Νέα

ΤΑΪΛΑΝΔΗ ΜΕ ΓΥΝΑΙΚΑ ......

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ektor lopez
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 34
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
51
Πόντοι
366
Έχω αφιερώσει πολλές ώρες διαβάζοντας τα νήματα για ΤΑΥΛΑΝΔΗ και πραγματικά με έχουν βοηθήσει πάρα πολύ . Πουθενά όμως δεν έχω δει σχόλια σχετικά με ταξίδια για ζευγάρι .

ζητας παραλογα πραγματα. σα να ρωτας για να πας σε καποιο εστιατοριο για φαγητο και να θες να παρεις και ταπερ με κεφτεδακια μαζι σου
 

MARIOS32

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Νοε 2009
Μηνύματα
583
Κριτικές
14
Like
1.885
Πόντοι
2.477
Έχω αφιερώσει πολλές ώρες διαβάζοντας τα νήματα για ΤΑΥΛΑΝΔΗ και πραγματικά με έχουν βοηθήσει πάρα πολύ . Πουθενά όμως δεν έχω δει σχόλια σχετικά με ταξίδια για ζευγάρι .
Τι ψάχνω ; αναζητώ να πάω με την κοπέλα μου 10 -12 μέρες σε κάποιο όμορφο νησί της περιοχής να δούμε της ομορφιές της χώρας και ταυτόχρονα να ζήσουμε και μια «ξεχωριστή εμπειρία» .

Θα ήθελα λοιπόν από τους γνώστες του θέματος να με ενημερώσουν
1. Πόσο ασφαλές είναι να κυκλοφορείς νύχτα σε πουκετ , πατάγια….και μάλιστα με γυναίκα ξανθιά; Σε μέρη με επαγγελματίες ; ή και μέσα στα μαγαζιά ;
2. Πώς θα μπορούσα να την «παγιδέψω» για ένα τρίο; Ισως με κάποιο μασαζ στο ξενοδοχείο;
Πρέπει να σας πω ότι δεν είναι και πολύ φανατική για τριο .
 

MARIOS32

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Νοε 2009
Μηνύματα
583
Κριτικές
14
Like
1.885
Πόντοι
2.477
επιθυμώ να πάω σε ένα καλό εστιατόριο με την κοπέλα μου και να απολαύσουμε μαζι την νόστιμη κουζίνα και να μας κάτσει και η μαγείρισσα !
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.493
Like
13.392
Πόντοι
3.656
Έχω αφιερώσει πολλές ώρες διαβάζοντας τα νήματα για ΤΑΥΛΑΝΔΗ και πραγματικά με έχουν βοηθήσει πάρα πολύ . Πουθενά όμως δεν έχω δει σχόλια σχετικά με ταξίδια για ζευγάρι .
Τι ψάχνω ; αναζητώ να πάω με την κοπέλα μου 10 -12 μέρες σε κάποιο όμορφο νησί της περιοχής να δούμε της ομορφιές της χώρας και ταυτόχρονα να ζήσουμε και μια «ξεχωριστή εμπειρία» .

Θα ήθελα λοιπόν από τους γνώστες του θέματος να με ενημερώσουν
1. Πόσο ασφαλές είναι να κυκλοφορείς νύχτα σε πουκετ , πατάγια….και μάλιστα με γυναίκα ξανθιά; Σε μέρη με επαγγελματίες ; ή και μέσα στα μαγαζιά ;
2. Πώς θα μπορούσα να την «παγιδέψω» για ένα τρίο; Ισως με κάποιο μασαζ στο ξενοδοχείο;
Πρέπει να σας πω ότι δεν είναι και πολύ φανατική για τριο .

Καλά ρε Μάριε, θα πας στον απόλυτο προορισμό του σεξοτουρισμού με γυναίκα? Δεν βλέπεις πόσο παράλογο είναι? το παράδειγμα του συνάδελφου είναι καλό, αλλά αν έχεις γκόμενα που σε καλύπτει γιατί να την πας μέσα στις πουτάνες? Πραγματικά πιστεύεις ότι η κοπέλα δεν θα νοιώσει άσχημα ανάμεσα σε τόσο ανταγωνισμό από πραγματικές επαγγελματίες? ή νομίζεις ότι θα νοιώθει υπεράνω? Η άποψή μου είναι ότι θα το μετανοιώσεις οικτρά. Αν θες κάτι εξωτικό, πήγαινε Μαλδίβες ή Σευχέλες.
 
OP
OP
E

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
51
Πόντοι
366
επιθυμώ να πάω σε ένα καλό εστιατόριο με την κοπέλα μου και να απολαύσουμε μαζι την νόστιμη κουζίνα και να μας κάτσει και η μαγείρισσα !

πηγαινε στη σαμο ειναι ωραια για οικογενειακα.
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.051
Like
11.474
Πόντοι
2.606
τυπε αν περιμενεις να πας στην ταυλανδη για να την πεισεις για παρτουζα σωθηκες
πρεπει απο την ελλαδα να αρχιζεις να την προετοιμαζεις
τυπε κατσε μην ψωνισει κατα λαθος κανα λειντιμποι και γυρισει πισω πατριδα χειροτερος κι απ τον λιλα δε λες  :grin:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
172
Πόντοι
866
Έχω αφιερώσει πολλές ώρες διαβάζοντας τα νήματα για ΤΑΥΛΑΝΔΗ και πραγματικά με έχουν βοηθήσει πάρα πολύ . Πουθενά όμως δεν έχω δει σχόλια σχετικά με ταξίδια για ζευγάρι .
Τι ψάχνω ; αναζητώ να πάω με την κοπέλα μου 10 -12 μέρες σε κάποιο όμορφο νησί της περιοχής να δούμε της ομορφιές της χώρας και ταυτόχρονα να ζήσουμε και μια «ξεχωριστή εμπειρία» .

Θα ήθελα λοιπόν από τους γνώστες του θέματος να με ενημερώσουν
1. Πόσο ασφαλές είναι να κυκλοφορείς νύχτα σε πουκετ , πατάγια….και μάλιστα με γυναίκα ξανθιά; Σε μέρη με επαγγελματίες ; ή και μέσα στα μαγαζιά ;
2. Πώς θα μπορούσα να την «παγιδέψω» για ένα τρίο; Ισως με κάποιο μασαζ στο ξενοδοχείο;
Πρέπει να σας πω ότι δεν είναι και πολύ φανατική για τριο .
τυπε αν περιμενεις να πας στην ταυλανδη για να την πεισεις για παρτουζα σωθηκες
πρεπει απο την ελλαδα να αρχιζεις να την προετοιμαζεις
 

geo70

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.079
Like
58
Πόντοι
16
Φυσικά μπορείς να πας Ταυλάνδη με τη κοπέλα σου, η χώρα έχει πολλούς τέτοιους τουριστικούς προορισμούς, ΔΕΝ πας όμως Πατάγια με ΤΙΠΟΤΑ, στην ΒΚΚ μακριά απο τις 1-2 συγκεκριμένες περιοχές που γίνεται το "παιχνίδι" και στο Πουκέτ ΔΕΝ πας επίσης στη γνωστή περιοχή που σίγουρα θα είσαι ενημερωμένος πιά είναι...
Τώρα για τρίο κλπ....αν η δικιά σου είναι τόσο (πραγματικά) ανοικτόμυαλη και ενδώσει....ένα πράγμα μόνο σου λέω : "Παντρέψου την, δεν υπάρχουν τέτοιες γυναίκες στη κωλοχώρα που ζούμε !!!"
 
OP
OP
E

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
51
Πόντοι
366
τυπε αν περιμενεις να πας στην ταυλανδη για να την πεισεις για παρτουζα σωθηκες
πρεπει απο την ελλαδα να αρχιζεις να την προετοιμαζεις

τι να προετοιμασει, ναχει παρτουζωσει ηδη απο εδω δε λες καλυτερα
 
OP
OP
E

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
51
Πόντοι
366

klarino1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
3.069
Κριτικές
3
Like
3.941
Πόντοι
736
2. Πώς θα μπορούσα να την «παγιδέψω» για ένα τρίο; Ισως με κάποιο μασαζ στο ξενοδοχείο;
Πρέπει να σας πω ότι δεν είναι και πολύ φανατική για τριο .

[/quote]

Θα κρατάς εσύ το εισητήριο τα χρήματα κτλ  και θα της πεις ότι εάν δεν γίνει φανατική θα γυρίσεις μόνος σου ...  Όταν γυρίσεις θα χωρίσεις αλλά τριο θα έχεις κάνει !!!
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
172
Πόντοι
866
Τώρα για τρίο κλπ....αν η δικιά σου είναι τόσο (πραγματικά) ανοικτόμυαλη και ενδώσει....ένα πράγμα μόνο σου λέω : "Παντρέψου την, δεν υπάρχουν τέτοιες γυναίκες στη κωλοχώρα που ζούμε !!!"
το λεγομενο παντρεψου να γαμησουμε τυπε? :grin:
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.967
Like
319
Πόντοι
36
θα τοκανα μετα απο τοσες σολο επισκεψεις αν ηταν τοοοσο πολυ open mind
 

MARIOS32

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Νοε 2009
Μηνύματα
583
Κριτικές
14
Like
1.885
Πόντοι
2.477
Σταθείτε ρε παλικάρια γιατι δεν μου τα λέτε καλά. Είναι κακό κανείς να κάνει ταξίδια; Είναι άσχημη χώρα η ται; Τα νησιά της ; δλδ όσοι πάνε εκει είναι για σεξ; Εμεις όταν πήγαμε στο ΑΜΣΤΕΡΝΤΑΜ πήγαμε στην συνοικία με τα κόκκινα φανάρια και ήταν γεμάτο ζευγάρια που κάναν χάζι , ενοιωθες ασφάλεια .
Αυτό ρωτάω , θα νιώθω και εκει ασφάλεια; Δλδ αν ένα βράδυ πάμε σε ένα μπαράκι από αυτά που αναφέρουν οι συνάδελφοι , οι μισοί είναι άντρες που ψάχνουν και οι άλλες γυναίκες που τα παίρνουν ; δεν έχει ζευγαρια;
Σε πολλά μέρη που έχουμε πάει έχουμε κάνει μασαζ ταυτόχρονα, αλλα ήταν κυριλέ και ρωτάω  «παίζει να είναι μασαζ με πλεονεκτήματα»;
 

MARIOS32

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Νοε 2009
Μηνύματα
583
Κριτικές
14
Like
1.885
Πόντοι
2.477
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΡΕ ΑΣΤΕΡΙΑ ΜΕ ΕΧΕΤΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΤΡΕΛΑ ......
 
OP
OP
E

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
51
Πόντοι
366
Σταθείτε ρε παλικάρια γιατι δεν μου τα λέτε καλά. Είναι κακό κανείς να κάνει ταξίδια; Είναι άσχημη χώρα η ται; Τα νησιά της ; δλδ όσοι πάνε εκει είναι για σεξ; Εμεις όταν πήγαμε στο ΑΜΣΤΕΡΝΤΑΜ πήγαμε στην συνοικία με τα κόκκινα φανάρια και ήταν γεμάτο ζευγάρια που κάναν χάζι , ενοιωθες ασφάλεια .
Αυτό ρωτάω , θα νιώθω και εκει ασφάλεια; Δλδ αν ένα βράδυ πάμε σε ένα μπαράκι από αυτά που αναφέρουν οι συνάδελφοι , οι μισοί είναι άντρες που ψάχνουν και οι άλλες γυναίκες που τα παίρνουν ; δεν έχει ζευγαρια;
Σε πολλά μέρη που έχουμε πάει έχουμε κάνει μασαζ ταυτόχρονα, αλλα ήταν κυριλέ και ρωτάω  «παίζει να είναι μασαζ με πλεονεκτήματα»;

τυπε και να παντρευεσαι κακο ειναι αλλα δεν θελαμε να πλατιασουμε  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom