Νέα

Αγορά κινητού απο Skroutzoμάγαζα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pirokavlos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 104
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
Καλησπέρα μάγκες,

ενδιαφέρομαι να κάνω ένα δώρο στον εαυτό μ για τα χριστούγεννα ένα κινητό smartphone. Λόγω χαμηλότερης τιμής επέλεξα να αγοράσω απο ένα μαγαζί απ το skroutz, αντί για γνωστό μεγάλο πολυκατάστημα όπως π.χ. πλάισιο κωτσόβολος κ.λ.π. Το μαγαζί που επέλεξα είναι το kaizer. Έχετε καμιά εμπειρία απο το συγκεκριμένο μαγαζί ή συγκεκριμένα μαγαζιά;
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Καλησπέρα μάγκες,

ενδιαφέρομαι να κάνω ένα δώρο στον εαυτό μ για τα χριστούγεννα ένα κινητό smartphone. Λόγω χαμηλότερης τιμής επέλεξα να αγοράσω απο ένα μαγαζί απ το skroutz, αντί για γνωστό μεγάλο πολυκατάστημα όπως π.χ. πλάισιο κωτσόβολος κ.λ.π. Το μαγαζί που επέλεξα είναι το kaizer. Έχετε καμιά εμπειρία απο το συγκεκριμένο μαγαζί ή συγκεκριμένα μαγαζιά;
Φιλε ολα τα ιδια ειναι..!Να αγοραζεις παντα με αντικαταβολη η εαν ειναι τοσο καλη τιμη να πας απο το καταστημα να το παραλαβεις ο ιδιος
 
OP
OP
pirokavlos

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
και το birdphone απ οτι είδα είναι καλό. Απ 'οτι διάβασα βέβαια τα συγκεκριμένα κινητά είναι εκωτερικού αλλά απο Ευρωπαικές χώρες οπότε και καλύπτονται απο την εγγύηση κανονικά
 

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
Πρόκειται για μαγαζί που πουλάει "μεταχειρισμένα" κυρίως.
 

TurboThor

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
22
Like
322
Πόντοι
1.520
Καλησπέρα μάγκες,

ενδιαφέρομαι να κάνω ένα δώρο στον εαυτό μ για τα χριστούγεννα ένα κινητό smartphone. Λόγω χαμηλότερης τιμής επέλεξα να αγοράσω απο ένα μαγαζί απ το skroutz, αντί για γνωστό μεγάλο πολυκατάστημα όπως π.χ. πλάισιο κωτσόβολος κ.λ.π. Το μαγαζί που επέλεξα είναι το kaizer. Έχετε καμιά εμπειρία απο το συγκεκριμένο μαγαζί ή συγκεκριμένα μαγαζιά;

Kaizer στην 3ης Σεπτεμβρίου?  :think:
 
Εγγρ.
30 Οκτ 2008
Μηνύματα
1.726
Like
151
Πόντοι
16
Καλησπέρα μάγκες,

Το μαγαζί που επέλεξα είναι το kaizer. Έχετε καμιά εμπειρία απο το συγκεκριμένο μαγαζί ή συγκεκριμένα μαγαζιά;

Μακριά από το συγκεκριμένο μαγαζί....
 
Εγγρ.
30 Οκτ 2008
Μηνύματα
1.726
Like
151
Πόντοι
16
και το birdphone απ οτι είδα είναι καλό. Απ 'οτι διάβασα βέβαια τα συγκεκριμένα κινητά είναι εκωτερικού αλλά απο Ευρωπαικές χώρες οπότε και καλύπτονται απο την εγγύηση κανονικά

Εδώ είσαι παρτο με κλειστά ματια από αυτό το μαγαζι
 

thanassis33

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
949
Κριτικές
4
Like
16
Πόντοι
6
Καλησπέρα μάγκες,

ενδιαφέρομαι να κάνω ένα δώρο στον εαυτό μ για τα χριστούγεννα ένα κινητό smartphone. Λόγω χαμηλότερης τιμής επέλεξα να αγοράσω απο ένα μαγαζί απ το skroutz, αντί για γνωστό μεγάλο πολυκατάστημα όπως π.χ. πλάισιο κωτσόβολος κ.λ.π. Το μαγαζί που επέλεξα είναι το kaizer. Έχετε καμιά εμπειρία απο το συγκεκριμένο μαγαζί ή συγκεκριμένα μαγαζιά;
στο skroutz είναι όλα τα on-line καταστήματα ακόμη και τα γνωστά "όπως π.χ. πλάισιο κωτσόβολος κ.λ.π."
κοιτάς αξιολόγήσεις ειδικά τις αρνητικές, παίρνεις τηλέφωνα και αποφασίζεις...
Δεν είναι όλα τα κατστήματα τα ίδια...
Για το μαγαζί που ρωτάς δεν έχω άποψη
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
παιδια συμφερει απολυτα τα τελευταια χρονια μονο από κει κανω τις αγορες..
 

vr6

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2013
Μηνύματα
167
Like
4
Πόντοι
1
Έχω  ψωνίσει  κι  από  τα  2  μαγαζιά  κινητά.
Και  τις  2  φορές  πήγα  ο  ίδιος  από  τα  μαγαζιά  τους
και  τα  παρέλαβα .
Κανένα  απολύτως  πρόβλημα.
Το  kaizer  έχει  ΚΑΙ μεταχειρισμένα .
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
16
Πόντοι
16
Αμα ειναι καινουργιο το κινητο, θα το παρω απ οπου βρω πιο φτηνα.
Αν τωρα βγαλει προβλημα, ειναι αλλου παπα ευαγγέλιο
Υπάρχουν στο ιντερνετ παρα πολλες επιστολες με παραπονα
ακομα και για τα πιο γνωστά και "μεγάλα" μαγαζιά....
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
εφόσον προσφερουν εγγυηση δεν υπαρχει προβλημα
 

asus09

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Φεβ 2010
Μηνύματα
751
Κριτικές
10
Like
652
Πόντοι
2.357
Τα τελευταία 3 κινητά που έχω αλλάξει τα έχω πάρει από το Kaizershop...S3, S4 και grand duos. Κανένα πρόβλημα, η εγγύηση ισχύει κανονικά και ανάλογα με το μοντέλο υπάρχει μεγάλη διαφορά στην τιμή. Όλα είναι εισαγωγές από άλλες ευρωπαϊκές χώρες. Τα δικά μου ήταν από Γαλλία, Ρουμανία και Πολωνία.
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
90
Πόντοι
376
παρε i-phone πουλανε κατι τυποι στο μοναστηρακι 50 ευρώ
 

Ndivo

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Ιαν 2009
Μηνύματα
491
Κριτικές
21
Like
305
Πόντοι
3.210
Εχω πάρει παλαιότερα ενα iPhone απο kaizer store μια χαρα, εγγύηση, κανένα πρόβλημα
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.732
Κριτικές
183
Like
3.071
Πόντοι
7.305
Καλησπέρα μάγκες,

ενδιαφέρομαι να κάνω ένα δώρο στον εαυτό μ για τα χριστούγεννα ένα κινητό smartphone. Λόγω χαμηλότερης τιμής επέλεξα να αγοράσω απο ένα μαγαζί απ το skroutz, αντί για γνωστό μεγάλο πολυκατάστημα όπως π.χ. πλάισιο κωτσόβολος κ.λ.π. Το μαγαζί που επέλεξα είναι το kaizer. Έχετε καμιά εμπειρία απο το συγκεκριμένο μαγαζί ή συγκεκριμένα μαγαζιά;
γιατι δεν δοκιμαζεις το e-shop?
τσεκαρες τις εκει τιμες>?
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
έχω αγοράσει 3 κινητά τα τελευταία 8 χρόνια από τη συγκεκριμένη επιχείρηση. Κανένα πρόβλημα δεν παρουσίασαν και δεν χρειάστηκα την εγγύηση. Την τελευταία φορά που πήρα σαμσουνγκ αντιμετώπισα το εξής θέμα. Όταν πήγα στο διαδύκτιο να καταχωρήσω στην σαmσουnγκ τον αριθμό της συσκευής moy έγραψε το σύστημα να επιλέξω από μία λίστα το μαγαζί που το αγόρασα. Είχε το "πλαίσιο" το "παμπλικ" και τα γνωστά μαγαζιά. το καϊζερ δεν τόχε. έτσι δεν το καταχώρησα και έχω την απόδειξη αγοράς. Ελπίζω να μη χαλάσει και έχω πρόβλημα επειδή δεν το καταχώρησα.
 

alphonso

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
17.677
Κριτικές
3
Like
4.199
Πόντοι
606
πηρα ενα κινητο απο σκρουτζομαγαζο το καλοκαιρι που ηταν παραεισαγωγη απο ινδια τελικα παρα τα οσα ελεγαν και δεν ειχε εγγυηση...ευτυχως δεν εβγαλε προβλημα μεχρι στιγμης...οταν βλεπω αρκετα χαμηλη τιμη υποψιαζομαι οτι μπορει να ειναι refurbished η εισαγωγης,αν και οι πιο πολλοι λενε οτι ειναι ενταξει τα κινητα
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.049
Κριτικές
489
Like
58.854
Πόντοι
39.662
εχω παρει και εγω κινητο απο ΚΑΙΖΕΡ  στην ομονοια, καινουριο σφραγισμενο στο κουτι του με εγγυηση και καμμια 100ρια ευρω φθηνοτερο απο οτι το ειχαν οι μεγαλες αλυσιδες
δεν εχω το παραμικρο προβλημα με το κινητο, συστησα το μαγαζι και σε μια φιλη μου που ηθελε smartphone αλλα δεν ειχε αρκετα λεφτα και πηρε απο εκει και αυτη, στην αρχη νομιζε οτι θα ειναι μουφα αλλα τωρα με ευχαριστει...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom