Νέα

Charlie (Αγγλίδα redhead) - Λεμεσός, Κύπρος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PerPer99
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 17
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

PerPer99

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2014
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά επειδή βλέπω πολλά ποστ για Κύπρο είπα να σας προτείνω την Charlie.
Θα σας πω την εμπειρία μου από αυτήν κι αν την έχετε επισκεφθεί κι εσείς γράψτε...

........

Την λένε Charlie, είναι 22 από Αγγλία (μόνιμη κάτοικος), μικροκαμωμένη.
Το λινκ της εδώ:
--------

Πήγα πριν κανένα μήνα. Της είπα ότι ήθελα μασαζάκι με happy ending όπως το λέει (διάρκειας 20 λεπτών). Της έδωσα 50 και άρχισε, το κορμάκι της είναι πολύ ωραίο και όταν ειδικά άρχισε το τσιμπουκάκι ήταν όνειρο (στήθος σιλικονάτο). Τότε της είπα θέλω να κάνουμε και σεξ. Μου είπε εντάξει και κάναμε ένα από τα καλύτερα μου GFE. Τελείωσα στο πρόσωπο και στο στόμα της και το κατάπιε όλο (της αρέσει πολύ όπως μου είπε). Εν τέλει την ρώτησα πόσα έξτρα να της δώσω και μου πήρε ακόμη 10 ευρώ μόνο! (σύνολο 60 για 35 λεπτά).

Πριν λίγες μέρες την επισκέφθηκα και πάλι, αυτή τη φορά κανονικό GFE, τελείωσα 2 φορές (όλες στο στόμα και ότι έτρεχε έξω το κατάπινε). 45 λεπτά 100 ευρώ.

1z5su2b.jpg


ΥΓ.: Μου είπε ότι κάνει και παρτούζες με ακόμη μία Αγγλίδα, την ΚΑΤ: και αυτός είναι ο επόμενος μου στόχος!  :dancing:
 

pouk58

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2012
Μηνύματα
585
Like
177
Πόντοι
6
sorry φιλε. Αλλα με τετοιες τιμες θα μου ερθει φτηνοτερα να πεταχτω Αθηνα για να  :fuck2: παρα να παω λεμεσο
 
OP
OP
PerPer99

PerPer99

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2014
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
sorry φιλε. Αλλα με τετοιες τιμες θα μου ερθει φτηνοτερα να πεταχτω Αθηνα για να  :fuck2: παρα να παω λεμεσο

αυτό εννοείτε.. δυστυχώς όμως σαν Λεμεσιανός που είμαι δεν μπορώ να αντιληφθώ το γεγονός γιατί τέτοιες τιμές υπάρχουν στη Κύπρο και με αυτές έμαθα.. (το λιγότερο 50 για μισάωρο..) απορία μου είναι αυτές της Αθήνας των 10-20 ευρώ είναι καθαρές;
 

pouk58

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2012
Μηνύματα
585
Like
177
Πόντοι
6
αυτό εννοείτε.. δυστυχώς όμως σαν Λεμεσιανός που είμαι δεν μπορώ να αντιληφθώ το γεγονός γιατί τέτοιες τιμές υπάρχουν στη Κύπρο και με αυτές έμαθα.. (το λιγότερο 50 για μισάωρο..) απορία μου είναι αυτές της Αθήνας των 10-20 ευρώ είναι καθαρές;

Νομιζο οτι σε αυτο το site εχει αρκετα εμπειρους μπουρδελακηδες για να σου λησουν την απορια  ;)
 

911-Toninno

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
867
Κριτικές
31
Like
1.002
Πόντοι
5.845
sorry φιλε. Αλλα με τετοιες τιμες θα μου ερθει φτηνοτερα να πεταχτω Αθηνα για να  :fuck2: παρα να παω λεμεσο
Προφανως δεν εχεις ερθει Αθηνα ποτε. Οι τιμες που διαβαζω ειναι μια χαρα.....
Εδω στην Αθηνα απλο ξεπετα προγραμμα 15' σε στουντιο παιρνεις με €50.
Σε μπουρδελα της οδου Φυλης πηδας με €10-20, αλλα πιστεψε με καμμια σχεση με τα Αγγλιδακια που βλεπω.
Αυτες θα παιρνανε ενα 100ρικο τη μια ωρα εδω στην Αθηνα, χαλαρα.....
Οποτε καθηστε Κυπρο και απολαυστε το οσο κραταει.....
 

alfreewind

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2012
Μηνύματα
1.228
Κριτικές
32
Like
209
Πόντοι
246
αυτό εννοείτε.. δυστυχώς όμως σαν Λεμεσιανός που είμαι δεν μπορώ να αντιληφθώ το γεγονός γιατί τέτοιες τιμές υπάρχουν στη Κύπρο και με αυτές έμαθα.. (το λιγότερο 50 για μισάωρο..) απορία μου είναι αυτές της Αθήνας των 10-20 ευρώ είναι καθαρές;



οχι δεν ειναι καθαρες(οι πιο πολλες).Μια χαρα  :fuck2: αδερφια με 50€!!!!
 

p900

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.696
Κριτικές
7
Like
578
Πόντοι
96
αθηνα με 20 ευρω βρίσκεις και για παρτούζα αλλά δεν τις προτείνω. ψιλομπάζα ρωσσίδες ήταν.
με 10ευρω είχα βρει μια πεντακάθαρη Αλβανη μικρή. κρίμα που δεν της είχα πει 40 ευρω για μια ωρα.

τωρα, 100 ευρω σε αγγλίδα για 45 λεπτά δε λέει.
αμα η μιση ωρα είχε 60 ευρω, η ωρα θα επρεπε να είχε 80 όπως είχα βρει στο εξωτερικό.
ασε που στο site γράφει 100 ευρω το μισάωρο για την charlie
 
OP
OP
PerPer99

PerPer99

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2014
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
ασε που στο site γράφει 100 ευρω το μισάωρο για την charlie

ναι, αυτό όντως.. γι αυτό έγραψα τις τιμές που έδωσα.. βασικά είναι ψιλοσυγχυσμένη.. δεν νομίζω να το κάνει καιρό γιατί στην αρχή μου είπε τις τιμές και στο τέλος της έδωσα έξτρα ένα 10άρι μόνο.. γενικά κάθε φορά μπορεί να δώσεις διαφορετικά.. εκείνο που θέλω να πω είναι εύκολη στο παζάρεμα...
 

kostass235

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2014
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
καινουργιος στα ποστ παλιος αναγνωστης και παρατηριτης...
εχουμε και λεμε για την κυρια charlie...
πιτσιρικα συλικονατο βυζι πεταχτη ρογα που βγαζει ματι ανυπαρκτο ευροβιζιον...
ειναι πραγματι κοκκινομαλλα ασπρη επιδερμιδα.
150 μαζι με το ξενοδοχειο για μια ωρα
ειναι ανεξαρτητη παζαρεμα παιρνει στην τιμη.
ΤΑ ΚΑΤΑΠΗΝΕΙ χωρις δυσταγμο καθαρη (σε γεννικες γραμμες..υπαρχει μια περιπτωση να ειχε αλλο ραντεβου πιο πριν το μουνι τησ ειχε λυπαντικο που βαζει πριν την εισχωριση...ισως δεν πληθηκε)
κανει οτι στασεις γουσταρεις χυνεις οσες φορες προλαβεις.
λιγο ακριβα θα ελεγα για το μπατζετ μου ομως τολμισα μετα απο παροτρινση του φιλου που την ενεκρινε.
ωραιος αδερφε...
 

p900

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.696
Κριτικές
7
Like
578
Πόντοι
96
χάθηκε;
εχω ενα φιλο που ενδιαφερεται αλλα δεν εχει πλεον φωτογραφίες και τηλέφωνο.
 

krsone

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
παιδιά στείλτε pm κι από εδώ γιατί ενδιαφέρομαι....
 

Nikmis

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.725
Like
704
Πόντοι
96
σταματησε αποσο ξερουμαι η charlie
 

Godharry

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.443
Like
2
Πόντοι
16
βρηκε καπειο καλο παιδι και αποκαταστηθηκε χαχαχα.ακομα και η τζουλια εγινε κυρια με τον αυστριακο λεφτα.
 

mixalisrstrd

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2014
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Πειτε μου κανενα τηλ κινεζων πουτανων η αλλων χωρων δεν εχει σημασια
 

GiorgosMah

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2014
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
προς τα τέλη της συνεργαζότανε με κάτι άλλες κλάσης ανώτερες από την τσαρλιε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom