Νέα

Mασάζ στη Λάρισα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PARTIZAN
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 84
  • Εμφανίσεις 36K
  • Ετικέτες
    λάρισα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

PARTIZAN

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
402
Like
299
Πόντοι
21
Καλησπερα σε ολους
Το παρακατω συμβαν ελαβε χορα στη ΛΑΡΙΣΑ  και επειδη στην επαρχια ειμαστε αγωνη γραμμη το καταθετω
μηπως καποιος παλιος  μπορει να ριξει λιγο φωσ στο τουνελ.
Ξεκινησε ωσ συνηθως απο αγγελια στην εφημεριδα (ΣΠΑΝΙΟΤΑΤΟ φενομενο στα μερη μας) και αφου εφτασα στο χωρο
η αρχη επιφυλακτικα οπωσ παντα -ΜΗ ΜΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΤΕΤΟΙΑ- φτασαμε αισιος στο φραπε
και καταληξαμε στο καλυμενο καλαμακι για χαπυ εντ .
Και ενω ολα πηγαν καλα και εγω αρχησα να καταστρωνω  σχεδιο για το επωμενο ραντεβου καλω  την επωμενη και μου αρχιζει τα κινεζικα (ΜΗΝ ΞΑΝΑΡΘΕΙΣ---ΔΕ ΘΕΛΩ ΤΕΤΟΙΟΥΣ ΠΕΛΑΤΕΣ----ΜΕ ΠΡΟΣΒΑΛΕΣ---ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΗΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΑΝ ΞΑΝΑΡΘΕΙΣ )και τετοια κουφαθηκα εντελως νομισα πωσ τρομαξε και με περασε για στρουμφ αλλα σκεφτηκα πωσ αφου ολοκληροθηκε το διαδικαστικο με την αποζημιωση και ειδε πωσ δεν πηγε κατι στραβα ..δεν κολλαει σαν σκεψη .....
Αν εχει βγαλει καποιος ακρη η τουχει ξανατυχει κατι παρομιο θα εκτημουσα μια τοποθετηση του στο ροομ
με ΑΓΩΝΙΤΙΚΟΥΣ χαιρετισμους απο τον αναμμενο καμπο
 

rot4

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
φίλε partizan θα ηθελα τηλ. και διευθηνση μιας και είμαι από επαρχια και περιφερομενος θα ηθελα να επισκευθω το εν λογω μαγαζί.
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.394
Like
286
Πόντοι
36
Και ενω ολα πηγαν καλα και εγω αρχησα να καταστρωνω  σχεδιο για το επωμενο ραντεβου καλω  την επωμενη και μου αρχιζει τα κινεζικα (ΜΗΝ ΞΑΝΑΡΘΕΙΣ---ΔΕ ΘΕΛΩ ΤΕΤΟΙΟΥΣ ΠΕΛΑΤΕΣ----ΜΕ ΠΡΟΣΒΑΛΕΣ---ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΗΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΑΝ ΞΑΝΑΡΘΕΙΣ )και τετοια κουφαθηκα εντελως νομισα πωσ τρομαξε και με περασε για στρουμφ αλλα σκεφτηκα πωσ αφου ολοκληροθηκε το διαδικαστικο με την αποζημιωση και ειδε πωσ δεν πηγε κατι στραβα ..δεν κολλαει σαν σκεψη .....
Αν εχει βγαλει καποιος ακρη η τουχει ξανατυχει κατι παρομιο θα εκτημουσα μια τοποθετηση του στο ροομ
με ΑΓΩΝΙΤΙΚΟΥΣ χαιρετισμους απο τον αναμμενο καμπο

Αν έχεις στείλε μου με PM δ/νση και τηλνο
 

panther26

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2007
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
Για και χαρα σε ολους. Μηπως γνωριζει κανεισ για κανενα μασαζ στη Λαρισα?

edit_antisthenis: το thread συγχωνεύτηκε.
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
τελικά σκατά επιχειρηματικό πνεύμα έχουν οι μασατζούδες που διαβάζουν και τα γραφόμενα εδώ. η επαρχία διψά για μασάζ! Δεν αφουγκράζονται τις φωνές απόγνωσης ανά την Ελλάδα? Ας πάρει μια τα μπαζάκια της, με φορτωτική γαι επαρχία και να θησαυρίσει. Εμείς πρέπει να τους τα λέμε? :headbang:
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Ηθελα ναξερα,δεν έχετε βαρεθεί να διαβάζετε φανταστικές ιστορίς απο κλώνους,με 1-2 ποσταρίσματα,που το μόνο που προσπαθουν ειναι να προμοτάρουν κάποιο μαγαζι?

Ερασιτέχνες νταβατζήδες γεμίσαμε εδω μεσα....Οσο για τα Ελληνικά και την ορθογραφία,.....ΕΛΕΟΣ!!!!!!
 

ΔΗΜΗΤΡΗΣ2009

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2009
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
φίλε partizan θα ηθελα τηλ. και διευθηνση μιας και είμαι από επαρχια και περιφερομενος θα ηθελα να επισκευθω το εν λογω μαγαζί.
[/φιλοι οτι εχη θεσσαλια με ενδιαφερη εχουμε τρελαθη στην αγαμια  τρεχουμε θεσσαλονικη
 

Htimos

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2006
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
Sorry ρε παίδες αλλά ολόκληρο Villa Erotica στην Λάρισα κι εσείς ψάχνεται μασατζίδικα???
 
OP
OP
PARTIZAN

PARTIZAN

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
402
Like
299
Πόντοι
21
olx.gr  Επιλογή Λάρισα  ;)  και να γράφουμε και καμιά κριτική
 

stergios 555

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2011
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Οτι η αγγελια ειναι απο 1.8.2010 μηπως το παρατηρησε κανεις;  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
PARTIZAN

PARTIZAN

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
402
Like
299
Πόντοι
21
ρε πως περναει ετσι γρηγορα ο καιρος σα νερακιιιι κυλουν οι μηνες  :cheesy:
 

stergios 555

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2011
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Αυτο μαλιστα, δοκιμασε κανεις; για δωστε πληροφοριες;
 
OP
OP
PARTIZAN

PARTIZAN

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
402
Like
299
Πόντοι
21
Aναπαντητες κλησεις παντουυυυυυυυυ   ιιιιιιιχααααααααα  για Σαλονικα ειμεθα παλι  ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom