Νέα

Γνωρίζει κανείς πού δουλεύει τώρα η Ντανιέλλα απ' το Ιάσωνος 46Α;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Womanaholic
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6
  • Εμφανίσεις 1K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.085
Κριτικές
86
Like
3.565
Πόντοι
5.015
Ντανιέλλα, πρωινή στο Ιάσωνος 46Α μέχρι πριν λίγο καιρό, για την ακρίβεια την πέτυχα τελευταία φορά εκεί το Γενάρη. Ξανθιά, καλό σωματάκι, στη φάτσα έμοιαζε πολύ με την Κατερίνα Χέλμη την παλιά ηθοποιό που είχε συνήθως το ρόλο της πόρνης στις ταινίες του παλιού ελληνικού κινηματογράφου. Συναγωνιστής που είναι ψαγμένος γενικά μου είπε πριν 2 μήνες ότι μετακινήθηκε στο Ιάσωνος 20Γ, πήγα εκεί να τη βρω και μου είπε ο τσάτσος ότι έχει άδεια μέχρι την 1η Ιουνίου. Αυτές τις μέρες όμως που πέρασα για να ρωτήσω αν επιστρέφει οσονούπω, όλοι έκαναν πως ακούνε αυτό το όνομα για πρώτη φορά.
 

kolomagoulos

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2012
Μηνύματα
428
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Ντανιέλλα, πρωινή στο Ιάσωνος 46Α μέχρι πριν λίγο καιρό, για την ακρίβεια την πέτυχα τελευταία φορά εκεί το Γενάρη. Ξανθιά, καλό σωματάκι, στη φάτσα έμοιαζε πολύ με την Κατερίνα Χέλμη την παλιά ηθοποιό που είχε συνήθως το ρόλο της πόρνης στις ταινίες του παλιού ελληνικού κινηματογράφου. Συναγωνιστής που είναι ψαγμένος γενικά μου είπε πριν 2 μήνες ότι μετακινήθηκε στο Ιάσωνος 20Γ, πήγα εκεί να τη βρω και μου είπε ο τσάτσος ότι έχει άδεια μέχρι την 1η Ιουνίου. Αυτές τις μέρες όμως που πέρασα για να ρωτήσω αν επιστρέφει οσονούπω, όλοι έκαναν πως ακούνε αυτό το όνομα για πρώτη φορά.
λιγο μετα το πασχα τη πετυχε ενας φιλος στα κοκκινα φαναρια στην ολλανδια
 

kolomagoulos

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2012
Μηνύματα
428
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
τα τελευταια 2 χρονια πολλα κοριτσια απο δω εχουν παει ολλανδια για μια καλυτερη ζωη αλλα οι περισσοτερες γυρνανε
 
OP
OP
Womanaholic

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.085
Κριτικές
86
Like
3.565
Πόντοι
5.015
ετσι μου πε ενας φιλος , τη να σου πω τοσο συμπτωση?

Τί να σου πω, απλά το αν θα αναγνωρίσεις ένα πρόσωπο εξαρτάται κι απ' την προσδοκία του να το δεις σε συγκεκριμένο χώρο/τόπο, γι' αυτό μου κάνει εντύπωση που την αναγνώρισε, εκτός βέβαια αν ήταν στανταράκι του... Επίσης μου φαίνεται περίεργο πως απ' τη βρώμα της Ιάσωνος βρέθηκε στην Ολλανδία. Η πλάκα θα είναι να επιστρέψει όντως 1η Ιουνίου στην Ιάσωνος όπως μου είχε πει ο τσάτσος και η άδεια που είχε πάρει να ήταν για να πάει ένα διάστημα στην Ολλανδία να κονομήσει...
 

kolomagoulos

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2012
Μηνύματα
428
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Τί να σου πω, απλά το αν θα αναγνωρίσεις ένα πρόσωπο εξαρτάται κι απ' την προσδοκία του να το δεις σε συγκεκριμένο χώρο/τόπο, γι' αυτό μου κάνει εντύπωση που την αναγνώρισε, εκτός βέβαια αν ήταν στανταράκι του... Επίσης μου φαίνεται περίεργο πως απ' τη βρώμα της Ιάσωνος βρέθηκε στην Ολλανδία. Η πλάκα θα είναι να επιστρέψει όντως 1η Ιουνίου στην Ιάσωνος όπως μου είχε πει ο τσάτσος και η άδεια που είχε πάρει να ήταν για να πάει ένα διάστημα στην Ολλανδία να κονομήσει...
μπα δε κονομανε φιλε πιστεψε με ξερω κανα δυο κορριτσια που πηγανε και γυρισανε παλι , δε γαμανε τανες εκει το επιπεδο ειναι μετριο και το τσιμπουκι μονο κοστιζει ενα 50αρικο ...οσο για τη ντανιελα ναι ο φιλος ειχε κολημα μαζι της, μπορει και να μοιαζε ομως
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom