Νέα

Διακριτικοτητα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sam Ronin
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Sam Ronin

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2013
Μηνύματα
7
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
Καλησπερα

Ξερει κανεις να προτεινει ξενοδοχειο που να μην φαινεται η γκομενα στη ρεσεψιον ? Το γκομενακι ειναι δεσμευμενο....και παιρνει μετρα....Δηλ απο το γκαραζ και στο δωματιο η κατι τετοιο...Εχω σκεφτει το Lacoba αλλα ειναι κομματι μακρια απο Αμπελοηπους....κατι αλλο ?
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
757
Πόντοι
146
Καλησπερα

Ξερει κανεις να προτεινει ξενοδοχειο που να μην φαινεται η γκομενα στη ρεσεψιον ? Το γκομενακι ειναι δεσμευμενο....και παιρνει μετρα....Δηλ απο το γκαραζ και στο δωματιο η κατι τετοιο...Εχω σκεφτει το Lacoba αλλα ειναι κομματι μακρια απο Αμπελοηπους....κατι αλλο ?
Μπουρκα!
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
150.855
Κριτικές
1
Like
28.698
Πόντοι
8.006
Καλησπερα

Ξερει κανεις να προτεινει ξενοδοχειο που να μην φαινεται η γκομενα στη ρεσεψιον ? Το γκομενακι ειναι δεσμευμενο....και παιρνει μετρα....Δηλ απο το γκαραζ και στο δωματιο η κατι τετοιο...Εχω σκεφτει το Lacoba αλλα ειναι κομματι μακρια απο Αμπελοηπους....κατι αλλο ?
Pines Κηφισια. ή Ολυμπικ φαληρο. Μπαινεις απο το παρκινγκ.
 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
135
Πόντοι
16
απο το γκαραζ και στο δωματιο

Η διάταξη του Pines (νέα Κηφισιά, πάνω στην Εθνική οδό) είναι έτσι που σε βολεύει.
Με το ασανσέρ από το παρκινγκ στον όροφο, χωρίς να περνάς από τη ρεσεψιον.

Πας εσύ στη ρεσεψιον για να κανονίσεις το οικονομικό και να πάρεις το κλειδί.
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
Καλησπερα

Ξερει κανεις να προτεινει ξενοδοχειο που να μην φαινεται η γκομενα στη ρεσεψιον ? Το γκομενακι ειναι δεσμευμενο....και παιρνει μετρα....Δηλ απο το γκαραζ και στο δωματιο η κατι τετοιο...Εχω σκεφτει το Lacoba αλλα ειναι κομματι μακρια απο Αμπελοηπους....κατι αλλο ?

κέντρο ομόνοια πήγαινε σε καμία Ξούθου
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
Καλησπερα

Ξερει κανεις να προτεινει ξενοδοχειο που να μην φαινεται η γκομενα στη ρεσεψιον ? Το γκομενακι ειναι δεσμευμενο....και παιρνει μετρα....Δηλ απο το γκαραζ και στο δωματιο η κατι τετοιο...Εχω σκεφτει το Lacoba αλλα ειναι κομματι μακρια απο Αμπελοηπους....κατι αλλο ?
Βρες τον Σκοτυ απο το σταρ τρεκ να τη διακτινισει κατευθειαν στο δωματιο...
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.218
Κριτικές
45
Like
3.559
Πόντοι
4.365
Λες ο-η ρεσεψιονιστ να ξερει τον συζυγο...??!!! και να του τα πει ολα...?!!! :headbang: :headbang:
 

pacwman

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Νοε 2005
Μηνύματα
376
Κριτικές
104
Like
547
Πόντοι
6.280
Σε γενικες γραμμες τα ξενοδοχεια ημιπααμονης επιδιωκουν διακριτικοτητα. Lacoba αν μπεις απο γκαραζ υπαρχει δυνατοτητα να μην περασει απο ρεσεψιον η κυρια. Imperial Αλιμος δυο εισοδοι μια απο εμπρος και μια απο πισω απο παρκινγκ οπου δεν πολυβλεπει η ρεσεψιον. Κρεολη 2 εισοδοι παλι αλλα το ασανσερ ειναι διπλα στη ρεσεψιον. Επισης το Σαλεμ ειχε 2 εισοδους αλλα δεν ειμαι σιγουρος αν λειτουργει.
 

Simplythebest

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2018
Μηνύματα
21
Like
12
Πόντοι
0
Lacoba, το δοκίμασα πρόσφατα. Το μωρό ανεβαίνει απευθείας στο δωμάτιο.
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.148
Κριτικές
171
Like
20.206
Πόντοι
33.988
Αναστασια χοτελι στη δροσια στη μεση του δασους
 

steeve

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.370
Κριτικές
2
Like
1.423
Πόντοι
216
Captain's Ηotel ....Λ. Σχιστού & Β. Ελλάδος ,Σκαραμαγκάς Αττικής (Γέφυρα Σχιστού)  ,κατευθειαν με ασανσερ απο υπογειο παρκινγκ ...  :hi:
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.598
Πόντοι
2.606
Καλησπερα

Ξερει κανεις να προτεινει ξενοδοχειο που να μην φαινεται η γκομενα στη ρεσεψιον ? Το γκομενακι ειναι δεσμευμενο....και παιρνει μετρα....Δηλ απο το γκαραζ και στο δωματιο η κατι τετοιο...Εχω σκεφτει το Lacoba αλλα ειναι κομματι μακρια απο Αμπελοηπους....κατι αλλο ?

Τυπε τι σκεφτεσαι να φορτωσεις  :think: :S :S :S

thumb_16.jpg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom