Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Κωνσταντινουπόλεως 130 (Brazil House)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Tavros21
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 59
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία

Tavros21

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2006
Μηνύματα
389
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
www.bourdela.tv/content/view/640/220/]Το thread αυτό αναφέρεται στην καταχώρηση του σπιτιού στον κατάλογο[/url]

Παιδια, τιποτα πληροφοριες για το BRAZIL HOUSE υπαρχουν?Αν ξερει κανεις....Ευχαριστω
 

Y1an

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2006
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Που είναι αυτό ρε παίδες?
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Σε καποιο παλιο thread ειχε αναφερθει οτι ηταν στην Κωνσταντινουπολεως, σχετικα κοντα στην Αχιλλεως ? Μαυρα σωματα αποκλειστικα, εξ'ου και το ονομα.
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
59
Πόντοι
66

Συνημμένα

  • Brasil.jpg
    Brasil.jpg
    20,3 KB · Εμφανίσεις: 83

Y1an

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2006
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Χεχε οκ

Λίγο ακριβό για τα γούστα μου να την κάνω προς τα εκεί.
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
13
Πόντοι
2.007
Ειναι στην Κωνσταντινουπόλεως 130
 
OP
OP
Tavros21

Tavros21

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2006
Μηνύματα
389
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Καμια αλλη πληροφορια κανεις...???
 

Mr.Winky

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
139
Like
0
Πόντοι
1
Εχω παει στο Brazil House, σχετικα καλο μαγαζι σαν χωρος και καθαρος.  Υποτιθεται οτι ολα τα κοριτσια ειναι απο Λατινο Αμερικη, η μια ηταν καλη, οι αλλες κατω απο το μετριο.  Οι τιμες ειναι 30 ευρω για απλο & 50 ευρω για 'σπετσιαλ'.. τι ειναι αυτο; 5 λεπτα χαδια πριν γαμησεις.
 

trelouros

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2006
Μηνύματα
66
Like
2
Πόντοι
0
Ειναι σημαντικα τα χαδακια. Εμενα οποτε εχει πεσει η κοπελιτσα με την μια στην πιπα δεν εχω προλαβει να γαμησω. Με αιφνιδιαζει....
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
52
Πόντοι
2.945
Ειναι σημαντικα τα χαδακια. Εμενα οποτε εχει πεσει η κοπελιτσα με την μια στην πιπα δεν εχω προλαβει να γαμησω. Με αιφνιδιαζει....
Εγώ λέω να βάλουνε και ειδικό πρόγραμμα όπου θα πηγαίνουμε σινεμά, και ένα που θα μας γνωρίζει τους γονείς της.
 

Mr.Winky

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
139
Like
0
Πόντοι
1
Μερικη γαμανε, αλλοι κανουνε ερωτα... διαλεγεις και παιρνεις
 

ISO9002

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
199
Κριτικές
30
Like
6
Πόντοι
11
Από τι ώρα ανοίγει; Κάνουν "πασαρέλα" οι κοπέλες και διαλέγεις;
 

Mr.Winky

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
139
Like
0
Πόντοι
1
Απο τις 11 το πρωϊ, και ναι για τη πασαρελα, ειναι ο Dolce μαζι με το Gabbana και καμια εκατοστη παπαρατσι.... ρεεεεε μπουρδελο ειναι οχι studio, μονο μια κοπελα ανα βαρδια
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
190
Πόντοι
6.055
Πέρασα εχθές στις 16.00 και μπήκα μέσα...

Διακριτικό σαλόνι, όμορφα στολισμένο, βγαίνει ο τσατσός ευγενέστατος και μου λέει 30 απλό πρόγραμμα, 50 με μασάζ και παραπάνω ώρα. Επίσης μου τόνισε, χωρίς εγώ να το ζητήσω ή αναφέρω πως ΔΕΝ κάνει ακάποτα ΤΙΠΟΤΑ.
Αυτό με ευχαρίστησε γιατί κατάλαβα πως είναι καθαρό μαγαζί. Μου βγήκε μια Λατίνα ονόματι Αντζελίνα, καλό κομματάκι, όχι τίποτα τρομερό. Νορμάλ βυζί, καλός σφτιχτός κώλος...

Στο δωμάτιο ήταν χαρούμενη όλο γελάκια :cheesy: :cheesy: πρόθυμη :boobies: και κουνιστή :booty: :booty: :booty: :booty:

Η πίπα της ήταν καλή αν και τον έσφιγγε πολύ στο στόμα της :o :o και γαμήσι με 2-3 στάσεις ικανοποιητικό.

Καλή περίπτωση, αλλά δεν θα ξαναπάω λόγω απόστασης, παρα μόνο αν περνάω και έχω φουσκαρχιδιές και πρέπει ν' αδειάσω επειγόντως. :jerking: :jerking:
 
OP
OP
Tavros21

Tavros21

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2006
Μηνύματα
389
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Καμια περιγραφη για Τζένιφερ??
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
13
Πόντοι
2.007
η Τζενιφερ ειναι ψηλη αδυνατη ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΗ και ειναι μαυρουλα απο το Σαο Παολο. Η Αντζελινα φιλε Τζορνταν τί εννοεις με τον ορο  "Λατίνα"?  Μαυρη ή της ιδιας φυλης με Τζενιφερ Λοπεζ ?
 

Carlos

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.302
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
2.945
Η  Τζενιφερ  δουλευει  και  στο  μπουρδελο  στην  οδο Μαγνησιας(δεν  υπαρχει  στο  καταλογο). Η  Μαγνησιας  ειναι  στενο  καθετο  στην  Αχαρνων ακριβως  μπροστα  απο  την  εκκλησια  Αγ.Παντελεημων. Πολυ  ευκολο  να  πας  απο  το  σταθμο τρενου  Αττικης . Γενικα  το  μαγαζι  φερνει  λατινοαμερικανες.....
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
13
Πόντοι
2.007
Εχει παει κανεις απο εσας σε αυτο το σπιτι τελευταια? Θα παω μεχρι την Πεμπτη και δεν ξερω τί παιζει... Εκτος απο αυτην την Αντζελινα που ειπε ο Jordan.Oποιος ξερει ας ενημερωσει..
 

zintan2

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2006
Μηνύματα
4
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
γεια σας μαγκες.θελω να παω στο στουντιο που ειναι διπλα στα κτελ(κωνσταντινουπολεως 130).ξερει κανεις τι παιζει εκει;

edit_antisthenis: είναι το Brazil House. Το θέμα συγχωνεύτηκε.
 

Επισκέπτης
μεγαλε παιρνεις  το λεωφορειο για την πατρα αλλα κατεβαινεις ισθμο περνας απεναντι και πας στην καφετερια που ειναι διπλα στα εκει εκδοτηρια στο πισω αριστερο τραπεζι καθοντε 3 ρωσιδες 2 πολονεζες και μια βουλγαρα τις χαλβαδιαζεις και οποια σου κανει την παιρνεις τις βγαζεις εισητειριο για αθηνα μαζι με το δικο σου παιρνεις το λεωφορειο και στην διαδρομη την μπαλαμουτιαζεις αν δεν χυσεις μεχρι τα κτελ τις αθηνας κατεβαινεις εκει και παιρνεις ταχι και αυτη σε παει στην επαγγελματικη της εδρα την πληρωνεις και φευγεις
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom