Νέα

Μέρη για καμάκι σε ξένες (Μάλια, Φαληράκι, Αγία Νάππα κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα perineo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 13
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

perineo

Μέγας
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
762
Κριτικές
13
Like
156
Πόντοι
4.445
Καλησπέρα συναγωνιστές
Θα ήθελα να ανοίξω ένα καινούργιο θέμα.Καμάκι σε ξένες που υπάρχουν μπαρ με ξένες όπου γίνεται ψωνηστήρι στην Αθήνα αλλά και που γίνεται της πουτανίας.Έχει κανείς καμία πληροφόρηση καταρχάς για Αθήνα και έπειτα για τα Φαληράκι, Αγία Νάππα, Μάλια.Έχει κανείς καμία εμπειρία να μας διηγηθei :dancing: που πέφτει :knockinb:;από την πρώτη νύχτα και ποιες είναι πιο δεκτικές.Γιατί αν περιμένουμε καμάκι ατις Ελληνίδες καήκαμε.
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
13
Πόντοι
66
αγια ναπα με μια λεξη: παντου!
αλλα οχι τωρα που τελειωσε το καλοκαιρι
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
Σιγα μη παμε Κυπρο για να γαμησουμε. Δε τα τρωμε σε πασατεμπο καλυτερα?
 

longdick

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
381
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Παιδιά,ένα μέρος που γαμάς αβέρτα είναι η Ίος!Φέτος το καλοκαίρι ήταν πήχτρα από Ιταλίδες,Γαλλίδες και βέβαια πολλές ξέκωλες Ελληνίδες!Αφήστε δε που γίνονται και όργια σε δημόσιους χώρους!
 

beavis

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
Παιδιά,ένα μέρος που γαμάς αβέρτα είναι η Ίος!Φέτος το καλοκαίρι ήταν πήχτρα από Ιταλίδες,Γαλλίδες και βέβαια πολλές ξέκωλες Ελληνίδες!Αφήστε δε που γίνονται και όργια σε δημόσιους χώρους!
                                                                φιλε μου η ιος ηταν ενα απο τα καλυτερα νησια των κυκλαδων για οτι ηθελες αλλα την τελευταια δεκαετια καθε περσι και καλυτερα.οσοι πηγαιναν παλιοτερα καταλαιβουν τι λεω,πανε να την κανουν οι μαλακες σαντορινη
 

beavis

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
Καλησπέρα συναγωνιστές
Θα ήθελα να ανοίξω ένα καινούργιο θέμα.Καμάκι σε ξένες που υπάρχουν μπαρ με ξένες όπου γίνεται ψωνηστήρι στην Αθήνα αλλά και που γίνεται της πουτανίας.Έχει κανείς καμία πληροφόρηση καταρχάς για Αθήνα και έπειτα για τα Φαληράκι, Αγία Νάππα, Μάλια.Έχει κανείς καμία εμπειρία να μας διηγηθei :dancing: που πέφτει :knockinb:;από την πρώτη νύχτα και ποιες είναι πιο δεκτικές.Γιατί αν περιμένουμε καμάκι ατις Ελληνίδες καήκαμε.
                                                                 λαγανα στη ζακυνθο της πουτανας,μονο για μπακουρια και θηρια για θεμα ασφαλειας.εκανα την μαλακια και πηγα με την δικια μου πρωτη φορα πριν χρονια και ηταν η πρωτη φορα στη ζωη μου που ειπα οτι γλυτωσα απο βιασμο και ξυλο μαζι :badair:
 

PanosK32

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2006
Μηνύματα
292
Like
4
Πόντοι
1
Για Αγια Ναπα: ειχα παει μονος μου το καλοκαιρι του 2000,(επειτα απο ψιλο-μανουρα με γκομενα που ημουνα και γουσταρα τοτε).Αnyways,το μερος απλα ειναι απαιχτο,οι τυποι εχουν στησει ενα τρελο πανιγυρι,με τρελλα κλαμπς,απιστευτες μουναρες τουριστριες παντου,(και οχι μπαζο-λιωμα-στυλ-οπως φαληρακι,κρητη,κτλπ)απιστευτο κοσμο,πραγματικα παρτυ 24 ωρες το 24ωρο.Βεβαια,για να ειμαι ειλικρινης,οπως σημειωνει και ο φιλος παραπανω,ειναι ιδιαιτερα αριβο μερος (κυπριακη λιρα...),και σιγουρα υπρχουν φτηνοτερα μερη για να "γλεντησει" κανεις!!
Απλα σε οποιον συναγωνιστη τυχει,ειναι ενα καλο ταξιδι-εμπειρια,ιδιαιτερα καλοκαιρι !
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Φίλε μου σε όποιο νησί και να είναι ΞΕΝΕΣ,είναι καλύτερα,τι ψάχνεις!..
Λαγανας(Ζάκυνθος),Μάλλια(κρήτη),Κάβος(κέρκυρα),αλλά ακόμα καλύτερα είναι σε Ρόδο-Κω που μαζεύει και πολλές βοριοευρωπαίες οι οποίες κατά τη γνώμη μου είναι κλάσσεις ανώτερες από τις τελειωμένες τις βλαχοαγγλίδες.Επίσης Μύκονος(Scandinavian) είναι πολύ καλά...
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

ntaryl

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
81
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα 
Φιλε μου το καλυτερο μερος ειναι Ακροπολη και Μοναστηρακι απο εκει και περα ειναι ο τροπος πως θα προσεγγισεις το υποψηφιο Θυμα .Τωρα τον Χειμωνα ερχονται κοσμος και  φυσικα ολοι περνανε απο εκει .
ελπιζω να βοηθησα 
 

Panos Athanasiou

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2017
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Τι μου θύμησατε; Καλοκαίρι 2009, Μαλια Ηράκλειου, 2 η ώρα τη νύχτα, σε όλα τα club γίνονται όργια, εγώ καυλώνα ασχημα, γάμησα δύο τουρίστριες Βρετανίδες μου τον είχαν κανει κοντάρι
 

AssMaster

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
282
Κριτικές
61
Like
925
Πόντοι
6.810
Παιδιά,ένα μέρος που γαμάς αβέρτα είναι η Ίος!Φέτος το καλοκαίρι ήταν πήχτρα από Ιταλίδες,Γαλλίδες και βέβαια πολλές ξέκωλες Ελληνίδες!Αφήστε δε που γίνονται και όργια σε δημόσιους χώρους!
Βρίσκομαι στην Ιο αυτές της μέρες και τα πράγματα έχουν ως εξής:Έχει πιτσιρίκια 15-20χρ που είναι πολύ δύσκολο να κατσουν σε κάποιον ελληνα.Εκτός απο τιποτα χοντρουλες που είναι λιγο μεγαλύτερες.Ακόμη και οι ξενοι μεταξύ τους δεν είδα να κανουν φαση.Απο ελλεϊνηδες έχει ελαχιστες 20χρονες φοιτητριες που δεν ξερουν τι τους γινεται και λιγες μετριουλες μιλφ το βραδυ.Δεν υπάρχουν εκτροπα γιατι έχουν βάλει παντού εισοδο και τα πιτσιρικια δεν εχουν λεφτα για να πιουν.Η Ιος πάει να μυκονοποιηθει και παει να χασει τον απλο και φθηνο της χαρακτήρα(Προσωπικά πιστεύω είναι λαθος που θα το πληρώσουν στο μελλον).Αν είστε ανω των 30 οπως εγω το κοβω δυσκολο αν όχι ακατόρθωτο να γαμησετε κάποιο 18χρονο γιατι δεν εχει παιχνιδι.Αν ειστε μικροτεροι ισως έχετε περισσοτερες πιθανοτητες να κάνετε κάτι.Σαν ορκισμένος πιπινολατρης είδα ολες τις φυλές μαζεμένες σε ενα μέρος και πραγματικα ελιωσα απο τις πάνεμορφες 18χρονες σκανδιναβες,αγγλιδες,γαλλιδες,ιταλιδες,ισπανίδες,σέρβες,καναδέζες και αυστραλες.Καλες διακοπες
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Βρίσκομαι στην Ιο αυτές της μέρες και τα πράγματα έχουν ως εξής:Έχει πιτσιρίκια 15-20χρ που είναι πολύ δύσκολο να κατσουν σε κάποιον ελληνα.Εκτός απο τιποτα χοντρουλες που είναι λιγο μεγαλύτερες.Ακόμη και οι ξενοι μεταξύ τους δεν είδα να κανουν φαση.Απο ελλεϊνηδες έχει ελαχιστες 20χρονες φοιτητριες που δεν ξερουν τι τους γινεται και λιγες μετριουλες μιλφ το βραδυ.Δεν υπάρχουν εκτροπα γιατι έχουν βάλει παντού εισοδο και τα πιτσιρικια δεν εχουν λεφτα για να πιουν.Η Ιος πάει να μυκονοποιηθει και παει να χασει τον απλο και φθηνο της χαρακτήρα(Προσωπικά πιστεύω είναι λαθος που θα το πληρώσουν στο μελλον).Αν είστε ανω των 30 οπως εγω το κοβω δυσκολο αν όχι ακατόρθωτο να γαμησετε κάποιο 18χρονο γιατι δεν εχει παιχνιδι.Αν ειστε μικροτεροι ισως έχετε περισσοτερες πιθανοτητες να κάνετε κάτι.Σαν ορκισμένος πιπινολατρης είδα ολες τις φυλές μαζεμένες σε ενα μέρος και πραγματικα ελιωσα απο τις πάνεμορφες 18χρονες σκανδιναβες,αγγλιδες,γαλλιδες,ιταλιδες,ισπανίδες,σέρβες,καναδέζες και αυστραλες.Καλες διακοπες
Χωσου σε 18χρονα Σκανδιναβικά και Αγγλίδες, αν φαίνεσαι μικρότερος. Οι άλλες με βάση την εθνικότητα δεν νομίζω να παίζουν. Κάνε το παιχνίδι έξω και κερνά καμία μπύρα αφού δεν μπαίνουν στα κλαμπ. Πλήρωσε τες εσύ την είσοδο τύπε, αν δεις ότι γουστάρουν ποτό και κατάσταση.
Ο Κμαν2 μπορεί να σε καθοδηγήσει βάση βάση των γνώσεων ψυχολογίας αυτών των εθνικοτήτων.
Πάντως δεν έχεις να χάσεις τίποτα
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Βρίσκομαι στην Ιο αυτές της μέρες και τα πράγματα έχουν ως εξής:Έχει πιτσιρίκια 15-20χρ που είναι πολύ δύσκολο να κατσουν σε κάποιον ελληνα.Εκτός απο τιποτα χοντρουλες που είναι λιγο μεγαλύτερες.Ακόμη και οι ξενοι μεταξύ τους δεν είδα να κανουν φαση.Απο ελλεϊνηδες έχει ελαχιστες 20χρονες φοιτητριες που δεν ξερουν τι τους γινεται και λιγες μετριουλες μιλφ το βραδυ.Δεν υπάρχουν εκτροπα γιατι έχουν βάλει παντού εισοδο και τα πιτσιρικια δεν εχουν λεφτα για να πιουν.Η Ιος πάει να μυκονοποιηθει και παει να χασει τον απλο και φθηνο της χαρακτήρα(Προσωπικά πιστεύω είναι λαθος που θα το πληρώσουν στο μελλον).Αν είστε ανω των 30 οπως εγω το κοβω δυσκολο αν όχι ακατόρθωτο να γαμησετε κάποιο 18χρονο γιατι δεν εχει παιχνιδι.Αν ειστε μικροτεροι ισως έχετε περισσοτερες πιθανοτητες να κάνετε κάτι.Σαν ορκισμένος πιπινολατρης είδα ολες τις φυλές μαζεμένες σε ενα μέρος και πραγματικα ελιωσα απο τις πάνεμορφες 18χρονες σκανδιναβες,αγγλιδες,γαλλιδες,ιταλιδες,ισπανίδες,σέρβες,καναδέζες και αυστραλες.Καλες διακοπες

Φιλε μονο Αυστραλες και Ασιατισσες με ενδιαφερουν. Υπαρχει καποιο νησι που προτιμουν;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom