Νέα

Κωλόμπαρα στην Πάτρα..

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lykos1072
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 269
  • Εμφανίσεις 89K
  • Ετικέτες
    πάτρα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

lykos1072

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
Φιλοι μου κατεβαινω πατρα τακτικα για δουλειες ανγνωριζετε κατι βοηθηστε :) :) :) :huh: :huh:





Edit AssFiller : διόρθωση τίτλου
 

giannis_peir

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
273
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
1
Πολλοί είμαστε που ψαχνόμαστε φίλε για την Πάτρα.Πάντως θα ειναι ευχής έργο αν καταφέρει να δώσει κάποιος πληροφοριες για την συγκεκριμένη πόλη.
Ειναι η τρίτη μεγαλύτερη πόλη της Ελλάδας και δεν υπάρχει σχεδόν τίποτα.Ποίο πιθανό ειναι να βρείς κάτι στο Αργος παρά στην Πάτρα.
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
1.640
Πόντοι
266
Μάγκες εγώ ζούσα στην Πάτρα και ένα έχω να σας πω, δεν χόρτενα από κωλόμπαρα, στριπτιζάδικα, στούντιο. Μπουρδέλα!; Τι να πρωτοδιαλέξω, όλα τα γούστα και όλα τα βαλάντια.... όταν ανέβαινα στην ΑΘΗΝΑ  :grin:
 
OP
OP
L

lykos1072

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
πρωτη φορα παω πατρα χωρισ γυναικα δεν μπορει να μην υπαρχει καποιο μαγαζι για να κυλιστω στο βουρκο
 

proto

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
844
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
6
Όταν σπούδαζα Πάτρα στα 2 πρωτα χρονια ειχε 3-4 κωλομπαρα και μερικα μπουρδελα και καποιες απο αγγελιες που ειχα βρει αλλα μετα αρχισαν να κλεινουν το ενα μετα το αλλο,να μην επιτρεπονται οι χοροι στα στριπτιτζαδικα ωσπου εμειναν 2 μπουρδελα κατω στο λιμανι της Πατρας.
 
OP
OP
L

lykos1072

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
δηλαδη ξενοδοχειο θα τη βγαλω :jerking: :jerking: :jerking:
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
1.640
Πόντοι
266
Κάτι θα βρεις ρε μεγάλε, έχει 2-3 μπουρδέλα, κάνε και καμιά βόλτα τη νύχτα στο κέντρο, ρώτα και κανένα περιπτερά, έχει και 2-3 στριπτιζάδικα. Αλλα εγώ σου προτείνω κάτι καλύτερο, Αγ. Νικολάου για καφέ, με απίθανα ξεκωλάκια από ντόπιες και φοιτήτριες, και τη νύχτα στα κλαμπ πάλι τα ίδια...
 

goaltzis

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2007
Μηνύματα
23
Like
7
Πόντοι
0
Για Πατρα ξερω οτι εχει 3 μαγαζια.Το Ζαμπια , Ναργιλε  και Πατρα Παλας στο κεντρο.Τελευταια φορα ημουν το καλοκαιρι, και στο Ζαμπια εχει μεσα περιπου 12-15 γκομενες απο Ρουμανια  Τσεχια. Οι 10 καινουργιες και στο μαγαζι και στη δουλεια. Για καμμια ωρα ημουν ο μοναδικος πελατης, ετσι σχεδον ολες ηρθαν να μου μιλησουν και την εβγαλα μονο με 2 ποτα. Μπορω να πω οτι ηταν καλες αλλα απο χορο γιοκ. Απο οτι καταλαβα σπουδαζουν στη χωρα τους κ ηρθαν για διακοπες και να βγαλουν κανα ευρω.
Το Ναργιλε θεωρω οτι ειναι το καλυτερο μαγαζι που εχω παει στην Ελλαδα απο πλευρα χωρου κ ανεσης.Απο γυναικες 5-6, παντα για καθημερινες μιλαμε.Τιποτα το ιδιαιτερο. Αλλα εκει εχω συναντησει ισως τις κορυφαιες γκομενες σε τετοια μαγαζια. Την Λιλιαν απο Λιθουανια που τωρα δουλευει σε ενα καφε στο κεντρο, και την Μαρινα  απο Ρωσια που καποια στιγμη περασε απο ΛΙΝΤΟ. Τωρα εχουν χαθει τα ιχνη της.
Το Πατρα Παλας τελευταια φορα ηταν κλειστο και γενικα ειναι το κλασικο κωλομπαρο επαρχιας με κατι απαραδεκτες γκομενες που βρισκουν κατι γερους και τους αρμεγουν.
 

alexis82

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
323
Κριτικές
8
Like
88
Πόντοι
1
φιλε σορυ κιολας αλλα το πατρα παλας πριν χρονια ηταν το νο 1! τωρα ξεπεσε που εφυγε και πηγε στο κεντρο.

επισης για κωλομπαρα υπαρχει το λουνα.. σαν στριπτιτζαδικο

και στην αρχη αρχη της κορινθου.. κοντα στο λουνα στο αριστερο σου χερι..

νομιζω φως φαναρι λεγοταν. αλλα δεν ειχε τιποτα το ιδιαιτερο εκει περα.. υπαρχει και το μπουρδελο στον γλαυκο..
 

goaltzis

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2007
Μηνύματα
23
Like
7
Πόντοι
0
Ρε παιδια ερχομαι Πατρα σε λιγες μερες. Μπορειτε να μου πειτε πoυ ακριβως ειναι αυτο το LUNA?
 

ironman20

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παίδες θα τρελαθώ..
Ή εγω είμαι μαλάκας ή στην Πάτρα δεν την παλεύουν καθόλου...
Μόλις γύρισα από PatraPallace και έχω ξενερώσει πάρα πολύ.
Πλήρωσα ποτάκι και χωρο κανα 40 euro!!Για λίγο χούφτωμα ρε παιδια?? Ψιλοκαλή η γκόμενα αλλά όχι και ετσι έλεοςςςςςςς :jerking: :birdman:
Ζητείται βοήθεια :headbang: :headbang:
Επειγόντως
 

and_patra

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
180
Κριτικές
6
Like
8
Πόντοι
1
μια συμβουλη εχω να δωσω. στην πατρα αξιζει μονο MUST k ZAMBIA. to zambia ειναι λιγο ακριβο βεβαια αλλα εχει απιστευτες κοπελες.
 

gio stob

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
765
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
γενικα αυτα τα μαγαζια στην πατρα ειναι αθλια...χαλας παρα πολλα χρηματα για να μην κανεις ...τπτ! δεν αξιζει! βεβαια το μαγαζι που λεει ο φιλος απο πανω δεν το ξερω! που ειναι αυτο ρε αδερφε? οδο?
 

and_patra

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
180
Κριτικές
6
Like
8
Πόντοι
1
γενικα αυτα τα μαγαζια στην πατρα ειναι αθλια...χαλας παρα πολλα χρηματα για να μην κανεις ...τπτ! δεν αξιζει! βεβαια το μαγαζι που λεει ο φιλος απο πανω δεν το ξερω! που ειναι αυτο ρε αδερφε? οδο?
το must ειναι εγιου ανδρεου πριν τη γουναρη στη στοα και το αλλο στο ριο




τροποποιηση greeklish..
 

Wardog

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Re mages to nargile stin patra pou einai??? Kserei kaneis? Plin tou Marakes exeis meinei kana allo???
 

ddros

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2010
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
δοκιμάστε και το manhattan
 

ddros

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2010
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
στο αντίρριο ξέρει κανένας ποια υπάρχουν;
 

ddros

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2010
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
το Manhattan είναι ένα μικρό μαγαζάκι κανα δεκάλεπτο εξω απο το κέντρο της Πάτρας με το αμάξι.Αν ρωτήσεις εναν ταξιτσή θα σου πεί.οχι τίποτα σπουδαίο μαγαζι καλο απλα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom