Νέα

Swing Club 4

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Swordmaster
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 301
  • Εμφανίσεις 110K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 2 άτομα (1 μέλη και 1 επισκέπτες)

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
εδω ειναι φαση γνωριμιας με αλλα ζευγαρια και στη συνεχεια ανεβαινουν σε δωματια ή φαση μπικινι οπως το νιρβανα ; δηλαδη πανω ολοι και χυμα ;  :think:
 
OP
OP
Swordmaster

Swordmaster

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
6
στο ισογειο ειναι το μπαρ για ποτο γνωριμια και κατω ειναι το playroom με κρεβατια, κουνια, lockers για να αφησεις πραγματα, ντουζιερες γενικα πολυ καθαρος χωρος. τωρα αμα αναψει το παρτυ παιζει και σεξ στο μπαρ και οπου να'ναι (οπως ειχε γινει στο παρτυ με τα εσωρουχα που ειχαν κανει) και θα ξανακανουν στις 5/4
 

katjageor

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2012
Μηνύματα
471
Like
118
Πόντοι
1
στο ισογειο ειναι το μπαρ για ποτο γνωριμια και κατω ειναι το playroom με κρεβατια, κουνια, lockers για να αφησεις πραγματα, ντουζιερες γενικα πολυ καθαρος χωρος. τωρα αμα αναψει το παρτυ παιζει και σεξ στο μπαρ και οπου να'ναι (οπως ειχε γινει στο παρτυ με τα εσωρουχα που ειχαν κανει) και θα ξανακανουν στις 5/4

Αν μπορείς στείλε pm με περισσότερες πληροφορίες για το πάρτυ στις 5/4.
 
OP
OP
Swordmaster

Swordmaster

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
6
δεν
Αν μπορείς στείλε pm με περισσότερες πληροφορίες για το πάρτυ στις 5/4.

Δεν εχω να στειλω αλλες πληροφοριες, στο site τους εχει διευθυνση παιρνεις την κοπελα,φιλη,γυναικα,γκομενα,βιζιτα και πας. πατε κατω στα locker βγαζετε ρουχα και ανεβαινετε με τα εσωρουχα για ποτο, και μετα οτι κατσει
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
46
Πόντοι
166
Δεν εχω να στειλω αλλες πληροφοριες, στο site τους εχει διευθυνση παιρνεις την κοπελα,φιλη,γυναικα,γκομενα,βιζιτα και πας. πατε κατω στα locker βγαζετε ρουχα και ανεβαινετε με τα εσωρουχα για ποτο, και μετα οτι κατσει

Με ρομπίτσα (όπως στα FKK) κατά τη γνώμη μου θα ήταν καλύτερα και πιό άνετα.
 

katjageor

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2012
Μηνύματα
471
Like
118
Πόντοι
1
δεν

Δεν εχω να στειλω αλλες πληροφοριες, στο site τους εχει διευθυνση παιρνεις την κοπελα,φιλη,γυναικα,γκομενα,βιζιτα και πας. πατε κατω στα locker βγαζετε ρουχα και ανεβαινετε με τα εσωρουχα για ποτο, και μετα οτι κατσει

Ρώτησα γιατί η ιστοσελίδα τους δεν μου φένεται ενημερωμένη. Το τελευταίο event που έχει είναι από τις 18/01 και δεν αναφέρεται κάτι άλλο για Απρίλη.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.262
Κριτικές
124
Like
6.235
Πόντοι
5.097
Ρώτησα γιατί η ιστοσελίδα τους δεν μου φένεται ενημερωμένη. Το τελευταίο event που έχει είναι από τις 18/01 και δεν αναφέρεται κάτι άλλο για Απρίλη.

Η σελίδα είναι μια  :jerking: :jerking:.Ούτε φωτό,ούτε ενημερώσεις,ούτε χάρτη πως διάολο θα το βρεις  :headbang: :headbang:.Εγώ ακόμα δεν μπορώ να καταλάβω αν πρέπει να πάρω την Πειραιώς και να στρίψω στην γέφυρα του Κηφισού ή να πάω κάτω από την παραλιακή και στρίψω κάπου κόντα στο λυόμενο του ξεφτίλα :think: :think:
 
OP
OP
Swordmaster

Swordmaster

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
6
οριστε
 

Συνημμένα

  • Untitled-4.jpg
    Untitled-4.jpg
    153,9 KB · Εμφανίσεις: 246
  • map.jpg
    map.jpg
    211,9 KB · Εμφανίσεις: 168

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.262
Κριτικές
124
Like
6.235
Πόντοι
5.097
Ευχαριστώ σορντ,μ'έφτιαξες  :grin: :grin: :sunglasses: :sunglasses:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.262
Κριτικές
124
Like
6.235
Πόντοι
5.097
Σορντ ξέρεις αν το κλαμπ παίζει και καθημερινές :think: κι αν το ξενοδοχείο έχει υδρομασαζ ή δωμάτια με θέματα :rolleyes: :idiot:.Κι αν θυμάσαι και τιμές :rockon: :rockon:
 
OP
OP
Swordmaster

Swordmaster

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
6
Σορντ ξέρεις αν το κλαμπ παίζει και καθημερινές :think: κι αν το ξενοδοχείο έχει υδρομασαζ ή δωμάτια με θέματα :rolleyes: :idiot:.Κι αν θυμάσαι και τιμές :rockon: :rockon:

δε νομιζω καθημερινες (μονο ΠΣ) ουτε για τα δωματια ξερω ουτε για τιμες σε αυτα.
 

deagt

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2006
Μηνύματα
35
Like
0
Πόντοι
0
δεν

Δεν εχω να στειλω αλλες πληροφοριες, στο site τους εχει διευθυνση παιρνεις την κοπελα,φιλη,γυναικα,γκομενα,βιζιτα και πας. πατε κατω στα locker βγαζετε ρουχα και ανεβαινετε με τα εσωρουχα για ποτο, και μετα οτι κατσει

και που θα βρουμε βιζιτα φθηνη για ολο το βραδυ? φιλη δεν εχω καμμια που να θελει να δοκιμασει
 
OP
OP
Swordmaster

Swordmaster

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
6
και που θα βρουμε βιζιτα φθηνη για ολο το βραδυ? φιλη δεν εχω καμμια που να θελει να δοκιμασει

σε αυτο το σπορ καλο ειναι να εχεις συμπαιχτρια που να γνωριζεστε, οι λιγοι που εχουν βιζιτες και ειναι γνωστοι στα ζευγαρια του χωρου (δε μιλαμε για αλεξιπτωτιστες) εχουν long term relationship - deal μαζι τους ;-)
 

deagt

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2006
Μηνύματα
35
Like
0
Πόντοι
0
πω ρε φιλε πολυ προσπαθεια για λιγο γαμησι... στη Γερμανια παω τακτικα λογω δουλειας και με ενα 90αρι μπαινεις σε οποιο swinger club θες (βλ.Insomnia κτλ) και κανεις οτι γουσταρεις μεχρι εκει που σε παιρνει εννοειται...Ασε τα gangbang party που εκει γινεται το ελα να δεις με ζευγαρια να συμμετεχουν και εννοειται πληρωμενα μοντελα.. απλα θα μ'αρεσε να δοκιμασω και εδω στα ελληνικα δεδομενα :rockon:
το αλλο προβλημα ειναι οτι μενω εκτος Αθηνας και για αυτο λιγο δυσκολο να βρω φιλη που να γουσταρει.. εκει στο τριγωνο 3ης Σεπτεμβριου θα βρω καμμια που να γουσταρει για κανα 3ωρο και ποσο μπορει να μου κοστισει?  :S
 

dgpf80

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2014
Μηνύματα
47
Like
1
Πόντοι
0
γερμανια φουλ απο τετοια?βρισκεις?
απο αγγλια ξερεις τι παιζει?
 

deagt

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2006
Μηνύματα
35
Like
0
Πόντοι
0
Γερμανια φουλ ειδικα στο Βερολινο ειναι ολα μαζεμενα πολυ ανωμαλια.. εδω η αλλη εκανε bukkake :2on1: και μετα επαιρνε τηλεφωνο τον γκομενο και εκλαιγε... Νότια Βεστφαλια Ρηνανια επισης ειναι πολυ ανωμαλες το ευχαριστιουνται πιο πολυ σαν νυμφομανεις κανουν και εχει κατι μουναρες αλλο πραγμα..στο Βερολινο ολα για τα λεφτα αλλα εχει χαβαλε ειναι cult.. Επισης στο Αμβουργο γινονται καθε μηνα παρτυ σε ενα χωρο σαν club μερα μεσημερι...κερδισα και dvd σε μια λοταρια που εκαναν τι γελιο  :dancing:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom