Νέα

Πιστεύετε τα πιστοποιητικά υγείας που σας δείχνουν;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Abebablom
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 50
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Abebablom

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2006
Μηνύματα
168
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
1
Αυτό ρε παιδιά, πραγματικά το έχω απορία. Πας σε ένα σπίτι ή έρχεται ένα callgirl και σου δείχνει πιστοποιητικά υγείας. Φυσικά το όνομα από πάνω είναι σβησμένο! Αυτό το χαρτί δηλαδή, δεν θα μπορούσε να ανήκει σε οποιονδήποτε άλλο και να το πλασσάρει σαν δικό της??? Ειλικρινά, προσωπικά αυτά τα χαρτιά δεν μου λένε τίποτα. Και πέρα από αυτό, να μην είστε τόσο χαλαροί όταν σας δείχνουν τέτοια χαρτιά. Ακόμη και δικά τους να είναι, να θυμάστε πως aids, ηπατίτιδες κλπ, θέλουν κάποιο χρόνο για να φανούν σε εξετάσεις (ένα τρίμηνο περίπου κατά μέσο όρο).
Δεν θέλω να τρομάξω κανέναν, απλώς ας τα έχουμε όλα αυτά υπ' όψην...
Καλή συνέχεια μάγκες!
 

xplorerxx

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2012
Μηνύματα
515
Κριτικές
4
Like
15
Πόντοι
6
Πόσα τέτοια χαρτιά θέλεις να σου φέρω; :S
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Αυτό ρε παιδιά, πραγματικά το έχω απορία. Πας σε ένα σπίτι ή έρχεται ένα callgirl και σου δείχνει πιστοποιητικά υγείας. Φυσικά το όνομα από πάνω είναι σβησμένο! Αυτό το χαρτί δηλαδή, δεν θα μπορούσε να ανήκει σε οποιονδήποτε άλλο και να το πλασσάρει σαν δικό της??? Ειλικρινά, προσωπικά αυτά τα χαρτιά δεν μου λένε τίποτα. Και πέρα από αυτό, να μην είστε τόσο χαλαροί όταν σας δείχνουν τέτοια χαρτιά. Ακόμη και δικά τους να είναι, να θυμάστε πως aids, ηπατίτιδες κλπ, θέλουν κάποιο χρόνο για να φανούν σε εξετάσεις (ένα τρίμηνο περίπου κατά μέσο όρο).
Δεν θέλω να τρομάξω κανέναν, απλώς ας τα έχουμε όλα αυτά υπ' όψην...
Καλή συνέχεια μάγκες!
γιατι και ονομα να γραφει τι αλλαζει ρε τυπε
 

Επισκέπτης
Αυτό ρε παιδιά, πραγματικά το έχω απορία. Πας σε ένα σπίτι ή έρχεται ένα callgirl και σου δείχνει πιστοποιητικά υγείας. Φυσικά το όνομα από πάνω είναι σβησμένο! Αυτό το χαρτί δηλαδή, δεν θα μπορούσε να ανήκει σε οποιονδήποτε άλλο και να το πλασσάρει σαν δικό της??? Ειλικρινά, προσωπικά αυτά τα χαρτιά δεν μου λένε τίποτα. Και πέρα από αυτό, να μην είστε τόσο χαλαροί όταν σας δείχνουν τέτοια χαρτιά. Ακόμη και δικά τους να είναι, να θυμάστε πως aids, ηπατίτιδες κλπ, θέλουν κάποιο χρόνο για να φανούν σε εξετάσεις (ένα τρίμηνο περίπου κατά μέσο όρο).
Δεν θέλω να τρομάξω κανέναν, απλώς ας τα έχουμε όλα αυτά υπ' όψην...
Καλή συνέχεια μάγκες!
Στην ελλαδα δεν γινονται τετοια πραγματα τυπε.  :)
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
Εδώ μέσα υπάρχουν πορνορεπόρτερ που κάνουν γλειφομούνια στο Μεταξουργείο των 10 €, των ουρών με πελάτες πέρα από το Ισλαμαμπάντ.

Τι ψάχνεις να βρεις? Έχεις ακούσει την φράση spray and pray?

Θα μου πεις και συ έκανες γλειφομούνια. Ναι αλλά σε πιο περιορισμένο αριθμό από πιο ακριβές πουτάνες σε πιο σοβαρή ευνομούμενη χώρα.

Όχι οτι και εγώ μπορώ να κοιμάμαι 100% ήσυχος.

Είπαμε, spray and [size=18pt]PRAY[/size]
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
Αυτό ρε παιδιά, πραγματικά το έχω απορία. Πας σε ένα σπίτι ή έρχεται ένα callgirl και σου δείχνει πιστοποιητικά υγείας. Φυσικά το όνομα από πάνω είναι σβησμένο! Αυτό το χαρτί δηλαδή, δεν θα μπορούσε να ανήκει σε οποιονδήποτε άλλο και να το πλασσάρει σαν δικό της??? Ειλικρινά, προσωπικά αυτά τα χαρτιά δεν μου λένε τίποτα. Και πέρα από αυτό, να μην είστε τόσο χαλαροί όταν σας δείχνουν τέτοια χαρτιά. Ακόμη και δικά τους να είναι, να θυμάστε πως aids, ηπατίτιδες κλπ, θέλουν κάποιο χρόνο για να φανούν σε εξετάσεις (ένα τρίμηνο περίπου κατά μέσο όρο).
Δεν θέλω να τρομάξω κανέναν, απλώς ας τα έχουμε όλα αυτά υπ' όψην...
Καλή συνέχεια μάγκες!

Αν, όπως λες, το όνομα είναι σβησμένο η αξία του χαρτιού είναι μηδενική. Αν το όνομα δεν είναι σβησμένο και είναι της κοπέλας, τότε μπορεί το πιστοποιητικό να είναι πραγματικό, μπορεί και όχι.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.531
Κριτικές
1
Like
29.309
Πόντοι
8.006
γιατι και ονομα να γραφει τι αλλαζει ρε τυπε
Ε μην το λες τύπε, αν το χαρτι γραφει Τατιανα Πλατομούνοβα και η ιεροδουλη ειναι μαυρη νιγηριανη, μια μικρη υποψια θα σου δημιουργηθει.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Ε μην το λες τύπε, αν το χαρτι γραφει Τατιανα Πλατομούνοβα και η ιεροδουλη ειναι μαυρη νιγηριανη, μια μικρη υποψια θα σου δημιουργηθει.
σου δειχνει πλαστο διαβατηριο τυπε
σιγα το δυσκολο
 

Ippotis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.746
Κριτικές
16
Like
30
Πόντοι
246
Αυτό ρε παιδιά, πραγματικά το έχω απορία. Πας σε ένα σπίτι ή έρχεται ένα callgirl και σου δείχνει πιστοποιητικά υγείας. Φυσικά το όνομα από πάνω είναι σβησμένο! Αυτό το χαρτί δηλαδή, δεν θα μπορούσε να ανήκει σε οποιονδήποτε άλλο και να το πλασσάρει σαν δικό της??? Ειλικρινά, προσωπικά αυτά τα χαρτιά δεν μου λένε τίποτα. Και πέρα από αυτό, να μην είστε τόσο χαλαροί όταν σας δείχνουν τέτοια χαρτιά. Ακόμη και δικά τους να είναι, να θυμάστε πως aids, ηπατίτιδες κλπ, θέλουν κάποιο χρόνο για να φανούν σε εξετάσεις (ένα τρίμηνο περίπου κατά μέσο όρο).
Δεν θέλω να τρομάξω κανέναν, απλώς ας τα έχουμε όλα αυτά υπ' όψην...
Καλή συνέχεια μάγκες!
Φιλαράκο, μαλακιες λες! Αυτά δεν γίνονται. Η αστυνομία ελέγχει συνεχώς. Δεν πλαστογραφείται η Άδεια  εργασίας, ούτε το Βιβλιάριο  υγείας. Και ακόμα δεν το ρισκάρουν με πλαστά χαρτιά η κάθε κοπέλα. Προτιμούν να μην έχουν καθόλου. Ακόμα και οι τσατσαδες, έχουν τα ίδια χαρτιά…  :tickedoff: :rockon: :tickedoff: :rockon: :tickedoff: :think: :think:
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
αφού ρε παπαράκηδες δεν ξέρουμε τα πραγματικά ονόματα των γυναικών τι σημασία έχει τι γράφει επάνω το χαρτί ρε τέρατα διανόησης?

εκκλησιαστήκατε σήμερα?

αυτό θα σας σώσει (ίσως).
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.328
Πόντοι
33.988
γλυφομουνι σε μπουρδελο?μπλιαχ :grin:
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
22
Πόντοι
16
Φιλαράκο, μαλακιες λες! Αυτά δεν γίνονται. Η αστυνομία ελέγχει συνεχώς. Δεν πλαστογραφείται η Άδεια  εργασίας, ούτε το Βιβλιάριο  υγείας. Και ακόμα δεν το ρισκάρουν με πλαστά χαρτιά η κάθε κοπέλα. Προτιμούν να μην έχουν καθόλου. Ακόμα και οι τσατσαδες, έχουν τα ίδια χαρτιά…  :tickedoff: :rockon: :tickedoff: :rockon: :tickedoff: :think: :think:
Συμφωνω . :rockon: τα κοριτσια περνανε υγειονομικες εξετασεις  στα ρδελακια...δωστε πονο με προφυλαξη...και ολα καλα. :rockon:
 

Επισκέπτης
:rockon: τα κοριτσια περνανε υγειονομικες εξετασεις  στα ρδελακια...δωστε πονο με προφυλαξη...και ολα καλα. :rockon:

Ναι, όπως πέρναγε και από Υγειονομικές Εξετάσεις, η  ξανθιά Ρωσσίδα, που είχε AIDS, στη Φωκαίας και γαμιόταν για περισσότερο από ένα χρόνο, και ακάποτα για extra euro ...
 

Gamaw Gries

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2013
Μηνύματα
671
Like
7
Πόντοι
6

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.928
Κριτικές
26
Like
2.311
Πόντοι
6.955
Οχι δεν τα πιστεύω τα χαρτιά αυτα .-
 

anestis_38

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
17
Like
1.007
Πόντοι
1.616
Κανείς δε μπορεί να ξέρει αν είναι πλαστά ή όχι. Αυτό που καταλαβαίνω εγω όμως, είναι ότι αν ΄κάτσει μια στραβή με κοπέλα που το στούντιο τη διαφημίζει υγιή -και με χαρτια από νοσοκομεία μαλιστα- μάυρο φίδι που τους έφαγε, ο εισαγγελέας θα τους απαγγείλει ΟΛΟ ΤΟΝ ΠΟΙΝΙΚΟ ΚΩΔΙΚΑ. Γι' αυτο το λόγο ελπίζω πως είναι αληθινα... Τονίζω το "ελπίζω"...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom