Νέα

Παραλία Κινέτα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ithinkblue
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 429K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

ithinkblue

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2013
Μηνύματα
94
Like
4
Πόντοι
0
Ξερει κανεις απο εμπειρια τι παιζει σε αυτη τη περιβοητη παραλια στη κινετα με γκευ γνωριμιες? παω τοσα χρονια εκει και το εμαθα μολις πριν λιγες μερες οτι ειναι γνωστο στεκι
 

Ippotis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.746
Κριτικές
16
Like
30
Πόντοι
246
Ξερει κανεις απο εμπειρια τι παιζει σε αυτη τη περιβοητη παραλια στη κινετα με γκευ γνωριμιες? παω τοσα χρονια εκει και το εμαθα μολις πριν λιγες μερες οτι ειναι γνωστο στεκι
Φιλαράκο! πάω συχνά στην Κινέττα. Καλοκαίρι εάν πας πέρα από τα βράχια. Όσο ποιο μακριά έχει γυμνιστές,  και πολλούς φαντάρους γίνεται χαμός. Ότι γουστάρεις θα βρεις. Από 17-60 ετων. Γαμησια πολλά! Μόνο καθημερινές σου συνιστώ, δεν έχει κόσμο,πολύ! :pipa1: :pipa2: :cum: :pipa3:
 
OP
OP
ithinkblue

ithinkblue

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2013
Μηνύματα
94
Like
4
Πόντοι
0
Σουκου γίνεται χαμος δλδ? Σιγουρα θα ριξω μια βουτια μολις ανοιξει ο καιρος και βλεπουμε! Αν κατσει κατι εκατσε    :pipa1:
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
26
Like
2.277
Πόντοι
6.955
Μουνί υπάρχει σε αυτην την παραλία ωρε παιδια΄ή μόνο πούστηδες?
Εγω που είναι γυμνιστής (η αλήθεια είναι οτι γνωρίζω μόνο την νοτιοανατολική αττικη) εχω ακούσει οτι η κινέτα εχει εξελιχθεί σε παραλία πουστηδων. Ισχύει η πάνε και γυναικες?
 

Ippotis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.746
Κριτικές
16
Like
30
Πόντοι
246
Μουνί υπάρχει σε αυτην την παραλία ωρε παιδια΄ή μόνο πούστηδες?
Εγω που είναι γυμνιστής (η αλήθεια είναι οτι γνωρίζω μόνο την νοτιοανατολική αττικη) εχω ακούσει οτι η κινέτα εχει εξελιχθεί σε παραλία πουστηδων. Ισχύει η πάνε και γυναικες?
Εκτος από πουστηδες! Πανε,και πολλοι,Κωλομπαραδες!Γι΄αυτο,προσεχε!! :kissass2: :pipa3: :pipa3: :fuck2: :fuck2:
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
26
Like
2.277
Πόντοι
6.955
Σε πληροφορώ πως στο 48 με πειραξε ενας κωλομπαρας κι επειδή δεν καταλάβαινε του έσπασα τα δόντια.

Απαντηση παντως δεν πηρα στην ερωτηση που εθεσα.
 
OP
OP
ithinkblue

ithinkblue

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2013
Μηνύματα
94
Like
4
Πόντοι
0
ισως γτ δεν ηταν ωραιο το υφακι σου.."πουστηδες"
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
757
Πόντοι
146
Σε πληροφορώ πως στο 48 με πειραξε ενας κωλομπαρας κι επειδή δεν καταλάβαινε του έσπασα τα δόντια.

Απαντηση παντως δεν πηρα στην ερωτηση που εθεσα.
bourdela.com > Sex > Gay/Lesbian >
Τι περιμένεις;

ισως γτ δεν ηταν ωραιο το υφακι σου.."πουστηδες"
Αχου το μωρέ!!!Θίχτηκε!!!
 

kkgg

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2012
Μηνύματα
289
Κριτικές
1
Like
54
Πόντοι
1
σιγα μην 96 χιλιομετρα πηγαινε, ελα....... για πουστηδες
 
OP
OP
ithinkblue

ithinkblue

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2013
Μηνύματα
94
Like
4
Πόντοι
0
παλι σε ειρωνιες καυγαδες και ομοφοβικα "κτηνοι" που περνανε την ωρα τους στο γκει ρουμ πλημμυρισε το το θεμα αντι για απαντησεις η συζητηση..ωραια
 
OP
OP
ithinkblue

ithinkblue

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2013
Μηνύματα
94
Like
4
Πόντοι
0
λοιπον περναγα σμρ απο εκει κοντα και πηγα μια βολτα να δω που ειναι..δεν κατεβηκα απο το αμαξι..μεχρι το χοτελ σαν εφτασα..και ειναι  παρκαρισμενα εκει..δεν ξερω αν ηταν για το ξενοδοχειο..παντως γυρισα και εφυγα
 

masseurathens

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2013
Μηνύματα
65
Like
2
Πόντοι
0
Μουνί υπάρχει σε αυτην την παραλία ωρε παιδια΄ή μόνο πούστηδες?
Εγω που είναι γυμνιστής (η αλήθεια είναι οτι γνωρίζω μόνο την νοτιοανατολική αττικη) εχω ακούσει οτι η κινέτα εχει εξελιχθεί σε παραλία πουστηδων. Ισχύει η πάνε και γυναικες?

Φυσικά και πάνε γυναίκες, είτε μόνες, γυναικοπαρέες ή/και ζευγάρια. Μη λέτε ό,τι να'ναι.
 

aunanas

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2008
Μηνύματα
112
Like
0
Πόντοι
1
Φυσικά και πάνε γυναίκες, είτε μόνες, γυναικοπαρέες ή/και ζευγάρια. Μη λέτε ό,τι να'ναι.

+1000
Πηγαίνω συχνά για μπάνια και καμια μαλακια στη φύση. Έχω πετύχει πολλές φορές κοπέλες ή ζευγάρια ειδικά στις αρχές τις παραλίας.
 
OP
OP
ithinkblue

ithinkblue

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2013
Μηνύματα
94
Like
4
Πόντοι
0
ελα τωρα που καλοκαιριαζει αυτο εδω θα πρεπει να ειναι κορυφαιο τοπικ εδω! αντε μπας και δουμε ασπρη μερα!  :2on1:
 

aunanas

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2008
Μηνύματα
112
Like
0
Πόντοι
1
Αύριο θα πάω να λιώσω...
 
OP
OP
ithinkblue

ithinkblue

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2013
Μηνύματα
94
Like
4
Πόντοι
0
πες μας αν εχει καθολου κοσμο αν πας...εγω αν δεν ζεστανει για τα καλα δεν μπαινω!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom