Νέα

Μοτοσυκλέτα,μιλάμε για.....την άλλη μας γκόμενα..

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Altec73
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 335K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.110
Κριτικές
5
Like
56.886
Πόντοι
12.056
edit_antisthenis: Το thread προήλθε από διαχωρισμό του θέματος "Ανταλλαγή"

Εγω ανταλλασω ενα hayabusa 03 μαυρο ασημι με R1 ιδιας ηλικιας...ενδιαφερεται κανεις??
 
OP
OP
Altec73

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.110
Κριτικές
5
Like
56.886
Πόντοι
12.056
Οχι..απλα θελω μια μηχανη για να την χαιρομαι μονος μου...σαν αλλαγη κατηγοριας.Απο GT se souper sport...αλλα δεν καιγομαι κιολας.Αν κατσει φαση....ουτε αγγελια δεν την βαζω
 
OP
OP
Altec73

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.110
Κριτικές
5
Like
56.886
Πόντοι
12.056
Μοτοσυκλεττα γιαπωνεζικη..αυτοκινητο ευρωπαικο..Το H-D δεν μου κανει για ταξιδια στην ευρωπη,δεν που παει γενικα.οταν παω 60=70 χρονων ισως.Τωρα για τα ευρωπαικα που μου λες..απο ποτε εχουν καλυτερες επιδοσεις  απο τα japan?Να μιλαμε για μοτοσυκλεττες εμποριου οχι για αυτες που βλεπουμε στα μοτο GP.Eνα R1 θελω για να ανεβενω στον Μπραλο θελω γιατι τον busa το εχω 3 χρονια και θελω μια αλλαγη με κατι πιο ελαφρυ και παιχνιδιαρικο...

Οσο για το θεμα ΑΝΤΑΛΛΑΓΗ γυναικων το βρηκα χαζο και αυτο και εκανα αναφορα για την μηχανη...δεν νομιζω οτι θα υπαρξει κανενας μας που θα πασαρι γκομενα σε αλλον επειδη την βαρεθηκε...Μην λεμε μαλακιες μεταξυ μας τωρα..
 
OP
OP
Altec73

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.110
Κριτικές
5
Like
56.886
Πόντοι
12.056
Με ενα H-D Θα σου γινουν τα κοκκαλα πελτες στην μεση αν ξεκινησεις για αυθυμερον ταξιδι για Βαρκελωνη απο αγκονα..Εχω γυρισει αρκετες χωρες με μηχανες λιτρου και το καλυτερο ηταν το ΧΧ .Και ναι...μια πικρα την τρως οταν γυρνας στην Πατρα και βλεπεις τα κωλοχαρτα και τα σκουπιδια δεξια-αριστερα στην εθνικη.Εξω με 100-140 σπανια ειδα μηχανες να πηγαινουν με τοσα...ακομα και τα σκουτερ στην Ιταλια τσιτα πανε..αλλα οπως ειπες...γουστα ειναι αυτα...
 
OP
OP
Altec73

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.110
Κριτικές
5
Like
56.886
Πόντοι
12.056
Φιλε μου καλε...οταν θα παρεις H-D..Θ συντηρισεις H-D Και θα κανεις και ενα ταξιδακι μεχρι την ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ελα να μου πεις μετα..βεβαια απο την ρομαντικη πλευρα τις μοτοσυκλεττας ειναι ιδανικη,μονο που εγω ειμαι αλλης φιλοσοφιας,δεν διαφωνω μαζι σου. Η ιδεολογια τις χαρλευ στην ελλαδα ειναι του τυπου εχω φραγκα και την βγαζω μια βολτα την κυριακη στο σουνιο...αρκει να εχει ηλιο...

εκτος και αν εχεις Η-D Οποτε λογικο να την υπερασπιζεσαι :2funny: :2funny:
 
OP
OP
Altec73

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.110
Κριτικές
5
Like
56.886
Πόντοι
12.056
master
 

Συνημμένα

  • DSC00182.JPG
    DSC00182.JPG
    149,5 KB · Εμφανίσεις: 196
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: Geo...

Rainbow

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
400
Πόντοι
36
Για τον φίλο altec 21.
To R1 να το πάρεις και να το χαρείς στις Σέρρες, με την ασφάλεια που σου παρέχει μία πίστα ευρωπαικών προδιαγραφών και όχι στον Μπράλο. Η μοτοσικλέττα είναι απόλαυση μοναδική και αξίζει να την νοιώθουμε και να την ζούμε.
Όσο για H-D, περί ορέξεως... Όμως, αν θέλεις να κάνεις πραγματικό τουρισμό με μοτοσικλέτα, ακόμα και στην Ευρώπη, μάλλον αλλού θα πρέπει να κοιτάξεις.

ΥΓ. Είναι κρίμα που δεν υπάρχει πλέον το MOTOSPORT, ο Δ. Παπανδρέου με τις μοναδικές γνώσεις και εμπειρία και όλοι όσοι άφησαν το στίγμα τους γράφοντας στις σελίδες του...
 
OP
OP
Altec73

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.110
Κριτικές
5
Like
56.886
Πόντοι
12.056
Aυτο το μας κοιτατε αφ υψηλου με χαλασε λιγο αλλα δεν γαμιεται το συμπαν...εγω τους κοιταω και κουνω συγκαταβατικα το κεφαλι...οπως την βρισκει ο καθενας.
Ξεχασες να βαλεις και το κοστος των καλυντικων...κρεμες για τα νικελ..γιατι H-D και αγυαλιστη δεν παει??
Ξερεις γιατι τους χαρλεαδες τους λενε καπεταναιους??ειναι γνωστο σε ολων τον μοτοσυκλεττιστικο κοσμο τις Ελλαδος  :dancing:
 
OP
OP
Altec73

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.110
Κριτικές
5
Like
56.886
Πόντοι
12.056
Οχι αγαπητε..στις λεσχες τα λενε...
πριν 9-10 χρονια στην πανελληνια στην Θεσ/νικη ξεκινησαν οι χαρλεαδες απο αθηνα να ανεβουν και στον βολο εκαναν σταση και συνεχισαν με πλοιο,,,
δεν το εβγαλα εγω....αλλοι το ειπαν..  ;-)))
 
OP
OP
Altec73

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.110
Κριτικές
5
Like
56.886
Πόντοι
12.056
Και να φανταστεις οτι πιτσιρικας Η-D ειχα στα ονειρα μου...ειχα κολησει με το βιντεο κλιπ των Motorhead:Κιlled by death..αν το εχεις δει θα καταλαβεις...αλλαζουν οι καιροι ομως... :uglystupid:
 
OP
OP
Altec73

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.110
Κριτικές
5
Like
56.886
Πόντοι
12.056
Ναι το ειπαμε...αλλη φιλοσοφια...
Και εγω θελω να ανεβω NORD KAPP αλλα εχω 2 μωρα και γμτ δεν μπορω να φυγω πανω απο βδομαδα και εκει πανω θες 20ημερο για πλακα...Εκει πανω εχει ανωτ ταχυτητα τα 90 και οι μπατσοι δεν παιζουν.,.. :jerking: ετσι και ανεβω με τα μυαλα που εχω...με βλεπω σε γκουλαγκ να σπαω πετρες  :headbang: :headbang: :headbang:
 

Sincity

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
820
Like
6
Πόντοι
6
HD - η απόλυτη μηχανή των gay και των άσχετων απο μηχανες.

Φλωρέτες είναι όλες τους που πάνε θεσσαλονίκη με καράβι.

Πάρε κανονική μηχανή και άσε τις φλώρους να πηγαίνουν για κούρεμα στον Τρύφωνα Σαμαρα.
 

Sincity

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
820
Like
6
Πόντοι
6
τι να φτάσω; Δεν καταλαβαίνω τι θες να πεις. Εξήγησε σε παρακαλώ. Και η φωτό...τι δουλειά έχει εδώ; Στείλτη σε κανα περιοδικό μόδας να πάρει ιδέες ο/ η/ το στυλίστας (και μόνο με το stylistas ανατριχιάζω).

Όσο για το τι μηχανή έχω, δες thread σχετικό με τι οχήματα έχει ο καθένας.

Καημένο παιδί, ίσως να μην είσαι gay αλλά σε κόβω για χοντρή φλωρέτα.

Το θέμα gay το αναφέρω γιατί η μόδα (γιατί για μόδα πρόκειται) ξεκίνησαν από τα gay bar του San Fransisco. Τόση πόζα και δερμάτινα και μουστάκια μόνο εσείς τα έχετε. Είστε ο Freddie Mercury με μηχανή.

Σε εναμονή της εξήγησής σου.
 

skoupidi

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
122
Like
1
Πόντοι
1
Εγώ προσωπικά σιχαίνομαι τους χαρλεάδες και τις harley αλλα δικαίωμα τους. Σιχαίνομαι και τους φλώρους με ολόσωμες στολές και τα κράνη. Είμαι τόσο άρρωστος με τις μηχανές που δεν έχω βγάλει ούτε diploma για μάχη και είμαι αντα+.
Διαβάζω τι γράφετε και μου φαίνονται αστεία , anyway.
Δεν σταματάτε αυτήν την φαγωμάρα ?
 

LARY13

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
111
Like
1
Πόντοι
1
Εγώ προσωπικά σιχαίνομαι τους χαρλεάδες και τις harley αλλα δικαίωμα τους. Σιχαίνομαι και τους φλώρους με ολόσωμες στολές και τα κράνη. Είμαι τόσο άρρωστος με τις μηχανές που δεν έχω βγάλει ούτε diploma για μάχη και είμαι αντα+.
Διαβάζω τι γράφετε και μου φαίνονται αστεία , anyway.
Δεν σταματάτε αυτήν την φαγωμάρα ?

Φλωρος εισαι εσυ, ταξιδι με μηχανη χωρις κρανος και στολη ειναι μαλακια να κανεις(κρυο το χειμωνα +προστασια απο πεσιματα), κατσε εσυ στο αμαξακι σου με 50 km
 

skoupidi

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
122
Like
1
Πόντοι
1
Είναι για αγαμιτους/φλώρους που έπιασαν φράγκα και θέλουν να γαμήσουν τώρα (hogades)κοίτα και τους βρομιάρηδες τους Eagles nails , και στο τέλος κοίτα και και το club που είναι ίσος οι μονοι που τρώγονται λίγο σαν χαρακτήρες.
Μήπως σε πόνεσε κανεις ροκας ? ahahahaha
Έχει δίκιο ο φίλος για τους gay και το Y.M.C.A "ομοφιλοφιλικο" στιλάκι.

 

skoupidi

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
122
Like
1
Πόντοι
1
Φλωρος εισαι εσυ, ταξιδι με μηχανη χωρις κρανος και στολη ειναι μαλακια να κανεις(κρυο το χειμωνα +προστασια απο πεσιματα), κατσε εσυ στο αμαξακι σου με 50 km
Τόσο σε έχει βαρέσει η μαλακια που δεν διαβάζεις ούτε καν τι γράφω.
Ποτε δεν είχα diploma και αμάξι και προτιμώ να κυκλοφορώ χωρίς κράνος άσχετα αν έχω 4 κατάγματα κρανίου.
Ξενέρωτε.
 

LARY13

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
111
Like
1
Πόντοι
1
καλος μαλακας εισαι τοτε που λες φλωρους αυτους που φορανε κρανος και στολη
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
59
Πόντοι
66
Ρε παιδιά,
Σταματείστε την άνευ ουσίας κόντρα! Τι λέτε τώρα εδώ?

Να ρίξω μια ιδέα? (εγώ έχω ένα FJ1200).

Να μαζευτούμε οι μοτόβιοι του site (3? 4? 5? 10? δε θα μαζευτούμε παραπάνω), να βρούμε και αντίστοιχο αριθμό CG ή καμπαρετζούδες απ τα διάφορα "Gold" και να πάμε ένα Σ/Κ κάπου (Σάβατο πρωϊ με Κυριακή απόγευμα) καμμιά 200-300 km πέρα να γίνει ΤΗΣ ΠΟΥΤΑΝΑΣ...

Τώρα γρήγορα μάλιστα, πρίν χαλάσει πολύ ο καιρός!

Πως μαζεύεται η ΛΕΜΟΤ και κάνει την ετήσια εκδρομή της? (έχω πάει).
Εκεί πας με τη γυναίκα/γκόμενά σου.
Εμείς να πάμε με πουτάνες!
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Geo...

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Πως καταφέρνει κάθε θέμα και γίνεται κώλος.................ο άλλος έβγαλε την HD μηχανή για Gay!!! Περαστικά ε........................?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom