Νέα

Dalian

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα aris_2_5
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

aris_2_5

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2008
Μηνύματα
95
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα
Θα πάω με την δουλειά μου στο Νταλιάν στην Κίνα κάποια στιγμή μετά την πρωτοχρονιά.
Όπως καταλαβαίνετε όποια πληροφορία για την περιοχή εκεί γύρω θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα... :grin:
Δηλαδή αν αξίζει να ασχοληθεί κανείς με το άθλημα εκεί, και τι παίζει απο τίμες και τέτοια...

ευχαριστώ!
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.560
Κριτικές
178
Like
38.978
Πόντοι
21.896
Καλησπέρα
Θα πάω με την δουλειά μου στο Νταλιάν στην Κίνα κάποια στιγμή μετά την πρωτοχρονιά.
Όπως καταλαβαίνετε όποια πληροφορία για την περιοχή εκεί γύρω θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα... :grin:
Δηλαδή αν αξίζει να ασχοληθεί κανείς με το άθλημα εκεί, και τι παίζει απο τίμες και τέτοια...

ευχαριστώ!
χωρις να θελω να σε απογοητευσω νομιζω κανεις δεν ξερει αυτη την πολη και ας ειναι τεραστια :grin:
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.357
Κριτικές
165
Like
24.929
Πόντοι
34.168
Καλησπέρα
Θα πάω με την δουλειά μου στο Νταλιάν στην Κίνα κάποια στιγμή μετά την πρωτοχρονιά.
Όπως καταλαβαίνετε όποια πληροφορία για την περιοχή εκεί γύρω θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα... :grin:
Δηλαδή αν αξίζει να ασχοληθεί κανείς με το άθλημα εκεί, και τι παίζει απο τίμες και τέτοια...

ευχαριστώ!
.
Μονο αυτοι παιζουν μπαλλα εκει τυπε...
 

alfreewind

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2012
Μηνύματα
1.230
Κριτικές
32
Like
214
Πόντοι
246
Αυριο θα συναντησω κατι Κινεζους που κανουμε κατι δουλειες.Αν ξερουν να μου πουν θα σου γραψω.Ο ενας απο αυτους ειναι ομως σαβουρογαμικουλας και μπορει να σε στειλει σε μπαζα.... :grouphug: ιδωμεν....
 
OP
OP
aris_2_5

aris_2_5

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2008
Μηνύματα
95
Like
0
Πόντοι
0
Αυτό φοβάμαι και εγώ ''sex volcano'' αλλα είπα να δοκιμάσω... :)
alfreewind σε ευχαριστώ...εντάξει αν με στείλει σε μπαζα κάπου εκεί κοντά μπορεί να έχει και τις καλές..
τί ειναι οι κινέζοι, 5 άνθρωποι όλοι και όλοι..
 

chrisa60

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2013
Μηνύματα
58
Κριτικές
3
Like
69
Πόντοι
0
ΛΟΓΩ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΤΑΞΙΔΕΥΩ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ!Η ΔΑΛΙΑΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΠΟΛΗ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΑΠΟ ΟΛΑ  :dancing:!!!!
 
Εγγρ.
15 Δεκ 2013
Μηνύματα
350
Like
14
Πόντοι
1
καταρχην αν πας τετοια εποχη παρε πολλα χοντρα ρουχα γιατι κανει πολυ κρυο εκει. ειναι αρκετα μεγαλο το dalian οποτε μπορεις να ψαχτεις αρκετα.απο γυναικες μην περιμενεις τιποτα σπουδαιο για απλες μετριες κινεζες μιλαμε,αλλα παιζουν και πολλες μογγολεζες εκει και νομιζω εχει και 1-2 ρωσιδαδικα.αν βρεις καποιον ταριφα που να ξερει να μιλαει αγγλικα πες του και θα σε παει σε τετοια μερη
 
OP
OP
aris_2_5

aris_2_5

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2008
Μηνύματα
95
Like
0
Πόντοι
0
απο τιμες φανταζομαι δεν είναι και απαγορευτικά ε?
ξέρει κανείς ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom