Νέα

Κλείνει το ένα τρίτο των πορνείων στο Άμστερνταμ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
www.bourdela.com/content/view/925/1/lang,el/]Το thread αυτό αναφέρεται στο άρθρο[/url]

το ακουσα προχθες στις ειδησεις και συμπτωματικα συζητωντας το με ενα φιλο μου, μου ειπε για αρθρο που διαβασε κι αυτος προ ημερων, το οποιο μιλουσε, εκτος των αλλων, για το ρευμα που υπαρχει στην ολλανδια για την επανα-ποινικοποιηση των μαλακων ναρκωτικων, γεγονος που ισως να μην ειναι πολυ μακρια χρονικα..
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
www.bourdela.com/content/view/925/1/lang,el/]Το thread αυτό αναφέρεται στο άρθρο[/url]

το ακουσα προχθες στις ειδησεις και συμπτωματικα συζητωντας το με ενα φιλο μου, μου ειπε για αρθρο που διαβασε κι αυτος προ ημερων, το οποιο μιλουσε, εκτος των αλλων, για το ρευμα που υπαρχει στην ολλανδια για την επανα-ποινικοποιηση των μαλακων ναρκωτικων, γεγονος που ισως να μην ειναι πολυ μακρια χρονικα..

ουφφφφφ.....και εγω πατερα αμβροσιε που νομισα οτι εκλεισε το ενα τριτο του μεταξουργειου και πηγα να παθω αναγουλα τα αυγα που εφαγα πριν λιγο!
 
OP
OP
giorgospapa

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
περιεργα μας τα λες τεκνον μου τελευταιως..
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
περιεργα μας τα λες τεκνον μου τελευταιως..

γιατι καλε...δεν ειδες την κριτικη μου στα ρδελα της ιασωνος 20α,της λεωνιδου 6,της καλλεργη 33,της κολωνου 30α+30β,της κεραμεικου 15α+15β,του λιντο παλ......επ.. :grin:
:grin: :grin: :grin:
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
Large part of Red Light District Amsterdam almost sold

published: Wednesday, September 05 2007, 10:40PM

Charles Geerts, the biggest owner of the famous prostitution windows in Amsterdam, is about to sell all his properties in the Red Light District.

This is reported by AT5, the local Amsterdam news station. Charles Geerts owns about 20 buildings in the Red Light District, with in total about 60 'windows'.

The buildings will be sold to housing corporation 'Het Oosten'. Although it is unknown what the new destination of the properties will be, most likely this will not be prostitution but residences. Housing corporations in the Netherlands were set up in the early 1900's, in order to produce social housing, for the 'masses'. Nowadays, they still have a social function, but also produce housing in the so-called 'free sector'.

The City of Amsterdam wants to reduce the number prostitution businesses, because it fears crime and money laundering. A new law, introduced in 2003, enables cities to withdraw licenses from entrepreneurs on the grounds of suspicion of money laundering, or 'risk of criminal funding'. Although Charles Geerts has never been convicted of anything of the kind, he has apparently chosen to leave the business altogether.

With the sale, about 20% of the entire Red Light District, known to be one of the most popular tourist attraction, will disappear.

Other owners of prostitution houses are still under investigation.

Source:
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
αντι να τα κλεισουν γιατι δεν τα φερνουν εδω?
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.565
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.074
Πόντοι
14.565

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.477
Κριτικές
13
Like
199
Πόντοι
6.055
www.bourdela.com/content/view/983/1/lang,el/]Το thread αυτό αναφέρεται στο άρθρο[/url]

ε οχι ρε πουστη μου αμα εγιναν κ οι ολλανδοι συντηρητικοι την κατσαμε την βαρκα :headbang:

τετοια κανουν κ δινουν ιδεες στον ψωμιαδη κ το συναφι του :jerking:


καλα τοσο σημαντικο 8εμα κ δε βγηκε κανεις να πει κατι? :tickedoff:

 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.743
Πόντοι
5.035
Αν μας κλείσουν έστω κι ένα μπουρδέλο θα γίνει της πουτάνας!!! :headbang: :tickedoff: :headbang: :tickedoff: :headbang: :tickedoff:
 

mathasnikos

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Σιγά την απώλεια σε μια πόλη κυριολεκτικά μπουρδέλο. :boobies:
 

trombas

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2007
Μηνύματα
39
Like
0
Πόντοι
0
ε ποσες απωλεις μπορει να αντεξει αυτη η δυσμοιρη πολη?
Δεν φτανει που θα παψουν οι τεκεδες να εφοδιαζονται με "πραμα" απο το Ρεθυμνο... ηρθε και αλλο κακο!
 

Επισκέπτης
ε ποσες απωλεις μπορει να αντεξει αυτη η δυσμοιρη πολη?
Δεν φτανει που θα παψουν οι τεκεδες να εφοδιαζονται με "πραμα" απο το Ρεθυμνο... ηρθε και αλλο κακο!

Η ζημια στο Ρεθυμνο ειχε ευρωπαικο αντικτυπο!Ας ελπισουμε μετα απο μερικους μηνες να αφησουν οι μπατσοι ησυχο το χωριο και να ξαναερθει στα πανω του με νεα παραγωγη!
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
114
Πόντοι
16
Η ζημια στο Ρεθυμνο ειχε ευρωπαικο αντικτυπο!Ας ελπισουμε μετα απο μερικους μηνες να αφησουν οι μπατσοι ησυχο το χωριο και να ξαναερθει στα πανω του με νεα παραγωγη!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom