Νέα

Κηφισιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα baklavatzioglou
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 142
  • Εμφανίσεις 48K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
530
Like
51
Πόντοι
6
:think: Ρε παιδιά κατέβηκα στην αθηνα αυτό το πσκ και ήμουν με μια φίλη και ένα φίλο στην κιφισια εκεί που είναι τα φραιντεις στο κεφαλάρι ..είναι μια οδό που λέγετε  κολοκωτρονι για να ανεβις στο κεφαλάρι .πιο πάνω από το μάρκετ του βασιλόπουλου ..στριβις αριστερά και μετά δεξιά πάνω..κατά τις 12,15 το βράδυ του Σαββάτου είδαμε ένα ξανθό δίμετρο γύρω στα 30 με ένα κοντό παντελονάκι ο μισός κώλος από έξω να γιρναι με ενα σκυλάκι άσπρο ..εγώ επέμενα ότι ήταν καπια κηρία τις υψηλής κινονιας αλλά τα παιδιά μου λέγανε οτι μαλον είναι καμιά που κανι πιάτσα και το σκυλάκι το έχει για ξεκάρφωμα ..δεν ξέρω ομολογώ ότι ήταν πολύ προκλητικό το ντύσιμό τις ..γνοριζι κανίς τίποτα ; :think:




edit AssFiller :διόρθωση τίτλου
 

Sailock

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
451
Κριτικές
9
Like
309
Πόντοι
281
κατα πασα πιθανοτητα χαζογκομενα καποιου γερου η χαιδεμενο κοριτσακι του μπαμπα που θελει να του σπασει το τσαμπουκα οντως ημι-επαγγελματιας
 

the_roller

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2007
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Πήγα εχθές βράδυ στην περιοχή που λες να τσεκάρω, δεν είδα τίποτα, μπορείς να γίνεις πιο αναλυτικός για τον δρόμο; Πες μας, μετά τον τροχονόμο και πηγαίνοντας για Πολιτεία; ή στρίβουμε μέσα στην Κασσαβέτη;
 

Επισκέπτης
:think: Ρε παιδιά κατέβηκα στην αθηνα αυτό το πσκ και ήμουν με μια φίλη και ένα φίλο στην κιφισια εκεί που είναι τα φραιντεις στο κεφαλάρι ..είναι μια οδό που λέγετε  κολοκωτρονι για να ανεβις στο κεφαλάρι .πιο πάνω από το μάρκετ του βασιλόπουλου ..στριβις αριστερά και μετά δεξιά πάνω..κατά τις 12,15 το βράδυ του Σαββάτου είδαμε ένα ξανθό δίμετρο γύρω στα 30 με ένα κοντό παντελονάκι ο μισός κώλος από έξω να γιρναι με ενα σκυλάκι άσπρο ..εγώ επέμενα ότι ήταν καπια κηρία τις υψηλής κινονιας αλλά τα παιδιά μου λέγανε οτι μαλον είναι καμιά που κανι πιάτσα και το σκυλάκι το έχει για ξεκάρφωμα ..δεν ξέρω ομολογώ ότι ήταν πολύ προκλητικό το ντύσιμό τις ..γνοριζι κανίς τίποτα ; :think:




edit AssFiller :διόρθωση τίτλου
καμιά ρωσίδα η βουλγάρα οικιακή βοηθός θα ήταν που έβγαλε βόλτα το σκυλάκι της κυράς της.
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.635
Πόντοι
456
Δεν σημαινει οτι καθε ξεκωλο που βλεπετε μονο του στο δρομο ειναι και πουτανα.
Ακομα και αν ηταν,αν επαιρνε πελατη τι θα τον εκανε το σκυλο?
 

Επισκέπτης
Δεν σημαινει οτι καθε ξεκωλο που βλεπετε μονο του στο δρομο ειναι και πουτανα.
Ακομα και αν ηταν,αν επαιρνε πελατη τι θα τον εκανε το σκυλο?
τελικά εδώ μέσα στο τέλος μερικοί από την απηδηξία το 90% των γυναικών της Ελλάδας θα της μετακομίσουν στην οδό Φυλής.
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.635
Πόντοι
456
Αυτο ηθελα να πω και εγω αλλα ειπα να μην το τραβηξω.Σκεφτειτε ποσο ασχημο ειναι για μια γυναικα (οσο ξεκωλο και αν δειχνει) να τη ρωτησεις "ποσο παει?".
Ειναι μαλλον αδικο να μην μπορει γυναικα να παρει ταξι απο τη Σολωνος και καποιους αλλους δρομους μετα τις 10 το βραδυ.
 

allen221

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
454
Like
8
Πόντοι
1
Τις περισσοτερες φορες τα φαινομενα απατουν  :think:  :idiot:
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.117
Κριτικές
148
Like
2.713
Πόντοι
6.925
Για συνέλθετε και κατεβειτε κατα κέντρο μεριά να πηδηξετε καμια δηλωμένη. Τις αδηλωτες τυπου που ειδες τις συναντας καθε μερα ντυμενες ή όχι προκλητικά. Χαζογκομενάκι είναι που πάει για big buisness. Αν δεν έχεις 2-3 αυτοκινητα με 6ψηφια τιμή αγοράς, σκάφος άνω των 45 ποδιών (μηχανικινητο όχι κανα ιστιοπλοικό) σπίτι στην περιοχή (όχι απαραιτητα τεραστιο) όμιλο εταιρειών (κιας μην παει καλά δεν το ξερει) αστα.
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
1
Like
745
Πόντοι
96
  Με δεδομενο τα σκοταδια στην περιοχη η ηλικια της κυριας κυμαινεται απο 15 εως 55.
ενας τροπος να την γνωρίσουμε ειναι να παρουμε ενα λουρι σκύλου να πάμε στην περιοχη και κάνουμε οτι χασαμε το σκύλο μας  :2funny: :2funny:.

  παλαιοτερα στην ευρυτερη περιοχη κυκλοφορουσε τύπος που αντι καδενας ειχε στο λαιμο χοντρη αλυσιδα σκύλου περασμενη 2 φορες γύρω απο το λαιμο :rockon: :rockon:
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.635
Πόντοι
456
Καλη ιδεα εριξες συντροφε,"Γραφειο ενοικιασεων σκυλων".
 

sierra

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
41
Like
8
Πόντοι
0
Σε αυτες τις 'ΣΙΚ' περιοχες αν παει καμμια να κανει πιατσα την εχουνε μαζεψει σε 30 δευτερολεπτα.Τα γουστα των κατοικων της πειοχης δεν τα σηκωνουν αυτα.Οι ιδιοι ειναι που ψαχνουν τραβελλους στην Συγγρου ,αλλα αν παει καποια να κανει πιατσα στην γειτονια τους γινονται Τουρκοι... Κρυβονται πισω απο το δαχτυλο τους αλλα καταφερνουν να επιβαλλουν τις αποψεις τους , γιατι ,απλα, μενουν στα Βορεια προαστια.
 

MyMyMy

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2006
Μηνύματα
37
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Προς τα εκει πανω δοκιμαστε οπως βγαινετε στην την γεφυρα της βαρυμποπης απο αθηνα στα δεξια μετα το φαναρι, συνηθως ενα κατατρακαρισμενο  seat αν δεν κανω λαθος...

Δειτε το δεν ειμαι σιουρος, επισης υπαρχει περιπτωση να μην ειναι και 100% γυναικα... ας πει καποιος που ξερει...
 

Galb

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.898
Κριτικές
8
Like
30
Πόντοι
16
Ρε φίλε γιατί δεν την ρώτησε πόσο πάει να σου(μας) λυθεί η απορία ??? :rockon: :cool2:
 

agianis

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
154
Κριτικές
26
Like
1
Πόντοι
11
Προς τα εκει πανω δοκιμαστε οπως βγαινετε στην την γεφυρα της βαρυμποπης απο αθηνα στα δεξια μετα το φαναρι, συνηθως ενα κατατρακαρισμενο   seat αν δεν κανω λαθος...

Δειτε το δεν ειμαι σιουρος, επισης υπαρχει περιπτωση να μην ειναι και 100% γυναικα... ας πει καποιος που ξερει...

Για πες σύντροφε, πάνω στην Τατοϊου το σέατ, στις αρχές, στο πετ σοπ, που? Και θα παω να τσεκάρω να σου πω, είμαι δίπλα
 

agianis

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
154
Κριτικές
26
Like
1
Πόντοι
11
Το πολύ πολύ να κάνω πως αλλάζω λάστιχο δίπλα της, όλο κ κάτι θα καταλάβω!!!
 

barba-skoyfakias

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2007
Μηνύματα
315
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Δεν σημαινει οτι καθε ξεκωλο που βλεπετε μονο του στο δρομο ειναι και πουτανα.
Ακομα και αν ηταν,αν επαιρνε πελατη τι θα τον εκανε το σκυλο?

Διαφωνω κα8ετα και με τα δυο φιλτατε συναγωνιστη.
Και ολες πουτανες ειναι -
και ο σκυλος καποιο ρολο 8α μπορουσε να τσακωσει.. :grin: :grin: :grin:

ΥΓ - Το ανεκδοτο με το βατραχο και το τσιμπουκι δε το ξερεις? :grin: :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom