Νέα

ξενοδοχειο απο ιντερνετ η πρακτορειο?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα motion77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

motion77

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2012
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα. για ξενοδοχειο στη παταγια. μου ειπαν 2 site. AGODA και TRIVAGO. αξιζει να κλεισω απο εκι απο οτι απο πρακτορειο? και ποιο απο τα 2 ειναι καλυτερο? γνωμες? ( σκεφτομαι για το hard rock hotel pattaya)
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.928
Κριτικές
26
Like
2.309
Πόντοι
6.955
Αφού αφορά την Ταυλάνδη θα πρότινα να κλείσεις μεσω πρακτορείου διότι εαν πάει κάτι στραβά μπορεί να μην βρεις το δικιο σου.
 
OP
OP
M

motion77

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2012
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
α τοσο καλα. εχω ακουσει απο διαφορους ομως οτι δεν ειχαν προβλημα. 8α το ψαξω κι αλλο.
 

pgp74

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
6.351
Κριτικές
6
Like
21
Πόντοι
66
Εγώ κλείνω σχεδόν πάντα απ' το booking.com, ακόμα και για την Ελλάδα. Δεν είχα ποτέ πρόβλημα με τις κρατήσεις μου, είχα όμως μία φορά πρόβλημα με ένα διαμέρισμα που είχα κλείσει στην Αυστρία. Τους πήρα τηλέφωνο (στην κράτηση αναφέρεται τηλέφωνο επικοινωνίας) και μου το έλυσαν αμέσως. Στην Ελλάδα μένεις;
 
OP
OP
M

motion77

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2012
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
ναι. ελλαδα μενω. ημουν περσυ πατταγια και θα ξαναπαω φετος κατα τελη σεπτεμβρη. περσυ εκλεισα μεσω πρακτορειου αλλα σκεφτομαι φετος απο site
 
OP
OP
M

motion77

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2012
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
κανα καλο ξενοδοχειο με θεα παραλια που να ειναι και guest free? θα ειμαι κατω 30 σεπτεμβριου με 15 οκτοβριου
 

fontas.dimi

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2014
Μηνύματα
585
Κριτικές
2
Like
35
Πόντοι
6
Μπαίνεις πρώτα tripadvisor να δεις κριτικές και περιγραφές ξενοδοχείων με φωτογραφίες και έχει site με την χαμηλότερη τιμή οπότε κλείνεις έτσι πιο οικονομικά.

 

xplorerxx

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2012
Μηνύματα
515
Κριτικές
4
Like
15
Πόντοι
6
Για εξωτερικό καλύτερα πρακτορείο όπως είπε κάποιος φίλος παραπάνω.
Για Ελλάδα εγώ κάνω το εξής: Πρώτα μπαίνω στο booking βλέπω ξενοδοχεία φωτο, κριτικές και τιμές και μετά στο site του ξενοδοχείου όπου βρίσκεις τη πραγματική τιμή του δωματίου χωρίς τη προμήθεια του booking. Για να κλείσω πάντα τηλεφωνικά που μπορεί να πέσει και λίγο παζάρι ανάλογα με την εποχή...  :) :) :)
 

suncity

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.189
Κριτικές
21
Like
339
Πόντοι
1.260
φιλε διαλεξε 4-5 ξενοδοχεια που να σου αρεσουν ...και οταν θα φτασεις μπανγκοκ παρε ενα ταξι να πας παταγια και πηγαινε σε ενα ενα απο τα ξενοδοχεια που εχεις διαλεξει και δε τι τιμες δινουν και αν εχουν δωματια ..και σε οποιο παρεις την καλυτερη τιμη που εσυ νομιζεις οτι ειναι μεινε σε αυτο ..απλα δωσε του ταριφα καμια 200αρια μπατ παραπανω για τον κοπο του και πες του το απο την αρχη οτι θα το κανεις ..δεν λενε οχι
ετσι τουλαχιστοε κανω εγω .....
 

Love you sort time

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.161
Like
1.154
Πόντοι
216
Φίλε απο πρακτορείο καλύτερα. Να πάρουν και αυτοί την προμήθεια τους.
Κλέφτες θα γίνουν;;;;
 

yorkie

Global Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
11 Απρ 2012
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
228
Like
18.770
Πόντοι
35.668
Όταν κλείνετε με booking.com ακόμα και να μην πληρώσετε με πιστωτική(πάλι την ζητάει για εγγύηση) μη ξεχνάτε πως θα σας δεσμεύσει στην κάρτα το ποσόν μίας διανυκτέρευσης το κάθε ξενοδοχείο για 15 μέρες από την ημέρα που κάνατε check-in.

Γι'αυτό και εγώ στο τελευταίο μου ταξίδι δεν επέλεξα το συγκεκριμένο σάϊτ κ κάρτες κτλπ. μιας και άλλαξα 3 ξενοδοχεία επομένως θα είχα το ποσό τριών διανυκτερεύσεων δεσμευμένο στην κάρτα για 15 μέρες  *P
 

Fil_gr

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2014
Μηνύματα
42
Like
6
Πόντοι
0
τελικα τι απο τα 2 συμφερει???
 

giorgos stergiou

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιουν 2015
Μηνύματα
3.878
Like
4.721
Πόντοι
1.706
:sunglasses:Από το INTERNET πρέπει να είσαι προσκεκτικός και να δεις τα σχόλια των επισκεπτών, αλλιώς μπορεί να την πατήσεις!!..κ άσχημα
 

giorgos stergiou

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιουν 2015
Μηνύματα
3.878
Like
4.721
Πόντοι
1.706
:idiot:Ειδικά οι φωτογραφίες μπορεί να είναι ..εξόχως παραπλανητικές!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom