Νέα

Red light district Κωνσταντινούπολη Vs Recep Tayyip Erdoğan

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sex volcano
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.560
Κριτικές
178
Like
38.978
Πόντοι
21.896
Στην περιοχη αυτη ειχα να παω πολλα χρονια και βρισκεται μετα την πρωτη ανατολικη γεφυρα του κερατιου κολπου απο το φατιχ προς το περαν ο πρωτος διαγωνιος δρομος αριστερα μετα την φεφυθρα του κερατιου σε ενα γκελντεριμι ανηψορικο που καποτε ακμαζε απο ζωντανια τωρα πλεον εχει πεσει θυμα του συντηρητικου αυτου φονταμενταλιστη και ενω καποτε ηταν must περιοχη για ενα μπουρδελιαρη πλεον ειναι ντροπη της πολη
αφου πηγα προχτες την νυχτα ηταν ολα τα σπιτακια κλειστα και οπως πληροφορηθηκα ανοιγουν εως τις 17 00 -ελεος απο 10 00 εως 17 00
πεταχτηκα εως το ακσαραυ αφου νυχτα δεν εχει κινηση και εκει εινια η παλια πιατσα σαν την συγγρου και ειχε ολων των ειδω γυναικες με πιατες μαυρες ασιατισσες αραβισσες και σλαβες αλλα απο 70 ευρω μεχρι και 120 αλλα ε παιρνουν συνηθως σε δικο οτυς χωρο αλλα βαριομουν να με παν καπου μακρια και μετα να γυρισω πισω στο φατιχ κανωντας και 1 ωρα
ετσι μετεπειτα την επομενη ημερα αφου ημουν διπλα στο νισαντασι πεταχτηκα μεσημερι και ειδα απιστευτα πραμματα!!!
μολις ξεκινας τα καλντιριαμια εχει μπατσους σε ολους τις εισοδους και ελεγχουν διαβατηρια να δουν αν εισαι ενηλικας και ενω ειμαι αντα και βαλαε μου ζητησαν ταυτοιτητα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ειναι τρελλοι αυτη του ερντογαν
φυσικα εδειξα αλλα τα σπιτακια εινια πλεον πολυ λιγα και ειχε ουρες εξω αφου δεν μπορουν να απορροφησουν τις αναγκες μιας πολης 12 εκατομμυριων και πολλων αλλων τυριστων ετσι εκανα μια τσαρκα και ειδα πολυ μπας κλας πραμμα απο ανατολου αραβισσες και λιγες ρωσσιδες οι τιμες απο 10 ευρω εως 30 αλα τα σπιτια δεν εχουν κανει ανακαινηση εδω και πολλα χρονια λογω δυσκολιας απο το συστημα του ταγιπ αφου δεν δινει αδειες ανακατασκευης η πολεοδομια κια ετσι παραμενουν αθλια
τελικα πηαρα μια κοπελα που ειχε την λιγοτερη ουρα μολις 7 ατομα και περιμενα μια ωρα ηταν μια μολδαβη αλλα μαλλον μιξαρισμενη με τουρκο που με το ποσο των 15 ευρω εκανε γυμνο κατι που δεν πηρα αρα ειχε τεραστια βυζια και ηταν μια διαικπερωτικη καταθεσης!!!!
επειτα εφυγα τρεχοντας μακρια αναπολωντας τα μεγαλεια τα παλια και φυσικα εφυγα πισω για ελλαδα τρωγωντας και κινηση 4 ωρων αφου οπωςπαντα εκει ειναι χαος με το αυτοκινητο πρεπει να εχεις γαιδουρινη υπομονη
παντως σε συζητηση με ντοπιους μπουρδελιαρηδες μου ειπαν οτι τον τελευαιο χρονο ο ερντογαν θελει να αφανησει την πορνεια και να επαναφερει το νομο περι ασελγιεας προς την θρησκεια
παντως σαν πολιτηε που ειμαι προσφυγας στην ελλαδα με θλιβει η κατασταση οτι πλεον δεν υπαρχει στην πολη μας μια ωραια ρεντ λαιτ ντιστρικτ οπως επρεπε να εχει αυτη η μεγαπολη :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
 

koyiot1312

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.898
Κριτικές
14
Like
75
Πόντοι
26
μετα απο επισκεψη τον φλεβαρη στην περιοχη καρακιοη θα βρειτε φθηνες υπαρξεις παζαρεψιμες αρκετα και στο λαλελι παιζουνε τιγκα ρωσιδια που ειναι ανεβενει το κασερι εκει.τωρα για καβλαντα και για χυμα γκομενακια προσ ταξιμ μερια.
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.560
Κριτικές
178
Like
38.978
Πόντοι
21.896
μετα απο επισκεψη τον φλεβαρη στην περιοχη καρακιοη θα βρειτε φθηνες υπαρξεις παζαρεψιμες αρκετα και στο λαλελι παιζουνε τιγκα ρωσιδια που ειναι ανεβενει το κασερι εκει.τωρα για καβλαντα και για χυμα γκομενακια προσ ταξιμ μερια.
το λαλεμι ειναι το ακσαραι που γραφω φιλε για να μην μπερδευουμε τον κοσμο :grin:
 

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
"πεταχτηκες" μεχρι το ακσαραυ???
με ελικοπτερο πεταχτηκες δικε μου?

Οδήγηση μέσω D750/E90 και O-4 · 673 χμ.8 ώρ. 7 λεπτ.
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.560
Κριτικές
178
Like
38.978
Πόντοι
21.896
φιλε το ακσαραι ειναι μεσα στο μαχαλα του φατιη μολις λιγα λεπτα απο την αγια σοφια???????????????????????????????????????????????????
τι εννοεις?
το αλλο ειναι πολη στα βαθυ της ανατολιας και ειχα περασει πριν πλλα χρονια!!!!
να λειπουν οι εξυπναδες  :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :grin: :grin:
εχω τονισει στο σαιτ οτι ειμαι γεννημα θρεμα πολιτης αλκα προσφυγας εδω στην ελλαδα μετα την στρατ χουντα του 1983 οποτε λες να εννοουσα την πολη ακσαραι?
 

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
φιλε το ακσαραι ειναι μεσα στο μαχαλα του φατιη μολις λιγα λεπτα απο την αγια σοφια???????????????????????????????????????????????????
τι εννοεις?
το αλλο ειναι πολη στα βαθυ της ανατολιας και ειχα περασει πριν πλλα χρονια!!!!
να λειπουν οι εξυπναδες  :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :grin: :grin:
εχω τονισει στο σαιτ οτι ειμαι γεννημα θρεμα πολιτης αλκα προσφυγας εδω στην ελλαδα μετα την στρατ χουντα του 1983 οποτε λες να εννοουσα την πολη ακσαραι?
δηλαδη τι ηλικια εχεις τυπε?

50? 60? 70?
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.560
Κριτικές
178
Like
38.978
Πόντοι
21.896
κοντα σαραντα μαν
 

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
κοντα σαραντα μαν
φιλε το ακσαραι ειναι μεσα στο μαχαλα του φατιη μολις λιγα λεπτα απο την αγια σοφια???????????????????????????????????????????????????
τι εννοεις?
το αλλο ειναι πολη στα βαθυ της ανατολιας και ειχα περασει πριν πλλα χρονια!!!!
να λειπουν οι εξυπναδες  :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :grin: :grin:
εχω τονισει στο σαιτ οτι ειμαι [size=30pt]γεννημα θρεμα πολιτης αλκα προσφυγας εδω στην ελλαδα μετα την στρατ χουντα του 1983[/size] οποτε λες να εννοουσα την πολη ακσαραι?
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.560
Κριτικές
178
Like
38.978
Πόντοι
21.896
ti δεν καταλαβαινεις?????????????????????????????????????????????????? :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom