Νέα

το τελος του paraxenos απο την πιατσα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα paraxenos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 44
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

paraxenos

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
486
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
αυτες οι δυο μερες πραγματικα ηταν δυσκολες,πρωτη φορα ενοιωσα τοσο φοβο και αβεβαιοτητα....
πολλες φορες χτυπησα καμπανακια εδω περα για κοπελες με ασθενιες,πιο παλια εκραξα αυτα τα ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΑ που πληρωνουν οσο οσο,και επιμενουν μαλιστα μεχρι χθες τουλαχιστον, να γαμησουνε χωρις προφυλαξη
χθες περιμενα ενα απο τα ''αγαπημενα'' κοματια να αποφυλακιστει οπου κρατειτο 2 μηνες για πεζη πορνεια....
ξερετε τηλεφωνακια μεσα απο την φυλακη χαιρετησματα και τετοια,
κατεβηκα λοιπον και πηγα απο το γνωστο σημειο να την βρω,αντιθετως βρηκα μια φιλη της και την ρωτω ''που ειναι η ταδε ρε?''
''Α! δεν τα εμαθες?'' με λεει, αυτην και την αδερφη της καθως και αλλες 8 βουλγαρες τις βρηκαν θετικες στον ιο του AIDS!!! και εσυ που το εμαθες? ηρθε ο γκομενος μεσα στα κλαματα και μου τα ειπε με λεει,ρωτησα και μια ακομα γνωστη της,και πηρα την ιδια απαντηση..καθως και το οτι το γνωριζανε και οι ιδιες εδω και καιρο...
Η τριχα καγκελο παιδια και το σκατο στην καλτσα
η πλακα ειναι οτι γνωριζανε εδω και καιρο οτι ειναι φορεις, αλλα στο μουνι τους το κλουβιο,70 ευρω ειναι για ακαποτο τι να χανανε τοσα φραγκα?
λοιπον παιδια παιζουμε με την ζωη μας εδω...
δεν γαμιεται λεω? 20 η ταριφα και κανα 15 βενζινη να κοβω βολτες το κωλοδρομο 35ευρουλακια,ενα καλο γαμησι δλδ σε μπουρδελακι και ειμαι πιο ασφαλης
παιδια ηταν ενα μακρυ ταξιδι ολα αυτα τα χρονια και χαιρομαι που βγηκα αλωβητος απο ολο αυτο το σκηνικο,ουτε θυμαμαι ποσες καποτες σπασανε ολο αυτον τον καιρο,και ποσο ευκολο ηταν να τσιμπησω και εγω κατι...
βαζω παρακατω τα αποτελεσματα απο τις εξετασεις aids και ηπατιτιδες,αλλα μεχρι να βγουν,η καρδουλα μου το ξερει τι περασα....
ΠΑΡΑΚΑΛΩ MHN!!! ΣΤΕΛΝΕΤΕ PM δεν προκειται να πω ποιες ειναι,η πιατσα κατω ειναι καντε μια βολτα στις γνωστες και ρωτηστε...

r2988x.jpg

 

madrilenos

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.488
Like
0
Πόντοι
16
γνωστό μεταξύ τους στην πιάτσα ή και στις αρχές;
 
OP
OP
P

paraxenos

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
486
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
γνωστό μεταξύ τους στην πιάτσα ή και στις αρχές;
επειτα απο συληψη γινονται εξετασεις,λες να μην τις ξερουνε και αυτοι? απλα στην αθηνα βγηκανε οι μαπες του σε κοινη θεα,αλλα εμεις εδω ειμαστε πολιτες β' κατηγοριας...
 

madrilenos

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.488
Like
0
Πόντοι
16
για αυτό ρωταώ. αυτό με τις φωταγραφίες ενδεχομένως να γίνει, απλα στην αθήνα αν θυμαμε καλά αποδείχτηκε ότι κάποιες δεν είχαν θέμα και κακώς δημοιεύτηκαν φωτογραφίες
επισης υπάρχει και ποινικό αδίκημα.
ίσως τελευταία που ανέφεραν καποιοι για συνεχείς ελέγχους και συλλήψεις, να αφορούσαν αυτό το λόγο.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.167
Κριτικές
293
Like
9.268
Πόντοι
12.525
επειτα απο συληψη γινονται εξετασεις,λες να μην τις ξερουνε και αυτοι? απλα στην αθηνα βγηκανε οι μαπες του σε κοινη θεα,αλλα εμεις εδω ειμαστε πολιτες β' κατηγοριας...
νομιζω οτι ειναι καπως υπερβολικος ο αριθμος και σιγουρα θα ειχε γινει πολυ μεγαλος ντορος.Ενα μεγαλο χωριο ειμαστε στη Θεσσαλονικη κατι τετοιο δε θα περνουσε απαρατηρητο.
Απο κει και περα σεβαστη η αποφαση να σταματησεις,αλλωστε στην πλειοψηφια των περιπτωσεων ηταν πραγματι να απορεις ποιος τις γαμαει αυτες
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.155
Κριτικές
35
Like
4.457
Πόντοι
2.046
Παιδες βγαινει ο καθενας πεταει μια βομβα αν ειναι αληθεια βεβαια γιατι κ προπερσι τα ιδια γιναν κ μετα οι περρισσοτερες θετικες βγηκαν αρνητικες και μετα δε λεει τιποτα ποια ειναι να φυλαχτουν κ οι αλλοι καλητερα μην το λετε καθολου τοτε και κρατηστε το για τον εαυτο σας.
 
OP
OP
P

paraxenos

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
486
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Παιδες βγαινει ο καθενας πεταει μια βομβα αν ειναι αληθεια βεβαια γιατι κ προπερσι τα ιδια γιναν κ μετα οι περρισσοτερες θετικες βγηκαν αρνητικες και μετα δε λεει τιποτα ποια ειναι να φυλαχτουν κ οι αλλοι καλητερα μην το λετε καθολου τοτε και κρατηστε το για τον εαυτο σας.
εσυ θα εδινες ονοματα ραπτορα? και δεν ειμαι ο καθενας φιλε... εδω γραφω απο τοτε που ανοιξε το site...
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
187
Πόντοι
3.090
στα αρχιδια ΣΟΥ μεγαλε... των αλλων τα αρχιδια ας φυλαχτουνε.... αλλα να κρινω απο την απαντηση καλος μαλακας εισαι...... και στην τελικη δεν ζητησα την αποψη σου ηλιθιε... αν εχεις επιχειρηματα τα ακουμε αλλιως βοσκα κανα τρυφιλλι σε κανα λιβαδι,

Πλάκα κάνω ηρέμησε ρε...  :grin: :grin: :grin:
 
OP
OP
P

paraxenos

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
486
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
στα αρχιδια ΣΟΥ μεγαλε... των αλλων τα αρχιδια ας φυλαχτουνε.... αλλα να κρινω απο την απαντηση καλος μαλακας εισαι...... και στην τελικη δεν ζητησα την αποψη σου ηλιθιε... αν εχεις επιχειρηματα τα ακουμε αλλιως βοσκα κανα τρυφιλλι σε κανα λιβαδι,
 
OP
OP
P

paraxenos

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
486
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
νομιζω οτι ειναι καπως υπερβολικος ο αριθμος και σιγουρα θα ειχε γινει πολυ μεγαλος ντορος.Ενα μεγαλο χωριο ειμαστε στη Θεσσαλονικη κατι τετοιο δε θα περνουσε απαρατηρητο.
Απο κει και περα σεβαστη η αποφαση να σταματησεις,αλλωστε στην πλειοψηφια των περιπτωσεων ηταν πραγματι να απορεις ποιος τις γαμαει αυτες
al κατσε να βγουνε αγορινα να μαθουμε και τα υπολοιπα,ακομα μεσα ειναι τις κρατησανε, οσο για τον αριθμο και μενα μου φαινεται μεγαλος,αλλα λεω οτι μου ειπανε,
εσυ που εισαι παλιος θα θυμασαι την ρωσσιδα την IRENNE και μια τσιγγανα που φοραγε μπαντανα συνεχεια,αυτες ειναι καρατσεκαρισμενο οτι πηγανε απο AIDS
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
187
Πόντοι
3.090
ρε φιλε οταν βγηκε η βρομα στην αθηνα ενα χιλιομετρο ποστ κανατε με φωτο και σχολια,δεν μπηκα εγω να γραψω στα αρχιδια μας,ειναι ενα θεμα που πιστευω μας αφορα ολους,και μην ξεχνας εδω ειναι λιγες οι κοπελες και γνωστες,ας βγω ψευτης και ας εδωσα τζαμπα το 50αρι για τις εξετασεις

Τύπε,αν δεν δω ονόματα...και ενημέρωση από  :police: :police: :police: ,δεν πιστεύω τίποτα...
Όποιος δεν είναι σκληρός χύστης,δεν παίζει με πρεζόπιατσες...και δεν κάνει κασκαντεριλίκια...απλά πράγματα...
Από εκεί και πέρα μεγάλα παιδιά είμαστε,ας κάνει ο καθένας τα κουμάντα του.... :)
 
OP
OP
P

paraxenos

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
486
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Πλάκα κάνω ηρέμησε ρε...  :grin: :grin: :grin:
ρε φιλε οταν βγηκε η βρομα στην αθηνα ενα χιλιομετρο ποστ κανατε με φωτο και σχολια,δεν μπηκα εγω να γραψω στα αρχιδια μας,ειναι ενα θεμα που πιστευω μας αφορα ολους,και μην ξεχνας εδω ειναι λιγες οι κοπελες και γνωστες,ας βγω ψευτης και ας εδωσα τζαμπα το 50αρι για τις εξετασεις
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.167
Κριτικές
293
Like
9.268
Πόντοι
12.525
al κατσε να βγουνε αγορινα να μαθουμε και τα υπολοιπα,ακομα μεσα ειναι τις κρατησανε, οσο για τον αριθμο και μενα μου φαινεται μεγαλος,αλλα λεω οτι μου ειπανε,
εσυ που εισαι παλιος θα θυμασαι την ρωσσιδα την IRENNE και μια τσιγγανα που φοραγε μπαντανα συνεχεια,αυτες ειναι καρατσεκαρισμενο οτι πηγανε απο AIDS
ενταξει δεν αμφιβαλλω οτι στην πορεια των ετων θα υπηρξαν και καποιες αρρωστες ή οτι αν ψαξεις ειδικα αυτες που εχουνε τρυπες απο βελονες μεχρι το λαιμο ολο και κατι θα βρεις,αλλα το να βρεθηκαν 8-10 κοπελες μαζεμενες απο τις 30 ας πουμε που βγαινουν ολο κι ολο στην πιατσα ε ακουγεται καπως υπερβολικο οπως και να το κανουμε

Απο την αλλη εδω ολο κι ολο ενας δρομος ειναι,πιο συγκεκριμενα τα ατομα δεν συγκρινεται με το μπαχαλο της Αθηνας που κι εκει νομιζω τελικα οι περισσοτερες αποδειχτηκε οτι δεν ηταν και τοσο αρρωστες αλλα μαλλον ηταν αρρωστο το προεκλογικο μυαλο του Λοβερδου
 

Αυνάνας

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
226
Κριτικές
2
Like
18
Πόντοι
1
Δεν κατάλαβα ποτέ όσοι γαμάνε πρεζάκια σε πιάτσες δεν φοβούνται μην κολλήσουν σκουλαμέντα? τι βίτσια είναι αυτά ρε πούστη μου!  :huh:
 

koyiot1312

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.898
Κριτικές
14
Like
75
Πόντοι
26
μαγκες ο καθενας ειναι υπευθυνος του πουτσου του ποσο μαλλον για τον εαυτο του τον ιδιο.αυτα παιζουνε και σε <σπιτια> οχι μονο στον δρομο!!αν δεν κοζαρετε γενικοτερα..βαλτε το να στριψει και λιγο το ρημαδι!!!
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.155
Κριτικές
35
Like
4.457
Πόντοι
2.046
εσυ θα εδινες ονοματα ραπτορα? και δεν ειμαι ο καθενας φιλε... εδω γραφω απο τοτε που ανοιξε το site...
Φυσικα και θα εδινα αν ηξερα κατι εστω και υποψια να ειναι για να προφυλαχτουν και οι υπολοιποι δεν ειναι χαρη που σου κανει η γκομενα πανω στο γαμησι να μη πεις κατι γιατι δε θα στο ξανακανει ειναι θεμα υγειας κ οταν εννοω ο καθενας δε παει σε εσενα προσωπικα γενικα το λεω φαντασου να γραψω εντελως ξαφνικα εμαθα οτι μια κοπελα εχει ηπατιτιδα β πχ και μου το επιβεβαιωσε μια αλλη και μου πε οτι αλλες 10 πχ βγηκαν θετικες κ παει λεγοντας και να μη γραφω ποιες ειναι αφου δε θα θελω να πω ποιες ειναι καλητερα να μη το πω καν λογικο θα ειναι οι υπολοιποι συναγωνιστες να θελουν να μαθουν ποιες ειναι να προφυλαχτουν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom