Νέα

Περιστέρι city

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα fideboras
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 40
  • Εμφανίσεις 23K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.038
Κριτικές
9
Like
114
Πόντοι
16
Έχει κανείς συναγωνιστής πληροφορίες για δύο μαγαζιά στο Περιστέρι;

Το ένα βρίσκεται Πελασγίας Bar Diva

Το άλλο στην Δωδεκανήσου λίγο πριν φτάσεις στην διασταύρωση με Θηβών και λέγεται Magia

 

Κρίτων

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2013
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
ΑΜΑ ΠΑΣ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΕ ΜΑΣ ΣΧΕΤΙΚΑ
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
46
Πόντοι
166
Έχει κανείς συναγωνιστής πληροφορίες για δύο μαγαζιά στο Περιστέρι;

Το ένα βρίσκεται Πελασγίας Bar Diva

Σε ποιό ύψος? Έχω φιλαράκι που μένει κοντά στην Πελασγίας.
 
OP
OP
fideboras

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.038
Κριτικές
9
Like
114
Πόντοι
16
Λίγο πιο κάτω από ένα πάρκο που βρίσκεται πάνω στο συγκεκριμένο δρόμο. Γωνία Πελασγίας και Παγγαίου στο ρεύμα του ανεβάσματος προς Χαϊδάρι

 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.470
Κριτικές
188
Like
47.134
Πόντοι
41.443
γνωστο το δευτερο,με καλα τεμαχια,τα βλεπω συχνα γιατι ειμαι κοντα,ομως δεν εχω πιει ποτακι ποτε. η Τζανινα απο αχιλλεως και βενιζελου  που εχω τιμησει και που τωρα δουλευει μαζι με τη λιζα  δουλευε εκει και απο οτι πληροφορηθηκα δεν ειχε τιποτα περαν ποτου.δεν αφηνε το αφεντικο ειπε  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.105
Κριτικές
16
Like
13.003
Πόντοι
5.577
γνωστο το δευτερο,με καλα τεμαχια,τα βλεπω συχνα γιατι ειμαι κοντα,ομως δεν εχω πιει ποτακι ποτε. η Τζανινα απο αχιλλεως και βενιζελου  που εχω τιμησει και που τωρα δουλευει μαζι με τη λιζα  δουλευε εκει και απο οτι πληροφορηθηκα δεν ειχε τιποτα περαν ποτου.δεν αφηνε το αφεντικο ειπε  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

σε βλεπω ενημερωμενο τυπε
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
46
Πόντοι
166
Λίγο πιο κάτω από ένα πάρκο που βρίσκεται πάνω στο συγκεκριμένο δρόμο. Γωνία Πελασγίας και Παγγαίου στο ρεύμα του ανεβάσματος προς Χαϊδάρι

Δεν έμαθα τι παίζει τώρα, αλλά έμαθα την ιστορία του μαγαζιού.

Πριν μερικά χρόνια, το μπαράκι αυτό το είχε (επιχείρηση και ακίνητο) ο φίλος του φίλου μου. Τότε έπεφταν  :pipa1: στο μαγαζί αβέρτα. Και επειδή ο δικός μου ήταν κολλητός με τον ιδιοκτήτη, τον πληροφορούσε με ποιά κοπέλα να φεύγει (κυρίως καθημερινές) με φορτωτική και ελάχιστο κόστος.

Μία φορά (μου είπε το φιλαράκι) είχαν πάρει (ο ιδιοκτήτης και ο φίλος μου) κάποιο πρωϊνό παρτούζα μία κοπέλα του μαγαζιού μέσα στο μαγαζί μετά το κλείσιμο.

Μετά ο ιδιοκτήτης μπήκε φυλακή (όχι για λόγους που σχετίζονται με το μαγαζί) και όταν αποφυλακίστηκε, πούλησε το ακίνητο. Κάποια στιγμή το μαγαζί ξανάνοιξε αλλά έκλεισε και πάλι.

Έχει ανοίξει εδώ και κάποιους μήνες υπό νέα διεύθυνση, μάλλον από γυναίκα.
 
OP
OP
fideboras

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.038
Κριτικές
9
Like
114
Πόντοι
16
επειδή περνάω έξω από το DIVA σχεδόν κάθε μέρα το βράδυ το μάτι μου έχει πέσει πάνω σε σκληροπηρινικές κωλομπαρούδες.

Οσον αφορά το Magia έχω δει τα απίστευτα μουνιά μέσα γιατί οι τζαμαρίες δεν είναι σκουρόχρωμες
 

bestman69

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2009
Μηνύματα
2.714
Like
8
Πόντοι
16
επειδή περνάω έξω από το DIVA σχεδόν κάθε μέρα το βράδυ το μάτι μου έχει πέσει πάνω σε σκληροπηρινικές κωλομπαρούδες.

Οσον αφορά το Magia έχω δει τα απίστευτα μουνιά μέσα γιατί οι τζαμαρίες δεν είναι σκουρόχρωμες

Πέρασα σήμερα το πρωί μια βόλτα απ' έξω από το Μagia και ήταν ανοιχτό. Σίγουρα είναι μπαρ με κονσομασιόν; Έχει διάφανες τζαμαρίες και τραπέζια έξω που καθόντουσαν κοπέλες και τύποι που μόνο πουτανιάρηδες δεν φαινόντουσαν...
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.484
Κριτικές
31
Like
1.295
Πόντοι
6.305
Πέρασα σήμερα το πρωί μια βόλτα απ' έξω από το Μagia και ήταν ανοιχτό. Σίγουρα είναι μπαρ με κονσομασιόν; Έχει διάφανες τζαμαρίες και τραπέζια έξω που καθόντουσαν κοπέλες και τύποι που μόνο πουτανιάρηδες δεν φαινόντουσαν...
Το Magia είναι λίγο απ'όλα..Ανοιχτό από μεσημέρι , μπορεί και από το πρωί.. Έχει μερικές κοπέλες για φιγούρα, τις οποίες όμως επισκέπτονται πολύ συχνά οι αλβανογκόμενοί τους.Δε γνωρίζω αν το βράδυ, αλλάζει κάτι.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.262
Κριτικές
124
Like
6.235
Πόντοι
5.097
Χθεσινοβραδινό πέρασμα μετά από χρόνια από Μπουρνάζι,ως γνωστόν η περιοχή είναι γεμάτη πιρφόρους και σάπιες ελλεινίδες οπότε καλά έκανα και την απέφευγα χρόνια  :grin: :grin: :rockon: :rockon:.Μου είχε μπει η ιδέα να επισκεφθώ το ''ΧΑΛΑΡΑ'' όπου από πληροφορίες αξιότιμων μελών είναι ένα πολύ καλτ μαγαζί.Άφιξη κατά τις 01:30,το μαγαζί εξωτερικά θυμίζει κωλόμπαρο επαρχίας :sunglasses: :sunglasses:.Μπαίνοντας στα δεξιά παρατήρησα χώρο καβάτζα με 2-3 τραπέζια και διάφορα φυτά μπροστά να καλύπτουν τα αδιάκριτα βλέμματα.Αρκτά κυριλέ γενικά πάντως για κωλόμπαρο,ρόστερ 4 τέμαχια,οι 2 ρωσοουκρανές μικρές,μια ξανθιά και μια μελαχρινή,απορρίφθηκαν άμεσα.Άλλη μια χοντρή ξανθιά με κοντό μαλλί η οποία δεν έκανε καν τον κόπο να σηκωθεί από την καρέκλα της κι άλλη μια μελαχρινή μιλφ την οποία κερνούσε μεσήλικας καράφλας πιρφόρος.Ήπια ένα χαλαρωτικό ουισκάκι,απόλαυσα το απίστευτα υποτονικό κλίμα του μαγαζιού και αποχώρησα μαζί με τους 2 διπλανούς μου πιρφόρους οι οποίοι είχαν βαρεθεί κι αυτοί την ζωή τους εκεί μέσα :jerking: :jerking: :headbang: :headbang:.Όπως ενημερώθηκα από μια μικρή υπήρχε μέχρι πριν κανα μήνα ένα γκιλφ το οποίο πρόσφερε εξτρά υπηρεσίες αλλά τώρα τους τελείωσε :o :o :S :S :rockon: :rockon:.Συνέχισα για κωλομπαρική ηδονή στο κέντρο...
 

asxeto_username

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2007
Μηνύματα
20
Like
3
Πόντοι
0
Ένα LORD'S στην Ελ. Βενιζέλου και Υψηλάντου, κοντά στην Παρασκευοπούλου, ξέρει κανένας τι είναι;
 

sigmund

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2006
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
στο χαλαρα.....σαπιλα απο γκομενες αλλα εξτρα υπηρεσιες προσφεροντε πολυ ευκολα και γρηγορα. Η τουλαχιστον πριν κανα χρονο που ειχα παει. Το lord's εχω δει απ'εξω δυο τρει μιλφ(καλουτσικα ηταν) αλλα δεν εχω παει ακομα.
 

asxeto_username

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2007
Μηνύματα
20
Like
3
Πόντοι
0
Και τι είναι τελικά, άραγε αυτό το Lord's;
Κωλόμπαρο;
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
978
Κριτικές
4
Like
3.281
Πόντοι
446
Έχει κανείς ενημέρωση επι της οδού Βύρωνος πρώην καφέ '' Το όνειρο'' φορτώνανανε μερικές φορές κάτι μπαρμπάδια μερικά εισαγώμενα.... :boobies:  Τώρα μετονομάστηκε '' Οι φίλοι''.... αν έχει παέι κανείς. Τυγχάνει να περνάω απο εκεί και τα καλοκαίρια εχει μια πλατεία απέναντι με κάτι εργαλεία να τις κερνάνε μπύρες  :tits: και τα νι-μου να περνουν αέρα απο τα mini...  :tits2:
Αν γνωρίζει κανείς τίποτα πρόσφατο...  :hi:
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.005
Κριτικές
2
Like
8.550
Πόντοι
2.456
Γινονται τετοια στη new life  :think:
Εισαι σιγουρος τυπε;
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
978
Κριτικές
4
Like
3.281
Πόντοι
446
Γινονται τετοια στη new life  :think:

Το οτι γινεται φορτωμα το εχω σιγουρακι, μαλιστα αραζουν επι της πελοπιδα διακριτικα.. απλα αλλαξε το μαγαζι...παραμενουν τα φιμε..και εχω καιρο ν περασω ..
 

since1976

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2005
Μηνύματα
146
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Kiss bar, στον Αγιο Ιεροθεο, ολες αλκοολικες, 2 θειες, μια που της λειπουν μερικα δοντια και Γιαννα πρωην Λιντο βυζουμπες νο 3-4, ειδικοτητα τα καλαμακια. Ναταλια γυρω στα 35, κορμι θανατηφορο, απο μαπα - μαπα, αλλη Ναταλια, θεια απο Ρουσια για συναντησεις εκτος εδρας, Πιτσιρικα,  δεν κρατησα ονομα αλλα ξεκιναει απο Α , απο Ρουσια επισης, πληρωνεις και δεν αγγιζεις, στα πλατω η Λανα με μεγαλη θητεια σαν λουλουδου στις μεγαλες πιστες. 5 ευρω το ποτο. Οικογενειακο περιβαλλον. Οσοι γουσταρουν γρανομιλφονια ας προσελθουν. ΚΑι αλλη μια θεια με 4σαρια και λιγο τρομακτικη φατσα.
 

megaSponsoras

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2016
Μηνύματα
404
Like
2
Πόντοι
1
Kiss bar, στον Αγιο Ιεροθεο, ολες αλκοολικες, 2 θειες, μια που της λειπουν μερικα δοντια και Γιαννα πρωην Λιντο βυζουμπες νο 3-4, ειδικοτητα τα καλαμακια. Ναταλια γυρω στα 35, κορμι θανατηφορο, απο μαπα - μαπα, αλλη Ναταλια, θεια απο Ρουσια για συναντησεις εκτος εδρας, Πιτσιρικα,  δεν κρατησα ονομα αλλα ξεκιναει απο Α , απο Ρουσια επισης, πληρωνεις και δεν αγγιζεις, στα πλατω η Λανα με μεγαλη θητεια σαν λουλουδου στις μεγαλες πιστες. 5 ευρω το ποτο. Οικογενειακο περιβαλλον. Οσοι γουσταρουν γρανομιλφονια ας προσελθουν. ΚΑι αλλη μια θεια με 4σαρια και λιγο τρομακτικη φατσα.

αυτα ειναι γουστα :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom