies sth xora eidika gia tin poiotita kai posotita pou prosferonte.auto gia ola oxi gia mpourdela kai magazia tou eidous:-) :-) :-) :-) milao gia ola toulaxiston borra kaikentroditika tora anatoliki germania kai babaria....den exo akousei toso kala otan pao kai eki tha to grapso:-) :-) :-)
 
OP
OP
J

johnybest

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Telos thelo na anafero gia kati kainourgio pou anakalipsa edo prosfata!exoun ....:-) :-) :-) farmes!!!!!!einai kati analogo me ta fkk alla se perivallon farmas.terasties ektaseis prasino kai spitakia mesa me analoga axesouar sto kathena gia sadomazo h kai staylous xoris axesouar para mono osa exei o staylos mesa:-) se aytes tis ektaseis kikloforeis gimnos kai opoia petixeis..:-) :-) apla to asximo sinithos opoia petixeis den tha thn breis moni tis giati sigoura tha thn peripiounte hdh 2-3 mexri na thn breis...an ka pezoun arketes stis ektaseis autes ayta pliroforiaka auto pou piga legotan madam annet kai htan sto boreio ambourgo nord hamburg
 
OP
OP
J

johnybest

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
125 oli mera xoris fai mono igra oti pieis free
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
Kai file kostaki h germania giauto paei treno se ola oi times einai poli ftines se ola ta agatha kai tis ipiresies sth xora eidika gia tin poiotita kai posotita pou prosferonte.auto gia ola oxi gia mpourdela kai magazia tou eidous:-) :-) :-) :-) milao gia ola toulaxiston borra kaikentroditika tora anatoliki germania kai babaria....den exo akousei toso kala otan pao kai eki tha to grapso:-) :-) :-)

φιλε για πες μου μιας κ ξερεις Βερολινο και Στουτγαρδη τα ενοικια απο τι τιμες ξεκινανε και οι πωλησεις διαμερισματων απο τι τιμες ξεκινανε
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
90
Πόντοι
376
φιλε για πες μου μιας κ ξερεις Βερολινο και Στουτγαρδη τα ενοικια απο τι τιμες ξεκινανε και οι πωλησεις διαμερισματων απο τι τιμες ξεκινανε
Πως και δεν έχεις πάει Γερμανία ρε τύπε; Μόνο Βουλγαρία έχεις πάει;  :rockon:
 
OP
OP
J

johnybest

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Φιλε μου στουντγκαρδη και βερολινο δεν γνωριζω καθοτι το ενα βαυαρια νοτο δηλαδη οπου εκει πλειοψηφια ξενοι και οχι γερμανοι τα πραγματα οποτε ακριβα οπως και οι μισθοι υψηλοτεροι τωρα βερολινο....ουτε θελω να παω:-) :-) :-) εδω αμβουργο και βεστφαλεν ξεκινανε ενοικια απο 210 κρυο συν 50 οσο καψεις το ατομο ρευμα θερμανση για εναμισαρι:-) :-) και για χαουζ δηλαδη μονοκατοικια 6-8 δωματια συν γκαραζ μεγαλο κηπο κελαρι και σοφιτα δυο τουαλετες απο 500 κρυο ενοω σκετο και βαλε ρευμα και θερμανση 50 ευρω επι οσα ατομα ειναι δηλωμενα εκει οσο καψεις α σαυτα μεσα ειναι και το νερο:-) :-) :-)
 
OP
OP
J

johnybest

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Τωρα για πωλησεις ...καλο θα ειναι να κοιταξεις αφου ανοιξεις πρωτα κοντο εδω δηλαδη τραοεζικο λογαριασμο σε τραπεζα!εδω και τα ενοικια και οι πωλησεις ειναι κατα 80% προνομια των φιρμα ..εταιριες δηλαδη που φτιαχνουν συγκροτηματα σπιτιων και τανοικιαζουν η πουλανε...εδω γερμανια εχει ευκαιριες :-) γιατι οι γερμανοι ζουν το τωρα και το δικο τους μελλον αφου τα παιδια τους ειναι εξασφαλισμενα απο το κρατος με το που πατησουν 18:-) :-) οι τιμες που εχ πετυχει ειναι απο 10000 ευρω γκαρσονιερα μιλαω για αμβουργο και περιχωρα:-) :-) :-) και το ξααγραφω δεκα χικιαδες ευρω!!!!μεχρι χαουζ με τεραστιο κηπο ...αλλωστε οι γερμανοι σπιτι χωρις κηπο:-) :-) :-) :-) δεν.....κηπο μιλαω για 550 τετραγωνικα και πανω!!!!με σπιτι 6 δωματια κα πανω συν τακλασσικα 2 μπανια γκαραζ σοφιτα κελαρι αποθηκη ξεκινανε απο 130000 ευρ!!!αυτα φιλε μου
 

gerontopsolos

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2013
Μηνύματα
310
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
1
Τωρα για πωλησεις ...καλο θα ειναι να κοιταξεις αφου ανοιξεις πρωτα κοντο εδω δηλαδη τραοεζικο λογαριασμο σε τραπεζα!εδω και τα ενοικια και οι πωλησεις ειναι κατα 80% προνομια των φιρμα ..εταιριες δηλαδη που φτιαχνουν συγκροτηματα σπιτιων και τανοικιαζουν η πουλανε...εδω γερμανια εχει ευκαιριες :-) γιατι οι γερμανοι ζουν το τωρα και το δικο τους μελλον αφου τα παιδια τους ειναι εξασφαλισμενα απο το κρατος με το που πατησουν 18:-) :-) οι τιμες που εχ πετυχει ειναι απο 10000 ευρω γκαρσονιερα μιλαω για αμβουργο και περιχωρα:-) :-) :-) και το ξααγραφω δεκα χικιαδες ευρω!!!!μεχρι χαουζ με τεραστιο κηπο ...αλλωστε οι γερμανοι σπιτι χωρις κηπο:-) :-) :-) :-) δεν.....κηπο μιλαω για 550 τετραγωνικα και πανω!!!!με σπιτι 6 δωματια κα πανω συν τακλασσικα 2 μπανια γκαραζ σοφιτα κελαρι αποθηκη ξεκινανε απο 130000 ευρ!!!αυτα φιλε μου
καλησπερα φιλε μου! το χειμωνα ειμαι καλεσμενος σε ενα φιλο μου που εχει μετακομισει αμβουργο εδω και 1 χρονο.παιζει επαγγελματικο μποξ σε μια ακαδημια εκει .εγω παιζω επισης και θα παω εκει φιλοξενουμενος του να δοκιμαστω αππ το τιμ του κλπ.ανεξαρτητα απο αυτο,δουλειες απλες για μεροκαματο υπαρχουν εκει για νεους Ελληνες;ξερω 2 γλωσσες αλλα οχι γερμανικα και εχω και πτυχιο απο τει .
 
OP
OP
J

johnybest

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Η γλωσσα ειναι κατι βασικο εδω αλλα και με τα αγγλικα εχεις μια καλη αρχη:-) χαιρομε που εισαι αθλητης θα παθεις απλα ζημια!!!πολυ οργανωση και μπονους!τα γυμναστηρια ξεκινανε απο 14 ευρω το μηνα!αλλα παιζουν και τα στορμχαουζ:-) γυμναστηρια κρατικα οπου κανεις δωρεαν!τωρα δουλεις...σε ελληνες μην πας...δεν ειναι τοσο φιλελληνες:-) και θα σε εκμεταλευτουν...αλλα γενικα δουλειες η γερμανια παντα εχει.επισης περα απο ενα χαρτι που θα πας στο δημο απο τη δουλεια που θα προσληφθεις ολα τα αλλα στα κανονιζουν αυτοματα!!!θα σου ερθουν δηλαδη ολα με το ταχυδρομειο!τα ενσημα σου ο φακελος εργασιας σου η καρτα σου για τα μεσα μαζικης μεταφορας ο φακελος συνταξιοδοτησης σου και οτι αλλο χρειαστεις!!!σαν εργαζομενος θα εχεις επιπλεον κυρος εδω και μπονους...τωρα ο μισθος σου ειναι απο 1400 χαμηλοτερο οπου απο αυτα στΗ τσεπη εχεις τα 1060 το μηνα.τα αλλα φοροι και κρατησεις:-) αλλα η ζωη ειναι πολυ φτηνη οποτε περας πασαλιδικα...αν τωρα δουλεψεις σε βαθος τριμηνου και απολυθεις :-) εχεις πληρωμενο ενοικιο ρευμα νερο συν 799 το μηνα μεχρι να σου βρουν δουλεια απο το ρατχαουζ!!!και θα σου βρουν γρηγορα:-) το μονο σιγουρο!φυσικα εδω εισαι δηλωμενος που μενεις απο οπου και να σαι και μενεις καπου σιγουρα για να σε βρουν σε περιπτωση που κανεις μαλακιουλα...:-) εδω οι μαλακιες ειναι προστιμα!
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.534
Like
2.814
Πόντοι
506
δουλειες απλες για μεροκαματο υπαρχουν εκει για νεους Ελληνες;

Να απευθυνθειτε στον κ. Χουεμπνερ.....εχει παντα δουλειες.......

Henry Hübner
Große Bergstraße 162
22767 Hamburg
Tel. 0173 - 495 1104
0157 - 715 64386
 

roni47

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2016
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Στο Αμβουργο βρεθηκα πριν περιπου 10 μηνες για προσωπικη υποθεση.
οπως καταλαβαινεται επισκεφτηκαμε τα καταληλα μερη, το πρωτο βραδυ εκει πηγαμε σε ενα FKK CLUB στο οποιο αφου πληρωσαμε εισοδο μας ειπαν να αφησουμε κινητα προσωπικα ειδη και χρηματα σε κατι θυριδες που υπηρχαν εκει, αφου μας οδηγησαν στα αποδυτηρια μας εδωσαν μπουρνουζια και παντοφλες ωστε ετσι να κυκλοφορουμε εκει μεσα. Περιτο να πω το γελιο που ριξαμε εκεινη την στιγμη γιατι ηταν κατι το οποιο δεν ειχαμε ξαναζησει.
Μπαινουμε μεσα στον χωρο του club και παθαινουμε σοκ! Σας βαζω το λινκ του μαγαζιου για να καταλαβετε τι εννοω.
Σαουνες τζακουζι χαμαμ πισινα θερμενομενη μπουφε που ετρωγες οσες φορες ηθελες και επινες αναψυκτικα οσο ηθελες, εμεις βεβαια με το που μπηκαμε πηγαμε και αραξαμε στο μπαρ και ξεκινησαμε τα κρασια αφου ηπιαμε 2-3 ποτηρια ο καθενας και κοβοντας κινηση μεσα στο μαγαζι σηκωθηκαμε για πρωτη φορα και παμε για φαγητο αφου φαγαμε παμε βολτα  με πρωτη σταση στην σκαλα της πισινας και μετα απο ολ τα υπολοιπα, αυτο επαναληφθηκε αλλες 2 φορες με χαλαρους ρυθμους μια (και μεχρι την τελευταια επισκεψη στην τραπεζαρια που ειμαστε με τα μπουρνουζια μας και τρωγαμε ξανα γιατι την ειχαμε ακουσει απο τα κρασια) μεσα στο μαγαζι οι γκομενες ηταν μετριες,και εκει που καθομασταν μπαινουν μεσα 2 μουνια που δεν χρειαστηκε να τις κοιταξουμε για δευτερη φορα,φευγουμε και παμε στο μπαρ και περιμεναμε να φανε ωστε να τις χτυπησουμε κατευθειαν γιατι ειμασταν ηδη εκει περιπου 3 ωρες.
κανονιζουμε με τις γκομενες και παμε σε κατι δωματια και ξεκιναει ο αγωνας, η γκομενα κορμαρα με βυζαρες σιλικονατες αφου μου κανει πιπα με καποτα την ξεκιναω και την παιρνω σε οσες στασεις θελω οχι κολο η ωρα εχει αρχισει να παιρναει επικινδυνα μια και με τα κρασια που εχω πιει δεν μπορω να τελειωσω με τιποτα η γκομενα καποια στιγμη μου κανει νοημα για την ωρα εε και μετα απο λιγο πλεον ξενερονω και ο αγωνας λαμβανει αδοξο τελος.
Αυριο θα κανω περιγραφη απο την γνωστη οδο Ριμπερμπαν
 

roni47

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2016
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Την επομενη μερα λοιπον πηγαμε να δουμε την ξακουστη οδο Ριμπερμπαν
Αφου καθισαμε και φαγαμε σε ενα μαγαζι ηπιαμε τις μπυρες μας και ξεκινησαμε, πηγαινοντας προς τα εκει μας εκανε εντυπωση το ποσες γκομενες εκαναν πιατσα στα γυρο τετραγωνα και οι οποιες ηταν πολυ β σε φαση που ουτε που τις κοιταζαμε για δευτερη φορα.
φτανουμε και βλεπουμε μπροστα μας 2 μεγαλες πορτες σχεδον παραληλες η μια στην αλλη που ομως ειχαν ανοιγμα μεταξυ τους ωστε να μπορει καποιος να περναει.
Καναμε βολτες πανω κατω παρατηρωντας τις γκομενες που ηταν μπροστα απο μεγαλα παραθυρα και απο τις δυο πλευρες του δρομου που ηταν περιπου 70 μετρα, υπηρχαν πολυ ωραιες γκομενες υπηρχαν και απλα καλες, οι ωραιες ηταν πανακριβες σε φαση που μια την ξαναρωτησαμε γιατι νομιζαμε οτι δεν ακουσαμε καλα, τελικα δεν πηραμε τιποτα απο εκει, νομιζω ηταν υπερτιμημενο, αξιζει ομως εστω για την βολτα. 
 

roni47

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2016
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Την τριτη και τελευταια βραδια πηγαμε σε ενα ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ "Bar" που μας ειχε προτεινει ενας Ινδος ταξιτζης την πρωτη βραδυα που ειμασταν εκει και λογο του οτι ηταν κλειστο μας ειχε παει στο Babylon.
Μιλαω για το απιστευτο Οτι και να πω ειναι λιγο Φτανουμε και ειναι τυπος στην εισοδο με φρακο με το που τον βλεπω ειμαι ετοιμος να βαλω τα γελια, ο φιλος διπλα να με σκουνταει. Μας υποδεχονται και μας ξεκινανε την ξεναγηση στο μαγαζι, χλιδη μεσα, πολυ σοφιστικε, χαι κλας θα ελεγα, αλλα ουπς παρασυρθηκα, εμεις ηρθαμε εδω να γαμισουμε!
Στις περιπου 2 ωρες που μειναμε εκει μετρησαμε 17 γκομενες απο τις οποιες οι 8 ηταν τελειως μουναρες σε φαση που δεν ξεραμε ποια να διαλεξουμε. Μετα απο καμια ωρα που ειμαστε και τσεκαραμε αποφασιζω και κανω νοημα σε ενα μουνι που ηταν σαν την Μαιριλυν Μονροε, ειλικρινα ηταν απιστευτα ομορφη. Πιανουμε την κουβεντα και στα 2 λεπτα της λεω: ποσο παει; μου λεει τοσο, και την ξαναρωταω και τι περιλαμβανει; ποση ωρα; και αλλα διαφορα τετοια. Η γκομενα με κοιταει και μου λεει: ξερεις κατι; δεν θελω! παθαινω την πλακα μου και την ρωταω γιατι τι εγινε; Μου λεει δεν θελω γιατι δεν μου αρεσε ο τροπος σου, ησουν πολυ επιθετικος, αμεσως να με ρωτησεις ποσο παει τι κανεις με αυτα τα χρηματα, και σηκωνεται και φευγει. Κοκκαλο εγω! Περιμενω κανα 5λεπτο και της ξανακανω νοημα, ερχετε, μου λεει θελεις να το ξαναπαμε απ την αρχη; και βεβαια της λεω!
Μετα απο κανα 10λεπτο εχουμε φυγει και παμε στον πανω οροφο που εχουν τα δωματια, η γκομενα ειχε καταπληκτικο σωμα και γαμιοταν υπεροχα την πηρα σε οσες στασεις ηθελα οση ωρα ηθελα, ηταν μια απο τις καλυτερες πληρωμενες γκομενες που εχω παρει!
Το Relax το συνηστω ανεπιφυλακτα σε οποιον επισκεφτει το Αμβουργο.
 

Gatekeeper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2015
Μηνύματα
1.902
Like
1.786
Πόντοι
216
Ποιο ηταν το παραβολο;
 

thanassis33

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
949
Κριτικές
4
Like
16
Πόντοι
6
στο Αμβούργο έχω πάει στο atmos () πριν απο μερικά χρόνια, είναι πολύ καλό... είναι λίγο έξω από το κέντρο αλλά αξίζει τον κόπο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom