Νέα

Kωνσταντίνος Μπογδάνος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jimminy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 535
  • Εμφανίσεις 36K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ολλανδός

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
7.971
Like
9
Πόντοι
66
Ένα κωμικοτραγικός θεός!Ένας ποιητής των καναλιών!Ο τύπος νομίζει οτι όλοι κρέμονται απ' τα χείλη του και οτι είναι θέμα χρόνου να του στείλουν το βραβείο πούλιτζερ στο σπίτι!
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
θέμα για τον Μπόγδανο... το μπου είναι μαγικό...
 
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
286
Κριτικές
1
Like
671
Πόντοι
81
Δεν ξέρω μπορεί να είναι ταλαντούχος, αλλά το σίγουρο είναι πως είναι ο πλέον αντιπαθητικός άνθρωπος στην ελληνική tv. Κατ εμέ ξεπερνά και τον Ουγγαρέζο. Για πολλές φάπες (αριστερές δεξιές δεν έχει σημασία  :s&m_1:)
 

serapis

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
29
Like
7
Πόντοι
2.007
Από που κατάγεται ο κ. Μπογδάνος? Κάτι μου θυμιζει. Κάτι πονηρό. SERAPIS.
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
23
Πόντοι
1.246
Δεν ξέρω μπορεί να είναι ταλαντούχος, αλλά το σίγουρο είναι πως είναι ο πλέον αντιπαθητικός άνθρωπος στην ελληνική tv. Κατ εμέ ξεπερνά και τον Ουγγαρέζο. Για πολλές φάπες (αριστερές δεξιές δεν έχει σημασία  :s&m_1:)
ναι έχει ένα στυλάκι που κι εμένα στην αρχή μου ήταν αχώνευτο,αλλά στην τελική αυτό είναι δευτερεύον...
Έχει κάνει και χοντρές μαλακιες.στη συνέντευξη με τον μιχάλολιάκο ήταν απαράδεκτος.
Αλλά σε σχέση με όλα τα λαμογια που τρώμε στη μάπα τόσα χρόνια στην τηλεόραση και σ αυτό το σάπιο διαπλεκομενο σύστημα μμε-κομμάτων,είναι κάτι θετικό και ίσως ελπιδοφόρο ο μπογδάνος.
 

serapis

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
29
Like
7
Πόντοι
2.007
O κ. Μπογδάνος τις έφαγε από κάποιους. Καί ο κ. Δήμος Βερυκιος τις είχε αρπάξει στο παρελθόν. Μήπως τους συνδέει ο τόπος καταγωγής τους? ? SERAPIS.
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
23
Πόντοι
1.246
Φρέσκο,νέο πρόσωπο στη δημοσιογραφία και την τηλεόραση ή ένας αντιπαθητικός αλαζόνας ξερόλας; :rolleyes:

Πιονιέρος μιας νέας γενιάς εντιμότερων,ηθικότερων δημοσιογράφων ή άλλο ένα τσιράκι του Αλαφούζου,των καναλαρχών και των μεγαλοεκδοτών; :cool2:

Eμένα πάντως μ΄αρέσει,κάνει δυνατές συνεντεύξεις,τον θεωρώ αρχιδάτο και πιστεύω ότι έχει όραμα.

URL]]
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Φρέσκο,νέο πρόσωπο στη δημοσιογραφία και την τηλεόραση ή ένας αντιπαθητικός αλαζόνας ξερόλας; :rolleyes:

Πιονιέρος μιας νέας γενιάς εντιμότερων,ηθικότερων δημοσιογράφων ή άλλο ένα τσιράκι του Αλαφούζου,των καναλαρχών και των μεγαλοεκδοτών; :cool2:

Eμένα πάντως μ΄αρέσει,κάνει δυνατές συνεντεύξεις,τον θεωρώ αρχιδάτο και πιστεύω ότι έχει όραμα.

http://[URL unfurl="true"]www.koolnews.gr/wp-content/uploads/2014/01/Μπογδάνος-570.jpg[/img[/URL]]

[/quote]εσυ εισαι και λουγγρα δεν λεει κατι.....
 

eridon1877

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Μαρ 2011
Μηνύματα
560
Κριτικές
48
Like
4.415
Πόντοι
5.866
μέγιστος αντιπαθητικός αρχίδης. Θέλω να κτυπήσω την τηλεόραση όταν τον πετυχαίνω.
 

Ολλανδός

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
7.971
Like
9
Πόντοι
66
Δεν ξέρω μπορεί να είναι ταλαντούχος, αλλά το σίγουρο είναι πως είναι ο πλέον αντιπαθητικός άνθρωπος στην ελληνική tv. Κατ εμέ ξεπερνά και τον Ουγγαρέζο. Για πολλές φάπες (αριστερές δεξιές δεν έχει σημασία  :s&m_1:)
Ο Ουγγαρέζος είναι το χαρακτηριστικό παράδειγμα χαζοπαλίκαρου!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Από που κατάγεται ο κ. Μπογδάνος? Κάτι μου θυμιζει. Κάτι πονηρό. SERAPIS.
σου θυμιζει τον μικρο συνεπωνυμο ανδρεα που εβγαλε η ΕΜΑΚ απο τα συντριμια πολυκατοικιας στον σεισμο στο Αιγιο

λογικα καταυλακιωτης θα ειναι κι αυτος
 

kuzia

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2010
Μηνύματα
811
Like
308
Πόντοι
26
κατι τετοια τρωκτικα και οσφυοκάμπτες μας πλασαρουν σημερα τα media.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom