Νέα

Ad Κηφισού 30

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα makisforever
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 168K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

makisforever

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2006
Μηνύματα
1
Like
2
Πόντοι
0
www.bourdela.com/content/view/494/224/lang,el/]Το thread αυτό αναφέρεται στην καταχώρηση του σπιτιού στον κατάλογο[/url]
Liza και τα μυαλά στα κάγκελα..δεν εχω να πω κατι αλλο...το studio αρχιζει και ανεβαίνει πιστεύω...10 στα 10 η κοπέλα κ 11 αν γινότανε...






edit AssFiller :τροποποίηση greeklish σε ελληνικούς χαρακτήρες
 
  • Like
Αντιδράσεις: Hase

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
καθε ποτε δουλευει το Λιζακι ?

κανε μια περιγραφη , ηλικια , βυζι , κτλ

βοηθισε μας λιγο , ( λιγο οχι πολυ  ( χαχαχαχαχα)
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
14
Πόντοι
3.057
Που ακριβώς είναι το σπίτι;
Το λέω γιατί εκεί είναι όλο εργοστάσια κλπ
βιοτεχνίες!!
 

anme

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2007
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Κατευθυνόμενος προς Λαμία, μόλις περάσεις κάτω από τη γέφυρα της Λεωφ. Αθηνών μετά από 150-200 μέτρα στα δεξιά σου.
Είναι λίγο πριν το ΚΤΕΛ Κηφισσού.
Είναι ένα κίτρινο διόροφο σπίτι που στο ισόγειο έχει μία έκθεση ανυψωτικών μηχανημάτων.
Το στούντιο είναι στον πρώτο όροφο και μπαίνεις από μια είσοδο στο πλάι της έκθεσης.
Κατά καιρούς φέρνει ωραία κομμάτια και είναι μια καλή λύση για τους κατοίκους Περιστερίου, Χαϊδαρίου και περιχώρων, μιας και το κοντινό στούντιο της Λεωφ. Αθηνών 215 σταμάτησε να λειτουργεί.
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
14
Πόντοι
3.057
Ευχαριστώ πολύ ;)
 

munch

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2006
Μηνύματα
7
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Είναι ένα κίτρινο διόροφο σπίτι που στο ισόγειο έχει μία έκθεση ανυψωτικών μηχανημάτων.

και επανω αν ανεβεις, τ' ανυψωτικα δουλευουν καλα..  ;)
το κακο ειναι πως χασαμε τη σουζη (πολωνεζα αν θυμαμαι καλα, αν καποιος ξερει που βρισκεται θα ειμαι υποχρεος..). το σαββατο ειχε μια απιστευτη γερμανιδα, προσχαρη, με ατελειωτα ποδια και καλη περιποιηση μεσα. ονομα δυστυχως δε συγκρατησα..  :-
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.549
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
7.960
Πόντοι
14.565

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
14
Πόντοι
3.057
Δεν μου άνοιγε ο χάρτης και γι αυτό ρώτησα!!
 

Επισκέπτης
εγω μια φορα ειχα παει κ ειχα δει εν φοβερο μουνι ξανθο με κατι φοβερα εσωρουχα φοβερη μουναρα αλλα δεν μπηκα γιατι την ειδα καπως αδιαφορη κ ξυνισμενη κ επειδη ηταν αρχη που ξεκινησα να πηγαινω στα στουντιο το λυπομουν το πενηνταρακι.εχει παει κανενας τελευταια να μου πει τι παιζει στο συγκεκρμενο  :helpplea: :helpplea:
 

GEA

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2005
Μηνύματα
6
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
πήγα και βρήκα Αφροδίτη αν και μέτρια θα την έλεγα... πολύ φιλότιμη η τυπησα είναι πολύ καλή χωρίς να βιάζεται πολύ σωστή στην δουλειά της σωστή επαγγελματίας..Ελληνίδα.. θα ξαναπάω με την πρώτη ευκαιρία 
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.591
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775


Χριστίνα γαμάτες βυζάρες, Δευτέρα 07 Απρ 2008, στις 18:17

Γράφτηκε από τον than88  -  Δες όλες τις κριτικές μου  - Στους Top 10 αξιολογητές



Συνολική βαθμολογία  9.0
Εμφάνιση κοπέλας  9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας  8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου  9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου  10.0
Πρόσβαση/Parking  10.0
Σχέση απόδοσης/τιμής  8.0

Θεσσαλονικιά που το πρόσωπό της κάτι μου έκανε για εγχειρισμένη, ωστόσο αυτό το λέω πιο πολύ για χαβαλέ δεν έχω βάσιμα στοιχεία. Έχει φοβερές σιλικονάτες βυζάρες τούρμπο από τις οποίες το χέρι μου δεν ξεκόλλησε λεπτό και γαμιέται απίστευτα τρελά. Απόλυτα ευγενική και με μια γαμάτη διάθεση αυτοθαυμασμού που αν παίξετε λεκτικό παιχνίδι θα ακούσετε φοβερές ατάκες. Χαρακτηριστικό τη δεύτερη φορά συνάντησης: Ρωτάω: "Τι κάνεις?" "Ομορφαίνω" μου λέει. Και πάει λέγοντας. Πολύ καλή.

Η Χριστινα η θεσσαλονικια μηπως ειναι αυτη που επαιζε περισυ στο Κεφαλληνιας 75? που την επαιρνε ο mikrosgr?
 

than88

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Ιαν 2008
Μηνύματα
341
Κριτικές
36
Like
0
Πόντοι
1.225
Χριστίνα γαμάτες βυζάρες, Δευτέρα 07 Απρ 2008, στις 18:17

Γράφτηκε από τον than88   -  Δες όλες τις κριτικές μου  - Στους Top 10 αξιολογητές



Συνολική βαθμολογία  9.0
Εμφάνιση κοπέλας  9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας  8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου  9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου  10.0
Πρόσβαση/Parking  10.0
Σχέση απόδοσης/τιμής  8.0

Θεσσαλονικιά που το πρόσωπό της κάτι μου έκανε για εγχειρισμένη, ωστόσο αυτό το λέω πιο πολύ για χαβαλέ δεν έχω βάσιμα στοιχεία. Έχει φοβερές σιλικονάτες βυζάρες τούρμπο από τις οποίες το χέρι μου δεν ξεκόλλησε λεπτό και γαμιέται απίστευτα τρελά. Απόλυτα ευγενική και με μια γαμάτη διάθεση αυτοθαυμασμού που αν παίξετε λεκτικό παιχνίδι θα ακούσετε φοβερές ατάκες. Χαρακτηριστικό τη δεύτερη φορά συνάντησης: Ρωτάω: "Τι κάνεις?" "Ομορφαίνω" μου λέει. Και πάει λέγοντας. Πολύ καλή.

Η Χριστινα η θεσσαλονικια μηπως ειναι αυτη που επαιζε περισυ στο Κεφαλληνιας 75? που την επαιρνε ο mikrosgr?

Προσωπικά δεν ξέρω αλλά έχει κάτι βυζάρες για πολλά γκολ...Συνήθως είναι εκεί Πέμπτη απόγευμα.
 

gavros7

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2008
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Η Αφροδίτη ξέρει κανείς πότε είναι εκεί;
 

mgmans

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2005
Μηνύματα
587
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
2.935
ρε παιδια η Ψηλη ξανθια αδυνατη Η Ντανιελα που δουλευε και πειρεως 193 και εδινε κουλουρι και ακαπ. τι εγινε μηπως ξερει κανεις που ειναι τωρα , ειχα περασει πολυ καλα μαζι της
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.672
Κριτικές
183
Like
11.419
Πόντοι
34.267
Ρε μάγκες προ ημερών δούλευε πρωινή μιά κουκλίτσα ονόματι Βανέσσα εάν θυμούμαι καλώς. Πολύ όμορφη έως 23 ετών, λεπτούλα με πλούσιο φυσικό στήθος πραγματικό κελεπούρι. Δε πέρασα όμως λόγω χρόνου...
Σήμερα το απόγευμα πέρασα και έπαθα ένα κλακάζ! Ψηλή, λεπτή, μέτριο στήθος, μελαχροινή Ρουμούνα, με μεγάλο κάθετο tatoo στη ραχοκοκαλιά περίπου 28 ετών σα να έσκασε από stripclub! Μαύρα εσώρουχα και ντεκαβλέ υφάκι...Πάλι δε πέρασα λόγω οικονομικής αδυναμίας (δεν έβρισκα ΑΤΜ κοντά).
Άν κανείς σας έχει ιδία άποψη δώστε εντυπώσεις γιατί ομολογώ ότι εντυπωσιάστηκα με τη ποιότητα των κοριτσιών (2 στα 2)!

Τα σέβη μου.
 

Επισκέπτης
Ρε μάγκες προ ημερών δούλευε πρωινή μιά κουκλίτσα ονόματι Βανέσσα εάν θυμούμαι καλώς. Πολύ όμορφη έως 23 ετών, λεπτούλα με πλούσιο φυσικό στήθος πραγματικό κελεπούρι. Δε πέρασα όμως λόγω χρόνου...
Σήμερα το απόγευμα πέρασα και έπαθα ένα κλακάζ! Ψηλή, λεπτή, μέτριο στήθος, μελαχροινή Ρουμούνα, με μεγάλο κάθετο tatoo στη ραχοκοκαλιά περίπου 28 ετών σα να έσκασε από stripclub! Μαύρα εσώρουχα και ντεκαβλέ υφάκι...Πάλι δε πέρασα λόγω οικονομικής αδυναμίας (δεν έβρισκα ΑΤΜ κοντά).
Άν κανείς σας έχει ιδία άποψη δώστε εντυπώσεις γιατί ομολογώ ότι εντυπωσιάστηκα με τη ποιότητα των κοριτσιών (2 στα 2)!

Τα σέβη μου.
κατα διαστηματα φερνει καλα τεμαχια..
θεμα τυχης ειναι..
να εισαι παντα φορτωμενος για καθε ενδεχομενο..
 

ΠΕΙΡΑΙΩΣ 193

Ιερόδουλη
Εγγρ.
15 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.661
Like
48
:-*Καλησπέρα  και  απο εδώ θα  σας  ενημερώνουμε και για τα δύο μαγαζιά :-*
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom