Νέα

Euro Sex Trip….

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nikelo-ram-69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nikelo-ram-69

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2012
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Κάτι σαν το topic για το Thailand αλλά για Europe Balkans…

παιδιά τα φώτα σας για αρχή! Δεν έχω πάει ποτέ Βαλκάνια για διακοπές απλά επειδή ακούω διάφορα θέλω να πάω μια εκδρομή στα μέρη αυτά..
Βασικός στόχος είναι να υπάρχουν γυναίκες παντού... Ξεκάθαρο road/sex trip.. Δεν ξέρω πολλά απο τα μέρη αυτά και αν έχετε συμβουλές και ιδέες  παρακαλώ προτείνετε. Ειμαι 36 και είναι ώρα να κάνω  το ταξίδη αυτό στην γη τον σόδομα και γομορα...  :dancing:

Δεν έχω κανονίσει παρέα γιατί  όλοι παντρεμένοι..., αλλα χέστικα για αυτό..Γγυναίκες θέλω να γνωρίσω με διάφορες διαθέσεις και περιπέτειες... Hollywood abc-side movie μάλλον την έχω δει κάπως... Το προετοιμάζω για τελη Φεβρουαρίου/Μάρτιο αλλά ακόμα δεν έχω βρει όλα τα details…

Αν έχετε γνώσει και προτάσεις παρακαλώ τα φώτα και εμπειρίες σας!

Καλα να περνάτε πάντα παλικάρια με ότι επιθυμείτε!

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

on92

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.529
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Λοιπον φιλε ,εχω παει στις πιο πολλες Βαλκανικες χωρες-το road-trip θελει λιγο προσοχη και για μενα πρεπει σιγουρα να βρεις καποιον εμπειρο συνταξιδιωτη.
Νομιζω οτι η πρωην Γιουγκοσλαβια-αν+εχει τις πιο ωραιες γυναικες-δεν προσφερεται για sex-trip,
οποτε καλυτερα να πας στα ανατολικα Βαλκανια-Βουλγαρια-Ρουμανια,οπου εχει full προθυμα για  :knockinb: μουνακια.
Επειδη σε βλεπω μαχιμο + αποφασισμενο σκεψου να κινηθεις+λιγο πιο βορεια που επισης εχει πολυ ψωμι  :dancing:
Ειτε ανατολικα (Μολδαβια-νοτια Ουκρανια) ειτε δυτικα (Ουγγαρια-Σλοβακια-Τσεχια)
 

gypaetos46

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2013
Μηνύματα
127
Κριτικές
2
Like
35
Πόντοι
1
file ena ki ena kanun dyo
mavrovunio exei top ginekes to ena muni kalytero apo to allo, de nomizo na exo matathei tetia montela
einai apexta alla kyriolektika, den peftun xoris porsiko
servia exei kala munia alla ki afta diskola
ekei pou pezeis aneta einai moldavia, kala kai efkola mora
oi vulgares einai kales alla kries kai oi rumanes poli ponires kai psilogyftises
 
OP
OP
N

nikelo-ram-69

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2012
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Ευχαριστώ on92 & ilias007!

Μαυροβούνιο ακούστηκε για λίγο καλό αλλά το porse μου είναι στο garage της αντιπροσωπείας.. Όταν  τους ζήτησα ευγενέστατα τα κλειδιά μου ζήτησαν id και block επιταγών οι γυφτοι...

Βουλγαρία με το κρύο δεν θα κάνουμε καιρό για 2 νομίζω και Ρουμανία δεν μαρέσει το στιλ ταμτάκου... Δεν ξέρω ακόμα, για αυτό και θέλω τα φώτα σας και ξεκίνησα έρευνα στο tunnel.

Μολδαβία / Ουγγαρία / Σλοβακία / Τσεχία με βλέπω κάπου (αν κ νόμιζω ότι και Σερβία είναι πιο easy τα πράγματα..) .

Βασικός παράγοντας είναι οι κοπέλες να είναι διαθέσιμες και να μην αναζητούν Porsche και Ferrari.. αν είναι να κάνουμε στο εξωτερικό και άθλους τότε και στην Ελλάδα τα ίδια ψωνισμένα κορίτσια έχουμε...
 

palias4

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
675
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
μεγαλε κατσε εκει που εισαι, αρχιζει κ το τσαμπιονσ λιγκ σε λιγο. η ηλικια μας δεν ειναι για τετοιους πειραματισμους.μαζεψε κανα φραγκο κ πεταξου phili. ταυλανδη κ μλκς.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom