Νέα

Μιχαλακοπούλου...Κωλόμπαρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PROFONDO
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 270K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

PROFONDO

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2006
Μηνύματα
101
Like
6
Πόντοι
1
Λοιπόν παιδιά το Σάββατο είχα κλείσει για τις 4 την Annita από ladiestours για τις 4 το πρωϊ. Την εμπειρία μου θα την καταθέσω αργότερα. Η συνάντηση σε πασίγνωστο ξενοδοχείο της Μιχαλακοπούλου και επειδή ήμουν εκεί μια ώρα νωρίτερα είπα να επισκεφτώ κάποια απο το κωλόμπαρα της Μιχαλακοπούλου. Λοιπόν εκει είναι ένα φοβερό μαγαζί - πολύ κυριλέ κωλόμπαρο και με μούνες να τρελλαθείς - δίπλα ακριβώς από το υπαίθριο στέκι με τις τυρόπιτες και τα τιάυτα που είναι κάθε βράδυ στην Μιχαλακοπούλου. Τι μου έκανε εντύπωση. Οι γκόμενες δεν σε πρίζουν να τις κεράσεις. Κέρασα δύο μαζί από ένα απλό ποτό και οι γκόμενες κάθισαν μαζί μου για μια περίπου ώρα χωρίς να ζητήσουν δεύτερο. Και το πιο σπουδαίο. Όταν τους είπα ότι εχω ραντεβού στο γνωστό ξενοδοχείο με ένα cg για 2 ώρες 400 Ευρώ, μου είπαν να τα δώσω σε αυτές για μια ώρα και να κάνουμε παρτουζίτσα. Μιλάμε για τις μουνάρες. Το Σαββατοκύριακο θα είμαι Αθήνα και θα το κοιτάξω. Θέλω λοιπόν σχόλια τι ξέρετε για το μαγαζί αυτό. Τι παίζετε. Και αλήθεια ρε παιδιά 400 Ευρώ είναι πολλά. Με την πείνα που υπάρχει πιστεύω ότι αν βρεις τρόπους ξεσκίζεσαι. Αυτά. Περιμένω κριτικές.
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
37
Like
107
Πόντοι
4.837
Λοιπόν παιδιά το Σάββατο είχα κλείσει για τις 4 την Annita από ladiestours για τις 4 το πρωϊ. Την εμπειρία μου θα την καταθέσω αργότερα. Η συνάντηση σε πασίγνωστο ξενοδοχείο της Μιχαλακοπούλου και επειδή ήμουν εκεί μια ώρα νωρίτερα είπα να επισκεφτώ κάποια απο το κωλόμπαρα της Μιχαλακοπούλου. Λοιπόν εκει είναι ένα φοβερό μαγαζί - πολύ κυριλέ κωλόμπαρο και με μούνες να τρελλαθείς - δίπλα ακριβώς από το υπαίθριο στέκι με τις τυρόπιτες και τα τιάυτα που είναι κάθε βράδυ στην Μιχαλακοπούλου. Τι μου έκανε εντύπωση. Οι γκόμενες δεν σε πρίζουν να τις κεράσεις. Κέρασα δύο μαζί από ένα απλό ποτό και οι γκόμενες κάθισαν μαζί μου για μια περίπου ώρα χωρίς να ζητήσουν δεύτερο. Και το πιο σπουδαίο. Όταν τους είπα ότι εχω ραντεβού στο γνωστό ξενοδοχείο με ένα cg για 2 ώρες 400 Ευρώ, μου είπαν να τα δώσω σε αυτές για μια ώρα και να κάνουμε παρτουζίτσα. Μιλάμε για τις μουνάρες. Το Σαββατοκύριακο θα είμαι Αθήνα και θα το κοιτάξω. Θέλω λοιπόν σχόλια τι ξέρετε για το μαγαζί αυτό. Τι παίζετε. Και αλήθεια ρε παιδιά 400 Ευρώ είναι πολλά. Με την πείνα που υπάρχει πιστεύω ότι αν βρεις τρόπους ξεσκίζεσαι. Αυτά. Περιμένω κριτικές.

Στριπτήζ έπαιζε εκεί; Πριν χρόνια είχα πάει στο Ladies και είχε υποτυπώδες σε μία μικρή πίστα.
 

papacool

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2006
Μηνύματα
174
Like
46
Πόντοι
1
Το μαγαζί που λέει ο φίλος είναι λογικά το ritorno. Παίζει ένα υποτυπώδες στριπτιζ και τα γνωστά, κεράσματα, μπαλαμούτι. Αν θα "βγάλεις" κάτι είναι θέμα κοπέλας. Πάντως ένα τηλ. που είχα πάρει από μία εξαιρετικά "άνετη" και δε μπόρεσα να το χρησιμοποιήσω σύντομα λόγω έλλειψης χρόνου, δε μου φάνηκε χρήσιμο. Μετά από κανένα μήνα που πήγα να το χρησιμοποιήσω ήταν απενεργοποιημένο και η γκόμενα είχε φύγει από το μαγαζί. Μάλλον πήγαινε για καμιά αρπαχτή μόνη της και την πήρανε χαμπάρι.
 

klewnas

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
112
Like
0
Πόντοι
1
γινεται καλο παιχνιδι δλδ εκει? αξίζει να παμε ?
 

papacool

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2006
Μηνύματα
174
Like
46
Πόντοι
1
Τί να σου πω, δεν είμαι μεγάλος λάτρης των κολόμπαρων, θεωρώ ότι σου ρουφάνε λεφτά τζάμπα. Πάντως έχει ωραίες γυναίκες. Για το "κάτι παραπάνω" δεν ξέρω. Αυτή που έγραψα παραπάνω μάλλον πήγε να βγάλει κάνα εξτραδάκι στα ρεπά της, την πήραν χαμπάρι και την έδιωξαν. Πάντως για να πάρεις τηλ. και να κάνεις κάτι πρέπει να γίνεις μεγάλος αιμοδότης και εγώ δεν το ήθελα.
 

ALANIARIS13

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2006
Μηνύματα
105
Like
0
Πόντοι
1
Profondo  για ποιο μαγαζι λες? Γιατι κατι κωλομπαρα που ειναι δεξια οπως ανεβαινεις την Μιχαλακοπουλου μετα το Holiday Inn ειναι ελληνιδες μπουρούχες (τουλαχιστον μεχρι περσι το καλοκαιρι που πηγα τελευταια φορα)
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
ρε παιδια οσοι ειστε απο εκει κοντα καντε μια ολοκληρωμενη δουλεια και πειτε στον κοσμακη τα αποτελεσματα συνολικα με ονοματα!!!!!!επιτελους με ονοματα!!!!!!!!!!!!!!!διευθυνσεις και ονομασιες των μαγαζιων!!!!!!
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
37
Like
107
Πόντοι
4.837
Πέστα ρε Βάσο! Όλα από σένα τα περιμένουν πιά όλοι;
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
παιδια γραψτε με κεφαλαια και αν ειναι δυνατον με γκριγκλις τωρα που πιασαμε τους μοντερειτορς στον υπνο.
ΚΑΤΩ Η ΕΞΟΥΣΙΑ
 

NikosShell

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.004
Like
2
Πόντοι
16
Έτυχε χτες βραδυ να πάω στο Καβο να πιο κάνα ποτό και να συναντήσω ένα φίλο που δουλεύει εκεί .Παιδιά έπαθα πλακα ,θα μπορούσα να πω ότι υπήρχαν πάνω από 30 κοπέλες ,και η πλακα είναι ότι από πελάτες ελαχιστη .Και αναρωτιέμαι πως πληρώνονται όλες άυτες οι κοπέλες.Τόσα πολλά κορόιδα υπάρχουν και σκάνε τρελα ποσα η κάτι άλλο παίζει.Από τι ξέρουμε όλοι τα κωλομπαρά δεν είναι όπως ήταν 10 με 20 χρονια πριν που πήγαινε πολύ κόσμο και άφηνε λεφτά γιατί υπήρχαν κι όλας :think:
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Έτυχε χτες βραδυ να πάω στο Καβο να πιο κάνα ποτό και να συναντήσω ένα φίλο που δουλεύει εκεί .Παιδιά έπαθα πλακα ,θα μπορούσα να πω ότι υπήρχαν πάνω από 30 κοπέλες ,και η πλακα είναι ότι από πελάτες ελαχιστη .Και αναρωτιέμαι πως πληρώνονται όλες άυτες οι κοπέλες.Τόσα πολλά κορόιδα υπάρχουν και σκάνε τρελα ποσα η κάτι άλλο παίζει.Από τι ξέρουμε όλοι τα κωλομπαρά δεν είναι όπως ήταν 10 με 20 χρονια πριν που πήγαινε πολύ κόσμο και άφηνε λεφτά γιατί υπήρχαν κι όλας :think:

Αξιζε καμια απο δαυτες ή ηταν τιποτα πατσουρογριες ????
 

NikosShell

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.004
Like
2
Πόντοι
16
Αξιζε καμια απο δαυτες ή ηταν τιποτα πατσουρογριες ????
Είχε ωραία τεμάχια φιλε ,και πολλές ,όμως το θεωρώ κοροϊδία να αφήσω λεφτά σε "κωλομπαρο" , δεν κατηγορώ άτομα που το κάνουν ,κέφι τους .Εγώ κέρασα μια ψιλή ,μουνάρα μαυρομάλλα ,κάνα δυο ποτά μην φανταστείς πρέπει να ήταν αλβανίδα γιατί που είπε είναι από Ισπανία ,καλά καλά τις λέω ,και εγώ από Νέα Ζηλανδία είμαι  και μου λέει που είναι αυτό ,πολύ γέλιο λέμε :jerking:
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Χορους και φραπεδες δεν νομιζω να ειχε συναδελφε εκει ?????

Μονο ποτο και μπαλαμουτιασμα ....
 

NikosShell

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.004
Like
2
Πόντοι
16
Χορους και φραπεδες δεν νομιζω να ειχε συναδελφε εκει ?????

Μονο ποτο και μπαλαμουτιασμα ....
Ακριβώς .Στα μεγάλα κωλομπαρά αυτά δεν είναι να πας ,ούτε πίπα δεν παίζει ,παλιότερα πηγαίναμε σε μικρά κωλομπαρά σε στενά και πιάναμε και καμια γωνια και γαμούσαμε κι όλας .Πάνε αυτές οι εποχές με 5000δρχ τις έχυνες στο στόμα  :rockon:
 

forza23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.391
Κριτικές
2
Like
4.704
Πόντοι
456
Για το οίστρος γνωρίζετε τπτ???έχετε ακούσει κάνα σχόλιο???
 

argentinos

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2007
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
οιστρος=απλα πινεις το ποτο σου.
γενικα,να ξερεις,πρεπει να χωσεις ΠΟΛΛΑ,για να εχεις τυχη.
 

nmb

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
336
Like
0
Πόντοι
1
Ο Κάβος στην Μιχαλακοπούλου λειτουργεί τώρα?
 

koleou

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
628
Κριτικές
9
Like
217
Πόντοι
26
μετα τησ 23.00 το βραδυ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom