Νέα

Μασάζ στην Αλεξανδρούπολη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

blackwood

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2013
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Ανοιγω αυτό το thread , μπας και ξέρει κάποιος κάτι για μασαζ στην Αλεξανδρούπολη.

Ενα "ολιστικο μασαζ" απεναντι απο Ελευθερουδακη φαινεται να ειναι "κανονικο" μαγαζι χωρις ραπεδες κλπ αλλα δεν ειμαι και απολυτα σιγουρος . Εχει ακουσει κανεις κατι γι αυτο ή γενικα ?
 

nikolaou639

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
260
Κριτικές
14
Like
511
Πόντοι
291
φιλε καλησπερα εχει καιρο που διαβασα την ερωτηση σου αλλα τωρα δημιουργησα το προφιλ.
ειμαι απο κομοτηνη και ανεβαινω σχεδον καθε μερα αλεξ το εν λογο καταστημα ειναι απλα μασαζ και τρως πετσετα το δουλευουν μανα και κορη και το σιγουρο ειναι πως για μασαζ λεει πολλα αλλα μονο αυτο,,εχωπαει αρκετες φορες μπας και μπορεσω να το κανω στεκι αλλα τιποτα,,,,και πιστεψε με εχω τον τροπο,,,οι γυναικες ειναι μονο για μασαζ τουλαχιστον μεχρι προ εξαμηνου τωρα αν η κριση επιασε και το δινουν ειναι αλλο..... :knockinb:
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
φιλε καλησπερα εχει καιρο που διαβασα την ερωτηση σου αλλα τωρα δημιουργησα το προφιλ.
ειμαι απο κομοτηνη και ανεβαινω σχεδον καθε μερα αλεξ το εν λογο καταστημα ειναι απλα μασαζ και τρως πετσετα το δουλευουν μανα και κορη και το σιγουρο ειναι πως για μασαζ λεει πολλα αλλα μονο αυτο,,εχωπαει αρκετες φορες μπας και μπορεσω να το κανω στεκι αλλα τιποτα,,,,και πιστεψε με εχω τον τροπο,,,οι γυναικες ειναι μονο για μασαζ τουλαχιστον μεχρι προ εξαμηνου τωρα αν η κριση επιασε και το δινουν ειναι αλλο..... :knockinb:

Παίχτη κι εγώ από κομοτηνή είμαι και αν υπάρχουν πληροφορίες για κανένα μαγαζί που να μη τρως πετσέτα
στην περιοχή θα ήθελα μια ενημέρωση....
Όλες οι προσπάθειες μου προς αναζήτηση για κάτι τέτοιο υπήρξαν άκαρπες...
 

nikolaou639

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
260
Κριτικές
14
Like
511
Πόντοι
291
δεν εχει ρε φιλαρακο ειναι μια στην αλεξπολη που παει κατοικον αλλα δεν εχω χωρο εκει και δεν ξερω κατα ποσο ισχυει ειναι γυρω στα 40 και ονομαζετε μαρια,,αλλα για κατι αλλο δεν ξερω,κατσε λιγο να ασχοληθω και να σου στειλω κατι απο φεις μπυκ αν εχεις ιδεα,,
καλημερα
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
Αδερφέ κι εγώ δεν έχω χώρο στην Αλεξ/πόλη αλλά αν παίζει καμια καλή περίπτωση και σε ξενοδοχείο
τη βολεύουμε. Περιμένω νέα σου.
 

nikolaou639

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
260
Κριτικές
14
Like
511
Πόντοι
291
οκ φιλε θα το εξακριβωσω και θα σου πω,,,πολυ νεκρα παντως μονο κατι πουστρακια παιζουν απο ορεστιαδα μεχρι ξανθη ειμαι και καινουργιος στην περιοχη,,αν εχεις και εσυ κατι πες μου,,
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
Από αυτή τη Μαρία που ανέφερες πριν έχεις τηλ;
 

redduck

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2009
Μηνύματα
340
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
1
φιλε καλησπερα εχει καιρο που διαβασα την ερωτηση σου αλλα τωρα δημιουργησα το προφιλ.
ειμαι απο κομοτηνη και ανεβαινω σχεδον καθε μερα αλεξ το εν λογο καταστημα ειναι απλα μασαζ και τρως πετσετα το δουλευουν μανα και κορη και το σιγουρο ειναι πως για μασαζ λεει πολλα αλλα μονο αυτο,,εχωπαει αρκετες φορες μπας και μπορεσω να το κανω στεκι αλλα τιποτα,,,,και πιστεψε με εχω τον τροπο,,,οι γυναικες ειναι μονο για μασαζ τουλαχιστον μεχρι προ εξαμηνου τωρα αν η κριση επιασε και το δινουν ειναι αλλο..... :knockinb:
Επισκεψη στο εν λογω ιδρυμα.. μασαζ εξαιρετικο.. η ατμοσφαιρα δεν προδιαθετει ότι παιζει κατι ..ωστοσο απο προσωπικη εμπειρια η αισθηση ειναι οτι μπορει να παιχτει κατι εφοσον καποιος το κυνηγησει και τον εξιταρει η δυνατοτητα να καταφερει να σκοραρει .. παρολα αυτα δεν πιστευω οτι εχει νοημα να καταχωρηθει ως ιδρυμα που αφηνει ελπιδες για να χαρακτηριστει μπριζολαδικο..
πιστευω οτι ειναι πετσεταδικο για το 95% των πελατων ωστοσο καποιος θα μπορουσε να το κυνηγησει και να πετυχει κατι περισσοτερο.. δεν βαζω το χερι μου στην φωτια.. απλως ειχα την ιδια αισθηση οπως σε αλλα ιδρυματα οπου παιζει πετσετα αλλα τελικα οταν καταφερνεις κατι.. εχεις αυτη την απεριγραπτη ικανοποιηση σαν να εβγαλες γκομενα την γυναικα του Μπερλουσκονι!! την καινουργια ετσι μην παρεξηγηθουμε αυτη που θα παντρευτει τον Ιουνιο!!..αντε να μας καλεσει να γινουν τα παρτυ του!! χαχχαα
καλη συνεχεια
 

Georgekomo

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Κανένα νέο απο Αλεξ/πολη συναγωνιστές;
 

xailander13

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2016
Μηνύματα
12
Like
4
Πόντοι
0
Φίλε nikolaou639 μπορείς να στείλεις περισσότερες πληροφορίες γι αυτήν τη Μαρία που λες?Κανένα τηλ παίζει?
 

Aris_31

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2017
Μηνύματα
23
Like
14
Πόντοι
0
Έχουμε κανένα νεότερο για μασάζ?
 

Aris_31

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2017
Μηνύματα
23
Like
14
Πόντοι
0
Έχει επισκεφθεί κανείς το golden tree που έχει ανοίξει στην πόλη?
 

Xoui

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
47
Like
69
Πόντοι
0
Τελικα παιζει κανα μασαζακι καλο ρε παιδες?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom