Νέα

Γυμνασμενες Κορασιδες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα accuras
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

accuras

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2011
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
καλησπέρα και καλές γιορτές, είμαι νεουδι στο άθλημα και γενικά λόγο του ότι είμαι αρκετά εμφανίσιμο παιδί και μικρός σε ηλικία σχετικά (24) δεν έχω πάει πολλές φορες με ιερόδουλη, τελευταία έχω αρχίσει να τα βλέπω αλλιώς τα πράγματα και επειδή δεν είμαι σε φάση να έχω καμια πάνω από το κεφάλι μου αυτό το καιρό άρχισα να το ψάχνω λίγο περισσότερο το θέμα....γενικά επειδή και εγώ ο ίδιος ασχολούμαι πολύ με τη αθλητισμό μου αρέσουν πολλοί οι κοπέλες που είναι και αυτές γυμνασμένες, πρόσφατα σε μια τσάρκα συνάντησα ένα αστέρι μελαχρινό με κοιλιακούς άλλο πράγμα!αν θυμάμαι καλά ήταν στην σαπφώς πάνω. ξέρει κανένας αν δουλεύει ακόμα εκεί και πως λέγεται? και επίσης αν έχετε καμια καλή πρόταση για άλλη κοπέλα με παρόμοια εμφάνιση (κοιλιακούς κτλ) ρίξτε την και αυτή!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
καλησπέρα και καλές γιορτές, είμαι νεουδι στο άθλημα και γενικά λόγο του ότι είμαι αρκετά εμφανίσιμο παιδί και μικρός σε ηλικία σχετικά (24) δεν έχω πάει πολλές φορες με ιερόδουλη, τελευταία έχω αρχίσει να τα βλέπω αλλιώς τα πράγματα και επειδή δεν είμαι σε φάση να έχω καμια πάνω από το κεφάλι μου αυτό το καιρό άρχισα να το ψάχνω λίγο περισσότερο το θέμα....γενικά επειδή και εγώ ο ίδιος ασχολούμαι πολύ με τη αθλητισμό μου αρέσουν πολλοί οι κοπέλες που είναι και αυτές γυμνασμένες, πρόσφατα σε μια τσάρκα συνάντησα ένα αστέρι μελαχρινό με κοιλιακούς άλλο πράγμα!αν θυμάμαι καλά ήταν στην σαπφώς πάνω. ξέρει κανένας αν δουλεύει ακόμα εκεί και πως λέγεται? και επίσης αν έχετε καμια καλή πρόταση για άλλη κοπέλα με παρόμοια εμφάνιση (κοιλιακούς κτλ) ρίξτε την και αυτή!
νομιζω και η λαρα-πρωην μαντυ στις βιλες θα σε ικανοποιησει

 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.821
Κριτικές
379
Like
5.075
Πόντοι
10.647
Και η νατασσα φενετε γυμνασμενη, αν οχι πεινασμενη.... :grin:
 

GetYouBarbara

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.043
Κριτικές
88
Like
10.232
Πόντοι
17.815
και η Σαρα ειναι γυμνασμενο μωρο, μου ειπε οτι παει γυμναστηριο εχει και φωτογραφιες της στο αλλο θρεντ και στο γνωστο σιτε. επισης επειδη και εμενα μου αρεσουν οι γυμνασμενες, το πιο ωραιο γυμνασμενο και σφιχτο κωλαρακι το κατεχει η Αφρο με διαφορα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom