Νέα

συντομες ερωτησεις για την μπουρδελοκατασταση στην πολη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα fuckingsluts
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 15
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

fuckingsluts

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2013
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα,θα θελα να ξερω αν οι πουτανες της πολης ειναι καθαρες και νομιμες,ειναι φακελωμένες και γινονται ελεγχοι συχνά για το αν ειναι υγιείς ή οχι?Επίσης θα θελα να ξερω στο περιπου τις τιμες,α και αν υπαρχει εγγυηση ικανοποιησης,δλδ αν δεν ειναι ευχαριστη η εμπειρια μπορω να παρω τα λεφτά μου πίσω?ευχαριστω προκαταβολικα μπουρδελιάρηδες. :grin:
 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.815
Κριτικές
1
Like
153
Πόντοι
166
[quote author=dionysos poseidwnas  link=topic=190520.msg5119220#msg5119220 date=1388080669]
Καλησπερα,θα θελα να ξερω αν οι πουτανες της πολης ειναι καθαρες και νομιμες,ειναι φακελωμένες και γινονται ελεγχοι συχνά για το αν ειναι υγιείς ή οχι?Επίσης θα θελα να ξερω στο περιπου τις τιμες,α και αν υπαρχει εγγυηση ικανοποιησης,δλδ αν δεν ειναι ευχαριστη η εμπειρια μπορω να παρω τα λεφτά μου πίσω?ευχαριστω προκαταβολικα μπουρδελιάρηδες. :grin:
[/quote]  :2funny: :2funny: :2funny: καλο...
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
85
Πόντοι
2.357
Αν τιs πηδηξειs και δεν σου κοψουν αποδειξη....φευγειs χωριs να πληρωσειs  :grin:
Λεφτα πισω παιρνειs αν δεν πηδηξειs το προιον  :grin:
Για καθαριοτητα  ζητα το βιβλιαριο
 
OP
OP
F

fuckingsluts

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2013
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Αν τιs πηδηξειs και δεν σου κοψουν αποδειξη....φευγειs χωριs να πληρωσειs  :grin:
Λεφτα πισω παιρνειs αν δεν πηδηξειs το προιον  :grin:
Για καθαριοτητα  ζητα το βιβλιαριο

χαχα ορέος,περα απο την πλακα όμως,με χαλάει η καθόλου εγγύηση γιατι last time με απογοήτευσε η υπηρεσια της κοπέλας  :'(,τζάμπα 50 ευρω χάλασα αλλα αν ειναι φτηνά στην σαλόνικα μπορει και να αξιζει το ρίσκο,για πες φίλε απο τιμές τι παίζει  :huh:
 

Επισκέπτης
[quote author=dionysos poseidwnas  link=topic=190520.msg5119928#msg5119928 date=1388092270]
χαχα ορέος,περα απο την πλακα όμως,με χαλάει η καθόλου εγγύηση γιατι last time με απογοήτευσε η υπηρεσια της κοπέλας  :'(,τζάμπα 50 ευρω χάλασα αλλα αν ειναι φτηνά στην σαλόνικα μπορει και να αξιζει το ρίσκο,για πες φίλε απο τιμές τι παίζει  :huh:
[/quote]

εχει ενα ψωλαρα αραπη στον βαρδάρη αν θες σε γαμαει με 40 ευρω και σε τσακιζει και στο ξυλο :fuck2:
 
OP
OP
F

fuckingsluts

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2013
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
[quote author=MARKALAS6        link=topic=190520.msg5119937#msg5119937 date=1388092456]
εχει ενα ψωλαρα αραπη στον βαρδάρη αν θες σε γαμαει με 40 ευρω και σε τσακιζει και στο ξυλο :fuck2:
[/quote]

εκανες εγγραφή για τρολλάρισμα?
 
Εγγρ.
17 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.434
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
Αν τιs πηδηξειs και δεν σου κοψουν αποδειξη....φευγειs χωριs να πληρωσειs  :grin:
Λεφτα πισω παιρνειs αν δεν πηδηξειs το προιον  :grin:
Για καθαριοτητα  ζητα το βιβλιαριο

έχει βγει νόμος μαν  ;)

URL]]
 

Επισκέπτης
[quote author=dionysos poseidwnas  link=topic=190520.msg5119220#msg5119220 date=1388080669]
Καλησπερα,θα θελα να ξερω αν οι πουτανες της πολης ειναι καθαρες και νομιμες,ειναι φακελωμένες και γινονται ελεγχοι συχνά για το αν ειναι υγιείς ή οχι?Επίσης θα θελα να ξερω στο περιπου τις τιμες,α και αν υπαρχει εγγυηση ικανοποιησης,δλδ αν δεν ειναι ευχαριστη η εμπειρια μπορω να παρω τα λεφτά μου πίσω?ευχαριστω προκαταβολικα μπουρδελιάρηδες. :grin:
[/quote]
τυπε εχεις καμια σχεση με τους παρακατω: αστυνομια,κεελπνο,αλλοδαπων  :grin:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
[quote author=dionysos poseidwnas  link=topic=190520.msg5119220#msg5119220 date=1388080669]
Καλησπερα,θα θελα να ξερω αν οι πουτανες της πολης ειναι καθαρες και νομιμες,ειναι φακελωμένες και γινονται ελεγχοι συχνά για το αν ειναι υγιείς ή οχι?Επίσης θα θελα να ξερω στο περιπου τις τιμες,α και αν υπαρχει εγγυηση ικανοποιησης,δλδ αν δεν ειναι ευχαριστη η εμπειρια μπορω να παρω τα λεφτά μου πίσω?ευχαριστω προκαταβολικα μπουρδελιάρηδες. :grin:
[/quote]φυσικα  φιλε......αλιμονο


εξαλλου κι εγω αμα παραγγελνω μπριζολα στην ταβερνα και την φαω μετα λεω πως δεν ηταν καλη και φευγω χωρις να πληρωσω
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.825
Κριτικές
379
Like
5.137
Πόντοι
10.647
Θεικο.!!! Ακου εκει εγγυηση.!!  :2funny:

φυσικα  φιλε......αλιμονο


εξαλλου κι εγω αμα παραγγελνω μπριζολα στην ταβερνα και την φαω μετα λεω πως δεν ηταν καλη και φευγω χωρις να πληρωσω

:rockon: 
 

xose mparozo2

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2013
Μηνύματα
17
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
[quote author=dionysos poseidwnas  link=topic=190520.msg5119220#msg5119220 date=1388080669]
Καλησπερα,θα θελα να ξερω αν οι πουτανες της πολης ειναι καθαρες και νομιμες,ειναι φακελωμένες και γινονται ελεγχοι συχνά για το αν ειναι υγιείς ή οχι?Επίσης θα θελα να ξερω στο περιπου τις τιμες,α και αν υπαρχει εγγυηση ικανοποιησης,δλδ αν δεν ειναι ευχαριστη η εμπειρια μπορω να παρω τα λεφτά μου πίσω?ευχαριστω προκαταβολικα μπουρδελιάρηδες. :grin:
[/quote]
στην Ελλαδα ζεις φιλε μου.τι απο τα παραπανω περιμενεις να ισχυει??????
τωρα περα απο την πλακα θα απαντησω στο παληκαρι σοβαρα.
-καθαρες: αυτο δε μπορεις να το διαπιστωσεις παρα μονο αν εχεςι ηδη πληρωσει και εχεις μπει μεσα στο δωματιο με την πουτανα.οποτε και να διαπιστωσεις οτι βρωμαει εχεις ηδη χασει το μεροκαματο σου.
-νομιμες:ζητα τα νομιμα παραστατικα τους.εχει νομιμες εχει και ''μαυρες''
-υγιεις:ζητα το βιβλιαριο το οποιο πρεπει να ειναι ενημερωμενο.
-εγγυηση ικανοποιησης:απαντηθηκε στο 1ο ερωτημα.απο την στιγμη που ακουμπησεις τον οβολο σου δεν περνεις τιποτα μετα πισω..
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
φυσικα  φιλε......αλιμονο


εξαλλου κι εγω αμα παραγγελνω μπριζολα στην ταβερνα και την φαω μετα λεω πως δεν ηταν καλη και φευγω χωρις να πληρωσω
Απο το καρβουνιαρικο να φας φιλε,γαμαει  :rockon:
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
25
Like
2.698
Πόντοι
3.246
στην Ελλαδα ζεις φιλε μου.τι απο τα παραπανω περιμενεις να ισχυει??????
τωρα περα απο την πλακα θα απαντησω στο παληκαρι σοβαρα.
-καθαρες: αυτο δε μπορεις να το διαπιστωσεις παρα μονο αν εχεςι ηδη πληρωσει και εχεις μπει μεσα στο δωματιο με την πουτανα.οποτε και να διαπιστωσεις οτι βρωμαει εχεις ηδη χασει το μεροκαματο σου.
-νομιμες:ζητα τα νομιμα παραστατικα τους.εχει νομιμες εχει και ''μαυρες''
-υγιεις:ζητα το βιβλιαριο το οποιο πρεπει να ειναι ενημερωμενο.
-εγγυηση ικανοποιησης:απαντηθηκε στο 1ο ερωτημα.απο την στιγμη που ακουμπησεις τον οβολο σου δεν περνεις τιποτα μετα πισω..
φιλε μου ξεκινισα τις συστηματικες μπουρδελοτσαρκες το 1993....δεν μου ετυχε ποτε να βρεθω σε φαση ο πελατης να ζητα βιβλιαρια υγειας για να μπει μεσα...απο οσους ξερω που πηγαινουν στα σπιτια κανεις δεν ζηταει.....
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
22
Πόντοι
16
υπαρχει αναλογω σημα σε ρδελακια ,αναζητησετο σε τοιχους σε σαλονια αναμονης ,καθως και σε κωλομερια πορνης κορασιδας :rockon:
 

Συνημμένα

  • εγγυηση.jpg
    εγγυηση.jpg
    20,1 KB · Εμφανίσεις: 50

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom