Νέα

Διαφορά ηλικίας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pitas00
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 994
  • Εμφανίσεις 103K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pitas00

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2009
Μηνύματα
502
Like
49
Πόντοι
6
Θα ήθελα ένα σχόλιο σχετικά με το γεγονός ότι γυροφέρνω ένα 23χρονο πιπίνι , πολύ ομορφο και γλυκό, όχι πουτανάκι, ..εγω είμαι 37..την διαφορά ηλικίας την βλέπετε απαγορευτική για την εξέλιξη τηε σχέσης σε κατι σοβαρό?..είναι πλατωνική ακόμα η φάση αλλα μάλλον θα καταλήξει σε  :knockinb:
 

alfreewind

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2012
Μηνύματα
1.228
Κριτικές
32
Like
209
Πόντοι
246
Θα σου σπασει τ αρχιδια.Γαμα και φυγε!!!!
 
OP
OP
P

pitas00

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2009
Μηνύματα
502
Like
49
Πόντοι
6
xaxa ενώ μια σάπια  30αρα δεν θα τα σπάσει :s&m_2:
 

alfreewind

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2012
Μηνύματα
1.228
Κριτικές
32
Like
209
Πόντοι
246
Ναι δικιο εχεις αλλα τα μικρα ειναι πολυ σπασαρχιδα στη συναναστροφη σε αντιθεση με το  :knockinb: που βγαζουν γουστα!!!
 
Εγγρ.
17 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.792
Like
4
Πόντοι
16
Θα ήθελα ένα σχόλιο σχετικά με το γεγονός ότι γυροφέρνω ένα 23χρονο πιπίνι , πολύ ομορφο και γλυκό, όχι πουτανάκι, ..εγω είμαι 37..την διαφορά ηλικίας την βλέπετε απαγορευτική για την εξέλιξη τηε σχέσης σε κατι σοβαρό?..είναι πλατωνική ακόμα η φάση αλλα μάλλον θα καταλήξει σε  :knockinb:
Προχώρα το,εξάλλου γι'αυτό υπάρχουν τα διαζύγια. :grin:
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.784
Κριτικές
11
Like
602
Πόντοι
376
Θα ήθελα ένα σχόλιο σχετικά με το γεγονός ότι γυροφέρνω ένα 23χρονο πιπίνι , πολύ ομορφο και γλυκό, όχι πουτανάκι, ..εγω είμαι 37..την διαφορά ηλικίας την βλέπετε απαγορευτική για την εξέλιξη τηε σχέσης σε κατι σοβαρό?..είναι πλατωνική ακόμα η φάση αλλα μάλλον θα καταλήξει σε  :knockinb:



εξέλιξη σε κάτι σοβαρό με 23 χρονη...  :think: τώρα  πρόσεξα την "ερώτηση"  :grin:
 

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
Θα ήθελα ένα σχόλιο σχετικά με το γεγονός ότι γυροφέρνω ένα 23χρονο πιπίνι , πολύ ομορφο και γλυκό, όχι πουτανάκι, ..εγω είμαι 37..την διαφορά ηλικίας την βλέπετε απαγορευτική για την εξέλιξη τηε σχέσης σε κατι σοβαρό?..είναι πλατωνική ακόμα η φάση αλλα μάλλον θα καταλήξει σε  :knockinb:

Ολέ ο ΤΑΥΡΟΣ!
[dailymotion]]

Τα παλιά-σωστά χρόνια αν δεν είχε 10-15 χρόνια διαφορά ηλικίας ο άντρας απ' τη γυναίκα δεν προχωρούσαν σε γάμο. Στις κοντινές ηλικίες δεν έχουν διάρκεια οι σχέσεις. Γνώμη μου.
 

Επισκέπτης
προχωρα το man.και εγω στα 32 ειμαι και γυροφερνω ενα 18χρονο
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
Θα ήθελα ένα σχόλιο σχετικά με το γεγονός ότι γυροφέρνω ένα 23χρονο πιπίνι , πολύ ομορφο και γλυκό, όχι πουτανάκι, ..εγω είμαι 37..την διαφορά ηλικίας την βλέπετε απαγορευτική για την εξέλιξη τηε σχέσης σε κατι σοβαρό?..είναι πλατωνική ακόμα η φάση αλλα μάλλον θα καταλήξει σε  :knockinb:
Αν εχεις τη διαθεση να το ακολουθησεις ορμα...
εμενα παντα οι γκομενες μου ηταν μικροτερες και η τελευταια ηταν 13 χρονια μικροτερη...
την ειχα βεβαια απο τα 17 της και την ειχα κανει προβατο.
ημουν και ο πρωτος της και δεν ξεκολαγε απο πανω μου για 5 χρονια.
Εγω παντα ψαχνω πιτσιρικες.
Τωρα γαμαω ενα 23χρονο και ειμαι 38.Ειναι στον κοσμο του αλλα εμενα στα αρχιδια μου,ερχεται,το γαμαω και φευγει.Ας κανει οτι θελει μετα...
Απλα δεν εχω την ορεξη να κανω οτι θελουν αυτα,εξοδους,καφεδες ολη την ωρα και τετοια....
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.364
Κριτικές
13
Like
1.875
Πόντοι
2.487
φαινεται πώς απασχολει πολλους τελικα το θεματακι...

μηπως οι πιτσιρικες εχουν κολλημα με τους μεγαλους?

απο τις δικες μου εμπειριες μαλλον αυτο συμβαινει στο μυαλο αρκετων γυναικων της ηλικιας.
η δικη μου εμπειρια ηταν συντομη με ενα τετοιο μωρο και δε μπορω να καταθεσω πολλα. ειναι πολυπλοκο θεμα (στο μυαλο περισσοτερο) αλλα σε καθε περιπτωση απλο αν ειναι ξεκαθαρο απο την αρχη το πλαισιο...
Καλη εμπειρια και για τις δυο πλευρες

επισης εχω ακουσει απο γνωστο που ειναι στα 45+ οτι πηδουσε ενα 23 χρονο . δεν προκειται για χρηματικη σχεση γιατι ο τυπος δεν εχει μια.

αλλος φιλος παλι, με πολλα χιλιομετρα στο αθλημα , μου ελεγε για μια με την οποια ειχε διαφορα ηλικιας 22 χρονια την οποια πηδουσε πριν παντρευτει αυτη και με την οποια συνεχισε και οταν ηταν σε γαμο.

παντως καλο θα ηταν να ακουγαμε τη γνωμη περισσοτερων ακομα και τις εμπειριες τους

 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
85
Πόντοι
866
να το προχωρησεις. Έτσι κι αλλιως μικρη μεγαλη το κέρατο θα το φας (ερι  2014)
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
458
Πόντοι
36
Το σίγουρο είναι ότι η 23χρονη θα σου σπάσει τα αρχίδια αν δει ότι είσαι cool. Αυτές θέλουν να τις κυνηγάς για να σου σπαν τα αρχίδια μετά αποφεύγοντάς σε. Φαύλος κύκλος είναι. Το ότι θα σ'τα σπάσει είναι το μόνο σίγουρο. Συν το ότι θα κοινοποιεί στο facebook την κάθε σας κίνηση. Θα τη γαμάς και θα αυτή θα κάνει check in γράφοντας "τι ωραίο που είναι το σεξ με το σύντροφό σου" κλπ :cheesy: Οπότε πέρνα καλά και μη σκέφτεσαι από τώρα για σοβαρά. Αυτό αν είναι, πράγμα που δε σε συμφέρει, θα έρθει από μόνο του. ;)
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Θα ήθελα ένα σχόλιο σχετικά με το γεγονός ότι γυροφέρνω ένα 23χρονο πιπίνι , πολύ ομορφο και γλυκό, όχι πουτανάκι, ..εγω είμαι 37..την διαφορά ηλικίας την βλέπετε απαγορευτική για την εξέλιξη τηε σχέσης σε κατι σοβαρό?..είναι πλατωνική ακόμα η φάση αλλα μάλλον θα καταλήξει σε  :knockinb:
Οι σχεσεις με μεγαλη διαφορα ηλικιας ειναι και οι πιο δυνατες,γιατι κολλαει ο ενας με τον αλλον.
Εγω εχω 17 χρονια διαφορα αλλα συμφωνουμε σε ολα,τα βρισκουμε σε ολα,και δεν την αλλαζω με καμια. :rockon:
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
458
Πόντοι
36
Α, το κέρατο εννοείται ότι θα το φας, έτσι κι αλλιώς. Έχω πολλές γνωριμίες με γκόμενες της ηλικίας αυτής, δε μπορείς να φανταστείς το τι κάνουν! Φαινομενικά είναι οι πιστές κοπελιές που δε σου πάει καρδιά να της την πέσεις και στην πραγματικότητα είναι sex machines! Όσο πιο πολλοί, τόσο πιο καλά, που λένε...
 

πιπης___

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.462
Like
1
Πόντοι
16
Οι σχεσεις με μεγαλη διαφορα ηλικιας ειναι και οι πιο δυνατες,γιατι κολλαει ο ενας με τον αλλον.
Εγω εχω 17 χρονια διαφορα αλλα συμφωνουμε σε ολα,τα βρισκουμε σε ολα,και δεν την αλλαζω με καμια. :rockon:

Εγω τα εχω συμφωνησει με την δικια μου
Στα 16 της θα επισημοποιησουμε την σχεση μας
Στα 18 της θα παντρευτουμε  :rockon:
 
Εγγρ.
17 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.434
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom