Νέα

Cyprus China Town…

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mforfcy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 15
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mforfcy

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2014
Μηνύματα
238
Like
26
Πόντοι
1
Cyprus China Town…

Τελικά ρε παιδιά έχετε κανένα τηλέφωνο, παίζει τίποτα με κανένα βιετναμέζικο, ή είστε μόνο μπλά, μπλά…
 

kotsoskotsos

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2010
Μηνύματα
113
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Μπες μέσα σε MIAMI, Troccadero και τα άλλα σκατομάγαζα που έχει Λευκωσία, χούφτωσε καμία από τις 30 – 50 γκόμενες – κινέζες κλπ. που θα βρεις εκεί πέρα στο καθένα, κέρνα κανένα ποτό και ζήτα τηλέφωνο στα ίσα. Όλες γαμιούνται έξω και φτηνά. 50 – 60 Ευρώ θα τις γαμάς μέχρι να βαρεθείς.
 

p900

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.696
Κριτικές
7
Like
578
Πόντοι
96
Cyprus China Town…

Τελικά ρε παιδιά έχετε κανένα τηλέφωνο, παίζει τίποτα με κανένα βιετναμέζικο, ή είστε μόνο μπλά, μπλά…
ρωτησες 3 φορες μεσα σε 7 λεπτά και δεν πηρες απάντηση απο κανένα γιατί προφανώς κανείς ο οποίος γνωρίζει δεν μπηκε εδώ.
Ηταν ανάγκη να ανοίξεις και δικό σου θέμα;

hzZbby0.png
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
172
Πόντοι
866
ρωτησες 3 φορες μεσα σε 7 λεπτά και δεν πηρες απάντηση απο κανένα γιατί προφανώς κανείς ο οποίος γνωρίζει δεν μπηκε εδώ.
Ηταν ανάγκη να ανοίξεις και δικό σου θέμα;

hzZbby0.png
ψοφαει για εξαερωση ο τυπος :grin:
 

Godharry

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.443
Like
2
Πόντοι
16
τελικα υπαρχουν εξωγηνοι μεταξυ μας!τοσα χρονια δεν πηρες χαμπαρι που και πως παιζεται το παιχνιδι?να ειναι καλα ο παππους μου που πρωτος ανοιξε τα ματια στους αλλους κολογερους χαχαχα.αν θες σαβατοκυριακο τον βρισκεις στο περιπτερο στην λυδρας και στα καφε γυρο,θα σου βρει οτι θελεις απο 5-30 ευρο.τηλεφωνα βαριεμαι να στελνω και δεν τα κρατω,δεν γαμω τις ιδιες.πηγαινε κυριακη να παιξης μονος,αν δεν βρεις παρε με τηλεφωνο να σου βρω.απο τηλεφωνα δεν απαντανε οι πιο πολλες,αντε γεια λεει και ο τσουκαλας του ολυμπιακου.
 

Godharry

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.443
Like
2
Πόντοι
16
σου εστειλα ενα νουμερο και το κινιτο μου αν θες βοηθεια.μεχρι δευτερα θα ειμαι κυπρο,μετα εφυγα.
 

Godharry

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.443
Like
2
Πόντοι
16
Μπες μέσα σε MIAMI, Troccadero και τα άλλα σκατομάγαζα που έχει Λευκωσία, χούφτωσε καμία από τις 30 – 50 γκόμενες – κινέζες κλπ. που θα βρεις εκεί πέρα στο καθένα, κέρνα κανένα ποτό και ζήτα τηλέφωνο στα ίσα. Όλες γαμιούνται έξω και φτηνά. 50 – 60 Ευρώ θα τις γαμάς μέχρι να βαρεθείς.
 

Godharry

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.443
Like
2
Πόντοι
16
α τι μου θυμισες,trocatero με τον κυριο πολυ το γκαρσονι.καθε εβδομαδα 100 λιρες επαιρνα γκομενες,πριν 16 χρονια 18 χρονων τοτε.εμεινες χρονια πισω φιλε εδω και πολλα χρονια ειναι καφε εκει,ουτε μιαμι υπαρχει.
 

kotsongo

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2014
Μηνύματα
22
Like
4
Πόντοι
0
σου εστειλα ενα νουμερο και το κινιτο μου αν θες βοηθεια.μεχρι δευτερα θα ειμαι κυπρο,μετα εφυγα.

μπορεις να μου στειλεις κι εμενα το κινητο της βιετναμεζας σε παρακαλω πολυ;
ευχαριστω
 

Traveller 2

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
2.020
Like
151
Πόντοι
16
Πάντως ο τίτλος θα ήταν πιο σωστός σε "Vietnam - Town"!  :grin: :grin:
 

kotsoskotsos

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2010
Μηνύματα
113
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
α τι μου θυμισες,trocatero με τον κυριο πολυ το γκαρσονι.καθε εβδομαδα 100 λιρες επαιρνα γκομενες,πριν 16 χρονια 18 χρονων τοτε.εμεινες χρονια πισω φιλε εδω και πολλα χρονια ειναι καφε εκει,ουτε μιαμι υπαρχει.

Δεύτερο χτύπημα της μοίρας που καταστρέφει τοποθεσία ορόσημο για την πορνοδιαστροφική μου διαδρομή. Η πρώτη ήταν το κλείσιμο του Strip Τέσσερα – μέχρι τα 20 επικές μαλακίες και το Troccadero στη Κύπρο σαν φαντάρος με ομαδικές παρτούζες 6 – 7 φαντάροι με τα κορίτσια, highfive την ώρα που γάμαγες και τέτοια.
Πάει  :'(, σιγά σιγά καταστρέφεται η κοινωνία – το τέλος έρχεται …
 
OP
OP
M

mforfcy

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2014
Μηνύματα
238
Like
26
Πόντοι
1
Δεύτερο χτύπημα της μοίρας που καταστρέφει τοποθεσία ορόσημο για την πορνοδιαστροφική μου διαδρομή. Η πρώτη ήταν το κλείσιμο του Strip Τέσσερα – μέχρι τα 20 επικές μαλακίες και το Troccadero στη Κύπρο σαν φαντάρος με ομαδικές παρτούζες 6 – 7 φαντάροι με τα κορίτσια, highfive την ώρα που γάμαγες και τέτοια.
Πάει  :'(, σιγά σιγά καταστρέφεται η κοινωνία – το τέλος έρχεται …

Που το θυμηθηκες το 4, Αχ ρε Αθήνα τι μου έκανες...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom