Νέα

Κωλόμπαρα στο Παγκράτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα zogler gr
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55
  • Εμφανίσεις 26K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

zogler gr

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
21
Like
2
Πόντοι
0
Συναγωνιστές, υπάρχει κάτι αξιόλογο στο Παγκράτι  :think:
 

adakos

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.625
Κριτικές
9
Like
1.445
Πόντοι
3.145
Συναγωνιστές, υπάρχει κάτι αξιόλογο στο Παγκράτι  :think:

εξαρτάται τι θέλεις.....

la luna...μιχαλακοπούλου  δίνεις εύκολα πιπέτο στα  πολωνά...με κάνα 60άρι...

κάβος    μιχαλακοπούλου  πάλι....εκεί θέλει  χρήμα για να παίξεις.....  οι περισσότερες πάντως  πάνε!!!

χωρίς να έχω πάει τεευταία...μου εχουν πει...borsalino και άλλο ενα στην  Σπ.  Μερκούρη  γίνεται παιχνίδι..(αναδουλειές  κάργα) και στο πάτρας...δίπλα στο πρώην holiday..
 

tampalouka

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2009
Μηνύματα
146
Like
2
Πόντοι
1
από έναν παλιο μου φιλο μπορω να επιβεβαιωσω ότι ψωνιζε στον καβο στη μιχαλακοπουλου...δεν ξερω λεπτομέρειες αλλα αυτος συνηθως τις πηγαινε κανα πριαμο κλπ...
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.345
Κριτικές
2
Like
5.505
Πόντοι
2.356
Ρε παιδιά μαύρα κορίτσια της προκοπής θα βρούμε πουθενά; Υπάρχουν άραγες;
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
εξαρτάται τι θέλεις.....

la luna...μιχαλακοπούλου  δίνεις εύκολα πιπέτο στα  πολωνά...με κάνα 60άρι...

κάβος    μιχαλακοπούλου  πάλι....εκεί θέλει  χρήμα για να παίξεις.....  οι περισσότερες πάντως  πάνε!!!

χωρίς να έχω πάει τεευταία...μου εχουν πει...borsalino και άλλο ενα στην  Σπ.  Μερκούρη  γίνεται παιχνίδι..(αναδουλειές  κάργα) και στο πάτρας...δίπλα στο πρώην holiday..

Τι σχέση έχει η Μιχαλακοπούλου και η περιοχή πίσω από το Crowne Plaza με το Παγκράτι; Εκεί είναι Ιλίσια, όχι Παγκράτι.
 

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
36
Πηγα εχθές στην Εφρονίου σε ενα πολυ μικρο "ομορφη πολη" το λενε. 2 κοπελες μια ρωσίδα ξανθια κια μια αιθιοπίνα 27 χρονών μου έιπε.Την χαμουρεψα λιγο με 5 ευρω το ποτο της.συμπαθητικό νεανικό κορμάκι και ωραία βυζόμπαλα-όμως φορούσε σκληρό σουτιέν.Αυτά..
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
37
Like
107
Πόντοι
4.837
Υπάρχει "Mocambo" στο Παγκράτι; Βρήκα στην Καλαμάτα μια που μου είπε ότι δούλευε εκεί...
 

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
36
Οδος ευριδίκης πισω απο το caravel έχουν αλλάξει μερικές φορές ονόματα. Πάντως εκει είναι..
 

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
36
Δεν έτυχε να μπω μέσα.Παντως έχω δει καλά κομμάτια να μπαίνουν .Δε νομίζω να πάιζει μέσα κάτι -καβάντζα δηλαδή.
 

koyiot1312

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.898
Κριτικές
14
Like
75
Πόντοι
26
GSAKKI έχεις γνώμη για το μαγαζί να το επισκεφτούμε με την παλιοπαρέα αξίζει?
μονο για ποτο τυπε.μην περιμενεις κατι παραπανω..περασμενα μεγαλεια ολα εκει,εκτος αν πας αρκετα φορτο..
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
Οδος ευριδίκης πισω απο το caravel έχουν αλλάξει μερικές φορές ονόματα. Πάντως εκει είναι..

Η περιοχή πίσω από το Κάραβελ δεν ανήκει στο Παγκράτι. Εκεί είναι ή Ιλίσια ή Καισαριανή, ανάλογα με το σε ποιο οικοδομικό τετράγωνο βρίσκεσαι.
 

koyiot1312

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.898
Κριτικές
14
Like
75
Πόντοι
26
Η περιοχή πίσω από το Κάραβελ δεν ανήκει στο Παγκράτι. Εκεί είναι ή Ιλίσια ή Καισαριανή, ανάλογα με το σε ποιο οικοδομικό τετράγωνο βρίσκεσαι.
τριγωνο Νο 2 τυπε...
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.492
Κριτικές
22
Like
354
Πόντοι
5.795
έχει μετατραπεί σέ λέσχη τυχερών ηλεκτρονικών παιχνιδιών φρουτακια κλπ δηλαδή σύγχρονη μπαρμπουτιερα....
το ντάλλας 1997 με 2003 ήταν το καλύτερο μαγαζί σε στυλ κολομπαρου οχι μονο στο παγκρατι αλλά και σε ολη την αθηνα... με στριπ σόου και γκομενάρες ανατολικές που υποσχοντουσαν και πολλες φορες οι υποσχεσεις γινόντουσαν πραγματικότητα μετα χαλασε δραματικα μεχρι που εκλεισε
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
37
Like
107
Πόντοι
4.837
έχει μετατραπεί σέ λέσχη τυχερών ηλεκτρονικών παιχνιδιών φρουτακια κλπ δηλαδή σύγχρονη μπαρμπουτιερα....
το ντάλλας 1997 με 2003 ήταν το καλύτερο μαγαζί σε στυλ κολομπαρου οχι μονο στο παγκρατι αλλά και σε ολη την αθηνα... με στριπ σόου και γκομενάρες ανατολικές που υποσχοντουσαν και πολλες φορες οι υποσχεσεις γινόντουσαν πραγματικότητα μετα χαλασε δραματικα μεχρι που εκλεισε

Το 2011 που πήγα εγώ οι υποσχέσεις δεν τηρούνταν και δεν είχε ούτε στριπ σόου ούτε γκομενάρες
 

bixterious

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.282
Κριτικές
36
Like
6.859
Πόντοι
3.446
έχει μετατραπεί σέ λέσχη τυχερών ηλεκτρονικών παιχνιδιών φρουτακια κλπ δηλαδή σύγχρονη μπαρμπουτιερα....
το ντάλλας 1997 με 2003 ήταν το καλύτερο μαγαζί σε στυλ κολομπαρου οχι μονο στο παγκρατι αλλά και σε ολη την αθηνα... με στριπ σόου και γκομενάρες ανατολικές που υποσχοντουσαν και πολλες φορες οι υποσχεσεις γινόντουσαν πραγματικότητα μετα χαλασε δραματικα μεχρι που εκλεισε

έλα ρε!!!!έκλεισε το ντάλας?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom