Νέα

Σεξοτουρισμός : Red lights Antwerp ψωνίστε γυναίκες από την βιτρίνα !

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Errikos77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.619
Κριτικές
99
Like
5.151
Πόντοι
3.656
Σεξοτουρισμός : Red lights Antwerp ψωνίστε γυναίκες από την βιτρίνα !

Red-lights-Antwerp-map-300x200.jpg

Η γραφική πόλη-λιμάνι Antwerp του Βελγίου αποτελεί ένα πραγματικό υπόδειγμα καπιταλιστικής ανάπτυξης: κατάφερε να μεταμορφωθεί από άντρο της εγκληματικότητας…σε παράδεισο θεσμοποιημένου σεξοτουρισμού. Δηλαδή, μία πόλη πραγματικό μπορντέλο… Τα «κόκκινα φανάρια» της είναι ξακουστά στα πέρατα της γης, με τους επισκέπτες να της πλέκουν εγκώμια: ένα κρυφό, άγνωστο στολίδι… Τόπος φανταστικός… Καθαρός, ασφαλής και με πλήθος επιλογών… Ίσως το καλύτερο σεξοτουριστικό μέρος που έχω επισκεφτεί ποτέ… Σαν βελτιωμένη εκδοχή του Άμστερνταμ, χωρίς τα μπάτσελορ πάρτι και τα γκρουπ τουριστών… Και πολλά πολλά άλλα. Η νέα περιοχή των «Κόκκινων φαναριών» εγκαινιάστηκε το 2000, έπειτα από μία δεκαετία υψηλής εγκληματικότητας λόγω της παράνομης πορνείας.

Η γραφική πόλη-λιμάνι Antwerp του Βελγίου αποτελεί ένα πραγματικό υπόδειγμα καπιταλιστικής ανάπτυξης: κατάφερε να μεταμορφωθεί από άντρο της εγκληματικότητας…σε παράδεισο θεσμοποιημένου σεξοτουρισμού. Δηλαδή, μία πόλη πραγματικό μπορντέλο… Τα «κόκκινα φανάρια» της είναι ξακουστά στα πέρατα της γης, με τους επισκέπτες να της πλέκουν εγκώμια: ένα κρυφό, άγνωστο στολίδι… Τόπος φανταστικός… Καθαρός, ασφαλής και με πλήθος επιλογών… Ίσως το καλύτερο σεξοτουριστικό μέρος που έχω επισκεφτεί ποτέ… Σαν βελτιωμένη εκδοχή του Άμστερνταμ, χωρίς τα μπάτσελορ πάρτι και τα γκρουπ τουριστών… Και πολλά πολλά άλλα. Η νέα περιοχή των «Κόκκινων φαναριών» εγκαινιάστηκε το 2000, έπειτα από μία δεκαετία υψηλής εγκληματικότητας λόγω της παράνομης πορνείας.

Red-lights-Antwerp544.jpg

Amsterdam_redlightsdistrict_0195-300x199.jpg

Red-lights-Antwerp54-300x225.jpg

Red-lights-Antwerp45-300x169.jpg

sex-workers-prostitute-art-series-Red-Light_0080-300x225.jpg

redlights2510_468x325-300x208.jpg

sex-workers-prostitute-art-series-Red-Light_0132-300x220.jpg

Red-lights-Antwerp9-300x300.png

Alexander-James-Red-Light0094-300x199.jpg

Red-lights-Antwerp6-300x225.jpeg

Red-lights-Antwerp4-300x200.jpg

Red-lights-Antwerp2-300x193.png

Red-lights-Antwerp3-300x225.jpg

Red-lights-Antwerp1-300x194.png
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
17
Πόντοι
166
πεστην αμβερσα που την ελεγαν οι παλιοι ναυτικοι να καταλαβουμε ... :grin: και στην λιεγη εχει βιτρινες...ειχα παει παλια το 1994...
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.305
Κριτικές
178
Like
38.652
Πόντοι
21.896
πεστην αμβερσα που την ελεγαν οι παλιοι ναυτικοι να καταλαβουμε ... :grin: και στην λιεγη εχει βιτρινες...ειχα παει παλια το 1994...
μα ανβερσα ειναι στα ελληνικα που το πηρα απο τους γαλλους αλλα στην ντοπια διαλεχτο των βελγων την φλαμανδικη που ειναι το βορειο μερος του βελγιου δεν μιλαν γαλλικα αλλα φλανδικα μια γερμανοολλανδικη διαλεχτς και η αμβερσα ειναι η πρωτευουσα αυτης της περιοχης και στα ντοπια λεγεται αντβερπ και σε ολες της αγγλοσαξονικες γλωσσες
ειχα παει αμβερσα και ειναι και η παγκοσμια πρωτευουσα των διαμαντιων
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
17
Πόντοι
166
μα ανβερσα ειναι στα ελληνικα που το πηρα απο τους γαλλους αλλα στην ντοπια διαλεχτο των βελγων την φλαμανδικη που ειναι το βορειο μερος του βελγιου δεν μιλαν γαλλικα αλλα φλανδικα μια γερμανοολλανδικη διαλεχτς και η αμβερσα ειναι η πρωτευουσα αυτης της περιοχης και στα ντοπια λεγεται αντβερπ και σε ολες της αγγλοσαξονικες γλωσσες
ειχα παει αμβερσα και ειναι και η παγκοσμια πρωτευουσα των διαμαντιων
αμβερσα ειχε παεικαι ο πατερας μου με τα καραβια το 70...απο τοτε πολυ πουταναριο μου ελεγε  γαρ οτι ειναι...ηταν λιμανι..και τοτε ειχε και πολλες ελληνιδεσ πουτανες εκει..και ελληνικα κωλομπαρα.. :grin:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.305
Κριτικές
178
Like
38.652
Πόντοι
21.896
αμβερσα ειχε παεικαι ο πατερας μου με τα καραβια το 70...απο τοτε πολυ πουταναριο μου ελεγε  γαρ οτι ειναι...ηταν λιμανι..και τοτε ειχε και πολλες ελληνιδεσ πουτανες εκει..και ελληνικα κωλομπαρα.. :grin:
και βρυξελλες και αμβερσα εχει πολλες μαυρες ωρα λογω αφρικης και αποοικιων αλλα εχω 13 χρονια τωρα να ξαναπαω!!!
παντως συμφωνω οτι καλυτερα για σεξοτουρισμο αμβερσα παρα αμστερνταμ
οι βιτρινες της αμβερσας και ποιοτικοτερο προιον αλλα κια δεν εχει τριγυρω τα λεσια τους αγγλους οπως στο αμστερνταμ που ειναι σαν αξιοθεατο περισσοτερο παρα σαν ηδονη
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
17
Πόντοι
166
και βρυξελλες και αμβερσα εχει πολλες μαυρες ωρα λογω αφρικης και αποοικιων αλλα εχω 13 χρονια τωρα να ξαναπαω!!!
παντως συμφωνω οτι καλυτερα για σεξοτουρισμο αμβερσα παρα αμστερνταμ
οι βιτρινες της αμβερσας και ποιοτικοτερο προιον αλλα κια δεν εχει τριγυρω τα λεσια τους αγγλους οπως στο αμστερνταμ που ειναι σαν αξιοθεατο περισσοτερο παρα σαν ηδονη
ο γαμημενος ο τουρισμος τα χαλαει ολα... :tickedoff:
 

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.449
Like
3
Πόντοι
66
Toν αιωνα που κατακτηθηκε η ισότης των δύο φίλων ,καταφεραμε και βάλαμε τις γυναίκες στην <βιτρίνα> . Mα πόσο υποκριτές είμαστε ???≠
:uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :rockon:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.305
Κριτικές
178
Like
38.652
Πόντοι
21.896
Toν αιωνα που κατακτηθηκε η ισότης των δύο φίλων ,καταφεραμε και βάλαμε τις γυναίκες στην <βιτρίνα> . Mα πόσο υποκριτές είμαστε ???≠
:uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :rockon:
τι ισοτητες και μαλακιες!!!
παντα υπαρχει ανισοτητα μεταξυ των φιλων!!παντα αυτες θα εκμεταλλευονται την αδυναμια μας για μουνι και ειτε θα τις πληρωνουμε με [size=10pt]χρηματα [/size]ειτε με το πολυτιμοτερο αγαθο μας που ειναι η [size=10pt]ελευθερια μας[/size]
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.363
Κριτικές
3
Like
3.169
Πόντοι
786
μα ανβερσα ειναι στα ελληνικα που το πηρα απο τους γαλλους αλλα στην ντοπια διαλεχτο των βελγων την φλαμανδικη που ειναι το βορειο μερος του βελγιου δεν μιλαν γαλλικα αλλα φλανδικα μια γερμανοολλανδικη διαλεχτς και η αμβερσα ειναι η πρωτευουσα αυτης της περιοχης και στα ντοπια λεγεται αντβερπ και σε ολες της αγγλοσαξονικες γλωσσες
ειχα παει αμβερσα και ειναι και η παγκοσμια πρωτευουσα των διαμαντιων

Καί πρωτεύουσα τών πιό σκατά οδηγών πού έχω δεί στήν κεντρική καί βόρεια Ευρώπη. :rockon:
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.784
Κριτικές
11
Like
602
Πόντοι
376
Toν αιωνα που κατακτηθηκε η ισότης των δύο φίλων ,καταφεραμε και βάλαμε τις γυναίκες στην <βιτρίνα> . Mα πόσο υποκριτές είμαστε ???≠
:uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :rockon:

αν και δεν έχω γνώμη για το θέμα  :dunno: δεν το λες και βαρβαρότητα...
με την θέληση τους δουλεύουν οι κοπέλες και δεν πάνε απλά για ένα μεροκάματο... αλλά για χοντρά πακέτα  :) :)

αν θέλανε απλά ένα μεροκάματο θα μπορούσαν να κάνουν άλλη δουλειά
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.363
Κριτικές
3
Like
3.169
Πόντοι
786
αν και δεν έχω γνώμη για το θέμα  :dunno: δεν το λες και βαρβαρότητα...
με την θέληση τους δουλεύουν οι κοπέλες και δεν πάνε απλά για ένα μεροκάματο... αλλά για χοντρά πακέτα  :) :)

αν θέλανε απλά ένα μεροκάματο θα μπορούσαν να κάνουν άλλη δουλειά

Δηλαδή οί κορασίδες ροπής "πούτσα λούσα καί χορό" νά μήν έχουν επαγγελματικό κλάδο; Άλλες πνίγουν λαγουδάκια καί άλλες μελετάνε εξελάκια. :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom