Νέα

Aπολογισμός μπουρδελοοικονομικού έτους 2013

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα al pacino
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 260
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.167
Κριτικές
293
Like
9.268
Πόντοι
12.525
Αφου ευχηθω σε ολα τα μελη της μπουρδελοκαταστασης Θεσσαλονικης καλη χρονια με υγεια και ο,τι επιθυμει ο καθενας ξεχωριστα,ξεκιναω πρωτος τον φτωχο μπουρδελοαπολογισμο της χρονιας που μας αφησε...

Συνολικο ποσο: 730ε          -1510ε(2012)    
17 καταθεσεις                -39   (2012)
12 κοπελες                   -29   (2012)
7 πρωτοδοκιμασμενες          -18   (2012)

Άρα το πρωτο συμπερασμα ειναι οτι ειμαι κατω απ'τα μισα σε ολους του δεικτες σε σχεση με εναν χρονο πριν.Ηταν πολυ συντηρητικη η σταση μου και αυτο νομιζω εχει να κανει με το γενικοτερο υποτονικο κλιμα που επικρατησε σε ολους τους τομεις διασκεδασης τον τελευταιο χρονο.

Περισσοτερες καταθεσεις ανα κοπελα:
3 φορες:Ειρηνη,Εμμα οπως ακριβως και περυσι δηλαδη
2φορες:Τζουλια
και ολες οι υπολοιπες απο μια φορα

Περισσοτερες καταθεσεις ανα σπιτι:
3 φορες:Νικ.Ουρανου 26,Φριξου 14
2 φορες:Προμηθεως 11
και τα υπολοιπα απο μια φορα

Καλυτερα γαμησια της χρονιας:
Ειρηνη,Εμμα,Μονικα,Νινα

Καλυτερα γαμησια με πρωτοδοκιμαζομενες:
Μονινα,Νινα

Χειροτερα γαμησια της χρονιας:
Εδω φετος υπαρχει η ιδιαιτεροτητα οτι δεν ειχα πολυ κακη εμπειρια σε βαθμο κακουργηματος.Τα λιγοτερα καλα ας πουμε οτι ηταν με Μαγια και Μαρινα

Αποκαλυψη της χρονιας:
Μονικα μιλφ πανηγυρικα!!

Γενικο συμπερασμα:
Η προσωπικη μου ερευνα εδειξε οτι ηταν πολυ πεσμενη η κινηση στα μπουρδελα.Σ'αυτο νομιζω επαιξε ρολο και η τελικη απαξιωση του Βαρδαρη απο καποιο σημειο και μετα περα απο βεβαια απο τον οικονομικο παραγοντα που εχει επηρεαεει τα παντα.Επισης ειχαμε και απωλειες σημαντικων κοριτσιων.Η αυξηση των σπιτιων στο Μυλο κατα τη γνωμη μου δεν προσεφερε κατι παραπανω με την εννοια οτι στην πλειοψηφια τους ειδαμε να δουλευουν με ανακυκλωμενα υλικα και ελαχιστες νεες αποκαλυψεις.
Δε μπορω να θυμηθω κατι παραπανω τωρα...




 
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
2.072
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
16
Συνολικο ποσο: 0ε          -0ε(2012)    
0 καταθεσεις               -0   (2012)
0 κοπελες                  -0   (2012)
0 πρωτοδοκιμασμενες        -0   (2012)

Στα ίδια με πέρυσι. Τελικά η κρίση με άφησε ανεπηρέαστο.
Άρα ο Σαμαράς τα κατάφερε. Σταθεροποιήθηκε η κατάσταση.
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.784
Κριτικές
11
Like
602
Πόντοι
376
Συνολικο ποσο: 730ε          -1510ε(2012)   
17 καταθεσεις                -39  (2012)
12 κοπελες                  -29  (2012)
7 πρωτοδοκιμασμενες          -18  (2012)

πως τα θυμάσαι όλα αυτά  :o
εγώ δεν θυμάμαι καλά καλά τι μέρα είναι σήμερα.. :grin:
 

astronautis@@@

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
9
Like
168
Πόντοι
296
ρε παιχτη!!!! πως τα θυμασαι!! οικονομικο αρχειο κρατας??!!! :think: :think: ουτε ο ΣΤΟΥΡΝΑΡΑΣ!!
 

foibos_22

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
1
εγω ξοδεψα 720€.(κραταω αρχειο με ολα μοτ εσοδα-εξοδα)εκλαψα περιπου τα μισα σε μουφες...δεν θυμαμαι καν τα ονοματα τους.
η συγκριση αυτου του ποσου με παλαιοτερες εποχες-χρονιες απεχει παρα πολυ.....
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.538
Κριτικές
178
Like
38.956
Πόντοι
21.896
εγω ξοδεψα 720€.(κραταω αρχειο με ολα μοτ εσοδα-εξοδα)εκλαψα περιπου τα μισα σε μουφες...δεν θυμαμαι καν τα ονοματα τους.
η συγκριση αυτου του ποσου με παλαιοτερες εποχες-χρονιες απεχει παρα πολυ.....
ειχα μια χροναι με μεωση των ντανω αλλα αυξηση σε εθνικοτητες
αφου περσυ πηρα κοντα στις 50 ντανες αλλα αυξησα τα μερη
ετσι πηγα σε αθηνα θεσσαλονικη κωνσταντινουπολη μαυροβουνιο σερβια γερμανια βπυλγαρια ενω προπερσυ ειχα καπου στις 60 συνευρεσεις το 2013 ειχα καπου στις 50 με περισσοτερες φυσιακ βουλγαρια και θεσσαλονικη
και φυσικα με ενα gangbang germania ena swingparty germania και ενα φκκ αρτεμισ αλλα και το απολυτο μαζι μανα και κορη πορνες απο βουλγαρια στην σταρα ζαγρα
για παρτουζα
για swing

ετσι λοιπον μπορει να πεσαμε σε αριθμους αλλα καναμε πραματα ξεχωριστα ανεβαζοντας την ποιοτητα





 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.737
Κριτικές
183
Like
3.094
Πόντοι
7.305
γυρω στα 500 ευρω...αντε,βαρια-βαρια 600...με τιποτα παραπανω... :P
σαφως κ τα λιγοτερα σε σχεση με αλλες χρονιες....παιζει να ειναι κ ρεκορ λιγοτερων καταθεσεων για μενα το 2013...

πιο πολυ η διαθεση επεσε...βεβαια συρικνωθηκαν κ τα οικονομικα,αλλα με μια προχειρη ανασκοπηση στο μυαλο μου, τα περισσοτερα φραγκα στις τανες τα φαγα το διαστημα Μαΐο εως Σεμπτεβρη....μετα 2 φορες το μηνα μονο... :S
 

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.055
Κριτικές
1
Like
185
Πόντοι
16
Αφου ευχηθω σε ολα τα μελη της μπουρδελοκαταστασης Θεσσαλονικης καλη χρονια με υγεια και ο,τι επιθυμει ο καθενας ξεχωριστα,ξεκιναω πρωτος τον φτωχο μπουρδελοαπολογισμο της χρονιας που μας αφησε...

Συνολικο ποσο: 730ε          -1510ε(2012)    
17 καταθεσεις                -39   (2012)
12 κοπελες                   -29   (2012)
7 πρωτοδοκιμασμενες          -18   (2012)

Άρα το πρωτο συμπερασμα ειναι οτι ειμαι κατω απ'τα μισα σε ολους του δεικτες σε σχεση με εναν χρονο πριν.Ηταν πολυ συντηρητικη η σταση μου και αυτο νομιζω εχει να κανει με το γενικοτερο υποτονικο κλιμα που επικρατησε σε ολους τους τομεις διασκεδασης τον τελευταιο χρονο.



Περισσοτερες καταθεσεις ανα κοπελα:
3 φορες:Ειρηνη,Εμμα οπως ακριβως και περυσι δηλαδη
2φορες:Τζουλια
και ολες οι υπολοιπες απο μια φορα

Περισσοτερες καταθεσεις ανα σπιτι:
3 φορες:Νικ.Ουρανου 26,Φριξου 14
2 φορες:Προμηθεως 11
και τα υπολοιπα απο μια φορα

Καλυτερα γαμησια της χρονιας:
Ειρηνη,Εμμα,Μονικα,Νινα

Καλυτερα γαμησια με πρωτοδοκιμαζομενες:
Μονινα,Νινα

Χειροτερα γαμησια της χρονιας:
Εδω φετος υπαρχει η ιδιαιτεροτητα οτι δεν ειχα πολυ κακη εμπειρια σε βαθμο κακουργηματος.Τα λιγοτερα καλα ας πουμε οτι ηταν με Μαγια και Μαρινα

Αποκαλυψη της χρονιας:
Μονικα μιλφ πανηγυρικα!!

Γενικο συμπερασμα:
Η προσωπικη μου ερευνα εδειξε οτι ηταν πολυ πεσμενη η κινηση στα μπουρδελα.Σ'αυτο νομιζω επαιξε ρολο και η τελικη απαξιωση του Βαρδαρη απο καποιο σημειο και μετα περα απο βεβαια απο τον οικονομικο παραγοντα που εχει επηρεαεει τα παντα.Επισης ειχαμε και απωλειες σημαντικων κοριτσιων.Η αυξηση των σπιτιων στο Μυλο κατα τη γνωμη μου δεν προσεφερε κατι παραπανω με την εννοια οτι στην πλειοψηφια τους ειδαμε να δουλευουν με ανακυκλωμενα υλικα και ελαχιστες νεες αποκαλυψεις.
Δε μπορω να θυμηθω κατι παραπανω τωρα...
Φετος η ψυχολογικη και οικονομικη καταρρακωση ειχαν τα εξης αποτελεσματα:

Νατασσα 2*30=60
Αφρουλα  1*30=30
Εμμα    1*30=30
Συνολο  120€

Le cabaret    2*40=80
Dreams        2*20=40
Blu Iguanna    2*10=20
Συνολο 140€

Γενικο συνολο 260€

Αν δεν ειχα παει,θα ειχα να πληρωσω τ ατελη κυκλοφοριας του 14 ο μαλακας...Οσα εφαγα ηταν τα τελη του αμαξιου
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
να ευχηθω και γω σε ολα τα μελη της μπουρδελοκαταστασης Θεσσαλονικης αλλα και στα εκλεκτα μελη απο θεσσαλια καλη χρονια με υγεια και ευτυχια,ακολουθω τον πατσινο στον  μπουρδελοαπολογισμο της χρονιας που μας αφησε...

Συνολικο ποσο: 2560 ευρω          
43 καταθεσεις                
38 κοπελες                  
29 πρωτοδοκιμασμενες πολλες λογω της συχνης ανανεωσης υλικου στα μαγαζια της επαρχιας απο κοπελες που περναν σαν κομητες για μια βδομαδα          

συμπερασμα σαφες συγκριτικο με το 2012 δεν εχω πιστευω ομως  οτι ειμαι και γω αρκετα κατω απο ολα σε ολους τους δεικτες σε σχεση με εναν χρονο πριν.Γενικα περιορισα την συχνοτητα των καταθεσεων μεσα στην εβδομαδα και συνηθως με καθε κοπελα κατεθετα μια φορα το πολυ δυο
Περισσοτερες καταθεσεις ανα κοπελα:
3 φορες:Αννα,Αλεξια και Τατιανα στα Τρικαλα
2φορες:Δαναη , Βεσυ, Μαρια και ισως και καποιες αλλες που δεν θυμαμαι απο επαρχια κυριως
σε αρκετες πηγα απο μια φορα και μερικες θα ηθελα μια επαναληψη αλλα δεν τις ξαναπετυχα ποτε


Καλυτερα γαμησια της χρονιας:
Δαναη-ειρηνη λογω προσωπικης χημειας,εμμανουελα,αννα,τζουλια και τατιανα στα Τρικαλα,Ντιανα  ταιλανδεζα θεσσαλονικη οπως και Νατασσα και Καρμεν

Καλυτερα γαμησια με πρωτοδοκιμαζομενες:
Τζουλια στα Τρικαλα και Εμυ Καρδιτσα

Χειροτερα γαμησια της χρονιας:
βεσυ στα Τρικαλα  

Αποκαλυψη της χρονιας:
Καρμεν λογω της μεγαλης αλλαγης

πιο vfm καταθεση της χρονιας
Ντιανα στην Θεσσαλονικη,με τριαντα ευρω σε καλο χωρο καναμε τα παντα.....και ηταν αψογη

πιο ακριβα γουστα της χρονιας με την πολυαγαπημενη Δαναη στα τζακουζια μας

το συνολικο μου ποσο ανεβαινει πολυ λογω γενικα του οτι παιρνω προγραμματακια ενιοτε,69,φουλ,σεξσσοου πρωκτικο κλπ οταν αυτα διατιθενται και επειδη ειδικα θεσσαλονικη καταθετω κυριως σε στουντιο αλλα και στην επαρχια που εχει μπουρδελα οι τιμες ειναι τσιμπημενες..... :headbang:


γενικη εντυπωση οτι ακομα αντεχουμε αλλα ειμαστε πλεον περισσοτερο εκλεκτικοι ,περισσοτερο προσεκτικοι με το χρημα,προσπαθουμε να την βολεψουμε με κανα παζαρακι προς τα κατω οταν μας παιρνει,καναν και τα μαγαζια καποια σκοντα σε προγραμματα αλλα γενικα το μπουρδελο ζει αυτο μας οδηγει.....αραιωσαν λιγο οι καταθεσεις αλλα δεν θα μεινουμε και με την πουτσα στο χερι οσο κι αν ο υπουργος οικονομικων μας και η μερκελ παλευουν για το αντιθετο
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.482
Κριτικές
1
Like
29.292
Πόντοι
8.006

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Δε μπορω να υπολογισω ακριβως αλλα κατα μεσο ορο κανω μια καταθεση ανα 2-3 μερες η στα 10 η στα 20 ευρω..
Οποτε ας θεωρησουμε 1 καταθεση ανα 2,5 μερες στα 15 ευρω..

(365/2,5)*15 = 2.200 ευρω περιπου  :cum:

Tυπε τελικα μπορει στις ελληνιδες να το παιζεις κοκκοράκι και μάγκας αλλα οι πτανες σε έχουν ξαφρίσει  :tooth:
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
16
Πόντοι
16
κανα 150ρι να χαλασα σε 2 μιλφ της συμφορας  :-

ευτυχως απο οικονομικης αποψης,
εμπλεξα το 13 με ενα γκομενακι αχορταγο στο  :knockinb:

και δε μου λειπει το πλερωμενο
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
κανα 150ρι να χαλασα σε 2 μιλφ της συμφορας  :-

ευτυχως απο οικονομικης αποψης,
εμπλεξα το 13 με ενα γκομενακι αχορταγο στο  :knockinb:

και δε μου λειπει το πλερωμενο

:rockon: :rockon:

την εβγαλες τσαμπα τυπε.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.482
Κριτικές
1
Like
29.292
Πόντοι
8.006
κανα 150ρι να χαλασα σε 2 μιλφ της συμφορας  :-

ευτυχως απο οικονομικης αποψης,
εμπλεξα το 13 με ενα γκομενακι αχορταγο στο  :knockinb:

και δε μου λειπει το πλερωμενο
Με πόσα γραμματα γραφεται η καψούρα τύπε? :2funny:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.825
Κριτικές
379
Like
5.137
Πόντοι
10.647
Συνολικο ποσο: 1210€ εναντι 1780€ περιπου για το 2012.    
34 καταθεσεις, αντι 46 για το 2012            
24 κοπελες,  αντι 38 για το 2012              
12 πρωτοδοκιμασμενες, αντι 27 για το 2013

Περισσοτερες καταθεσεις ανα κοπελα:
Καρμεν χ4, Εφη χ3, Καντυ χ2, Σοφια χ2, Ιζαμπελα 26ης 35Α χ2, Εμμανουελα χ2, Βικτωρια χ2

Απο μια φορα
Κασανδρα, Παολα, Βερονικα, Μπιανκα, Ιζαμπελα κωλετη, Ντιανα Μολδαβη, Νατασσα Ρωσιδα, Αλισια, Χριστινα πολωνεζα,
Ρενατα, Δαναη κοζανη, Γουεντυ Γιαννιτσα, Βικυ Ελληνιδα, Στεφη Ιταλιδα, Αννα, Λαρα λαφαμ, Αναστασια μιλφ.

Καλυτερα γαμησια της χρονιας:
Γινανε με Καρμεν, με Εφη, Ιζαμπελα 26ης 35Α,

Χειροτερα γαμησια της χρονιας:
Πρωτη και με διαφορα Αναστασια μιλφ, Ρενατα αχελωου, γενικα φετος δεν ειχα κακες εντυπωσεις.

Αποκαλυψη της χρονιας:
Ιζαμπελα απο 26ης οκτωβρη 35Α,

πιο vfm καταθεση της χρονιας
Με Εφη και Καρμεν θα ελεγα, τα στανταρακια παντα σε βγαζουν ασπροπρσωπο.

πιο ακριβα γουστα της χρονιας
Δεν υπηρχαν γουστα φετος, η ποιο ακριβη καταθεση εγινε στην καρμεν με 50€

Περισοτερες φορες ανα σπιτι.
Κοροβαγκου χ5, 26ης Οκτωβρη 35Α χ5, Φριξου 15 χ4, Φριξου 9 χ3, Φριξου 13 χ3, Α.Γεωργιου 16 χ2, Αχελωου χ2.

Απο μια φορα ανα σπιτι.
Α.Γεωργιου 50, Μινωταυρου, Κωλετη, Α.Γεωργιου 21, Ν.Ουρανου 1Α, Κοιλα κοζανης, Γιαννιτσα, Α.Γεωργιου 30
Α.Γεωργιου 34, Πετρου Ερημιτη.


γενικη εντυπωση
Ηταν μια σχετικα καλη χρονια, χωρις απροβλεπτα και σπαταλημα χρηματος ασκοπα σε ''αγνωστες'' κοπελες, μιας και η ενημερωση απο το σαιτ βοηθησε ωστε οσες πρωτοδοκιμαστηκαν να μην ειναι ραντεβου στα τυφλα εκτος απο ελαχιστες. Γενικα προσπαθησα για 2 καταθεσεις ανα μηνα, αλλα παρασυρθηκα 2 φορες ολο και ολο μεσα στην χρονια μια φορα τον Αυγουστο με 6 πληρωμες και μια το Δεκεμβριο με 5 πληρωμες/
Οι προβλεψεις για 2014 μου φενονται δυσοίωνες, θελω να πετυχω 1 καταθεση ανα μηνα με καμια εξαιρεση, επισης μεσα στο 2013 δεν μπορεσα να επισκεφτω την πρωτευουσα, αλλα μεσα στο 2014 θα υπαρξει σιγουρα επισκεψη στα σοκακια της Φυλης.!  :grin:
Φετος θα κοιταξω να παω σε γνωστες/στανταρακια, και να αποφυγω πρωτοδοκιμαζμενες, εκτος τρανταχτων περιπτωσεων.
Η Εικονα στα σπιτια με την μεταφορα του βαρδαρη, παραμενει στασιμη, λιγες επιλογες, μηδεν ανανεωση απο τα μαγαζια, μονο μια αλυσιδα προσπαθει αυτη των βιλλων, με ανανεωση συχνα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom