Νέα

Θυμάται κανείς Μαργαρίτα από Λιοσίων;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα oceanspray
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

oceanspray

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2006
Μηνύματα
28
Like
12
Πόντοι
0
Συναδελφοι γεια σας
μου ηρθε χθες μια φλασια. Τη διετια 2000-2001 (εκει περιου) επαιζε ενα φοβερο ξανθο μωρο στη Λιοσιων στο υψος του ΟΣΕ. Τη λεγανε Μαργαριτα ηταν 25-30 χρονων , ψηλη με σφιχτο κωλαρακι. πρεπει να ηταν ειτε ρωσσιδα ή Ουκρανεζα. Τη πηρα δυο φορες και ειχα περασει θαυμασια - ηταν πρωτη και στο δωματιο αλλα και πολυ ευγενικη στη συμπεριφορα....
Ξερει κανεις τι απεγινε εκεινο το αστερι;

Το σιγουρο ειναι οτι δε μιλαω για τη Μαργαριτα της Βριλησσου!
 

actionathens

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2013
Μηνύματα
232
Like
0
Πόντοι
1
Συναδελφοι γεια σας
μου ηρθε χθες μια φλασια. Τη διετια 2000-2001 (εκει περιου) επαιζε ενα φοβερο ξανθο μωρο στη Λιοσιων στο υψος του ΟΣΕ. Τη λεγανε Μαργαριτα ηταν 25-30 χρονων , ψηλη με σφιχτο κωλαρακι. πρεπει να ηταν ειτε ρωσσιδα ή Ουκρανεζα. Τη πηρα δυο φορες και ειχα περασει θαυμασια - ηταν πρωτη και στο δωματιο αλλα και πολυ ευγενικη στη συμπεριφορα....
Ξερει κανεις τι απεγινε εκεινο το αστερι;

Το σιγουρο ειναι οτι δε μιλαω για τη Μαργαριτα της Βριλησσου!
καπου στο μεταξουργειο πρεπει να ηταν αυτη τοτε που λες ισως και πιο πριν!
 

xplorerxx

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2012
Μηνύματα
515
Κριτικές
4
Like
13
Πόντοι
6
Ποιος θυμάται στο ίδιο σημείο σε ένα αρχαίο μαυσωλείο δίπατο στο πάνω όροφο με μπαλκόνι μια μισότρελη γριά που έβγαινε και φώναζε τους περαστικούς να ανέβουν να τη  :fuck2:.
Μια φορά κατά λάθος ( λάθος πληροφορίες) ανέβηκα και με τράβαγε από το χέρι να μπω... Ακόμα τρέχω  :2funny: :2funny: :2funny:
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
Ποιος θυμάται στο ίδιο σημείο σε ένα αρχαίο μαυσωλείο δίπατο στο πάνω όροφο με μπαλκόνι μια μισότρελη γριά που έβγαινε και φώναζε τους περαστικούς να ανέβουν να τη  :fuck2:.
Μια φορά κατά λάθος ( λάθος πληροφορίες) ανέβηκα και με τράβαγε από το χέρι να μπω... Ακόμα τρέχω  :2funny: :2funny: :2funny:

Με  ειχε  παει  ενας  φιλος  χωρις  να  ξερω τι  παιζει  με  τη  γρια  ........και  μου  εκανε  ενα  μαρκαρισμα  στο  σαλονι  ........  ο  φιλος  γνωριζοντας    τι  παιζει  εφυγε  τρεχοντας  και  εγω  πριν  προλαβω  να  αντιδρασω με  κλεινει  μεσα  και  ειλικρινα  ειδα  το χαρο με  τα  ματια  μου..........ειδα  και  επαθα  για  να  ξεμπλεξω..........που  τι  θυμηθηκες  ρε  συ...

:zombie: :zombie: :zombie: :zombie: :zombie: :zombie: :zombie: :zombie: :zombie: :zombie: :zombie: :zombie: :zombie: :zombie: :zombie: :zombie: :zombie: :zombie:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
172
Πόντοι
866
Ποιος θυμάται στο ίδιο σημείο σε ένα αρχαίο μαυσωλείο δίπατο στο πάνω όροφο με μπαλκόνι μια μισότρελη γριά που έβγαινε και φώναζε τους περαστικούς να ανέβουν να τη  :fuck2:.
Μια φορά κατά λάθος ( λάθος πληροφορίες) ανέβηκα και με τράβαγε από το χέρι να μπω... Ακόμα τρέχω  :2funny: :2funny: :2funny:
η λεγομενη μαγισσα τυπε
ειχα ανεβει στο οροφο να δω τι παιζει
αλλα μιλαμε για πολυ βρωμα
δεν μπορουσες να σταθεις ουτε λεπτο :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom