Νέα

Μπουρδέλα στήν Κρήτη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα JOHNNYDMAX
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

JOHNNYDMAX

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.134
Like
26
Πόντοι
16
Παιδες του site Καλημέρα !
Είμαι σχετικα καινούργιος στην παρέα, είμαι από Κρητη (Ρέθυμνο), και αναρωτιέμαι αν ξέρει κανείς τι μπουρδέλλα παίζουν στο νησί.
Στο Ρέθυμνο πάντως είναι μικρή και κλειστή η κοινωνία και αν είσαι παντρεμένος είναι δύσκολα τα πράγματα. ʼσε που αν δεν κάνω λάθος, δεν πρέπει καν να υπάρχει μπουρδέλλο, μόνο στρηπτιζάδικα στα οποία με το σχετικό αντίτιμο μπορείς να πηδήξεις, αλλα συνήθως γυναίκες απο Ανατολικό μπλόκ και μάλιστα Β΄διαλογής...
Ξέρει κανείς τιποτα καλύτερο ;

edit_sonyp900: Το θέμα μεταφέρθηκε στους οίκους ανοχής/επαρχία/Κρήτη
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
φιλε johnnydmax
εχω ερθει στο ρεθυμνο δυο φορες και μιλωντας με τους ντοπιους εκανα και εγω αυτη την ερωτηση,
ξερεις τι απαντηση πηρα?
ρε φιλε μου λενε η κρητη ειναι ενα απεραντο μπουρδελο με την καλη εννοια με τοσες γερμανιδες ιταλιδες και γενικα τουριστριες γαμας οποτε θες!!!!!!!!
 
OP
OP
J

JOHNNYDMAX

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.134
Like
26
Πόντοι
16
Σορρυ για τα κεφαλαια, το αποθήκευσα πιο κάτω με μικρά ....
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Καλα λες, αλλα εδω λογω του κλειστου κύκλου, πως να γνωρίσεις και στη συνέχεια να κυκλοφορήσεις τουρίστρια και να μην σε δουν....για να την κουτουπώσεις στη συνέχεια.! Μόνο αν τύχει καμιά πολύ μυστήρια φάση, να σου κάτσει έτσι στην ψύχρα, με το που θα την γνωρίσεις να πάατε κάπου να γίνει σκηνικο (δύσκολο..)
Ξέρω τι σου λέω γιατι η καταγωγή είναι από Αθήνα και κει ήταν πολύ πιο εύκολα τα πραγματα, ξεχαρμάνιαζα άνετα και κινδυνος μηδέν !
 

blackpele

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Φιλε και εγω Ρεθυμνο μενω και εχω βαρεθει να δινω τις ογδονταρες στο Venus. Η μονη καλη προταση ειναι Χανια, συνηθως στις 10 περιπου πουτανες που εχει η μια ειναι μουναρα.
 

is0vitis

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
697
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
:kissass:  στα χανια εχει καμια 15αρια σπιτακια σε μια παροδο της οδου μινωος στο κεντρο των χανιων στην περιοχη σπλαντζια
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
:kissass:  στα χανια εχει καμια 15αρια σπιτακια σε μια παροδο της οδου μινωος στο κεντρο των χανιων στην περιοχη σπλαντζια
Giα γινε ρε φιλε ποιο συγκεκριμένος με το θέμα αυτο που ειναι?
 

likosk

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2008
Μηνύματα
47
Like
0
Πόντοι
0
Τα ψάχνεις ακόμα;;;Αν ναι,θα ρωτήσεις να σου πουν(αν δεν ξέρεις που αμφιβάλω!!)που είναι το Κουμ Καπι!Αφού το βρεις θα ξεκινήσεις για λιμάνι και αφού περάσεις (αμέσως μετά από τις καφετέριες του Κουμ Καπι) την Ανατολική Τάφρο θα είναι οι δύο πρώτοι πάροδοι του πρώτου δρόμου που θα βρεις από αριστερά (Μίνωος)!
 

ks1995

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2011
Μηνύματα
264
Like
0
Πόντοι
1
παιδεσ υπαρχουν ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΚΑΘΑΡΑ μπουρδελα στην κρητη γιατι αποσο ξερω δεν πρεπει να υπαρχουν :headbang: :headbang: :headbang:
 

midi

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
149
Κριτικές
7
Like
130
Πόντοι
1
τελικα στο ρεθυμνο δεν εχουμε τιποτα...??????????
 

midi

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
149
Κριτικές
7
Like
130
Πόντοι
1
το venus που ειναι....??????


 

midi

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
149
Κριτικές
7
Like
130
Πόντοι
1
ναι στο ρεθυμνο ...αλλα που στο ρεθυμνο...???? δωστε μου τα φωτα σας..... :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

midi

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
149
Κριτικές
7
Like
130
Πόντοι
1
ευχαριστωωωωωωωωωωωω.......  :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.899
Κριτικές
95
Like
1.251
Πόντοι
7.195
Nαι αλλα δεν θυμάμε ονομα..!Αισχος ηταν 30 η 35 ήταν η τιμή σε ΟΛΑ και ολες ξεπετες....!
Χανια εισαι? Αν ναι, εχω να σου προτεινω μια καλή!

Αλλα γενικα οι γκομενες ειναι για τον πουτσο και σπανια εμφανιζονται εξαιρεσεις.
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.187
Κριτικές
55
Like
355
Πόντοι
1.016
Πες το κ σε εμάς φίλε...Σε 20 μέρες κατεβαίνω...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom