Νέα

Η Κατάληξη των εργαζομένων στο χώρο του ΣΕΞ.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mindreader
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 63
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.312
Πόντοι
28.786
Ανοίγω το θέμα για λόγους περιέργειας περισσότερο και επειδή δεν έχω δεδομένα. Οι εργαζόμενες στο χώρο του σεξ, δηλαδή πουτάνες στριπτιζούδες κολομπαρούδες call girls city tours συνήθως τι πορεία έχουν στη ζωή τους ?? Κυρίως όταν η μπογιά τους περνάει και καταλήγουν εκεί γύρω στα 45 τους στο τέλος της καριέρας τους να έχουν χάσει το κύριο κεφάλαιό τους που είναι η εμφάνισή τους.
Υπάρχουν κοινά στοιχεία στη κατάληξη των περισσοτέρων η είναι εντελώς ξεχωριστές και ατομικές οι διαδρομές και οι καταλήξεις τους ??
Οσοι παλιοί και έμπειροι ας μας δώσουν τη γνώση και τη γνώμη τους.
 

moutsos21

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.315
Like
28
Πόντοι
16
Ανοίγω το θέμα για λόγους περιέργειας περισσότερο και επειδή δεν έχω δεδομένα. Οι εργαζόμενες στο χώρο του σεξ, δηλαδή πουτάνες στριπτιζούδες κολομπαρούδες call girls city tours συνήθως τι πορεία έχουν στη ζωή τους ?? Κυρίως όταν η μπογιά τους περνάει και καταλήγουν εκεί γύρω στα 45 τους στο τέλος της καριέρας τους να έχουν χάσει το κύριο κεφάλαιό τους που είναι η εμφάνισή τους.
Υπάρχουν κοινά στοιχεία στη κατάληξη των περισσοτέρων η είναι εντελώς ξεχωριστές και ατομικές οι διαδρομές και οι καταλήξεις τους ??
Οσοι παλιοί και έμπειροι ας μας δώσουν τη γνώση και τη γνώμη τους.

τυπε μετρανε και τα μοντελα-βιζιτες;  :think:
γιατι αυτες καλοπαντρευονται
 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.312
Πόντοι
28.786
τυπε μετρανε και τα μοντελα-βιζιτες;   :think:
γιατι αυτες καλοπαντρευονται

Οτι εμπίπτει στο χώρο του επαγγελματικού σέξ μετράει. Πιστεύεις ότι η πλειοψηφία των βιζιτούδων πολυτελείας καλοπαντρεύονται?? Εχεις δεδομένα ??
 

CPL

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2014
Μηνύματα
505
Κριτικές
4
Like
15
Πόντοι
6
οι περισσοτερες καταληγουν να κανουν πιατσα για  10 & 20 ευρω, μερικες ειναι πιο ξυπνιες και κανουν την καβατζα τους και ελαχιστες θα διπλαρωσουν κανενα πελατη-χορηγο μπας και εξασφαλιστουν.

νομιζουν πως μια ζωη θα ειναι ομορφες και θα υπαρχουν οι μαλακες που θα τους τα χωνουν
 

ulavut

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
520
Like
17
Πόντοι
6
Είναι μεγάλη η γκάμα: Καμένα Τζάνκι που θα παραμείνουν καμένα τζάνκι. Αλλοδαπές θύματα τράφικινγκ που θα παραμείνουν θύματα, φρι λανς αλλοδαπές που αζεύουν σκληρό νόμισμα, ελληνίδες φρι λανς που επίσης κάνουν κομπόδεμα εκτός κι αν αρχίσουν σπατάλες, επαγγελματίες με ΙΚΑ, ακριβά μοντέλα που κάποιον θα τυλίξουν αν δεν καούν επίσης. ΑΠό μεμονωμένες περιπτώσεις που γνωρίζω, συνήθως κάποια στιγμή παντρεύονται (καθώς έχουν λεφτά στην άκρη) και τα παρατάνε. Σπανιότερα (ιδίως παλιότερα), άνοιγαν κάποιο μαγαζί.
 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.312
Πόντοι
28.786
Απο κάτι συζητήσεις που είχα με αλοδαπές  κολομπαρούδες στριπτιζούδες μου έλεγαν ότι οι περισσότερες απο αυτές έχουν το σύνδρομο του μετανάστη. Δηλαδή πιάνουν λεφτά στο εξωτρικό που στη πατρίδα τους μετράνε 3 και 4 φορές περισσότερο λογω χαμηλότερου κόστους ζωής, και μετά το πάιζουν επιτυχημένες κάνοντας χορηγίες στο σόι τους. Σίγουρα παρασύρονται και δεν σκέφτονται ότι δεν θα βγάζουν πάντα τόσα λεφτά. Κάποιες ελάχιστες εξαιρέσεις όμως την εποχή 1995 - 2005 φτιάξανε στις χώρες τους πολυκατοικίες. Κοινό τους γνώρισμα είχαν όλες σπουδάσει. Τελικά αν δεν δουλεύει κάποιος το μυαλό του δεν κάνει τίποτα στη ζωή του
 

monosgiapanta

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2012
Μηνύματα
710
Like
0
Πόντοι
6

Οι ποτάνες - ποτάνες μένουνε οτι κι αν κάνουν .... σήμερα δε με τα συστήματα φακελώματος που ισχύουν αν έχεις εμπλακεί με επι χρήμασι σεξ μένεις όλη την υπόλοιπη ζωή με τη βούλα της επι χρήμασι εκδιδόμενης δηλαδής ποτάνας
Εχουν γνωσιν οι φύλακες .....
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
Απο κάτι συζητήσεις που είχα με αλοδαπές  κολομπαρούδες στριπτιζούδες μου έλεγαν ότι οι περισσότερες απο αυτές έχουν το σύνδρομο του μετανάστη. Δηλαδή πιάνουν λεφτά στο εξωτρικό που στη πατρίδα τους μετράνε 3 και 4 φορές περισσότερο λογω χαμηλότερου κόστους ζωής, και μετά το πάιζουν επιτυχημένες κάνοντας χορηγίες στο σόι τους. Σίγουρα παρασύρονται και δεν σκέφτονται ότι δεν θα βγάζουν πάντα τόσα λεφτά. Κάποιες ελάχιστες εξαιρέσεις όμως την εποχή 1995 - 2005 φτιάξανε στις χώρες τους πολυκατοικίες. Κοινό τους γνώρισμα είχαν όλες σπουδάσει. Τελικά αν δεν δουλεύει κάποιος το μυαλό του δεν κάνει τίποτα στη ζωή του
:fuck2: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.737
Κριτικές
183
Like
3.094
Πόντοι
7.305
οι πουτανες κ οι τρελες εχουν τις τυχες τις καλες... ;)
(παροιμια)
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.928
Κριτικές
26
Like
2.308
Πόντοι
6.955
Οτι εμπίπτει στο χώρο του επαγγελματικού σέξ μετράει. Πιστεύεις ότι η πλειοψηφία των βιζιτούδων πολυτελείας καλοπαντρεύονται?? Εχεις δεδομένα ??

Αυτές συναναστρεφονται με επιχειρηματικους γονους στις κοινωνικες τους εκδηλωσεις κι ετσι καποια στιγμη τυλιγουν καποιον.
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.621
Κριτικές
99
Like
5.153
Πόντοι
3.656
Ανοίγω το θέμα για λόγους περιέργειας περισσότερο και επειδή δεν έχω δεδομένα. Οι εργαζόμενες στο χώρο του σεξ, δηλαδή πουτάνες στριπτιζούδες κολομπαρούδες call girls city tours συνήθως τι πορεία έχουν στη ζωή τους ?? Κυρίως όταν η μπογιά τους περνάει και καταλήγουν εκεί γύρω στα 45 τους στο τέλος της καριέρας τους να έχουν χάσει το κύριο κεφάλαιό τους που είναι η εμφάνισή τους.
Υπάρχουν κοινά στοιχεία στη κατάληξη των περισσοτέρων η είναι εντελώς ξεχωριστές και ατομικές οι διαδρομές και οι καταλήξεις τους ??
Οσοι παλιοί και έμπειροι ας μας δώσουν τη γνώση και τη γνώμη τους.
H καταληξη ειναι να πηγαινουν στη διδυμου, αφου εχουν μεινει αφραγκες απο τους αγαπητικους τους.
 

Iceman_82

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.693
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Πολλές καταλήγουν και τσατσάδες  ;)
 

Επισκέπτης
Ερχονται οι νεραιδες τις τυλιγουν με χρυσοσκονη και τις οδηγουν σε ένα παραμυθενιο χωριο οπου περνουν τα τελευταια 350 χρονια της ζωης τους ξεγνοιαστα  :grin:
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.884
Κριτικές
38
Like
4.881
Πόντοι
2.696
Πρόσφατα σε ταξίδι μου στην κεντρική Ευρώπη συνάντησα εντελώς τυχαία στο δρόμο μια κοπέλα που δούλευε πριν λίγα χρόνια σε κάποιο μπουρδέλο στη Φυλής.Δε θα πω όμως όνομα,δεν έχει σημασία.Παντρεμένη,με 3 παιδάκια έκανε βόλτα στο πάρκο.Πριν τη δω ρώτησα τον άντρα της αν μιλάει Αγγλικά,μου απάντησε ότι μιλούσε,τον ρώτησα κάτι που ήθελα,και όταν του απάντησα σε σχετική ερώτησή του ότι είμαι από την Ελλάδα,μου είπε "η γυναίκα μου δούλευε ως babysitter και οικιακή βοηθός στην Ελλάδα.Μόλις την είδα μου έκλεισε το μάτι!!!Με γνώρισε μιας και ήμουν τακτικός πελάτης της!
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.218
Κριτικές
8
Like
1.887
Πόντοι
266
οι περισσοτερες καταληγουν να κανουν πιατσα για  10 & 20 ευρω, μερικες ειναι πιο ξυπνιες και κανουν την καβατζα τους και ελαχιστες θα διπλαρωσουν κανενα πελατη-χορηγο μπας και εξασφαλιστουν.

νομιζουν πως μια ζωη θα ειναι ομορφες και θα υπαρχουν οι μαλακες που θα τους τα χωνουν
Υπαρχουν αυτοι οι μαλακες και σε πληροφορω οτι ειναι παρα πολυ .
 

georgetsl

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.077
Like
2
Πόντοι
16
Πρόσφατα σε ταξίδι μου στην κεντρική Ευρώπη συνάντησα εντελώς τυχαία στο δρόμο μια κοπέλα που δούλευε πριν λίγα χρόνια σε κάποιο μπουρδέλο στη Φυλής.Δε θα πω όμως όνομα,δεν έχει σημασία.Παντρεμένη,με 3 παιδάκια έκανε βόλτα στο πάρκο.Πριν τη δω ρώτησα τον άντρα της αν μιλάει Αγγλικά,μου απάντησε ότι μιλούσε,τον ρώτησα κάτι που ήθελα,και όταν του απάντησα σε σχετική ερώτησή του ότι είμαι από την Ελλάδα,μου είπε "η γυναίκα μου δούλευε ως babysitter και οικιακή βοηθός στην Ελλάδα.Μόλις την είδα μου έκλεισε το μάτι!!!Με γνώρισε μιας και ήμουν τακτικός πελάτης της!

φιλε εχεις σκεφτει να παιξεις κανα λοττο / τζοκερ ??
 

Erotiaris26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.095
Κριτικές
57
Like
171
Πόντοι
376
Η Μαρίνα που δούλευε τελευταία Βέργας, Καλύμνου, Αλκαμένους και ένα τελευταίο πέρασμα από Μεταξουργείο στο τέλος, μου είπε ότι θα πήγαινε στην Ουκρανία στην πατρίδα της όπου έχει χτίσει 4 σπίτια και θα άνοιγε κομμωτήριο. Μία που πέτυχα στην περιοχή Λιοσίων πριν κάτι μήνες, δούλευε στον ίδιο χώρο εργασίας με εμένα παλιά ως καθαρίστρια και τώρα αποφάσισε να δουλέψει στα μπουρδέλα γιατί σαν καθαρίστρια έβγαζε λίγα και την είχαν απλήρωτη μήνες απ'ότι μου είπε...
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Πρόσφατα σε ταξίδι μου στην κεντρική Ευρώπη συνάντησα εντελώς τυχαία στο δρόμο μια κοπέλα που δούλευε πριν λίγα χρόνια σε κάποιο μπουρδέλο στη Φυλής.Δε θα πω όμως όνομα,δεν έχει σημασία.Παντρεμένη,με 3 παιδάκια έκανε βόλτα στο πάρκο.Πριν τη δω ρώτησα τον άντρα της αν μιλάει Αγγλικά,μου απάντησε ότι μιλούσε,τον ρώτησα κάτι που ήθελα,και όταν του απάντησα σε σχετική ερώτησή του ότι είμαι από την Ελλάδα,μου είπε "η γυναίκα μου δούλευε ως babysitter και οικιακή βοηθός στην Ελλάδα.Μόλις την είδα μου έκλεισε το μάτι!!!Με γνώρισε μιας και ήμουν τακτικός πελάτης της!

πές μας ότι ήταν το Σοφάκι Φ54Β και τρέλλανε μας!!
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.884
Κριτικές
38
Like
4.881
Πόντοι
2.696

ng1964

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.987
Like
0
Πόντοι
16
πές μας ότι ήταν το Σοφάκι Φ54Β και τρέλλανε μας!!
τι λες ρε!!!!!!που την θυμήθηκες την σοφια! ναι αυτη γρήγορα τα παρατησε.....κριμα γιατι ηταν καλη
στην δουλεια της! φερτε πισω το σοφάκι :pipa2:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom