Νέα

Παντρεμένες με παιδί

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα koyiot1312
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 344
  • Εμφανίσεις 59K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

koyiot1312

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.898
Κριτικές
14
Like
75
Πόντοι
26
στο ιδιο θεμα του σκιουρου με την διαφορα οτι πηδανε και το στεφανι μαζι :grin: :grin:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
85
Πόντοι
2.357
Κι εδω ισχυουν τα ιδια πανω κατω με την σημαντικη διαφορα οτι δεν στα πρηζουν......Δεν μπορουν δλδ, οχι οτι δεν θελουν
 
OP
OP
koyiot1312

koyiot1312

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.898
Κριτικές
14
Like
75
Πόντοι
26
Κι εδω ισχυουν τα ιδια πανω κατω με την σημαντικη διαφορα οτι δεν στα πρηζουν......Δεν μπορουν δλδ, οχι οτι δεν θελουν
οπως και εσυ δεν τα πρηζεις μεχρι καποια συγκεκριμενη ωρα τηλ,μονο μπεκο και εξω που και που χαλαρα πραγματα
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
85
Πόντοι
2.357
οπως και εσυ δεν τα πρηζεις μεχρι καποια συγκεκριμενη ωρα τηλ,μονο μπεκο και εξω που και που χαλαρα πραγματα
Εννοειται.............Αλλωστε το μονο σιγουρο ειναι οτι εγω δεν ψαχνω για αποκατασταση
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Αυτες ειναι απλα καργιολες και τιποτα αλλο καθως ουτε σεβονται ουτε εκτιμουν την εννοια της οικογενειας
 
OP
OP
koyiot1312

koyiot1312

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.898
Κριτικές
14
Like
75
Πόντοι
26
Αυτες ειναι απλα καργιολες και τιποτα αλλο καθως ουτε σεβονται ουτε εκτιμουν την εννοια της οικογενειας
αν δε τις κουμπωνεις καλα τυπε....μετα εσυ τις περιμενεις στην πολυθρονα σου αργα το βραδυ να γυρισουνε σπιτι!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
16
Πόντοι
5.775
Αυτες ειναι απλα καργιολες και τιποτα αλλο καθως ουτε σεβονται ουτε εκτιμουν την εννοια της οικογενειας

Η εννοια της οικογενειας ζωντοβολο δεν περναει απο το κρεβατι, ουτε απο το μουνι και την ψωλη κανενος.

Ξερω ειναι δυσκολο να τα διαχωρισεις γιατι οπως οι περισσοτεροι εισαι μεγαλωμενος στην Ελλαδα με αντιληψεις της πουτσας κατα τις οποιες η μητροτητα και η πατροτητα κρινονται απο το τι γινεται στο κρεβατι του ενος η του αλλου.

Στο θεμα μας τωρα. Οι παντρεμενες με παιδι χωριζονται σε διαφορετικες κατηγοριες. Αυτες που θελουν να κερατωσουν τον αντρα τους ενω περνανε καλα μαζι του και τον γουσταρουν ( απλα γουσταρουν και την ξενη ψωλη και την απολαμβανουν ), αυτες που ειναι ασχημα με τον αντρα τους και γαμιουνται γιατι περνανε φαση η φαγανε ερωτα, και ειναι και αυτες που ο γαμος τους ενω πρακτικα εχει κανει τον κυκλο του, δεν γινεται να χωρισουν  και τοσο ευκολα ( παιδια σε μεγαλη - ευθραυστη ηλικια κλπ ) και κανουν γαμησια η και σχεσεις με τους γαμιαδες τους για να μπορουν να νιωθουν και γυναικες.

Αγαπημενη μου κατηγορια οι τελευταιες γιατι εκει παιζει 100% κατανοηση και μηδενικος πρηξαρχιδισμος, ενω συνηθως ειναι και αρκετα καλες στην εμφανιση. Επισης, η πρωτη κατηγορια εχει μουναρες και ξεκωλιασμενες συνηθως αλλα το κακο ειναι οτι δαγκωνουν λιγο λαμαρινα καθε φορα και ισως ειναι δυσκολη η διαχειριση τους.

Οι μεσαιες συνηθως ειναι αυτες που γινονται βιζιτες.
 

Iceman_82

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.693
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Η εννοια της οικογενειας ζωντοβολο δεν περναει απο το κρεβατι, ουτε απο το μουνι και την ψωλη κανενος.

Ξερω ειναι δυσκολο να τα διαχωρισεις γιατι οπως οι περισσοτεροι εισαι μεγαλωμενος στην Ελλαδα με αντιληψεις της πουτσας κατα τις οποιες η μητροτητα και η πατροτητα κρινονται απο το τι γινεται στο κρεβατι του ενος η του αλλου.

Στο θεμα μας τωρα. Οι παντρεμενες με παιδι χωριζονται σε διαφορετικες κατηγοριες. Αυτες που θελουν να κερατωσουν τον αντρα τους ενω περνανε καλα μαζι του και τον γουσταρουν ( απλα γουσταρουν και την ξενη ψωλη και την απολαμβανουν )ΠΟΥΤΑΝΕΣ, αυτες που ειναι ασχημα με τον αντρα τους και γαμιουνται γιατι περνανε φαση η φαγανε ερωτα, και ειναι και αυτες που ο γαμος τους ενω πρακτικα εχει κανει τον κυκλο του, δεν γινεται να χωρισουν  και τοσο ευκολα ( παιδια σε μεγαλη - ευθραυστη ηλικια κλπ ) και κανουν γαμησια η και σχεσεις με τους γαμιαδες τους για να μπορουν να νιωθουν και γυναικες.

Αγαπημενη μου κατηγορια οι τελευταιες γιατι εκει παιζει 100% κατανοηση και μηδενικος πρηξαρχιδισμος, ενω συνηθως ειναι και αρκετα καλες στην εμφανιση. Επισης, η πρωτη κατηγορια εχει μουναρες και ξεκωλιασμενες συνηθως αλλα το κακο ειναι οτι δαγκωνουν λιγο λαμαρινα καθε φορα και ισως ειναι δυσκολη η διαχειριση τους.

Οι μεσαιες συνηθως ειναι αυτες που γινονται βιζιτες.
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
16
Πόντοι
5.775

Κερατωμενος τυπε?

 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Η εννοια της οικογενειας ζωντοβολο δεν περναει απο το κρεβατι, ουτε απο το μουνι και την ψωλη κανενος.
Καταρχας δεν σε εβρισα ......   :sunglasses:

Μαθε να μην αρπαζεσαι για ψυλλου πηδημα και να κανεις σωστο διαλογο σεβομενος τον συνομιλητη σου  :s&m_1:

Μαλλον για κερατουκλης μου μοιαζεις οπως αντιδρας αλλα δεν σου φταιω εγω σε κατι περι αυτου  :sunglasses:
Μαλλον θα αγγιξα ευαισθητη χορδη ......  :grin:

Ευχομαι να μην εισαι κερατουκλης μπαγγασακο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: και αν σου τυχει κανα κερατακι σου εχω και λυση  :grin:
Απλα θα καθισεις στον καθρεπτη του μπανιου σου και θα αραδιασεις τις ιδιες αρλουμπες που μας λες εδω τωρα με τοσο εξειδικευμενο και επιστημονικο τροπο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Θα σου απαλυνει και τον ψυχολογικο πονο της απορριψης σε ολη αυτη την φαση  ;)
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
16
Πόντοι
5.775
Καταρχας δεν σε εβρισα ......   :sunglasses:

Μαθε να μην αρπαζεσαι για ψυλλου πηδημα και να κανεις σωστο διαλογο σεβομενος τον συνομιλητη σου  :s&m_1:

Μαλλον για κερατουκλης μου μοιαζεις οπως αντιδρας αλλα δεν σου φταιω εγω σε κατι περι αυτου  :sunglasses:
Μαλλον θα αγγιξα ευαισθητη χορδη ......  :grin:

Ευχομαι να μην εισαι κερατουκλης μπαγγασακο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: και αν σου τυχει κανα κερατακι να καθισεις στον καθρεπτη του μπανιου σου
να αραδιασεις τις ιδιες αρλουμπες που μας λες εδω τωρα με τοσο εξειδικευμενο και επιστημονικο τροπο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Θα σου απαλυνει και τον ψυχολογικο πονο σε ολη αυτη την φαση  ;)

Δεν αρπαζομαι, απλα δεν γινεται να σου μιλαω οπως απευθυνομαι σε κανονικους ανθρωπους γιατι εχω να κανω με εναν καθυστερηλιθιο και αναγκαστικα χρησιμοποιω τακτικες που ταιριαζουν στην περισταση.

Οχι, κερατουκλης δεν ειμαι γιατι γαμαω τοσο καλα που δεν παιζουν περιθωρια για κατι τετοιο. Αλλα και να υπαρξω, να εισαι σιγουρος πως θα ειμαι στα αρχιδια μου, γιατι δεν ειναι ουτε η αρχη ουτε το τελος του κοσμου κατι τετοιο. Οι νικες και οι ηττες στη ζωη δεν απεχουν πολυ.

Επειδη φυσικα δεν εχεις να πεις κατι on topic βγαλε τον σκασμο.

On topic : Οι παντρεμενες με παιδι, και γενικα οσες εχουν παιδι, εχουν αλλη γλυκα στο μουνι παντως. Δεν ειναι κατι που μπορει να προσδιορισει κανεις, αλλα σιγουρα το μουνι τους ειναι διαφορετικο, οπως και τα υγρα τους. Και δεν εννοω ξεχειλωμενο κλπ, για να  προλαβω και αλλους καθυστερημενους που εδω μεσα εχουν στησει καταυλυσμο και εχουν παρει κεφαλι.

Επισης, ειναι λιγακι πιο δεκτικες και λιγοτερο ενοχικες σχετικα με το κωλογαμησι αλλα και το γλειφοκωλι, γιατι τους αρεσει που απο την ιδιοτητα της συζυγου/μητερας "πεφτουν" στην ιδιοτητα της καριολας/πουτανας/τσουλας στο κρεβατι, και γαμιουνται λες και ξερουν οτι αυριο θα πεθανουν.
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Συνηθως οι περισσοτερες παντρεμενες με παιδια απιστουν για λογους επιβεβαιωσης.πασχουν απο υπερβολικο ναρκισσισμο η νιωθουν συναισθηματικα αποκομενες απο τον αντρα τους.υπαρχουν και αλλοι λογοι αλλα το τελευταιο ειναι το σεξουαλικο
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Δεν αρπαζομαι, απλα δεν γινεται να σου μιλαω οπως απευθυνομαι σε κανονικους ανθρωπους γιατι εχω να κανω με εναν καθυστερηλιθιο και αναγκαστικα χρησιμοποιω τακτικες που ταιριαζουν στην περισταση.

Οχι, κερατουκλης δεν ειμαι γιατι γαμαω τοσο καλα που δεν παιζουν περιθωρια για κατι τετοιο. Αλλα και να υπαρξω, να εισαι σιγουρος πως θα ειμαι στα αρχιδια μου, γιατι δεν ειναι ουτε η αρχη ουτε το τελος του κοσμου κατι τετοιο. Οι νικες και οι ηττες στη ζωη δεν απεχουν πολυ.

Επειδη φυσικα δεν εχεις να πεις κατι on topic βγαλε τον σκασμο.

On topic : Οι παντρεμενες με παιδι, και γενικα οσες εχουν παιδι, εχουν αλλη γλυκα στο μουνι παντως. Δεν ειναι κατι που μπορει να προσδιορισει κανεις, αλλα σιγουρα το μουνι τους ειναι διαφορετικο, οπως και τα υγρα τους. Και δεν εννοω ξεχειλωμενο κλπ, για να  προλαβω και αλλους καθυστερημενους που εδω μεσα εχουν στησει καταυλυσμο και εχουν παρει κεφαλι.

Επισης, ειναι λιγακι πιο δεκτικες και λιγοτερο ενοχικες σχετικα με το κωλογαμησι αλλα και το γλειφοκωλι, γιατι τους αρεσει που απο την ιδιοτητα της συζυγου/μητερας "πεφτουν" στην ιδιοτητα της καριολας/πουτανας/τσουλας στο κρεβατι, και γαμιουνται λες και ξερουν οτι αυριο θα πεθανουν.
Ρε παρλαπιπα αντε και γαμησου που θα με πεις καθυστερημενο και να βγαλω στον σκασμο  :s&m_1:

Εσυ οπου εχεις την "τελεια ζωη" (μην χεσω) και γαμας τοσο καλα οπως λες τι το παιζεις εδω μεσα δηλαδη ?  :s&m_1:
Ρε μπας και την εχεις να εκδιδεται και φοβασαι μην της πεσει η ψυχολογια και δεν στα ακουμπαει ?



Ον τοπικ 1

Οταν λες αλλη γευση τα υγρα τους και οτι το μουνι τους ειναι διαφορετικο ?
Οπως το πας θα μας πεις οτι το μουνι τους ειναι τετραγωνο και οι γευσεις υων υγρων ποικιλουν απο πορτοκαλι μεχρι βερυκοκο με εσανς γκουαρανα για υποκατασταστατο του βιαγκρα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Ον τοπικ 2

Οταν μας λες οτι κανουν γαμησι σαν να προκειται να πεθανουν αυριο ?
Σε λιγο θα μας κανεις και σπονδες για νεκροφιλια  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Υγ. πλακα εχετε ρε σεις εδω μεσα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
16
Πόντοι
5.775
Ρε παρλαπιπα αντε και γαμησου που θα με πεις καθυστερημενο και να βγαλω στον σκασμο  :s&m_1:

Εσυ οπου εχεις την "τελεια ζωη" (μην χεσω) και γαμας τοσο καλα οπως λες τι το παιζεις εδω μεσα δηλαδη ?
Ρε μπας και την εχεις να εκδιδεται και φοβασαι μην της πεσει η ψυχολογια ?

Ποια τελεια ζωη ρε μαλακοβλαμενε. Αυτο ειναι το αποτελεσμα των συμπλεγματων που εχεις. Εγω σου ειπα οτι γαμαω τοσο καλα που δυσκολα να με κερατωσει καποια γκομενα.

Το "εδω μεσα" δεν ειναι για ατομα που γαμανε καλα δηλαδη? Πρεπει να ειναι μονο σαν εσενα καθυστερημενοι οσοι γραφουν εδω? Εμμεσως πλην σαφως, αν και αντιτιθεσαι σε αυτους, δεχεσαι τους χαρακτηρισμους μου. Γιαυτο εισαι επιπλεον μαλακας ( απο το προηγουμενο μου post δηλαδη μεχρι και τωρα, κερδισες ακομα ενα σκαλι στο πανθεον της μαλακιας ) και εισαι για τον πουτσο.


[quote author=axaxouxas ]Ον τοπικ 1

Οταν λες αλλη γευση τα υγρα τους και οτι το μουνι τους ειναι διαφορετικο ?
Οπως το πας θα μας πεις οτι το μουνι τους ειναι τετραγωνο και οι γευσεις υων υγρων ποικιλουν απο πορτοκαλι μεχρι βερυκοκο με εσανς γκουαρανα για υποκατασταστατο του βιαγκρα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:[/quote]

Αστειο ΔΕΝ.

Ισχυει αυτο που λεω.

Ο οργανισμος της γυναικας αλλαζει μετα την γεννα.

Δεν φταιω εγω που δεν εχεις γαμησει γυναικα που εχει κανει παιδι, η ακομα και αν εχεις γαμησει δεν εισαι σε θεση να διακρινεις τετοια πραγματα.

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom