Νέα

Ηράκλειο την έχει γνωρίσει κανείς αυτήν την κοπέλα;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

joe35

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2010
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Προ καιρού έπεσα πάνω στην αγγελία που παραθέτω (σύνδεσμος) και επειδή για τα τοπικά δεδομένα το κορίτσι τα σπάει αποφάσισα να κάνω αυτό το θέμα και να ρωτήσω...την ξέρει κανένας ντόπιος? Την έχει επισκεφτεί δηλαδή κανείς? Οι φωτογραφίες μοιάζουν αληθινές  ερασιτεχνικές δηλαδή και την συγκεκριμένη αγγελία την συνάντησα σε 3-4 διαφορετικά site, άλλοτε με τις ίδιες φωτογραφίες και άλλοτε με περισσότερες ή λιγότερες αλλά οι φώτο φαίνεται να ανήκουν στο ίδιο πρόσωπο και πάντα με τα ίδια στοιχεία. Δοκιμάσαμε να πάρουμε τηλ. με ένα φιλαράκι αλλά τη μία μας το έκλεινε και την άλλη ήταν απενεργοποιημένο αλλά αυτό είναι πολύ πιθανό να συνέβη γιατί παίρναμε από κινητό που βγάζει περίεργο νούμερο - εξωτερικού. Αν γνωρίζει κάτι κανείς ας μας πληροφορίσει ...ευχαριστώ!

www.adoos.gr/post/44320913/isectiiexcliipoundicurreniii_icurreni]http://www.adoos.gr/post/44320913/isectiiexcliipoundicurreniii_icurreni[/url]
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.218
Κριτικές
8
Like
1.885
Πόντοι
266
Μουφα πρεπει να ειναι . Στην αναζητηση της γοογλε την βγαζει οτι δουλευει Κυπρο
 

nomercy

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.283
Κριτικές
15
Like
225
Πόντοι
1.240
Προ καιρού έπεσα πάνω στην αγγελία που παραθέτω (σύνδεσμος) και επειδή για τα τοπικά δεδομένα το κορίτσι τα σπάει αποφάσισα να κάνω αυτό το θέμα και να ρωτήσω...την ξέρει κανένας ντόπιος? Την έχει επισκεφτεί δηλαδή κανείς? Οι φωτογραφίες μοιάζουν αληθινές  ερασιτεχνικές δηλαδή και την συγκεκριμένη αγγελία την συνάντησα σε 3-4 διαφορετικά site, άλλοτε με τις ίδιες φωτογραφίες και άλλοτε με περισσότερες ή λιγότερες αλλά οι φώτο φαίνεται να ανήκουν στο ίδιο πρόσωπο και πάντα με τα ίδια στοιχεία. Δοκιμάσαμε να πάρουμε τηλ. με ένα φιλαράκι αλλά τη μία μας το έκλεινε και την άλλη ήταν απενεργοποιημένο αλλά αυτό είναι πολύ πιθανό να συνέβη γιατί παίρναμε από κινητό που βγάζει περίεργο νούμερο - εξωτερικού. Αν γνωρίζει κάτι κανείς ας μας πληροφορίσει ...ευχαριστώ!

www.adoos.gr/post/44320913/isectiiexcliipoundicurreniii_icurreni]http://www.adoos.gr/post/44320913/isectiiexcliipoundicurreniii_icurreni[/url]

γνωστη σου τυπε ?
 
OP
OP
J

joe35

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2010
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0

Όχι, δεν την γνωρίζω. Απλά είναι άγαλμα το μωρό και μου τράβηξε την προσοχή. Ωστόσο όπως έγραψα και πριν την είδα σε διάφορα site με αρκετές φωτο και συγκριτικά με άλλες αγγελίες μου φάνηκε για genuine. Σε κάποια από αυτά πάντως που έψαξα τώρα η αγγελία έχει λήξει πλέον.

Κανένα σπίτι με τίποτα φοιτήτριες δεν παίζει εδώ Κρήτη ρε παιδιά? Όταν ήμουνα φαντάρος Κύπρο παίζανε 2-3, απορώ που δεν έχει και εδώ. Ειδικά με τέτοια κρίση και "πτώση των ηθών". Εγώ δεν είμαι ντόπιος κι έτσι είναι δύσκολο να γνωρίζω, είμαι Κρήτη 4-5 χρόνια τώρα.

PS Έψαχνα πως θα απαντήσω μισή ώρα τώαρα...
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.899
Κριτικές
95
Like
1.251
Πόντοι
7.195
Όχι, δεν την γνωρίζω. Απλά είναι άγαλμα το μωρό και μου τράβηξε την προσοχή. Ωστόσο όπως έγραψα και πριν την είδα σε διάφορα site με αρκετές φωτο και συγκριτικά με άλλες αγγελίες μου φάνηκε για genuine. Σε κάποια από αυτά πάντως που έψαξα τώρα η αγγελία έχει λήξει πλέον.

Κανένα σπίτι με τίποτα φοιτήτριες δεν παίζει εδώ Κρήτη ρε παιδιά? Όταν ήμουνα φαντάρος Κύπρο παίζανε 2-3, απορώ που δεν έχει και εδώ. Ειδικά με τέτοια κρίση και "πτώση των ηθών". Εγώ δεν είμαι ντόπιος κι έτσι είναι δύσκολο να γνωρίζω, είμαι Κρήτη 4-5 χρόνια τώρα

PS Έψαχνα πως θα απαντήσω μισή ώρα τώαρα...
Η πτωση των ηθων ειναι η ιδια με παλαιοτερα, για επι πληρωμη σεξ.
Θα την συναντησεις στα μπουρδελακια του Ηρακλειου τυπε!!
Γιατι δεν κανεις μια βολτα.
Εχει και αξιολογα κωλομπαρα επισης.
 
OP
OP
J

joe35

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2010
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Τώρα βρήκα αυτό πάντως...


xxxxxxxxxx ΒΑΖΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ADOOS.GR η τυπισα απατη μια χοντρη μαυρη γυφτισα ενα τερας
(απατη κλεβει και λεφτα μακρυα FWTO KLEMMENES ) Ελληνιδα πολυ καυλιαρα και πολυ ανωμαλη Εχω παντα δικο μου χωρο HRAKLIO KRHTHS και ψαχνω ...


:2funny: :2funny: :2funny:

Παρακαλούμε όλα τα μέλη μας να διαβάσουν προσεκτικά τους κανόνες λειτουργίας του forum. Οι κανόνες λειτουργίας έχουν σκοπό την οργάνωση του forum και των πληροφοριών μέσα σε αυτό, και την προστασία του site, των δημιουργών του, και των μελών του.

Ο διαχειριστής (administrator) ή/και οι συντονιστές (moderators) του forum διατηρούν το δικαίωμα να επεξεργαστούν ή να διαγράψουν δημοσιεύσεις που δεν συμβαδίζουν με τους κανόνες χρήσης.

Εφόσον είστε εγγεγραμμένος/-η χρήστης/-τρια στο bourdela.com, μπορείτε να δημοσιεύετε τις απόψεις σας στο forum του site ή να απαντήσετε σε απόψεις άλλων.
Τους κανόνες αυτούς πρέπει να σέβεστε και να ακολουθείτε.

  • [li]11. Απαγορεύονται αυστηρότατα οι δημοσιεύσεις αριθμών τηλεφώνου, ακόμα και αν ο αριθμός έχει δημοσιευτεί σε εφημερίδα, περιοδικό, ή άλλο website[/li]

Ευχαριστούμε!
Καλή διασκέδαση.
 
OP
OP
J

joe35

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2010
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Η πτωση των ηθων ειναι η ιδια με παλαιοτερα, για επι πληρωμη σεξ.
Θα την συναντησεις στα μπουρδελακια του Ηρακλειου τυπε!!
Γιατι δεν κανεις μια βολτα.
Εχει και αξιολογα κωλομπαρα επισης.

Όσες φορές έκανα τσάρκα αδερφέ ξενέρωσα με αυτά που είδα. Κάτι πατσαβούρες αραπίνες ντουλάπες και κάτι γριές. Δεν έχω κάτι με τις αραπίνες, έχω όμως με τις ντουλάπες!!!lol
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.899
Κριτικές
95
Like
1.251
Πόντοι
7.195
Όσες φορές έκανα τσάρκα αδερφέ ξενέρωσα με αυτά που είδα. Κάτι πατσαβούρες αραπίνες ντουλάπες και κάτι γριές. Δεν έχω κάτι με τις αραπίνες, έχω όμως με τις ντουλάπες!!!lol
Τα γυρισες ολα?
Πισω απο τον αγιο μηνα εφερνε ωραιες γκομενες παλια
 

kobe1979

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
130
Like
56
Πόντοι
1
ψιλονεκρα γενικοτερα...
σιγουρα παιζουν διαφορα αλλα μαλλον οσοι εχουν απομεινει στο αθλημα δεν εχουν να κανουν με το σαιτ (αλλες ηλικιες????) :idiot: :headbang:
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.282
Κριτικές
11
Like
276
Πόντοι
1.520
Παιδες εχει πεσει στην αντιληψη κανενός παιχνιδι να γινετε στην 62 μαρτυρων?Στο υψος περιπου που ειναι τα ΑΔΕΡΦΙΑ?????Αν ξερει κανεις κατι να μου στειλει σε π.μ.
 

matzas

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2011
Μηνύματα
709
Κριτικές
35
Like
81
Πόντοι
16
Οχι σπιτακι,στο δρομο
Αν εξαιρεσεις το κοκκινοσπιτο απεναντι σχεδον που εκλεισε,εχει δυο τρια κωλομπαρα οπου απλα μπαινοβγαινουν τα κοριτσια καθε τοσο για προμοσιον....
αλλα μουφα,δεν τρως...
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.282
Κριτικές
11
Like
276
Πόντοι
1.520
Αν εξαιρεσεις το κοκκινοσπιτο απεναντι σχεδον που εκλεισε,εχει δυο τρια κωλομπαρα οπου απλα μπαινοβγαινουν τα κοριτσια καθε τοσο για προμοσιον....
αλλα μουφα,δεν τρως...
θενκς γιατρε μου
 

gamias2015

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2015
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
einai polu wraio mounaki opws einai stis foto aksizei to xristinaki
 

abvpvv

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2018
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
γεια σας παιδια , εδω και πολυ καιρο ψαχνω μια κοπελα με το ονομα Ευα απο βουλγαρια, εκανε ραντεβου στο ηρακλειο, την ειχα συναντησει μερικες φορες σε ενα ξενοδοχειο στην αμμουδαρα, καπου εκει γυρο στην αμμουδαρα εμενε,ειχε καστανα μαλλια και μια περιοδο ξανθα, αν την ξερει κανεις η εχει καμια πληροφορια ας μας πει, ηταν πολυ καλο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom